Pradedančiųjų vadovas apie „WordPress“ klaidų darymą (kodas nereikalingas)

Jei visiškai ar santykinai nesate naujokas „WordPress“, gali pasirodyti šiek tiek stulbinantis dalykas, jei norite rašyti ir rašyti ką nors kita, kategorizuoti ir įdiegti socialinio bendrinimo papildinį ar tris. Bet naudodamiesi nedideliais nurodymais, jūs lengvai galėsite valdyti šios didžiulės programinės įrangos dalis, kurios šiuo metu jūs stengiatės nesijaudinti dėl tiek daug.


Problema, kuri dažnai kyla kartu su tuo, kad kažkas yra nauja, yra baimė ką nors nepavykti ar sugadinti. Bet paradoksalu, kad daugeliui dalykų, įskaitant „WordPress“, kai jūs pradedate, yra geriausias įmanomas laikas ką nors sugadinti. Jei kas nors blogai padarys jūsų svetainę prieš lankydamasi ne su artimais draugais ir šeimos nariais, padariniai yra nepalyginami, kai tai daro didelę įtaką mokant sąskaitas kiekvieną mėnesį..

Norėdami išvengti nerimo, laikykitės nesąmonių. Kai neskubite taisyti saugos spragų ar atkurti darbo vietos, tikrai nėra ko bijoti, ypač pradžioje. Pradėkite nuo dalių, kurios jums atrodo natūraliai įdomios, net jei jos visos yra susijusios su dizainu ir nieko nežinote apie dizainą. Užuot turėję priversti save dėstyti vadovus, galite pastebėti, kad natūraliai išmokstate daugiau apie „WordPress“ ir tyrinėjate įvairius aspektus, nejausdami nuobodulio..

Vienas iš nuostabiausių „WordPress“ mentaliteto aspektų yra tas, kad nėra jokio spaudimo kuo greičiau pereiti mokymosi kreivę. Galite skirti sau laiko, reikalingo patiems susitvarkyti, ir tai daro viską daug lengviau ir daug smagiau.

Žemiau išvardinau keletą sričių, kuriose gali būti naudinga sumaištis ir šiek tiek daugiau pažinti.

„WordPress Post“ planavimas

„WordPress Post“ planavimas

Tai viena iš didžiausių priežasčių, kodėl CMS turėti taip velniškai naudinga. Jei baigiate įrašą anksti, turite palikti atostogų arba naudojatės interneto sabato straipsniu (kurio mums tikriausiai visiems reikia), galite rašyti pranešimus / straipsnius anksčiau laiko ir suplanuoti, kad jie būtų paskelbti, kai jūsų pranešimai / straipsniai paprastai tai daro.

Arba galite suklaidinti skelbimo laikus ir pabandyti surasti, kuris, atrodo, geriausiai tinka pasiekti auditoriją. Peržiūrėkite mūsų „WordPress“ skelbimų planavimo vadovą, kad gautumėte daugiau patarimų ir gudrybių, kad jūsų svetainė būtų tinkama.

Geresnis „WordPress“ saugumas

„WordPress“ sauga

Nors nesunku manyti, kad „WordPress“ yra pakankamai saugus, tai yra noras. Tiesą sakant, tik praėjusį mėnesį aš įsilaužiau į savo tinklaraštį, nes tingėjau įgyvendinti tam tikras geriausias saugumo praktikas. Laimei, aš sugebėjau pakankamai lengvai atkurti savo svetainę ir padariau kelis svarbius veiksmus, kad padidinčiau savo saugumą.

Svarbi pastaba: Kurkite atsarginę savo svetainės kopiją prieš bandydami ką nors atlikti ir būkite atsargūs naudodamiesi baltaisiais sąrašais ir kitais prisijungimo apribojimų sprendimais, galite užsiblokuoti iš savo administratoriaus srities.

Apžvelgiamos sritys:

 • Keičiamas prisijungimo URL
 • Pridedami keli pagrindiniai ugniasienės apribojimai
 • Duomenų bazės prefikso keitimas (pirmiausia nepamirškite sukurti duomenų bazės atsarginių kopijų)

„WordPress“ papildiniai geresnei saugai ir priežiūrai:

Gidai, kuriuose yra daugiau informacijos apie saugumą:

 • „WordPress“ sauga: ar jūsų „WordPress“ svetainė yra tikrai saugi?
 • Kaip apsaugoti „WordPress“ tinklaraštį, naudingi patarimai kiekvienam vartotojui
 • Kodeksas: „WordPress“ kietinimas

„WordPress“ SEO tobulinimas

„WordPress“ SEO

SEO gali padėti pritraukti nuolatinius lankytojus per ilgą laiką ir pritraukti daugiau srauto į jūsų „WordPress“ svetainę. SEO yra neskausmingas būdas privilioti lankytojus nereikia rašyti ar reklamuoti ką nors konkrečiai jiems skirto.

Raktinių žodžių tyrimai

Kaip jau minėjau pradedančiojo „WordPress“ SEO serijos vadove, jei nepradėsite raktinių žodžių tyrimų, visos jūsų pastangos bus veltui. Taigi kitą kartą rašydami įrašą ar straipsnį praleiskite šiek tiek laiko įsitikindami, kad vartojate tą pačią kalbą, kaip ir žmonės, norintys sužinoti apie minėto straipsnio ar įrašo temą.

Šliužai

Daugelis žmonių sakys, kad jums tiesiog reikia pakeisti savo nuolatines nuorodas, kad būtų rodomi įrašų vardai, ir jie bus optimizuoti. Bet „Google“, matyt, teikia pirmenybę, jei jūsų šliužai yra trumpi ir mieli, idealiu atveju – 3 žodžiai be jokių užpildymo žodžių (pvz..

Nes būtų be galo nuobodu pereiti visą jūsų medžiagą, be abejo, ir ne; ne toks produktyvus, turėtumėte sutelkti dėmesį į savo išsamiausius / svarbiausius pranešimus. Įrašai, kurie išties išskiria pridėtinę vertę tam tikra tema.

Formavimas

Tinkamas antraščių naudojimas jūsų turinyje, įsitikinant, kad kiekviename puslapyje yra tik vienas h1 ir kiti veiksniai. Naudokite antraštes logiškai ir visada tvarkingai (pvz., Po H1, kurį naudojate įrašo antraštėje, turėtų būti H2 antraštės jūsų turinio skyriuose, po kurių eina H3 antraštės ir pan.). Vadovaujantis antraštės hierarchija yra daug geriau, jei indeksuojama paieškos sistema.

Švarus kodas

Dabar, nebent esate kūrėjas, koks švarus bus jūsų kodas, priklausys nuo to, kas sukūrė jūsų naudojamą „WordPress“ temą. Čia, „WPExplorer“, mes sukuriame visas savo temas (įskaitant iš viso) su semantiniu galiojančiu HTML kodu, kuris padeda tobulinti SEO.

Tolimesnio „WordPress SEO“ tobulinimo vadovai:

„WordPress SEO“ tobulinimo papildiniai:

Padidinkite „WordPress“ svetainės greitį

„WordPress“ svetainės greitis

Svetainės greitis tampa vis svarbesnis. Kuo labiau „sugadintas“ paprastas vartotojas, tuo greitesnis įkėlimo laikas, kurio vartotojas tikisi iš bet kurios svetainės, ir tuo greičiau vartotojas „atsimuša“ iš lėto įkeliamos svetainės. Svetainės greičio gerinimas yra vienas iš tų dalykų, kurie atrodo daug sudėtingesni ir sunkesni nei yra, nes „profesionalai“ naudoja daug painiavos..

Jei tiesiog laikysitės kai kurių pagrindinių rekomendacijų, išbandykite, kas jums tinka, ir linksminkitės (galbūt paverskite tai žaidimu, kuriame kaskart, kai pagerėjimas viršija 0,3 s, griebkitės gėrimo arba paaukojate guminį lokį garbei „WordPress“) galėsite be streso nusikratyti sekundžių nuo įkrovimo laiko.

Kai kurios sritys, į kurias galbūt norėsite atkreipti dėmesį:

 • CDN
 • Talpinimas
 • Vaizdo optimizavimas
 • Pagrindinio puslapio optimizavimas
 • Tingus krovimas

Tolimesnio „WordPress“ pagreitinimo vadovai:

 • 10 nemokamų CDN paslaugų paspartinti „WordPress“
 • Kaip paspartinti „WordPress“ svetainę (greitai ir lengvai)

Papildiniai, kurie padės pagreitinti jūsų „WordPress“ diegimą:

„WordPress“ svetainės ir temos dizainas

„WordPress“ svetainės dizainas

Suteikti jums paprastą ir švarų dizainą yra tai, kas daugybei „WordPress“ temų gerai sekasi šiomis dienomis. Iš čia kyla problema, kaip padaryti jūsų svetainę šiek tiek išsiskiriančią, patraukti lankytojų dėmesį. Jums pasisekė, kad daug tokių temų, kaip mūsų „Total“, yra su įmontuotais puslapių kūrėjais, tiesioginiais tinkinimo elementais ir dar daugiau.

Kai kurios sritys, į kurias galbūt norėsite atkreipti dėmesį:

 • Puslapių kūrėjai
 • Pritaikomos temos
 • Antraštė / logotipas
 • Valdiklio sritis
 • Individualizuotas pagrindinis puslapis

„WordPress“ projektavimo vadovai:

 • Lengvi (ir įperkami) būdai padaryti „WordPress“ svetainę išsiskiriančią
 • 12 kūrybinių būdų, kaip galite patobulinti savo tinklaraščio dizainą
 • Kaip sukurti vaizdus savo “WordPress” tinklaraštyje be grafinio dizaino įgūdžių

Papildymai, skirti pertvarkyti „WordPress“ svetainę:

 • Geriausi „WordPress“ puslapių kūrėjai

Pradėkite kurti sąrašą

„WordPress“ informacinių biuletenių sąrašai

Jei adresų sąrašas ar el. Pašto rinkodara jus baugina, atsipalaiduokite. Tai nebėra tokia sudėtinga ir draugiška vartotojui, kokia ji buvo prieš 8 metus ar panašiai. Be to, dabar dauguma didžiųjų paslaugų teikėjų suteikia jums galimybę nemokamai paragauti (1 mėnesio nemokama bandomoji versija „Aweber“, „MailChimp“ nemokama iki 2000 abonentų.)

Nors el. Laiškų kopijų rašymas gali sukelti blogą skonį tiems, kurie neprašo pardavimo, pavyzdžiui, man, į burną, man naudinga tiesiog nukreipti tą patį tinklaraščio balsą, iš kurio jie užsiprenumeravo..

Tolimesnio „nepatogumo aplinkai“ vadovai:

 • Kaip sukurti el. Pašto sąrašą naudojant
 • „WordPress“ svetainės rinkodara: pagrindinis vadovas

Įskiepiai, kad būtų galima toliau „sugadinti“:

Kurkite patobulintus puslapius lengvai naudodami puslapių kūrimo priemones

„WordPress“ puslapių kūrimo priemonės

Jei nerimaujate dėl faktinių savo svetainės vaizdų, nesijaudinkite. Ir užuot bandę išradinėti gero dizaino ratą, tiesiog leiskite įkvėpti tarpo, esančio tarp teksto / paveikslėlių / kitų objektų, formų ir naudojimo būdų (tarpas tarp teksto / paveikslėlių / kitų objektų), kuriuos matote gerai suplanuotose svetainėse, ir mėgdžioti tai, ką vertinate labiausiai.

Puslapių kūrėjai leidžia daug kūrybingai valdyti puslapio išdėstymą, nežinant vienos kodo eilutės. Tai labai žemas slėgis, nes vienintelis dalykas, kuris gali suklysti, yra tai, kad jūs paskelbiate gerą išvaizdą nešantį puslapį. To galima išvengti tiesiog nespaudžiant publikavimo, kol tuo nesidžiaugiate.

Įskiepiai, kad būtų galima toliau „sugadinti“:

 • „WP Bakery Visual Builder“ „Drag & Drop“ puslapio kūrimas
 • Bebrų kūrėjas, skirtas „WordPress“
 • Dirigentas „WordPress Layout Builder“
 • „Qards“ peržiūros „WordPress“ puslapių kūrimo priemonė
 • Geriausi „WordPress“ puslapių kūrėjai

Išvada

Nors yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti naudodamiesi „WordPress“, nežinodami (ar niekada nesimokydami) vienos kodo eilutės, jei jus domina, daug daugiau klaidų galite padaryti, jei norite susukti rankoves ir gauti tavo rankos purvinos.

Pirmasis žingsnis turėtų būti įdiegti vietinę „WordPress“ kopiją (arba paprasčiausiai sureguliuoti svetainę, jei esate „WPEngine“). Tada naudokitės didžiojo brolio „Google“ ir užkoduokite konkrečias svetaines, tokias kaip „StackExchange“, kad sužinotumėte, kaip padaryti tai, ko norite.

Kodas gali būti ne visai gražus ir gali tekti naudoti daugybę „neelegantiškų sprendimų“, tačiau mokysitės, o to rezultatai gali paskatinti jus įsigilinti ir išmokti koduoti tikram.

Ar yra kokių nors „WordPress“ sričių, kurias jaudinatės spręsdami? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map