Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: temos, papildiniai, produktai ir paslaugos

 1. 1. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: Hostingas
 2. 2. Dabar skaitau: Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: temos, papildiniai, produktai ir paslaugos
 3. 3. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: savo verslo įkūrimas
 4. 4. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara

Jau aptarėme, kaip svarbu pasirinkti tinkamą prieglobos sprendimą jūsų buvimui internete. Šį kartą kalbėsime apie tuos tobulus „WordPress“ produktus ir paslaugas, kurie supaprastina jūsų buvimą internete, todėl verslas tampa džiaugsmu prižiūrėti ir valdyti.


Kaip rasti tuos tobulus „WordPress“ produktus

Prieš ieškant aukščiausios kokybės „WordPress“ sprendimų, patariu peržvelgti nemokamus. Tai, ką rasite „WordPress.org“ papildinyje ir temų saugykloje, yra netvarka produktų, kurie nėra labai gerai suskirstyti į kategorijas, todėl jums reikia įdėti papildomų pastangų ieškant autoritetingų tinklaraščių, kuriuose pateikiamos „WordPress“ produktų apžvalgos..

Nieko nėra nemokamo ir dažnai mokėsite su užstrigusiomis paslaugomis arba jos visiškai neturėsite, tačiau visada yra išimčių ir galite rasti gerai užkoduotus ir reguliariai atnaujinamus „WordPress“ papildinius, jei kasote šiek tiek giliau, atlikote porą paieškų ir perskaitysite keletą apžvalgų. Tai atsipirks vėliau, kai turėsite pagalvoti apie kitus dalykus, reikalingus buvimui internete, ir nesijaudinti dėl nesuderinamumo ar nestabilumo.

Kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ temą jūsų verslui

Temos pasirinkimas turėtų būti ne kas kita, kaip odos pasirinkimas. Mano nuomone, tai yra teisingas pavadinimas, kuris yra tik vizualus jūsų svetainės perdanga. Yra daug puikių sprendimų „viskas viename“, tokių kaip „Total WordPress“ tema, kuri gali apimti kiekvieną jūsų galimą akiratį ir patenkinti visus dabartinius ir būsimus poreikius..

įskiepiai, šalinantys „wordpress“

Taip pat yra nišinių „WordPress“ temų, kuriose pirmiausia reikia atlikti mąstymą, o tada pereiti prie temos, sukurtos tik dėl to, ką norėtumėte parodyti pasauliui. Pvz., „AcademiaThemes“ yra puiki vieta ieškoti mokyklų ir mokymosi temų, „ShowThemes“ rengia specialiai renginių valdymui skirtas temas, o „Themeforest“ galite rasti bet kokią nišą, kurią galbūt įsivaizduojate (nekilnojamasis turtas, vestuvės, ne pelno siekiančios organizacijos, fotografija, hostingas). ir kt.).

Jei jums reikia daugiau informacijos, galite peržiūrėti mūsų įrašą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ temą. Čia, „WPExplorer“, mes apžvelgėme beveik kiekvieną nišą, apie kurią galite galvoti, todėl rinkitės iš visų temų, kurias įtraukėme į apvažiavimus..

Kaip pasirinkti tobulus „WordPress“ papildinius

„WordPress“ yra tokia įvairiapusė turinio valdymo sistema dėl įskiepių, kurie jūsų svetainei suteikia papildomų funkcijų. Bet kurią temą galite lengvai paversti nišiniu šablonu, pridėdami keletą Laisvas arba „premium“ papildiniai.

Surasti tobulus „WordPress“ produktus nereiškia, kad reikia rasti tobulą „pasidaryk viską“ pratęsimą, bet tą, kuris uždengia vieną kampą ir daro tai nepriekaištingai. Prieš pradėdami dirbti prie idėjos, turite sumažinti griozdus iš visų jūsų sukurtų maketų ir idėjų, kurios kilo. Sutelkite dėmesį į būtiniausias galimybes, reikalingas buvimui internete, ir sukursite stabilų pagrindą.

Turėdami per daug papildinių, kyla pavojus saugumui, ypač įskiepiai, kurie nėra reguliariai atnaujinami. Beveik viskam, ko jums reikia, galite rasti ką nors, kas jau sukūrė papildinį nemokama „WordPress.org“ papildinių saugykla. Nuskaitydami papildinių puslapius pamatysite, kurie autoriai palaiko ir reguliariai atnaujina papildinius.

el. prekybos sprendimai

Daugelį el. Prekybos sprendimų gana lengva įgyvendinti bet kurioje TVS. Kadangi „WordPress“ išaugo ne tik į internetinių dienoraščių platinimo platformą, atsirado daugybė el. Komercijos sprendimų kaip „WordPress“ įskiepiai. Kai kurie iš labiausiai naudojamų ir geriausiai palaikomų yra šie:

 • Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas
 • „WooCommerce“
 • Cart66

Jei manote, kad trijų nepakanka, pažvelkite į visą elektroninės komercijos „WordPress“ papildinių sąrašą. Pasirinkus temą, palaikančią šiuos sprendimus, reiškia, kad tema turi specialią CSS, parašytą tik jiems. Tokiu būdu atrodo, kad jūsų el. Prekybos papildinys nepriekaištingai tinka jūsų temai. Daugiau jokių elektroninės komercijos funkcijų neturėtų likti temoje.

Mokėjimo šliuzai

Jei jūsų tikslas yra sukurti svetainę, kurioje žmonės galėtų nusipirkti jūsų produktus ar paaukoti pinigų jūsų reikmėms, jums sekasi. Daugybė šliuzų palaiko „WordPress“ (ir juos galite rasti jau integruotus į papildomus priedus arba nemokamus priedus galite rasti tinkle „WordPress“ saugykla įtraukti juos į savo svetainę), todėl pažvelkime į keletą populiariausių variantų:

„PayPal“ yra senas žaidėjas, palaikantis mokėjimus iš daugiau nei 190 šalių ir priimantis visas pagrindines kreditines korteles. Galite rasti daugybę įskiepių, siūlančių jo integraciją su „WordPress“.

Gumroad puikiai tinka programinės įrangos, knygų, filmų ar muzikos gamintojams, norintiems lengvai parduoti savo skaitmeninius produktus. Integracija su „WordPress“ yra 5 minučių darbas, o operacijos vyksta vietoje.

2Atsiskaitymas priima kreditines, debeto korteles ir „PayPal“. Man kilo sunkumų naudojant jų paslaugas, nes jie labai griežtai nurodo, kuriuos produktus ir paslaugas galite parduoti. Be to, jei esate neaktyvus 6 mėnesius, jie gali sustabdyti jūsų sąskaitą, nes jie mano.

Įgalioti.net gali padėti jums, kai kalbama apie visus dalykus internete ir mobiliajame telefone. Jų sukčiavimo prevencijos sistemos yra kažkas, kuo jie tikrai didžiuojasi. Tačiau, jei norite gauti šią mokėjimo sritį, turite sumokėti mokestį iš anksto.

Juostelė yra mokėjimo sistema, kuri buvo prieinama tik JAV. Neseniai jie tapo globalūs ir dabar apima Australiją, JK, Airiją ir kai kurias kitas šalis (nors kaip beta). Dėl galingo API jis puikiai tinka parduotuvėms ir sąskaitų faktūrų išrašymo sistemoms.

„WordPress“ pasiekiami mokėjimo šliuzai

Braintree yra „PayPal“ priklausanti įmonė. Vykdydami vieną integraciją, jūsų „WordPress“ el. Komercija galės tvarkyti „PayPal“, „Venmo“, „Apple Pay“, kreditines ir debeto korteles, „Bitcoin“ ir kt. Naudodamas „PayPal“ finansavimą, esu įsitikinęs, kad jis netrukus bus pasiekiamas daugelyje šalių..

Paymill yra tik aštuoniose šalyse. Jis priima daugumą kreditinių kortelių ir gali būti naudojamas mokėjimams internetu, mobiliesiems ar periodiniams mokėjimams, jei planuojate vykdyti „SaaS“ prenumeratos verslą..

Dwolla galima tik JAV. Jis turi vieną pigiausių mokesčių už vieną operaciją ir yra nemokamas už mažiau nei 10 USD kainuojančias operacijas. Mokėjimas atliekamas ne jūsų svetainėje, todėl šliuzo stebėjimas naudojant „Google Analytics“ gali būti nelengvas.

„Google“ piniginė , techniškai kalbant, nėra mokėjimo šliuzai, todėl, jei ja naudositės, vis tiek turėsite nustatyti vieną iš aukščiau išvardytų šliuzų. Svarbiausias pranašumas yra tai, kad „Google“ piniginės vartotojai gali lengvai mokėti už jūsų produktus.

Automatika

Jei esate vienas iš tų serijinių verslininkų, galbūt norėsite žinoti, kaip vienu metu paleisti kelias svetaines naudojantis tokiomis internetinėmis paslaugomis kaip „ManageWP“, „WP Remote“. Arba programinė įranga, kuri įdiegiama jūsų svetainėse ir veikia tik jūsų serveryje, pavyzdžiui, „InfiniteWP“. Pažiūrėkime, kaip susideda šie trys:

„ManageWP“ yra internetinė paslauga, leidžianti valdyti savo svetaines prietaisų skydelyje. Tai suteikia jums galios atnaujinimus, atsargines kopijas padaryti vienu spustelėjimu, sukuria papildomų saugos lygių ir leidžia lengviau perkelti svetaines. Čia yra išskirtinis klientų aptarnavimas ir jei turite mažiau nei 5 svetaines, kurias turite valdyti, tai jums nieko nekainuos.

WPRemote turi panašią funkciją kaip „ManageWP“, kur vienu mygtuko paspaudimu galite atnaujinti „WordPress“ branduolį, papildinius ir temas, taip pat atsisiųsti savo svetainių „nuotraukas“ atsarginės kopijos darymo tikslais. Kaip teigiama jų svetainėje, paslauga yra nemokama, tačiau aš visada būnu atsargi dėl nemokamų internetinių paslaugų ir siūlau prieš prisijungiant susisiekti su jų komanda ir su jomis susipažinti..

„InfiniteWP“ pasirinko labai skirtingą požiūrį nei du ankstesni. Jūs atsisiunčiate papildinį iš jų svetainės ir jis padės jums įdiegti „InfiniteWP“ administratoriaus skydą. Tai veikia taip, kad įdiegiate „InfiniteWP“ į savo serverį ir ten kontroliuojate savo svetaines.

Išvada

„WordPress“ yra puikus pasirinkimas jūsų buvimui internete, kurį galite sukonfigūruoti tikrai greitai. Nesvarbu, ar jums reikia asmeninio tinklaraščio, įmonės tinklalapio, el. Prekybos sprendimo ar „WordPress“ parduotuvės, visada rasite „WordPress“ temas ir papildinius, kad tai pašalintumėte. Apsibrėžk savo filosofiją ir duok sau kelią, kad galėtum tiesiog pereiti. Pasirinkite protingai, visada galvokite du kartus ir įdiekite vieną kartą, kad gautumėte supaprastintą buvimą internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map