Teminių parduotuvių ar temų miškas: iš kur turėtumėte nusipirkti „WordPress“ temas?

Taigi jūs ieškote naujos „WordPress“ temos. Gali būti, kad jus nusivylė didelis svetainių skaičius rinkoje ir stulbinantis temų pasirinkimas. Kur pradėti??


Pailsėkite lengvai, nes mes sunkiai stengėmės susiaurinti jūsų pasirinkimą, kad padėtume jums tinkamai apsispręsti, kur įsigyti „WordPress“ temą. Čia vaidina daugybė veiksnių, ir mes juos paaiškinsime.

Nerimaujate, kurioje prekyvietėje ar teminėje parduotuvėje yra geriausias klientų aptarnavimas? Kur yra geriausios kainos? Kurios svetainės specializuojasi konkrečioms pramonės šakoms? Mes visa tai ir dar daugiau apimsime savo kelionėse po populiariausias „WordPress“ prekyvietes ir temines parduotuves. Eime!

Teminės prekyvietės ir teminis miškas

Temų prekyvietėse, tokiose kaip „Envato“ esanti „Themeforest“, vieta temų kūrėjams yra vieta parduoti savo gaminius internetu. Turėdami daugiau nei 20 000 temų, esančių „Theme Forest“, rasite produktų pasiūlymų kiekvienam projektui, svetainės formatui ir stiliui.

Ryškioje pusėje „Envato“ kokybė tikrina kiekvieną temą. Jie jums pasakys, ar būsimi atnaujinimai yra įskaičiuoti į pirkimo kainą, ir ar temos autorius aktyviai palaiko temą internete (labai svarbu pradedantiesiems ir tarpiniams „WordPress“ vartotojams!) Tikisi, kad aukštesnės kainos temos apims žymiai geresnį palaikymą nei pigesnės temos..

Temų ieškoti lengva. Svetainėje yra daugybė filtrų, kurie leidžia peržiūrėti „WordPress“ temas:

 • Tam tikroje kategorijoje
 • Konkrečiame kainų intervale
 • Remiantis klientų įvertinimais
 • Remiantis pardavimo doleriais
 • ir daug daugiau
Miškų filtrų parinktys

Filtruokite parinktis „Theme Forest“

Temos rezultatuose arba sąrašuose taip pat yra momentinis vaizdas užvedus pelės žymeklį, taip pat trumpoje santraukoje nurodoma, ar tema yra didelės skiriamosios gebos ir ar parengtas valdiklis, su kuriomis naršyklės versijomis ji suderinama ir kurios programos palaikomos. Jei planuojate naudoti savo temą su konkrečiu sprendimu, pvz Neįvertinta, WPML arba Bagažinė, ši informacija yra gana patogi.

totaliniai demonstraciniai variantai

Keletas naudingų „Visas temos“ demonstracinių versijų

„Themeforest“ taip pat tapo „viskas viename“ daugiafunkcinių „WordPress“ temų lydere. Žinoma, jūs matėte temą, paminėtą viename ar kitame tinklaraštyje, ir nors šios temos nėra kiekvienos arbatos puodelis, jūs negalite pasiginčyti dėl jų teikiamų galimybių ir lankstumo. Pažvelkite į bet kurias populiariausias temas, pvz., „Total WordPress“ temą, ir pamatysite, kad net jei daugiafunkcinė tema turi daugybę variantų (o tai yra geras dalykas!), Jie dažnai būna lengvai pritaikomi. naudoti demonstracinius pavyzdžius su visomis jau pasirinktomis parinktimis.

Ne tik pramonės lyderis, bet ir kitos rinkos yra naudingos norint nustatyti tobulą temą. Nors mažesnėse prekyvietėse yra mažiau galimų temų, jos sudaro daugybę kitų patrauklių funkcijų. Vienas iš mūsų populiariausių pasirinkimų yra „Creative Market“. Kadangi autoriai gali nustatyti savo kainas šioje rinkoje, bet kokiam biudžetui galite rasti prieinamą temą. Be to, kiekvieną savaitę jie gali įsigyti nuostabių nemokamų paslaugų, todėl nepamirškite prisiregistruoti gauti savo naujienlaiškį!

„StudioPress“ ir elegantiškos temos

Internetinėse teminėse parduotuvėse yra galbūt dvi išskirtinės savybės, kurios iš tiesų davė vardą sau. Pirmasis yra „StudioPress“, „Genesis“ sistemos kūrėjas. Renas atliko puikią „Genesis“ sistemos apžvalgą, tačiau čia tiesiog pateiksime pagrindinius dalykus: greitas įkėlimo laikas, puikus palaikymas, SEO, prieinamumas ir saugumas yra tik keletas iš jų.

„Genesis“ programa iš „StudioPress“.

„Genesis“ programa iš „StudioPress“.

Jei naudojate „Genesis“ pagrindus savo „WordPress“ svetainei įjungti, rekomenduojame „StudioPress“, nes jie yra pagrindiniai „Genesis“ temų tiekėjai. Kodėl? Na, nes jie pagamintas Genesis. Naudojant „Genesis“ vaiko temą, parašytą kito kūrėjo, gali kilti suderinamumo problemų, nes net ekspertų temos kūrėjai ne visada žino visas detales apie sistemą. Programinės įrangos autoriai šiuo atžvilgiu turi natūralų pranašumą. Be to, vertas švarus ir profesionalus dizainas.

„StudioPress“ temos

Kavinės ir „Dish Dish“ temos iš „StudioPress“

„StudioPress“ taip pat siūlo „Genesis Pro Framework“ paketą, suteikiantį prieigą prie visų vaikų temų už vieną mažą kainą. Jei naudojate „Genesis“, vaiko temos pirkimas iš „StudioPress“ yra protingas pasirinkimas, tačiau jie nėra vienintelis žaidimas mieste – „Creative Market“, „ZigZagPress“ ir „Web Savvy Marketing“ taip pat teikia „Genesis“ pagrįstas parinktis..

Antroji temų parduotuvė yra „Elegantiškos temos“, kurios neturėtų stebinti, nes jų „Divi“ tema yra aiškus hitas. Ši temų parduotuvė „WordPress“ rinkoje išsirinko puikią vietą sau ir siūlo daugybę puikių temų už vieną mažą paketo kainą.

div-wordpress-tema

Masiškai populiari „Divi“ tema

Nišinės tematikos parduotuvės ir nestandartiniai dizainai

Jei ieškote temos, susijusios su konkrečia pramone, „Templatic“ yra puiki vieta pradėti savo paiešką. Jie siūlo daugiau nei 80 temų konkrečioms pramonės šakoms, tokioms kaip viešbučiai, automobilių parduotuvės, restoranai, plaukų salonai ir kita. Jie ypač naudingi katalogų temoms verslo sąrašams kurti. Žemiau pateiktas jų naudingiausių temų pavyzdys, taip pat verta pažvelgti į „Templatic Showcase“.

Templatinės temos

Temos iš „Templatic“

Temų, siūlomų „Templatic“ parduotuvėse, yra nuo 29 USD iki 79 USD. Be to, jie turi „Premium Themes Club“, kuris suteikia prieigą prie visų šablonų už 299 USD. Nesvarbu, ar pasirenkate vieną temą, ar klubinį variantą, „Templatic“ siūlo neribotą palaikymą ir temos atnaujinimus vieneriems metams. Taip pat galite prieiti prie temų vadovų ir bendruomenės forumo.

tematikos rinkinys

Populiariausi „ThemeIsle“ pardavėjai

Kita svetainė, kurią verta paminėti, yra „ThemeIsle“. Jie sukūrė populiariausią nemokamą temą „WordPress.com“ ir taip pat turi keletą nuostabių premium temų. Šioje svetainėje rasite temų, tinkančių verslui, fotografijų, knygų apžvalgų, statybų ir dar daugiau. Galite pasirinkti tik vieną temą arba galite prieiti prie visų tik už 99 USD (į kurią įeina 2 metų prioritetinis palaikymas)..

Žodžiu, ten yra dar šimtai teminių parduotuvių – tai tik keletas, kuriomis mes pasinaudojome ir kuriomis pasitikime.

Individualizuotos (arba pasirinktinės) temos

Specializuotų temų parduotuvės paprastai būna plonesnės, nes dauguma kūrėjų pasirenka tiesiogiai dirbti su klientais pasirinktinėse svetainėse. Yra keletas profesionalių svetainių, norinčių pritaikyti visiškai pagal užsakymą sukurtą darbą, tačiau, jei tai yra jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad pasirinktinės temos kainuos daugiau nei šablonai, nes jos yra sukurtos tik jums, o jūs daug laiko praleisite su kūrėju, todėl nepamirškite išsirinkti jums patinkančio žmogaus.


Pasirinkimo stoka nėra problema, kai reikia pasirinkti „WordPress“ temą. Net ir turėdami tik keletą turimų prekyviečių ir parduotuvių, kurias mes čia paminėjome, turite daugybę variantų.

Kiekvienas verslas ir svetainė yra unikalūs, todėl negalime pasirinkti vieno sprendimo, kuris atitiktų visus poreikius. Pasirinkta tema turės būti pagrįsta jūsų nuostatomis, jūsų žinių lygiu dirbant su PHP, WordPress, CSS ir kitomis sistemomis, taip pat jūsų biudžetu. Tikimės, kad mūsų suskirstymas į populiariausius teminius šaltinius nukreips jus teisinga linkme. Galutinis sprendimas, žinoma, yra jūsų.

Linkime, kad gerai rastumėte geriausią savo svetainės temą, ir norėtume žinoti, kurią rinkos ar temų parduotuvę pasirinkote ir kodėl. Kreipkitės į komentarus ir praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map