Tapimas „WordPress“ bendraautoriumi: ką turite žinoti

„WordPress“ atvėrė ne vienas, ne dvi, o daugybę durų milijonams žmonių visame pasaulyje. Nesvarbu, ar tai būtų verslininkai, kūrėjai, agentūros, naujienų punktai, laisvai samdomi darbuotojai ir tt, „WordPress“ pasauliui suteikė galimybę išreikšti savo mintis, susisiekti ir užsiimti verslu. Aš rizikuoju, kad skambėsiu kaip sugadintas įrašas, bet tai daugiausia dėl to, kad „WordPress“ yra graži, elegantiška ir lengvai mokoma bei naudojama. Taip pat neįtikėtinai lengva įsitraukti į „WordPress“ projektą.


Šiandien mes pateiksime jums viešai neatskleistą informaciją ir patarimus, kurių jums reikia norint tapti vertingu „WordPress“ bendruomenės nariu. Įrašo pabaigoje jūs jau žinosite, kaip prisidėsite prie palankaus projekto, kuris yra mylimasis „WordPress“. Kitaip tariant, mes jums parodysime, kaip įsitraukti, kokias savybes ir įrankius jums reikia, norint tapti puikiu „WordPress“ bendradarbiu. Taip pat apžvelgsime kai kuriuos indėlius į „WordPress“. Pasirengęs? Leisk šiam rutuliui riedėti.

Prisidėjimo prie „WordPress“ nuopelnai

Kodėl, kaip „WordPress“ vartotojas, nenorėtumėte prisidėti prie „WordPress“? Aš turiu galvoje, ar ne platforma ir pati tave labai įkvėpė? Gal padėkite maistą ant savo stalo? O kaip prisidėti tik palaikant draugiškumo dvasią ir atiduodant?

Jei nesate aukščiausios klasės garbanininkas, galite susitapatinti su noru sugrąžinti bendruomenę, kuriai jums padėjote ar įkvėpėte. Galų gale, kolektyvinis indėlis yra tai, kas daro „WordPress“ bendruomenę tokią sėkmingą. Mes negalime visą laiką būti paėmėjais. – Carrie Dils

Jei dėl to neprisidėsite prie „WordPress“, tai yra lengvatų šventė, siūlanti jums impulsą, kurį reikia pasinerti per tą pačią minutę..

Indėlis pakelia jūsų statusą bendruomenėje

Norite tapti garbingu „WordPress“ profesoriumi, ar ne? Jums reikia to, ką sakote ir darote, kad už ką nors suskaičiuotumėte, tiesa? Norite įtvirtinti savo pasirinktą „WordPress“ nišą?

Na, atspėkite, techninis meistriškumas yra puikus, tačiau nebent esate pasiruošęs padėti kitiems – ypač kai jie nemoka jums nė cento – jūs ir valdžia keliausite lygiagrečiomis juostomis. Galų gale viskas susiję su emocijomis, kaip priversti kitą žmogų jaustis. Buvimas žmogumi iššaukia emocinius jausmus, o ne šlovina savo techninę galią.

Prisidėjimas prie „WordPress“, kad ir kiek silpnas, gali turėti didžiulį poveikį jūsų statusui bendruomenėje. „Who’s Who“ iš „WordPress“, gerbiami ir populiarūs žmonės, kuriuos mes visi žinome, turi vieną bendrą bruožą; jie aktyviai prisideda ir prie platformos, ir prie jos esančios bendruomenės.

Trumpas klausimas: Jei jūs ieškote „WordPress“ kūrėjo, pasakykite man, ar pasamdytumėte vyruką, kuris prisideda forumuose, be kitų vietų, ar vaikiną, kuris patogiai sėdi už internetinio portfelio? Labiausiai tikėtina, kad vaikinas forumuose vaizduoja savo dev chops, o tai veda mus prie kito taško.

Prisidėjimas prie daugiau verslo nuorodų

prasmingi-verslo santykiai

Jei tai nėra taip akivaizdu, „WordPress“ yra griežta bendruomenė, o tai reiškia vienintelį dalyką. Jei teisingai žaidžiate savo kortelėmis, galite pritraukti daug persiuntimo verslo. Kaip mes jau nustatėme, įmokos padidina jūsų statusą, o pakelta būsena koreliuoja su daugiau verslo nuorodų. Tai paprastas faktas.

Kaip „WordPress“ profesionalas arba vartotojas, kalbant plačiau, dauguma jūsų potencialių perspektyvų ir partnerių bus iš bendruomenės. Prisidėkite prie šios glaudžios bendruomenės ir būkite šalia jos būtent taip, kaip palaikote šiuos verslo (ir net asmeninius) ryšius.

Norite, kad atsirastų daugiau darbo vietų? Tapk bendraautoriumi, vienaip ar kitaip. „WordPress“ visada ieško puikių žmonių, kurie padėtų su kodu, dizainu, vertimais, dokumentacija ir kita. Yra tiek daug indėlių, kaip pamatysime antrame šio įrašo skyriuje.

Patobulinta mokymosi aplinka

Bendradarbiavimas ne tik negrąžina ir padeda įsitvirtinti bendruomenėje, bet yra ir praturtinta mokymosi aplinka. Per pirmuosius tris mėnesius daugiau sužinojau prisidėdamas tai, ką padariau per trejus ankstesnius internetinės plėtros metus. – Andrius Nacinas, Pagrindinis „WordPress“ kūrėjas

Taip, teisingai, jūs išmokstate žaisdami žaidimą, o ne stovėdami nuošalyje. Aš per labai trumpą laiką sužinojau tiek apie „WordPress“, o kartais nerimauju dėl informacijos perkrovos. Bet aš pirmiausia turėjau pasinerti į „WordPress“ ir buvau sukrėstas maža, ką žinojau apie platformą. Aš vis dar mokausi, darau nedidelius indėlius čia ir ten ir linksminuosi!

Nepaisant to, ką iš jūsų išmoko „WordPress“ bendruomenė? Jūs tampate protingesniu konsultantu, kūrėju, dizaineriu, tinklaraštininku ir tt, o visi nori, kad jūsų komandoje būtų protingas žaidėjas. Jūsų žinios ir vertė padidėja dešimteriopai, o vėliau – kai kurie, kai prisidedate prie „WordPress“.

Kuo labiau įsimylėjau, tuo įdomiau pasidarė ir tuo sunkiau pavyko išsiaiškinti. Dabar, kai žvelgiu atgal ir matau tai, ko išmokau prisidėdama, esu nustebusi. Tai buvo daugiau nei aš kada nors sužinojau kolegijoje. – Andrea Rennickas

Ir tada yra…

Niekada gyvenime nesimokiau tiek, kiek per penkerius metus nuo tada, kai įstojau į „WordPress“ bendruomenę ir pradėjau prisidėti prie pagrindinės veiklos. – Konstantinas Obenlandas, „WordPress“ pagrindinis bendradarbis

Reikia pasakyti daugiau?

Prisidėjimas prie „WordPress“ daro jus laimingesnius

Rankos, jei žiūrėjote tą filmą  Siekimas laimės vaidina Will Smith. Jei jums ne taip pasisekė, svarbiausias filmo akcentas buvo Christopherio Gardnerio atsparumas ir ryžtas tuo metu, kai jo gyvenimas praktiškai subyrėjo. Galėčiau tęsti ir toliau, bet grįžkime prie „WordPress“, o tai, kaip prisidėsite, padarys jus laimingesnius.

Štai viena statistika, kuri yra labai mėgiama, tačiau dauguma žmonių nemato grožio, viršijančio procentinį ženklą (%). Rašymo metu „WordPress“ valdo apie 25% visų interneto svetainių. Tai reiškia, kad prisidėsite ir atiduosite bendruomenei ir platformai, kuri netrukus dominuos daugiau nei ketvirtadalyje interneto.

Gerai žinoti, kad jūsų indėlis, nors ir menkas, padeda maždaug 25% interneto. Tai didžiulis žmonių skaičius! Ir jūs žinote, ką jie sako, laimės paslaptis kuria laimę kitiems. Kaip tai padaryti galite padėti kitiems prisidėdami.

Neretai tai, ką darote popietę, gali paliesti tiek daug žmonių, tačiau „WordPress“ yra viena iš tų vietų, kur galite. O žmonėms, kuriems tai rūpi, nėra nieko geriau. – Mattas Mullenwegas

Tapk istorijos (ar ateities) dalimi

Prieš maždaug 12 metų „WordPress“ vos neišėjo iš idėjos. Tai buvo tarsi būrys, kuris virpėjo prieš galiausiai skrisdamas. Na, viskas, kas apsiriboja istorija. Šiandien „WordPress“ nebėra būrimas; jis visiškai užaugo galingo erelio smūgiu ir smūgiu.

Dabartiniu kursu „WordPress“ bus gana žvėris per dešimt metų. Platforma nubraižo istoriją, kurioje norite dalyvauti. Tokia istorija, apie kurią žinau, noriu būti dalis. Jei jūs ne tiek daug istorijos, „WordPress“ ateitis yra daug žadanti.

Prisidėdami galite sukurti „WordPress“ ateitį taip, kaip ją įsivaizduojate. Galite prisidėti prie projekto ir padėti sukurti geresnę „WordPress“ mums visiems. Galite būti ir istorijos, ir ateities dalis. „WordPress“ galite būti bet kas; Tai reiškia laisvę, nes siūlo jums galimybių ir galios, reikalingos norint pasiekti svajones internete. Be rimtos abejonės, gerbiami „WordPress“ bendraautoriai paliks įrašą istorijos knygose. Kokį palikimą paliksite?

Perksų yra daug

Bendradarbiaujant su „WordPress“ viskas gerai, net ir mainais galite mėgautis dar daugiau privilegijų. Jūs keliate savo statusą „WordPress“ bendruomenėje, kuriate verslą, mokotės ir kuriate didesnę platformą pasauliui. Prisidėti yra labai smagu. Bet kaip įsitraukti į visas šias linksmybes? Kaip jūs prisidedate prie „WordPress“? Štai sultys.

Kaip prisidėti prie „WordPress“

kibernetinis kompiuteris-kavinė

Yra keletas būdų, kuriuos galite naudoti visi ir norintys prisidėti prie „WordPress“. Tai yra viso to grožis; bet kas ir visi gali prisidėti ir praturtinti platformą bet kur ir iš kur. Pradėkime nuo akivaizdžiausio maršruto:

„WordPress Core“ kūrėjas

„WordPress“, be kitų interneto technologijų, visų pirma yra sukurta naudojant PHP ir MySQL. Jei gerai išmanote kurią nors iš šių sričių, galite prisidėti savo žiniomis apie „WordPress“ pagrindinis kūrėjas. „WordPress“, platforma, visada trokšta naujų funkcijų ir patobulinimų. Galite prisidėti kaip kūrėjas, tapti įsipareigotoju ir padėti „WordPress“ augti puikiais ir unikaliais būdais. Kaip pagrindinis „WordPress“ bendradarbis, jūsų užduotys apims naujų funkcijų kūrimą, testavimą, klaidų sodinimą ir atnaujinimų išleidimą.

Nesijaudinkite, jei nežinote visų pirma apie internetinių svetainių kūrimą ar tai, kas reiškia PHP, jei esate aistringas, galite pradėti prisidėti prie „WordPress“ kitu būdu ir mokytis tuo metu. Kas žino, per porą mėnesių galbūt būsite pagrindinis kūrėjas. Kitos sritys, kuriose galite įsitraukti į kūrėją, yra „WordPress“ temos ir papildinių kūrimas, mobiliosios technologijos ir dokumentacija.

Web dizaineris / UXer

Anksčiau mes tyrėme, kaip bėgant metams vystėsi „WordPress“ administratoriaus vartotojo sąsaja. Jis nuo paprasto platformos tapo gražiu ir galingu CMS. Graži ir elegantiška vartotojo sąsaja yra interneto dizainerių ir UXers darbas, kaip jūs.

„WordPress“ yra atvirojo kodo projektas, žinomas kaip kombinuotas tūkstančių bendraautorių darbas, todėl niekam nemokama sudėti dizainą. Dizainas yra eskizuotas ir atgaivintas bendradarbių dizainerių ir „UXers“. Jų indėlis padarė „WordPress“ tokį, koks jis yra šiandien, kalbant apie dizainą. Žinoma, dar turime pamatyti ir patirti jūsų indėlio grožį ir genialumą, todėl nelaukite mūsų laukimo.

Galbūt jūsų indėlis paskatins visos administravimo srities pertvarkymą, kad taptų malonesnis dizainas. Galbūt jūsų indėlis lems racionalesnę vartotojo patirtį.

Kaip žiniatinklio kūrėjas ar vartotojo patirties ekspertas taip pat galite prisidėti prie „WordPress“ mobilusis projektas, nes visi žinome, kad mobilioji yra ateitis, o temų peržiūros komanda, siekdama užtikrinti, kad galutiniam vartotojui patektų tik geriausiai suprojektuotos temos. Apskritai, jūsų pagrindinė pareiga kaip prisidedantis dizaineris yra padaryti „WordPress“ gražų. Skamba puikiai?

„WordPress Writer“

Jei turite žodžių, turite vietos ir jums. Augant projektui, „WordPress“ nuolat reikia atnaujintos dokumentacijos. Čia jūs darote savo įrašą; kur tu spindi kaip rašytojas.

Prisijunkite prie dokumentacijos komandos ir atsakykite už visų dalykų dokumentaciją. Be kita ko, mes kalbame apie vadovus, kodeksą, įterptus dokumentus, administratoriaus pagalbą ir programuotoją.wordpress.org. Niekada netrūksta užduočių, todėl nedvejodami patikrinkite oficialus „WordPress“ dokumentacijos komandos tinklaraštis. Komanda susitinka kiekvieną savaitę ketvirtadienį nuo 18:00 iki 19:00 UTC.

Vertėjas

Ar tu daugiakampis? Ar galite su „Espanol“ važiuoti taip lengvai, kaip rusai, prancūzai ar svahili? Ar norėtumėte naudoti „WordPress“ gimtąja kalba? Žinoma, jūs norėtumėte. Kas to nenorėtų?

Štai jūsų šansas. Prisidėkite prie „WordPress“ padėdami išversti platformą į bet kurią jums patinkančią kalbą. Tai dar ne pabaiga, „WordPress“ poliglotų bendruomenė sveikina jus už ranką kuriant įrankius, kurie palengvina „WordPress“ vertimą. Pagalvokite apie WPML ir kt.

„WordPress“ vertimas į jūsų (ar bet kurią) kalbą yra smagi patirtis, todėl galite būti pasirengę ir paleisti ne iš karto. Taigi, ko po velnio lauki kareivio? Pradėk versti! O, beje, savaitiniai pokalbiai vyksta „Slack in #polyglots“ kiekvieną trečiadienį 10:00 UTC. Nepraleisk, leisk savo balsas kalba būti išgirdo žinomas. Dvigubas perbraukimas ten pat, kaip viršininkui. Tai mano kalba, ar jauti mane? Haha. Juda toliau.

Palaikykite kavaleriją

Vienas iš paprasčiausių, tačiau veiksmingiausių būdų prisidėti prie „WordPress“ teikiant pagalbą palaikymo forumuose, be kitų sričių, gali būti tiesiog tai, kaip jūs padarote savo ženklą „WordPress“ bendruomenėje. Operacinė mantra yra „visi žino atsakymą į ką nors“, todėl nebijokite, pasinerkite į „WordPress“ meilužį ir padėkite jam.

Palaikymo forumai bus jūsų fortas, mūšio laukas, o jūs šauksite į šūvius ir laimėsite karą. Žaidėte daugybę vėlyvų karo žaidimų, kaip akivaizdu, tačiau geriausias būdas pradėti yra atsakyti į klausimą palaikymo forumuose. Tą minutę. Sužinokite daugiau apie tai, kaip galite prisidėti prie „WordPress“ palaikydami vartotojus biuro palaikymo tinklaraštyje.

Renginių organizatorius

organizatorius

Meilės mėtymo vakarėliai? Suburti draugus? Jei įvykiai galėtų lengvai praeiti antru vardu, „WordPress“ jums reikia. Jūs prisijungsite prie elitinės kitų bendraautorių komandos iš viso pasaulio, kurie „… prižiūri oficialius renginius, mentorystės programas, įvairovės iniciatyvas, bendraautorių informavimą ir kitus augimo būdus“. „WordPress“ bendruomenė.

Organizuoti renginius atrodo smagu, o kai darote tai, kas jums patinka, platformoje, kurią dievinate, iš tikrųjų išsipildo svajonė, o tai reiškia, kad linksmybės lengvai keturgužės. Jūs surengsite „WordCamps“ ir susitikimus savo vietinei „WordPress“ bendruomenei ir prisijungsite prie pasaulinių „WordPress“ renginių. Kaip miela. Yra Informacijos tinklaraštis ir savaitės darbo valandos (skaitykite susitikimus internetu) antradieniais ir ketvirtadieniais.

Sensei

Jei mėgstate perduoti informaciją, galite tai padaryti Pradėkite savo kelionę į „WordPress“ mokymo ranką šią minutę. Ką reiškia būti mokytoju ar treneriu „WordPress“ bendruomenėje? Jūs būsite atsakingi už atsisiunčiamos mokymosi medžiagos, kurią instruktoriai naudoja tiesioginiuose seminaruose, sukūrimą.

Jūs rašysite / kursite pamokas nuo nulio, redaguosite esamas pamokas, sukursite pamokų išvaizdą ir (arba) išbandysite pamokų gyvybingumą. Tai gali pasirodyti didele mokymosi patirtimi. „WordPress Training“ savaitiniai pokalbiai vyksta kiekvieną antradienį 17:00 UTC, taigi, nepraleiskite kito.

Vaizdo įrašų recenzentas

Turime WordPress.org, WordPress.com ir, mano nuomone, mažai žinomą WordPress.tv. Žinoma, be kita ko, yra „BuddyPress.org“ ir „bbPress.org“, bet mes šiandien jų nevaikščiosime. Viskas apie „WordPress.tv“, kur rasite daug į „WordPress“ orientuoto vaizdo įrašo turinio.

Jei gerai įsitraukiate į vaizdo įrašų gamybos skyrių, štai kaip jūs prisidedate prie „WordPress“. Sveiki atvykę į „WordPress TV“ apžvalgos komanda, ir pasiruoškite peržiūrėti, redaguoti, patvirtinti ir paskelbti visus vaizdo įrašus „WordPress.tv“. Taip pat numirsite ranką į „WordCamp“ vaizdo įrašų kūrimą, taigi, nėra jokių apribojimų, kiek smagiai galite leisti savanoriškai naudodamiesi savo pastangomis ir įgūdžiais. Peržiūrėkite oficialų TV apžvalgos komandos tinklaraštį.

Visi kiti

Jums gali atrodyti, kad aukščiau išvardyti dalyvavimo kanalai užrakina jus, bet neleiskite. Kiekvienas, kartoju, bet kuris asmuo gali prisidėti prie „WordPress“ projekto, nepriklausomai nuo rasės, lyties ir (arba) įgūdžių lygio. Vienintelis reikalingas dalykas yra tas, kurį turite.

Neleiskite, kad kažkas jus sulaikytų, pasaulis yra tavo, ir „WordPress“ jums reikia. Taip tu, tu, tu ir tu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti Sukurkite „WordPress“ ir leisk pasinerti. Nesijaudinkite dėl nieko, jūs išmoksite proceso metu, nebent, žinoma, neturite nė vieno iš šių požymių.

Puiki „WordPress“ bendradarbio savybės

verslininkė su nešiojamu kompiuteriu biure

Na, o jei norite būti puikus pagalbininkas, jums tiesiog reikia pradėti prisidėti. Nereikia laukti, tiesiog privažiuokite prie jo. Šiaip ar taip, tu turi būti garbingas ir draugiškas. Kartais jūsų įnašas gali likti neliečiamas keliais leidimais vėliau, ir jei imsitės balistinių minčių dėl smulkmenų, tuomet nebūsite puikus bendradarbis..

Kitais atvejais kažkas gali nesutikti su jūsų pasiūlymais, ir aš žinau, kad tai žeidžia, tačiau jūs negalite paimti ir nuleisti viso pasaulio ant pasakyto asmens, kad tik įrodytumėte savo mintį. Pažiūrėkite, kur aš einu su tuo? Nepriklausomai nuo jūsų indėlio lygio, turite atkreipti dėmesį į detales. Kaip jau minėjome, „WordPress“ valdo 25% interneto, todėl viskas, ką darote, gali daryti teigiamą ar neigiamą įtaką dideliam skaičiui žmonių. Ar norite pasitraukti į istoriją kaip arogantiškas įsipareigotojas, kuris palaužė „WordPress“?

Nuolankumas yra gražus bruožas, kurį turi visose gyvenimo srityse. Atminkite, kad dirbsi su tūkstančiais kitų žmonių, kurių kiekvienas turi unikalių ambicijų ir kitokį gyvenimo vaizdą. Buvimas arogantiškas padarys tik daugiau žalos nei naudos. Tai bus kliūtis per se.

Sąžiningumas taip pat yra puiki savybė būti bendraautoriu. Pvz., Gali būti sąžiningas, kai nesate tikri dėl savo įsipareigojimo / indėlio. „WordPress“ bendruomenė sprogdina žmones (skaitykite ekspertus), pasiruošusius jums padėti.

Jūs prisidedate ir mokotės, o tai reiškia, kad turite būti smalsūs ir turėti ką mokytis. Aš galiu klysti, bet nemanau, kad vienas asmuo turi pakankamai žinių, kad suprastų visą „WordPress“. Kadangi esate tūkstančių bendraautorių kolektyvinis darbas, jums prireiks visokeriopo smalsumo, kad sužinotumėte kuo daugiau apie platformą. Padarykite tai tik vieną žingsnį vienu metu ir jums viskas bus gerai.

Dienos pabaigoje visa tai virsta viena kokybe: kantrybė. Kiekvienas puikus bendradarbis turi išmokti kantrybės, kokybės, be kurios jums bus sunku bendrauti su žmonėmis apskritai, o ne tik su bendraautoriais. Būkite pakankamai kantrūs ir jums patiks nuotykiai. Juk kantrybė yra dorybė – tai padės daugelyje kitų jūsų gyvenimo sričių.

Pagalbiniai įrankiai

darbo vieta-stalas

Jūs galite pasiekti tiek mažai, jei neturite tinkamų įrankių, tai nėra nuobodu. Štai kodėl aš, kaip „WordPress“ bendradarbis, sukūriau keletą įrankių. Šios priemonės bus neįkainojamos, kai vyksite į bendraautorių lygmenį PRO:

„WordPress“ vangumas

„WordPress“ de facto komunikacijos programa „Slack“ leidžia palaikyti ryšį su komandos nariais, prie kurių galiausiai nusprendėte prisijungti. Pvz., Jei pasirinksite pagrindinę „WordPress“ kūrimo komandą, galėsite prisijungti prie kitų bendraautorių realaus laiko bendravimui „core “kanale„ Slack “.

„Slack“ yra aukščiausio lygio pranešimų programa, skirta komandoms, dirbančioms prie bendro projekto. Norėdami jį nustatyti, tiesiog eikite į Padaryti „WordPress“ pokalbius, ir vykdykite nurodymus, kad gautumėte kvietimą iš „WordPress“. Likusi dalis yra lengva žirnių rūšis, mes nesitikime, kad jums iškils problemų. Pažadėsiu, kad tai užtruks ne ilgiau kaip 5 minutes. Aš neketinu sugadinti staigmenos, todėl tiesiog eik kviestis ir prisijunkite prie savo ir kitų bendraautorių pokalbių kambariai kanalus.

Sukurkite „WordPress“

Tai galime vadinti Bendraautorių centru. Sukurkite „WordPress“ kur pradėsite savo „WordPress“ indėlį. Nesvarbu, ar esate kvalifikuotas kūrėjas, dizaineris, rašytojas, vertėjas, palaikymo atstovas, organizatorius ar tik pradedantysis, ką tik atradęs „WordPress“, turite pasidaryti savo kelią į „WordPress“ kūrimą. Pameskite viską, ką darote, ir eikite į „WordPress“ kūrimą šią minutę. Turime omenyje tai. Nelaukite.

Devhubas

Niekada nesudažant cukraus, Devhubas yra tiesiog „… projekto pavadinimas developer.wordpress.org“. „Devhub“ rasite šaltinių ir dokumentų, skirtų „WordPress“ kūrėjams, dizaineriams ir „UXers“. Kai jis bus baigtas, jame bus vadovai ir kodų nuorodos.

Savo indėlį galite padaryti prisijungę prie # meta-devhub kanalą „Slack“ svetainėje, išspręsdami bilietą programuotojas.wordpress.org trac, skaitant apie Devhubą, ir (arba) pateikimo prašymą pateikimas „WP-Parser“ „Github“.

O, beje, rašymo metu „Devhub“ jums reikia, jei esate PHP kūrėjas, sąsajos kūrėjas, dizaineris, „UXer“ ar savanoris, norintis pateikti atsiliepimų.

Mokymai internetu

Galite sužinoti tiek daug apie projektą oficialioje „WordPress.org“ svetainėje. Galite sužinoti dar daugiau, peržiūrėję kitus su „WordPress“ susijusius išteklius ir tinklaraščius. Išleido „WordPress“ mėgėjai (skaitykite autorius), jūs privalote išmokti ką nors naujo kiekviename jūsų lankomame „WordPress“ tinklaraštyje.

Nebūk ir kuklus; ištraukite kiekvieną „WordPress“ mokymo programą, knygų ar tinklaraščių įrašus ir įsisavinkite tą gausybę žinių. Niekada negali žinoti, kada tai pravers. Nežinau, kodėl mane tai primena paskutinis teiginys Paskutinis iš mūsų, žaidimas.

„WordCamp“ planavimas

Jei jus domina „WordCamps“ organizavimas, turite perskaityti šį nuostabų vadovą, sukurtą atsižvelgiant į jus. Turite suprasti, kaip išsirinkti geriausias vietas (žinote, vietas, kuriose yra puikus „WiFi“ ryšys, kad lankytojai, užuot klausęsi garsiakalbių, galėtų praleisti pusę laiko tviteryje apie renginį), gauti maisto ir gėrimų, kaupti lėšas ir t. T. . Jūs netgi galite užsiregistruoti kaip organizatorius „WordCamp“ planavimo svetainė, taip yay!

O dabar žodis iš mūsų partneriai „WordCamp Planning“ Mikė Pūkuotukas…

Organizavimas yra tai, ką darai prieš ką nors darydamas, kad kai tai darai, tai ne viskas susimaišytų. – Mikė Pūkuotukas

Judama toliau …

„WordPress Trac“

Kaip „WordPress“ bendradarbis, jūs tikrai norite sekti kartu su platformos plėtra. „WordPress Trac“ čia galite stebėti mėgstamos CMS, „WordPress“, pokyčius. Kas yra „Trac“ parduotuvėje? Ten yra Laiko juostos skyrius su naujausiais bilietais, RSS tiekimas, adresų sąrašą, ir formą pateikti klaidas. Jūs tikrai esate sugadinti dėl pasirinkimo.

Autorių vadovas

Jei norite prisidėti prie „WordPress“ pagrindinės plėtros, jums tereikia eiti į tai ir perskaityti bendraautorių vadovas. Tai pažodžiui apima viską, ką turite žinoti, kad galėtumėte prisidėti, nuo pradžios iki pabaigos. Negalime to pridurti.

Dienos pabaigoje…

Prisidėdami prie „WordPress“ projekto galite susigrąžinti platformą ir bendruomenę, kuriai tiek daug suteikėte. Prisidėti yra gera karma, be to, tai padeda perkelti „WordPress“ į kitą lygį jums ir man.

Ar mes ką nors palikome? Galbūt mėgstamiausias jūsų įrankis? Turite pateikti klausimą ar indėlį (-us)? Būk geras sportas komentarų skiltyje. Iki pasimatymo ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map