Skirtingi būdai integruoti socialinę mediją su WordPress

Niekada nėra gera idėja tapti priklausomais nuo paieškos sistemų srauto – vienas algoritmo naujinimas gali sumažinti srautą srautu. Atsižvelgdami į tai, naudodamiesi kitais srauto šaltiniais, visų pirma socialine žiniasklaida, svarbu išsaugoti savo svetainės ilgalaikę sėkmę: turėdami ryškų socialinį stebėjimą ir lengvai dalijamąjį turinį galite pritraukti savo srautą į savo svetainę. Kitaip tariant, jei jūsų svetainė daro kai sumažės SERP, poveikis nebus katastrofiškas.


Dabar noriu lažintis, kad dauguma jūsų svetainėje jau yra įdiegę socialinio bendrinimo mygtukus, tiesa? Tačiau tai nėra vienintelis būdas padaryti jūsų svetainę socialine. Šiandien noriu jums pristatyti septynis „WordPress“ socialinės medijos papildinius. Kiekvienas papildinys prideda šiek tiek skirtingą jūsų svetainės funkciją, padėdamas jums iš tikrųjų maksimaliai išnaudoti socialinę mediją.

Socialinės medijos plunksnos nemokamas „WordPress“ papildinys

„Social_Media_Father“

Socialinės medijos plunksna yra nemokamas socialinių tinklų mygtukų papildinys. Papildinys leidžia į savo svetainę įtraukti stilingą bendro naudojimo mygtukų rinkinį – taip pat galite pridėti socialinės žiniasklaidos sekti mygtukai – tai leidžia lankytojams bendrinti jūsų turinį su draugais pasirinktu socialiniu kanalu.

Papildinys palaiko visus pagrindinius socialinius tinklus: „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „LinkedIn“, „reddit“, „Pinterest“ ir „tumblr“. Gaunate švarų, modernų mygtukų rinkinį, kurį galite įstatyti prieš arba po kiekvieno įrašo. Be to, naudodami tam skirtą valdiklį galite bet kurioje savo svetainės vietoje įdėkite stebėjimo mygtukus.

Nepaisant stipraus stiliaus pabrėžimo, įskiepis yra neįtikėtinai lengvas. Socialinės medijos plunksna nenaudoja jokio „Javascript“, o tai reiškia, kad jis labai greitai įkeliamas! Yra keletas aukščiausios kokybės plėtinių, įskaitant papildomus piktogramų rinkiniai, ir šauniai atrodančios pilka spalva efektas.

„Social Share & Locker Pro Premium WordPress“ papildinys

„Social_Share_and_Locker_Pro“

„Social Share & Locker Pro“ yra fantastiškas „du viename“ papildinys, kurį už „CodeCanyon“ galima įsigyti už 14 USD. Už savo pinigus gausite ir puikiai atrodančius bendro naudojimo mygtukus, ir socialinio užrakto funkciją.

„Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot“

Įskiepis palaiko svarbiausius 20 socialinės žiniasklaidos kanalų, o jūsų bendrinimo mygtukus galite įdėti bet kurioje savo puslapio vietoje – viršuje, apačioje, kairėje arba dešinėje. Jie gali būti pritvirtinti absoliutus padėtį arba plūduriuodami taip, kad jie visada būtų rodomi ekrane. Taip pat galite įdėkite bendrinimo mygtukus tiesiai į savo turinį naudodami paprastą trumpąjį kodą.

Mygtukai greitai pakraunami ir yra dešimt skirtingų. Kiekviena oda atrodo švari ir stilinga, ją galima pasirinkti rodyti socialinį logotipą ir visą vardą – galite peržiūrėti daugybę odų čia. Taip pat galite pasirinkti rodyti skaitiklius šalia mygtukų.

Geriausias dalykas šiame papildinyje yra papildoma socialinio užrakto funkcija. Tai leidžia užrakinti jūsų premium turinį, kurį lankytojas gali peržiūrėti tik pasidalinęs turiniu „Twitter“ ar „Facebook“.

„NextScripts“: „Social Word“ automatinis skelbimas „WordPress“ papildinys

„NextScripts“

Kitas įspūdingas nemokamas papildinys Socialinio tinklo automatinis plakatas daro tiksliai tai, ką sako skardoje: pateikia jūsų turinį į kiekvieną sukonfigūruotą socialinį tinklą, kai tik paspausite „paskelbti“.

Mes visi žinome, kad reguliarus straipsnių skelbimas socialinėje žiniasklaidoje yra puikus būdas pritraukti srautą į jūsų svetainę, o šis papildinys sutaupys jums daug laiko: nebereikės pridėti kiekvieno įrašo rankiniu būdu prie kiekvieno jūsų naudojamo socialinio kanalo. . Taip pat galite pridėti daugiau nei vieną paskyrą prie kiekvieno socialinio tinklo, kad būtų lengva integruoti asmenines ir verslo paskyras tuo pačiu metu.

Šiuo metu papildinys palaiko 27 skirtingus socialinius tinklus – aišku, visi pagrindiniai yra įtraukti į tą sąrašą. Taip pat galite sukonfigūruoti papildinį, kad pridėtumėte straipsnio žymas / kategorijas prie socialinių įrašų kaip suvestines, kad jūsų turinį būtų lengviau rasti.

„Pinterest“ automatinis „Pin Premium WordPress“ papildinys

„Pinterest_Automatic_Pin“

Jei vaizdai yra svarbi jūsų svetainės ypatybė, be abejo, jau esate aktyvus „Pinterest“. „Pinterest“ automatinio „Pin WordPress“ papildinys, galimas už 15 USD, gali žymiai pagerinti tai, kaip greitai ir efektyviai galite įkelti savo vaizdus. Papildinys sklandžiai sinchronizuojamas su jūsų „Pinterest“ paskyra, o tai leidžia greitai prisegti neribotą vaizdų skaičių. Jis taip pat atsineša lentas, kuriomis sekate, ir tai gali padėti pasirinkti, kur norite patalpinti savo vaizdus.

Kai kuriate įrašą, automatinis segtukas automatiškai aptinka visus vaizdus, ​​kurie vėliau skelbiami tiesiogiai „Pinterest“, kai skelbiamas pranešimas – jei suplanuosite paskelbimą vėliau, jūsų vaizdai bus prisegti tik tada, kai pranešimas bus paskelbtas tiesiogiai. Taip pat turite galimybę panaikinti atvaizdų, kurių nenorite skelbti, pasirinkimą. Pamatysite naują meta dėžutę teksto rengyklės dešinėje, kuri leis jums pasirinkti lentą, kad galėtumėte pridėti vaizdus iš išskleidžiamojo sąrašo.

Be to, galite grįžti ir prisegti vaizdus iš jau paskelbtų įrašų. Tiesiog peržiūrėkite esamus įrašus spustelėdami Visos žinutės „WordPress“ prietaisų skydelyje pasirinkite naują galimą masinio veiksmo parinktį: Prisekite juos. Norėdami išvengti bet kokių problemų, susijusių su masiniu įkėlimu, papildinys gali suskirstyti jūsų segtukus, tai reiškia, kad per minutę prisegtas tik vienas vaizdas.

„SocialFans“ reaguojantis „Social Counter Premium“ „WordPress“ papildinys

Socialiniai gerbėjai

„SocialFans“ yra fantastiškas „premium“ papildinys, leidžiantis į savo svetainę pridėti vizualiai nuostabius socialinių stebėjimo mygtukus, leidžiančius kurti savo gerbėjus, sekėjus ir prenumeratorius. Tai palaiko įspūdingus 30 ir daugiau socialinės žiniasklaidos tinklus, kuriuos galima atsisiųsti už 16 USD iš „CodeCanyon“. Savo mygtukams galite pasirinkti iš daugybės skirtingų odos rūšių, įskaitant spalvotas, šviesias, tamsias ir skaidrias. Taip pat yra keletas pereinamųjų animacijų ir paspaudimų animacijų, prieinamų kiekvienai odai.

„SocialFans“ ekrano kopija

Mygtukai reaguoja ir tiks bet kurioje valdiklio srityje. Galite pasirinkti, ar mygtukai bus rodomi sąrašo pavidalu, ar šauniai atrodančiame, sujungtame, dėlionės išdėstyme. Abi atrodo puikiai. Be to, papildinys siūlo parodyti savo socialinių tinklų skaitiklį, nurodant visų laikų duomenis arba stebėtojų skaičių per nurodytą laikotarpį, atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą..

„Twitter“ valdikliai „WordPress“ papildinys

„TwitterWidget“

Nors techniškai tai nėra įskiepis, „Twitter“ valdiklio integravimas yra puikus būdas pridėti skirtingą socialinį elementą į savo svetainę. „Twitter“ valdiklis leidžia pridėti tiesioginį „Twitter“ sklaidos kanalą į savo svetainės šoninę juostą. Galite pasirinkti rodyti savo žinutes ir pokalbius arba rodyti bet kokius įrašus, kuriuose yra nurodytas žymeklis (geriausia – savo dedikuotą žymą). Tai puikiai tinka norint parodyti lankytojams, kaip jūs bendraujate su savo gerbėjais, arba perteikti tai, ką mano socialinės žiniasklaidos pasaulis apie jūsų svetainę – jei atsiliepimai yra teigiami, tai yra tikrai puikus socialinis įrodymas! Lankytojai gali lengviau su jumis bendrauti spustelėję valdiklyje esančią nuorodą.

Valdiklis pridedamas labai greitai: tiesiog pereikite prie savo „Twitter“ paskyros nustatymų ir pasirinkite valdiklį. Iš čia galėsite žaisti su nustatymais ir daugybe tinkinimo parinkčių, prieš generuodami kodą, kurį įklijuosite į HTML valdiklį savo „WordPress“ svetainėje..

„CoSchedule“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„CoSchedule“

„CoSchedule“ visų pirma yra „viskas viename“ redakcinis kalendorius, tačiau jame taip pat yra keletas įspūdingų socialinės žiniasklaidos funkcijų. Paslaugos kaina yra 10 USD per mėnesį, tačiau jūs galite gauti nemokamą 14 dienų bandomąją versiją.

„CoSchedule“ leidžia sinchronizuoti bet kokį socialinės žiniasklaidos abonementų skaičių visuose pagrindiniuose tinkluose. Tada jis leidžia kurti ir suplanuoti pranešimus iš meta dėžutės, esančios tiesiai po „WordPress“ teksto rengykle – tai reiškia, kad galite rašyti savo socialinės žiniasklaidos įrašus kaip jūs dienoraščius. Galite suplanuoti savo įrašus pagal tai, kada jūsų pranešimas paskelbtas, pavyzdžiui, praėjus dviem, keturioms ir šešioms valandoms po paskelbimo. Jei pakeisite paskelbimo datą, susiję socialiniai įrašai automatiškai pasikeis.

Papildinys taip pat sukuria įspūdingą nuvilkimo kalendorių, kuriame yra visas suplanuotas turinys ir numatyti socialiniai postai. Tai leidžia vizualizuoti kiekvieną savo tinklaraščio tvarkaraščio aspektą, leidžia pamatyti, kurioms dienoms turinys atrodo lengvas, ir tai gali padėti sukurti nuoseklesnį leidybos ir socialinį tvarkaraštį..

Baigiamosios mintys

Augant socialinės žiniasklaidos reikšmei, didėja ir socialinių „WordPress“ papildinių skaičius. Tai gali padaryti nepaprastai sunku rasti tinkamą jūsų svetainės papildinį su visais skirtingais papildiniais.

Šiuo straipsniu siekiama supažindinti jus su daugybe skirtingų socialinės žiniasklaidos papildinių, kurių kiekvienas siūlo skirtingą funkciją – tai padės jums maksimaliai išnaudoti socialinės žiniasklaidos kanalus. Taip pat galite užsisakyti mūsų pranešimą apie 20 geriausių „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildinių, kad pamatytumėte daugiau nemokamų ir „premium“ variantų, kaip į savo svetainę įtraukti socialines nuorodas..  Jei žinote apie nuostabų socialinės žiniasklaidos papildinį, neįtrauktą į šį sąrašą, praneškite mums apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map