Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: Hostingas

„WordPress“ talpinimas
 1. 1. Dabar skaitau: Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: Hostingas
 2. 2. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: temos, papildiniai, produktai ir paslaugos
 3. 3. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: savo verslo įkūrimas
 4. 4. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara

Šis įrašas yra serijos „Supaprastink savo buvimą internete“ dalis. Mes paaiškinsime, kaip sukurti naudingą svetainę sau ar jūsų verslui naudojant „WordPress“. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie jūsų „WordPress“ pagrindu sukurto verslo pamatus ir pasirinkimą „WordPress“ talpinimas įmonė pagal jūsų individualius poreikius.


Paprasčiausias būdas prisistatyti prie skaitmeninio žemėlapio naudojant „WordPress“ yra prisiregistruoti prie „WordPress.com“ paskyros. Tačiau paprasčiausias nebūtinai reiškia geriausią būdą, nes svetainė, kurią priglobiate patys, suteikia daug pranašumų, palyginti su nemokama „WordPress.com“ alternatyva. Turėdami savo pačių priglobtą svetainę, galite:

 • Įdiekite bet kurią „WordPress“ temą
 • Vykdykite modifikacijas vietoje, naudodami vaikų temas
 • Išplėskite funkcionalumą naudodami bet kurį papildinį
 • Jūs kontroliuojate savo svetainės turinį ir vertę

„WordPress“ išaugo į platformą, galinčią patenkinti daugelį poreikių; nuo paprastų internetinių tinklaraščių svetainių iki didelių prekės ženklų. Turėdami tokį galingą svetainės šaltinį, kuris yra po ranka, tai sustabdo jūsų pradžią?

Jūsų buvimo internete supaprastinimas

Supaprastinimas yra žinojimas, koks jūsų asmeninis ar verslo buvimas internete, ir kaip tai atsikratyti pasirinkus optimaliausią maršrutą, susitelkiant į svarbius dalykus, nešiojant kuo mažiau balasto. Jums nebūtinai reikia krovininio gabentojo, jei keliaujate mažai arba nenorite išleisti per daug pinigų.

Jūsų buvimo internete supaprastinimas

Kiekvienas buvimas internete prasideda nuo hostingo. Galų gale, jums reikia prieglobos, kad galėtumėte sukurti savo savarankišką svetainę. Jų yra daugybė, visi teigia, kad yra pigūs ir aukštos kokybės. Šie du dalykai dažnai nesiejami vienas su kitu, todėl sutelksime dėmesį į kai kuriuos prieinamus „WordPress“ prieglobos sprendimus, kurie turėtų lengvai patenkinti jūsų dabartinius ir būsimus poreikius.

Priegloba yra jūsų buvimo internete pagrindas, į kurį turėtumėte atsižvelgti rimtai. Dauguma hostingo kompanijų leidžia jums pakeisti planus arba tai padaryti automatiškai, kai viršijate plano ribą. Iš anksto turėtumėte būti informuoti apie jų mastelį ir „WordPress“ palaikymą, todėl nepaliksite vietos netikėtumams.

Kokie yra „WordPress“ paleidimo reikalavimai

Norėdami paleisti naujausią „WordPress“ versiją (v4.0), jūsų kompiuteriui tereikia palaikyti tik keletą toliau išvardytų dalykų. Jei nerandate informacijos įmonės tinklalapyje, būtinai išsiųskite išankstinio pirkimo klausimą pasirinktai prieglobos įmonei, klausdami jūsų plano palaikymo:

 • PHP 5.2.4
 • „MySQL 5.0“

Jei jūsų pasirinkta prieglobos įmonė veikia „Apache“ serveriuose ir „Linux“, galite paklausti, ar ji palaiko mod_rewrite, tai suteiks jums papildomos prieigos, kad jūsų svetainė būtų saugesnė. Atminkite, kad „WordPress“ valdomi prieglobos sprendimai nesiūlo šios funkcijos, nes jie tuo pasirūpina už jus (o tai yra daug lengviau, ypač jei jūs dar tik pradėjote kurti / naudoti svetainę).

„WordPress“ hostingo planai

Hostingo plano pasirinkimas

Prieš pasirinkdami prieglobos įmonę, žinokite, kad dažniausiai plano teikėjai teikia šias paslaugas:

 • Bendras priegloba
 • Virtualus privatus serveris arba VPS
 • Dedikuoto serverio priegloba
 • „WordPress“ valdomas priegloba

Jei rimtai žiūrite į savo buvimą internete, aš negalvočiau apie nemokamus prieglobos sprendimus, nes „tai nėra tokie dalykai kaip nemokami pietūs“. Pasinaudokite viena iš mokamų prieglobos paslaugų, net jei kaina yra simbolinė, vis tiek gausite bazinę paramą, kurios prireiks, patikėkite manimi.

Bendras „WordPress“ priegloba

Vienas populiariausių pradedančiųjų ir tinklaraštininkų planų, „WordPress“ bendrasis priegloba visada prieinama. Jei norite pradėti savo buvimą internete ir nenorite skirti daug išteklių, tai yra kelias. Bendrai naudojate serverį, kuriame yra jūsų svetainės priegloba, su kitomis svetainėmis. Bendrosios hostingo kainos yra skirtos masėms ir planai prasideda nuo 3 iki 10 USD per mėnesį. Jei norite paleisti savo pirmąją „WordPress“ svetainę, tada geras pasirinkimas yra bendras hostingas. Aš rekomenduoju išbandyti bendrojo „BlueHost“ prieglobos paslaugą, kuri yra viena iš „WordPress.org“ pasirinkimų, kai kalbama apie prieglobos įmones.

Yra du pagrindiniai bendrojo prieglobos paslaugų trūkumai: abejotinos saugos ir serverio apkrovos problemos. Abi šios problemos kyla dėl kitų svetainių, su kuriomis dalinsitės savo erdve. Negalite žinoti, ar jie saugūs, ar netrukus tikimasi didelio srauto. „WordPress“ yra saugi platforma, tačiau dalijimasis dantų šepetėliu niekada nėra gera praktika, bent jau kalbant apie saugumą. Be „BlueHost“, dar keli pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjai yra „BlueHost“ ir „HostMonster“.

„WordPress VPS“ (virtualus privatus serveris) talpinimas

VPS yra „Virtual Private Server“ santrumpa. VPS suteikia jums prieigą prie fizinio serverio, padalijamo į keletą virtualių. Jei esate verslas, orientuotas į „WordPress“, ir turite daug klientų, turėtumėte naudoti VPS. Tokiu būdu jūs sukuriate naują kiekvieno kliento valdymo skydą, kuris veikia kaip keli fiziškai atskiri kompiuteriai. VPS talpinimas gali kainuoti brangiai, tačiau tai, ką jūs gaunate, yra labai prieinama. Jei planuojate valdyti temų parduotuvę, tikitės daug srauto arba prižiūrite daug savo klientų svetainių, VPS yra puikus pasirinkimas.

Vienas VPS hostingo trūkumas yra tas, kad jūs turite žinoti apie veikiančius serverius. Kai kurie kompiuteriai teikia valdomą VPS prieglobą tiems, kuriems netaikomi techniniai įgūdžiai, tačiau jūs žiūrite į didesnį nei 20–1000 dolerių diapazoną. Geriausios VPS prieglobos įmonės, norinčios paleisti jūsų „WordPress“ svetaines, yra „Media Temple“ arba „BlueHost“.

„WordPress“ valdomas priegloba

Šis prieglobos planas leis jums sutelkti dėmesį į tai, ką darote geriausiai: turinio kūrimą, reklamą, rašymą, pardavimą ir savo prekės ženklo kūrimą. Nereikia jaudintis dėl technikos, todėl būsite produktyviausi. Tai yra geriausia dovana, kurią galite sau suteikti – nereikia diegti talpyklos papildinių, keistis našumo modulių ar nerimauti dėl saugumo. Naudojant „WordPress“ valdomą prieglobą, paprastai reikia labai palaikyti, jei jums to kada nors prireiks.

Geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

Vienos iš geriausių „WordPress“ valdomų prieglobos kompanijų yra „WPEngine“, „BlueHost“, „GoDaddy“ ir „MediaTemple“. Teikėjas, dirbantis tik su „WordPress“, yra „SiteGround“. Kainos siekia nuo 30 USD iki 100 USD per mėnesį.

Dedikuoto serverio priegloba

Geriausia dovana, kurią galite nusipirkti savo naujajai „WordPress“ svetainei, yra įvyniota į dėžutę, kurioje parašyta – Dedicated Server. Jūsų svetainė užims vieną serverį. Jūs valdysite, kokią operacinę sistemą veikia serveris, jos aparatinę įrangą ir turėsite visišką prieigą prie jos. Tai yra pernelyg didelė žala tiems, kurie neturi daug srauto.

Dedikuoto serverio priegloba skirta labai didelėms įmonėms, kurios nenori prastovų dėl serverių perkrovų ar saugumo pažeidimų. Planai prasideda nuo 100 USD, o „MediaTemple“ siekia iki 2000 USD per mėnesį, kad gautų aukščiausios kokybės funkcijas, pvz., Prieigą prie šaknies, operacinės sistemos pasirinkimą, pažangiausią aparatinę įrangą ir kt. Taip pat galite gauti tinkintą įmonės planą iš WPEngine, kuriame yra skirtas serveris, taigi gausite valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumus su visiškai jūsų serveriu. Prieinamoje pusėje taip pat galite pereiti „BlueHost“, kad galėtumėte kontroliuoti savo biudžetą.

Išvada

Paprastinę buvimą internete sutelkdami dėmesį į svarbiausius dalykus, ilgainiui sutaupysite daug laiko. Sukūrę stabilią, saugią ir greitą aplinką jūsų buvimui internete, jūs klojate tvirtą pagrindą, kuriuo jūsų prekės ženklas gali augti.

„HostGator“ ir „BlueHost“ puikiai tinka bendrai naudoti prieglobai, tačiau taip pat ir dideli domenai, nebūtinai sukurti „WordPress“ viršuje. „Media Temple“ planai prasideda nuo šiek tiek didesnės kainos, tačiau tikrai gausite nuostabų klientų palaikymą. Jei visai nenorite galvoti apie prieglobą ir esate pasirengęs mokėti šiek tiek daugiau, tada hostingas iš „SiteGround“ ir „WPEngine“ yra puikus pasirinkimas.

Pirmoji supaprastinimo dalis – išsiaiškinti, kuris prieglobos sprendimas jums labiausiai tinka. prižiūrėdami būtiniausius dalykus ir plėtodami savo verslą (ir reikalingus išteklius), kai pajusite poreikį, bet ne anksčiau. Kitoje dalyje kalbėsime apie tobulų „WordPress“ produktų, temų ir papildinių paiešką, kurie padės vykdyti jūsų buvimą internete su labai maža priežiūra ir blaškymu, todėl stebėkite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map