Plėskite savo „WordPress“ verslą naudodami naujienlaiškius

Plėskite savo „WordPress“ verslą naudodami naujienlaiškius

Naujienlaiškiai yra vienas iš veiksmingiausių būdų, kaip prekės ženklai gali susisiekti su savo klientais ir klientais. Jie leidžia jums bendrauti paprastai, bet prieinamai. Kaip rinkodaros atstovas manau, kad informaciniai biuleteniai dėl pasitikėjimo faktoriaus išsiskiria neįtikėtinomis kitų kanalų alternatyvomis. Informaciniai biuleteniai galioja bet kokio dydžio ir domeno įmonėms. Jie veikia kaip jūsų asmeninis langas jūsų klientams, darbuotojams, pardavėjams, žmonėms, kurie domisi jūsų verslu apskritai.


Šiame straipsnyje mes sužinosime, kaip naudoti informacinius biuletenius, norint plėsti savo „WordPress“ verslą. Taip pat pateiksiu 7 žingsnių vadovą, kaip sukurti informacinius biuletenius jūsų įmonei. Įsigykite, kad išsamiai išnagrinėtumėte temą.

Kodėl naujienlaiškiai 2020 m

Paprastas atsakymas yra „grąžinimai“. El. Pašto rinkodara sukuria IG 4200%. Žinoma, šiomis dienomis socialinės žiniasklaidos rinkodara tampa vis populiaresnė, tačiau jos yra ir daugiau. Tiek socialinės žiniasklaidos rinkodara (SMM), tiek SEM peizažai tampa perpildyti ir prisotinti. Turite konkuruoti su dešimtimis tūkstančių konkurentų, o pastebėti sunku, net jei naudojate geriausius „WordPress“ SEO įrankius rinkoje. Taip pat, a apklausa sako, kad 80% Šiaurės Amerikos gyventojų naudoja ne mažiau kaip vieną blokatorių. Tai sumažina šių platformų efektyvumą.

Be to, aš taip pat noriu pabrėžti, kad visa ši veikla skirta generuoti potencialius klientus. Norėdami surinkti šiuos potencialius klientus, turite sukurti patrauklų turinį ir įtikinti skaitytojus pasidalyti savo kontaktine informacija. El. Pašto adresai priklauso potencialiems klientams, kurie jus jau užsiprenumeravo. Tai reiškia, kad jie jau domisi ir įpusėjo pardavimo kanalą. Praradę galimybę susisiekti su jais yra rimta klaida ir turėtumėte visomis priemonėmis to vengti.

Paprasčiausias būdas išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą naudojant „WordPress“ yra įdiegti papildinį ar du. Tai gali būti papildinio naudojimas, jei norite pridėti naujienlaiškio „optin“ formas, naudodamiesi iššokančia forma, „optin“ ratuku („spin to win“) arba tam skirtame nukreipimo puslapyje..

Ką daryti gavus potencialių klientų el. Pašto adresus? Negalite jiems visą laiką siųsti rinkodaros el. Laiškų. Priešingu atveju jie jus pažymės kaip šlamštą. Taip pat nepatartina netinkamai bendrauti. Informaciniai biuleteniai užpildo atotrūkį tarp turinio rinkodaros ir vertėmis grindžiamo bendravimo su klientais ir būsimais klientais.

2020 m. Yra tinkamas laikas atnaujinti el. Pašto rinkodaros kampanijas arba pradėti jas, jei to dar neatliekate. Tai padės valdyti biudžetą ir efektyviai susisiekti su esamais klientais bei potencialiais klientais. Taigi, kaip rinkodaros specialistui, kas turėtų būti pirmiausia galvoje? Pažiūrėkime tai žemiau esančiame skyriuje:

Nustatykite darbotvarkę ir sutvarkykite savo adresų sąrašą

Paprastai tariant, bet kokia veikla pradedama tik apibrėžus jos tikslą. Aš siūlau jums pradėti nustatant norimą rezultatą. Ką norite, kad žmonės darytų perskaitę jūsų komunikaciją? Ar norite, kad jie naudotųsi nukreipimo kodu, nuolaidos kuponu ar papasakotų apie artėjantį renginį? Jei nustatysite aiškią darbotvarkę, išsiaiškinsite, kuria kryptimi turite eiti.

Be to, vienas iš svarbiausių patarimų, kuriuos turiu jums, yra savo adresų sąrašo sutvarkymas. Pašalinkite neaktyvius prenumeratorius, kurių el. Laiškai atšaukiami ar kitaip neįjungti. Tai ypač naudinga, nes galite pritaikyti savo informacinius biuletenius pagal tai, kas patinka jūsų auditorijai. Galite palaipsniui išplėsti gavėjus, kad daugiau iš jo įsitrauktumėte.

Čia pateikiu 7 žingsnius, kaip sukurti puikius informacinius biuletenius jūsų įmonei. Šiuos principus galite naudoti beveik bet kokio tipo informaciniuose biuleteniuose.

7 žingsnių vadovas: kiekvieną kartą kurkite nepriekaištingus informacinius biuletenius

Sukurkite nepriekaištingus informacinius biuletenius

Prieš judėdami į priekį, turėtumėte žinoti, kad laikraščiai labai skiriasi nuo kitų turinio formų. Priklausomai nuo estetikos, vizualumas priklauso nuo tekstinio turinio, kuris perteikia vertę. Jie turėtų paskatinti skaitytojus kuo greičiau spustelėti CTA mygtuką. Tam tikra prasme greitas norimo veiksmo sukūrimas yra kelių mažų turinio elementų kuravimas. Pradėkime nuo projektavimo proceso:

1 žingsnis: pradėkite nuo CTA

Taip, jūs teisingai perskaitėte. Jūsų raginimo veikti (CTA) mygtukas turėtų būti jūsų pastangų centre. Tai gali būti nemokami kuponai, nukreipimo kodai, nuorodos į prekių / paslaugų pirkimą arba RSVP į įvykius jų mieste. Taip pat galite paprašyti rekomendacijų ir rinkti atsiliepimus. Žinojimas, ką auditorija turi padaryti, padės suformuluoti duomenis, kurie privers juos tai padaryti.

„WordPress“ nesunku pridėti raginimą veikti. Naudodamiesi puslapių kūrimo priemonės, trumpojo kodo, formos ar „Optin“ papildiniu, savo svetainėje galite CTA turėti per kelias minutes..

2 veiksmas: sukurkite aiškią temą

Tai yra pirmas dalykas, kurį pamatys gavėjai. Jūs turite padaryti jį tokį, kokį norite perskaityti asmeniškai. Daugelis iš mūsų nusprendžia atidaryti laišką ar ne per kelias milisekundės. Taigi yra keletas būdų, kaip užtikrinti, kad jūsų temos eilutė išliktų aktuali:

 • Venkite bendrų temų.
 • Apsiribokite 5–7 žodžiais. Tai taip pat pagerina mobiliųjų telefonų naudojimo patirtį.
 • Tai neturėtų atrodyti taip: KAIP VAIZDAS UŽTIKRINTI DARBO VIETAS ar KAIP TURITE TIKSLĄ „CoVID‘19“. Visada palaikykite normaliąsias didžiosios raidės.
 • Venkite naudoti per daug jaustukų.
 • Nemėginkite naudoti šauktukų, nebent jūs siūlote prizus ar dovanas. Daugeliu atvejų tai gali būti pažymėta kaip šlamštas.

Trumpai tariant, nenurodykite savo abonentams priežasties praleisti naujienlaiškį. Priverskite jį spustelėti ir ten pat nustatykite lūkesčius.

3 žingsnis: pridėkite vizualią istorijos pusę

Grafika yra tik antra pagal temos eilutę, kai reikia užfiksuoti savo auditoriją. Norėdami išvengti bet kokių autorių teisių pažeidimų, aš rekomenduoju naudoti nemokamas nuotraukas ar nemokamus vaizdus. Vaizdas turi būti tinkamas ir patrauklus. Apsvarstykite galimybę naudoti antraštes pasakodami istoriją ir taupydami vietą tekstiniam turiniui. Taip pat galite naudoti atitinkamas spalvas, kad atitiktumėte naujienų siuntimo tikslą, arba tiesiog suderinkite savo prekės ženklo spalvą. Yra daugybė nemokamų internetinių priemonių, kuriomis galite naudotis kurdami „WordPress“ tinklaraščio ir informacinių biuletenių vaizdus.

Atminkite, kad mūsų smegenys apdoroja grafiką 60 000 kartus greičiau nei tekstiniai duomenys. Puikus pavyzdys pateiktas žemiau:

Pridėti vaizdinę istorijos pusę

4 žingsnis: parašykite el. Pašto adresą kaip kultūristas

Aš čia visai nejuokauju. Klasikinis kultūrizmas buvo susijęs su estetika, kuri buvo proporcinga. Jūsų informacinis biuletenis taip pat turi atrodyti proporcingas ir malonus akims. Kai kurios savybės, kurias turite įtraukti, yra:

 • Trumpos eilutės ir trumpos pastraipos.
 • Tinkamas antraščių naudojimas.
 • Jei įmanoma, paskirstykite turinį blokais.
 • Paryškinkite patarimus, naudingą informaciją ir pranešimus.
 • Jei norite geresnio matomumo, sureguliuokite dešinę, jei ji per ilga.
 • Išlaikykite suderinamumą su ankstesne komunikacija, jei taikoma.
 • Optimizuokite visus įrenginius ir ekrano dydžius.

Tai suteikia aiškų, glaustą ir įtikinamą patrauklumą struktūrai. Žinoma, būtina pateikti tik reikiamą informaciją, tačiau taip pat būtina naudoti tinkamą kalbų toną. Stenkitės išlikti mandagūs, šiek tiek atsitiktiniai, bet ne neprofesionalūs. Įstaigoje turi būti visi svarbūs duomenys apie tai, kodėl reikia spustelėti CTA. Jei išlaikysite vertingumą ir mokymąsi, tai nueis mylių. Įrankius patogu naudoti el. Pašto rinkodaros papildinių pavidalu, kaip WP svetainių atveju, o CRM – kitiems. Jie padeda kurti vizualiai patrauklūs el. pašto šablonai be pastangų.

5 žingsnis: supjaustykite riebalus

Surinkę informacinį biuletenį, visada rasite keletą porcijų, kurios nepadeda pakankamai vertės. Galite juos perfrazuoti arba, jei reikia, praleisti tas dalis. Riebalų pjaustymas yra būtinas, kad galutinis turinys būtų aiškus ir vertas skaitymo. Peržiūrėkite ir redaguokite kelis kartus. Tai duos tik geresnę, žavią kopiją.

6 žingsnis: Pasirinkite tinkamą siuntimo laiką ir dažnį

Tai yra techninė masių užmezgimo dalis. Jie padeda apibrėžti tinkamą strategiją. Jei norite maksimalaus PR, turite nuspręsti tinkamą dažnį ir išsiųsti laiką. Kaip ir daugelis rinkodaros specialistų, taip pat sutinku, kad tinkamiausias laikas yra naujienlaiškio siuntimas pirmadienio arba antradienio rytą. Prenumeratoriai greičiausiai ją skaitys eidami darbo el. Laiškus.

Vėlgi, tai subjektyvu. Jei esate restorano ar kino salės savininkas, penktadieniai galėtų būti jums palankesni. Ekstremaliais atvejais galite pasirinkti bet kokį dažnį, pavyzdžiui, kasdien, savaitę, mėnesį ar net metus. Viskas, ką turite užtikrinti, nėra tai, kad skaitytojai užvaldytų jūsų prenumeratos.

7 žingsnis: išmatuokite ir išlyginkite aukštyn

Rašant naujienlaiškius panacėja neegzistuoja. Iš ankstesnių kampanijų turite sužinoti, kas jaudina jūsų auditoriją, o kas ne. Jei vykdote „WordPress“ svetainę, galite lengvai įdiegti A / B „Split“ testavimo papildinį. Arba atsižvelgiant į jūsų naudojamą informacinio biuletenio paslaugą, jūsų plane gali būti integruoti padalijimo bandymo ir analizės įrankiai.

Taip pat galite naudoti „Google Analytics“ įrankius, kuriuos nesunku nustatyti naudojant „Google Site Kit“ papildinį. Įsitraukimo vertinimas yra nuolatinis procesas, nes žmonės tam tikrą laiką keičia savo interesus, o tendencijos taip pat keičiasi. Nepaisant to, turėdami tinkamus įrankius, galėsite pakelti žaidimą aukščiau ir išlikti aktualiam.

Kaip informaciniai biuleteniai padeda sukurti tvirtą pranešimą

Pirma, kai tik prenumeratoriai paspaudžia, jie nukreipiami tiesiai į jūsų turinį ir jokie konkurentai neatkreipia dėmesio. Prie jo pridėjus daugiau žmonių, kol el. Laiškai skaito 18 sekundžių kuri yra aukštesnė už praeitį. Galite dalytis patarimais, pramonės naujienomis ar švietimo turiniu; kad ir ką jūsų klientai norėtų matyti, tačiau reguliariai negaunate iš kitų firmų. Visada jaučiau poreikį suderinti komunikaciją su strategija, kuria siekiama sukurti pranešimus. Daugiau nei pusė (61 proc.) vartotojų renkasi prekinius ženklus, su kuriais susisiekia per el. pašto adresus. Kampaniją galite sukurti padalinę savo informacinių biuletenių turinį arba siųsdami pažadėtas dovanas / kuponus pagal tvarkaraštį.

Tarp jūsų ir jūsų skaitytojų visada yra tam tikras pasitikėjimas, nes jie davė jums savo el. Pašto adresus. Tai iki šiol yra didžiausias veiksnys, kuris pradeda individualizuotų sąveikų seriją. Suasmeninti el gauti 6X įprastas operacijų normas. Galite palaipsniui padidinti įsitraukimą į priekį, naudodamiesi analizės įrankiais ir užmegzdami intymų ryšį su savo abonentais.

SEO informacinių biuletenių poveikis

Naujienlaiškiai yra jūsų SEO mainai. Jūsų abonentai gali juos išsaugoti ir tai yra vienas didžiausių jūsų rinkodaros pranašumų. Tai netiesiogiai padidins jūsų SEO reitingą, nes pritraukia įprastą srautą į jūsų svetainę ir skatina žmones domėtis jūsų prekės ženklu kitose platformose. „Bendrinimo mygtukų“ teikimas socialinės žiniasklaidos svetainėms yra puikus būdas gauti SEO sulčių, nes paminėjimas šiose platformose perduoda teigiamus signalus tokioms paieškos sistemoms kaip „Google“. Visi šie produktai yra prieinami už labai prieinamą kainą ir to negalima ignoruoti.

Tau

Galime daryti išvadą, kad bendrauti su savo vartotojų baze tampa lengva per biuletenius, neskambinant per daug skrupulingai. Sąnaudų sumetimai taip pat veikia jos naudai. Įsitraukimas į pastatą laikui bėgant yra ne mažesnis kaip privalumas, nes jums nereikia labai pasitikėti išleidžiant didelius pinigus, kad pasiektumėte matomumą. Jie taip pat skatina pasikartojančias pajamas daug geriau nei kiti kanalai ilguoju laikotarpiu. Atsižvelgiant į tai, tai yra jūsų asmeninė platforma. Turite visišką laisvę dėl savo išvaizdos ir turinio, o konkurentai nesislapstė. Tai yra pakankama priežastis, kodėl jūs galite panaudoti informacinius biuletenius, kad galėtumėte plėsti savo verslą 2020 m. Ir vėliau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map