Tikrosios svetainės su WordPress kūrimo išlaidos

Šiandienos įraše šviečia vienas iš dažniausiai pasitaikančių „WordPress“ klausimų, kuriuos „noobs“ ir „pros“ užduoda visą laiką. Kokia yra tikroji „WordPress“ svetainės kūrimo kaina? Na, kad išspręstume šią sumaištį, pradėsiu nuo trumpos pasakos, nes istorijos yra … gerai … puiku. Pasirengęs? Gerai.


Jei jums patiks, prašau perskaityti kitą pastraipą tuo britišku akcentu, kurį visi mėgstame.

Šį kartą pasižymėjau perpardavėjo prieglobos sąskaita pas populiarų kompiuterį Midlsbro, JK. Po poros dienų stebėdamas savo smegenis, nusprendžiau įsitraukti į verslą, siūlantį pigų „WordPress“ prieglobą. Aš turiu galvoje, ką dar galėtum padaryti su nemokama perpardavinėtojo prieglobos paskyra?

„WordPress“ yra nemokamas

„WordPress.org“, savarankiškas „WordPress“

Aš sukūriau „WordPress“ svetainę ir inicijavau rinkodarą. Trumpai tariant, viskas pagal daugelį standartų atrodė gerai, nes jau pirmą dieną man iš miškų kaklo atsirado šešios perspektyvos. Tai yra didelis dalykas, atsižvelgiant į tai, kad aš savo „Facebook“ profilyje bendrinau saitą tik vieną kartą.

Vienintelė problema? Jie buvo atsargūs įsipareigoti, nes, jų supratimu, visi šeši „WordPress“ (ir viskas, kas su juo ateina) turėtų būti nemokami! Viena iš perspektyvų, ponia, buvo taip išdirbusi, kad paženklino tavo menininką imti metinį mokestį už „WordPress“. Teisingai, ji visiškai pamiršo prieglobos dalį.

Ji nuėjo tiek, kad nukreipė mane į WordPress.com, tačiau prieš tai, kai galėjau paaiškinti, aš nemokėjau už „WordPress“, bet prieglobą, ji dingo. Bukas! Panašiai išnyko į orą.

„Nustokite manyti, vaikinai,„ WordPress “yra nemokama!“ Kad ir kur būtum sąžininga ponia, niekam negąsdinau ir dariau tai solo. Kitų vaikinų nebuvo. Aš išmokau pamoką, uždariau visą daiktą ir pardavėme perpardavėjo sąskaitą už nuomos pinigus. Ką? Gyvenimas tiesiog yra.

Internetinių svetainių kūrimas naudojant „WordPress“ kainuoja pinigus

„WordPress“ kūrėjų konsultacija

Kainos jums pinigai, jei norite sukurti profesionalią svetainę, kuriai pritarsite savarankiškai, naudodami „WordPress“. Prieš pradėdami savo „WordPress“ nuotykius, turite atsižvelgti į tokias išlaidas kaip domeno vardas, priegloba, dizainas ir panašiai. Be jokios abejonės, galite nemokamai pradėti savo tinklaraščių kelionę svetainėje WordPress.com, tačiau ten gaunamo „WordPress“ skonis yra labai ribotas..

Jūs taip pat turite taikstytis su priverstiniais skelbimais ir padomeniu (t. Y. Yoursitename.wordpress.com), kol neatnaujinsite į vieną iš jų „premium“ paketų, o, berniuk, berniuk, ar jie juokingai brangūs, ar kas !? Jei norite visiško savarankiškos svetainės lankstumo ir galimybių, jums reikės pasirūpinti VIP paketu – mes kalbame apie daugiau nei 5000 USD per mėnesį žmonių (neskaičiuojant brangaus nustatymo mokesčio įkeliant)!

Pradėkite nuo plano

Taigi, kokia yra tikrosios „WordPress“ svetainės sukūrimo kaina? Na, viskas priklauso nuo jūsų ir reikalingų funkcijų. Atminkite, kad turite pradėti nuo plano, kuriame būtų atsakyta į kai kuriuos pagrindinius klausimus, tokius kaip:

 • Koks yra jūsų svetainės tikslas ar tikslas?
 • Kas yra jūsų tikslinė auditorija?
 • Kas yra idealiausias jūsų klientas (dar žinomas kaip persona)?

Jūsų planas informuos apie kiekvieną jūsų „WordPress“ svetainės veiklą, įskaitant kūrimą, turinio strategiją, rinkodarą ir pan. Dienos pabaigoje ir tol, kol mes kalbėsime išlaidas, jūs skirsite laiko viską padaryti patys arba išleisite pinigus į samdomas rankas. Tavo pasirinkimas.

Apskritai, čia pateikiamos dažniausiai pasitaikančios išlaidos, kurias patirsite kurdami „WordPress“ svetainę:

 • Pradedantiesiems jums reikalingas domeno vardas, pvz., Wpexplorer.com
 • Žiniatinklio prieglobos paskyra, kurioje gyvena jūsų svetainė
 • Kūrėjų mokesčiai arba biudžetas priemokoms „WordPress“ temoms ir papildiniams
 • Turinio generavimas
 • Aišku, rinkodaros išlaidos
 • Tam tikras „WordPress“ išsilavinimas
 • Priežiūros paslaugos, tokios kaip atsarginės kopijos ir apsauga
 • Asmeninis laikas, kurį sudaro alternatyvios išlaidos

Pateikdami apetito santrauką, pasinerkime ir pažiūrėkime į smulkesnę informaciją.

„WordPress“ svetainės išlaidų metmenys

Kaip minėta anksčiau, „WordPress“ gali būti nemokama, tačiau pati jūsų svetainė to neturi. Čia yra išlaidų dalis.

Domeno vardas: 15 USD
SSL ir domeno privatumas: 8 USD+

Jūsų domeno vardas yra tai, kaip potencialūs klientai jus suras internete. Pagalvokite apie tai kaip savo skaitmeninės parduotuvės, portfelio, agentūros, parduotuvės ir kt. Verslo adresą. Dabar jūsų domeno vardas gali būti bet kas, kas jums patinka, tiesiog įsitikinkite, kad jis tinka jūsų klientams, patrauklus ir įsimenamas. Žinote, iš ko tikriausiai galite padaryti etiketę. Laikykite daugiausiai tris žodžius.

Įprastas .com domenas per metus kainuoja apie 10–15 dolerių (priklausomai nuo jūsų naudojamo registratoriaus), kuris yra pigesnėje svetainėje. Taip pat galite gauti .net, .org, .biz, .guru ar pažymėti bet ką, kas jums patinka, tiesiog atminkite, kad kainos skiriasi. Kai kurie žiniatinklio prieglobos kompiuteriai jus net visus metus sieks su nemokamu domenu, nes jūs mokate, tačiau vėlesni atnaujinimo mokesčiai išeis iš jūsų kišenės.

Tada turime papildomų priedų, tokių kaip WhoisGuard (privatumas) ir HTTPS, nes jūs negalite įvertinti kainos už anonimiškumą ir saugumą. Tiesą sakant, HTTPS privaloma turėti, jei savo svetainėje rinksite neskelbtinus duomenis. Beje, tai taip pat a „Google“ SEO reitingavimo metrika šiais laikais taip, saugokite savo svetainių vaikinus. „HTTPS“ gali kainuoti nuo 0 USD (su „Let’s Encrypt“) iki 960 USD per metus vienam domenui, be to, pridėjus papildomą domeno privatumą arba „WhoisGuard“ kainuos apie 8 USD dolerių per metus už domeną..

Pastaba: Kai kurie žiniatinklio prieglobos paketai, pvz., Pasidalijamasis priegloba, nepalaiko HTTPS, todėl pirmiausia pasitarkite su prieglobos įmone, kad išvengtumėte nusivylimo.

Yra domenų vardų ir plėtinių, kurie kainuoja nelengvą turtą, tačiau jums gera puoselėti vakarėlius naudojant įprastą prieinamą vardo taisymą. Juk viskas pasakyta ir padaryta, net jei domenas kainuoja nuo 15 USD iki 100 USD per metus, patikrinkite ir pradinę registracijos kainą, ir metinį atnaujinimą, kad neįstruktumėte brangios galimybės.

Daugelis žmonių naudojasi didelėmis registratorėmis, tokiomis kaip „GoDaddy“ ir „NameCheap“. Skirkite laiko protingai pasirinkti savo domeną, nes jis atstovaus jums ir jūsų prekės ženklui dabar ir ateityje.

„GoDaddy“ 0,99 USD .COM domenai

Spustelėkite čia, kad gautumėte .COM domeną tik už 0,99 USD per pirmus metus iš „GoDaddy“. Domenai paprastai kainuoja 14,99 USD, taigi pirmaisiais registracijos metais sutaupysite 14 USD.

Gaukite savo domeno vardą už 99 centus

Žiniatinklio priegloba: bendrinkite, tvarkykite ir kt

Anksčiau mes svarstėme, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą. Be to, mes ne kartą aptarėme šią temą, o tai reiškia, kad šioje srityje turėtumėte būti gerai aprūpinti. Dėl šios priežasties aš turėsiu šį skyrių trumpą, tačiau jei jūs neskaitėte mūsų ankstesnių įrašų, čia yra sultys:

 • Ką reikia žinoti apie valdomą „WordPress“ prieglobą
 • Kaip pasirinkti tinkamą „WordPress“ prieglobą
 • Rekomenduojamas „WordPress“ priegloba

Kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ svetainės prieglobą, vėlgi priklauso nuo jūsų ir reikalingų funkcijų ar našumo lygio. Nedideliam asmeniniam tinklaraščiui reikia mažiau serverio išteklių, palyginti su kelių autorių tinklaraščiu, kuris per dieną aptarnauja milijonus puslapių peržiūrų.

Tame pačiame kontekste skirtingi „WordPress“ prieglobos paketai pasižymi skirtingomis funkcijomis ir skirtingomis kainomis. Pradėkime nuo pigiausio ir dažniausiai naudojamo žiniatinklio prieglobos tipo.

Bendras priegloba: 2,95 USD + per mėnesį

Jei pradedate nuo asmeninio tinklaraščio ir norėtumėte išbandyti vandens telkinius, dalijamasis priegloba, kainuojanti apie 5 dolerius per mėnesį, yra idealus sprendimas. Funkcijos yra ribotos, jūs sunaudojate mažiau energijos ir esate labiau linkę į saugumo grėsmes, nes bendrinate serverį su milijonu ir viena kita svetaine.

Nepaisant to, šios parinkties pakanka lengvoms vietoms, kuriose mažai srauto. Bendrovės, kovojančios su dantimis ir nagais šioje arenoje, yra „Siteground“ ir „Bluehost“.

„Bluehost“ 2,95 USD bendrojo prieglobos

Naudodamiesi išskirtine nuoroda, skirta tik „WPExplorer“ skaitytojams, galite gauti bendro naudojimo „Bluehost“ prieglobos planą už pirmus metus tik už 2,95 USD per mėnesį (o po to atnaujinama tik po 7,99 USD / mėn.). Tai apima NEMOKAMĄ domeno vardą, 1 paspaudimo „WordPress“ diegimą ir puikų palaikymą visą parą. Be to, jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl neturite ko prarasti!

Gaukite 2,95 USD bendrinamą prieglobą

Tvarko „WordPress“ priegloba: 20 USD + per mėnesį

Šio tipo paslaugos specializuojasi „WordPress“ svetainėse ir yra optimizuotos esant dideliam srautui, todėl jos idealiai tinka mažoms ir vidutinėms svetainėms. Šie vaikinai visą dėmesį skiria „WordPress“, o tai reiškia, kad jūs gaunate aukšto lygio saugumą, daugiau galios ir išskirtinę paramą, be kitų dalykų.

Valdomos prieglobos kainos, kaip ir kiekvieno paketo ypatybės, skiriasi kiekviename pagrindiniame kompiuteryje. Galite rasti valdomą „WordPress“ prieglobą, kurios kaina prasideda nuo 15 USD (kai kuriais atvejais reklaminės kampanijos laikotarpiais yra mažesnė), tačiau paprastai paketai bus 20–30 USD. Mes saugome savo svetaines naudodamiesi „WPEngine“ ir niekada neturėjome problemų.

„WP Engine“ 20% nuolaida ir 2 mėnesių nemokamas priegloba

Naudodami mūsų išskirtinę nuorodą, sutaupysite 20% savo pirmojo mokėjimo už bet kurį „WP Engine“ valdomo „WordPress“ prieglobos planą. Be to, pasirinkdami metinį planą gausite papildomus 2 mėnesius nemokamo prieglobos!

Sutaupykite 20% plius Gaukite 2 mėnesius nemokamai „WP Engine“

„Media Temple“ 2 mėnesių nemokamas priegloba

Naudokitės mūsų nuoroda, kad gautumėte 2 mėnesius nemokamus, pasirinkdami asmeninį valdomą „WordPress“ prieglobos planą iš „Media Temple“. Asmeniniai planai yra 20 USD / mėn., Taigi pirmaisiais metais sutaupysite 40 USD.

Gaukite 2 mėnesius nemokamai „Media Temple“

Žinoma, yra daugybė kitų prieglobos galimybių. Kitos brangios ir galingos prieglobos galimybės yra:

 • Virtualūs privatūs serveriai – Virtualios mašinos, kurios suteikia galimybę vartotojui valdyti interneto serverį. Jie yra nepaprastai galingi, tačiau kainuoja daugiau. Vidutinės išlaidos yra apie 75 USD dolerių per mėnesį. Jūs su niekuo nebendraujate su serverio ištekliais, tačiau dalijatės fizine aparatine įranga su kitais.
 • Dedikuoti serveriai – Čia jūs patys nuomojatės interneto serverį. Jūs nebendraujate su jokiais kitais ištekliais, įskaitant fizinę infrastruktūrą. Jūs esate viršininkas ir žaidžiate didelėse lygose, nes prašoma kaina yra apie 150 dolerių per mėnesį.

Galite tikėtis sumokėti nuo 90 USD iki 150 USD per metus už bendro naudojimo prieglobos sąskaitą. Jei naudojate valdomą „WordPress“ prieglobą, suma per metus padidėja maždaug nuo 360 iki 1200 USD. Apskritai, atsižvelgiant į visas turimas hostingo parinktis, jūs galite mokėti nuo 90 USD iki 10 000 USD + (taip, jūs perskaitėte šią teisę) per metus, priklausomai nuo jūsų poreikių. Nemokamas priegloba yra neabejotinas „ne“.

Konstrukcija ir funkcionalumas

„WordPress“ svetainės dizainas

Jūs tikrai norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė išsiskirtų, jei norite paskelbti varžybas vietoje ir užsidirbti pinigų. Čia turite dvi galimybes. Tu gali:

 • Susukite rankoves (arba pasamdykite programuotoją) ir sukurkite savo svetainę nuo nulio, naudodami įmontuotą funkcionalumą, kuris sumažina jūsų priklausomybę nuo įskiepių, arba
 • Įsigykite aukščiausios kokybės „WordPress“ temas ir papildinius ir atlikite pakeitimus

Bet kuriuo atveju jūs praleidžiate laiką ar pinigus.

Individualizuotas interneto dizainas: 3000 USD+

Dviejų variantų prizininkas, kurdamas pasirinktinę „WordPress“ svetainę, turi savo privalumų ir trūkumų. Profesionalų sąrašo viršuje yra tai, kad jūs gaunate individualų dizainą, pritaikytą jūsų prekės ženklui – spalvas, asmeninius skonius, stilių ir tt. Turėdami tą planą, apie kurį mes kalbėjome, galite patobulinti savo dizainą tiksliai taip, kaip matote jį savo protu. akis.

Antra, ir, dar svarbiau, galite gauti greitesnį įkėlimo greitį, jei jūs ar kūrėjas žinote jo daiktus ir nenupjauna kampų naudodamiesi integruota funkcija. Puikus kodavimas laimi visą laiką.

Pagrindinis trūkumas, žinoma, yra kaina ir laiko faktorius. Individualizuotos „WordPress“ temos ir svetainės nėra pigios. Jie taip pat ilgai užtrunka. Pasak Nathano B. Wellerio, kuris išleido tikrai gražų „WordPress“ kainų vadovas „Elegantiškose temose“, galite tikėtis kosėti tarp:

 • 3 000 ir 6 000 USD už pasirinktinę „WordPress“ temą
 • 6000 ir 15 000 USD už pasirinktinę „WordPress“ svetainę su įmontuota papildinio funkcija
 • 6000 USD ir 20 000 USD už tinkintą „WordPress“ el. Prekybos svetainę
 • 12 000 USD ir 60 000 USD + už pritaikytą „WordPress“ programą

Kalbant apie kainą, jis priduria:

Šis požiūris geriausiai veikia, kai yra kompetencija, vizija ir biudžetas visi linija. Klientai, jūs norite įsitikinti, kad tai yra sprendimas, kurio jums iš tikrųjų reikia prieš mesti tokius pinigus – ir patikrinti nuorodas!

Trumpai tariant, akivaizdu, kad „WordPress“ svetainė nėra pritaikyta daugeliui pradedančiųjų, turinčių mažą biudžetą. Tai puikus sprendimas, taip, jei turite tešlos, bet jei jums reikia pigesnio ir santykinai greitesnio sprendimo, mes džiaugiamės galėdami jums parodyti „WordPress“ temas ir papildinius..

Aukščiausios „WordPress“ temos: 2 USD+

Nuo to laiko, kai „WordPress“ atsirado prieš maždaug dešimtmetį, matėme „WordPress“ temą ir įskiepių rinkas, kurios auga milžiniškai. Mes patyrėme įvairių formų, formų ir dydžių temų ir papildinių atsiradimą.

Turime vieno puslapio stebuklų, visiškai nepatenkančių iš šio pasaulio, milžiniškų temų, panašių į dvigubus briaunus, nes jos čia sklinda iš pakelės į Timbuktu, ir aštrių elegantiškų „WordPress“ temų, su kuriomis malonu dirbti. Aš kalbu apie tokias malonias temas kaip:

 • Geriausios nukreipimo puslapio „WordPress“ temos
 • Švietimas, mokymasis ir kursų valdymas „WordPress“ temos
 • 30 metų geriausios sodininkystės ir kraštovaizdžio „WordPress“ temos 2016 m
 • Rekomenduojamos „WordPress“ temos

Paprastai „premium“ temos prasideda nuo 2 USD „Creative Market“ arba nuo 13 USD „Themeforest“, o narystė temose iš tokių svetainių kaip „Elegant Themes“ ir „Themify“ prasideda nuo maždaug 70 USD. Jūs netgi galite gauti tokias įspūdingas „WordPress“ temas kaip „Total“ už mažiau nei 60 USD. Taip pat patikrinkite mūsų „WordPress“ kuponų puslapį – mes turime išskirtinių pasiūlymų daugelyje populiarių „WordPress“ temų parduotuvių, todėl galite paspausti ir nuorodą bei sutaupyti pinigų.

Nesvarbu, kokią temą pasirinksite, neskubėkite peržiūrėti savo galimybių. Nepirkite tik temos, nes ji yra graži (nors ji turėtų būti) – prieš pirkdami įsitikinkite, kad apžiūrite temos ypatybes, papildinių suderinamumą ir autoriaus palaikymo kokybę..

Aukščiausi „WordPress“ papildiniai: 5 USD+

Tada mes turime aukščiausios klasės „WordPress“ papildinius, kurie leidžia pridėti bet kokias savo svetainės funkcijas naudodami vienišas pora paspaudimų. Viskas pradedant SEO, dalijantis socialiniais tinklais, baigiant el. Komercija ir administravimu. Mes išsamiai aptarėme šią sritį su tokiais nuostabiais pranešimais, kaip:

 • 20 geriausių „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės „WordPress“ papildiniai
 • 30 ir daugiau geriausių „WordPress“ valdiklių įskiepių (beveik) viskam
 • 10 geriausių „WordPress“ kelių autorių valdymo įskiepių
 • Rekomenduojami „WordPress“ papildiniai

„Premium WordPress“ papildiniai yra gana prieinami (pradedant vos 5 USD „Codecanyon“) ir lengvai konfigūruojami. Žinoma, kuo sudėtingesnis papildinys, tuo didesnė kaina, taigi pasiruoškite tam tikram lipduko šokui, kai reikia el. Prekybos papildinių ir plėtinių, kurie dažnai viršija 100 USD..

Pastaba: Jei turite mažą biudžetą arba gerai jaučiatės įkrovus, galite gauti nemokamas „WordPress“ temas ir papildinius apsilankę „WordPress.org“ tema ir įskiepių saugykla atitinkamai. Galite naudotis ribotomis funkcijomis, naudodamiesi nemokamomis parinktimis, tačiau jūs vis tiek galite ten pasiimti keletą madingų papildinių ir temų. Jums tiesiog reikia kasti šiek tiek giliau.

Svetainės priežiūros paslaugos: 5 USD+

Sukurti „WordPress“ svetainę yra puiku, tačiau tai tik pradžia. Po paleidimo turite prižiūrėti savo „WordPress“ svetainę, kuri kainuoja. Pavyzdžiui, jums reikia saugos ir atsarginių sprendimų, jei blogi vaikinai atsitrenktų. Kita priežiūros užduotis, į kurią reikia atsižvelgti, yra atnaujinimai, atnaujinimai, šlamštas, melodijos ir neveikiančios nuorodos.

Savo „WordPress“ svetainę galite išlaikyti geros formos, o tai užima daug laiko arba galite perduoti paslaugas kitiems.

Dėl „WordPress“ atsarginės kopijos, galite naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip:

 • „VaultPress“, kuri tvarko atsargines kopijas ir saugumą vos už 99 USD per metus
 • „Backup Buddy“, šiuo metu kainuoja 80 USD už vienerių metų vienos svetainės licenciją
 • „BlogVault“, kuri mažoms įmonėms ir tinklaraštininkams prasideda nuo 89 USD per metus
 • Arba bet kurias kitas paslaugas ir papildinius, kuriuos apibūdiname mūsų geriausių atsarginių atsarginių paslaugų vadove

Viršuje „WordPress“ saugumas paslaugos apima:

 • Akismet, kuris prasideda nuo 5 USD per mėnesį (bet taip pat įskaičiuojamas į „VaultPress“ narystę 99 USD)
 • „Sucuri“, siūlantis apdovanojimus pelnantį saugumą, pradedant nuo 199,99 USD per metus
 • „iThemes“ sauga (nemokama, bet profesionali versija prasideda nuo 80 USD per metus su 25% nuolaida prisiregistruojant
 • WP saugos užraktas (prasideda nuo 147 USD per mėnesį)

Ir jei nenorite tvarkyti savo dienos „WordPress“ priežiūra („WordPress“ atnaujinimai, temos, papildiniai ir tt) taip pat galite pasamdyti įmonę, kad tai padarytų ir jums. Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie geriausias „WordPress“ priežiūros paslaugas, kad sužinotumėte daugiau.

Rinkodara ir reklama

Rinkodara, reklama, SEO ir turinio kūrimas

Paspaudus paskelbimo mygtuką pirmą kartą, jūsų jaudulys sukels jaudulio bangas, tačiau tai greitai išsisklaidys, jei niekas neatvyks skaityti jūsų turinio. Turite investuoti laiką ir pinigus į rinkodarą, kad pastebėtumėte savo turinį, taigi ir jūsų pasiūlymą.

Jums reikalingas SEO, puikus turinys ir informaciniai biuleteniai. Nors jūs galite užsiimti rinkodara pigiai arba nemokamai, tačiau rezultatams gauti reikia daug laiko.

Paieškos sistemos optimizavimas: 69 USD+

Jūs turite sureguliuoti savo žinutes paieškos sistemoms, kurios, jei padaryta teisingai, atneš jums daug tikslinio srauto. Galite naudoti aukščiausios kokybės papildinių paslaugas arba nemokamas parinktis, net jei pastarosios užims daugiau jūsų laiko. SEO įskiepiai ir patarimai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

 • „Moz“ siūlo labai daug nemokami SEO įrankiai, tačiau jų „Pro“ paslauga (pradedant nuo 99 USD per mėnesį) siūlo dar daugiau tonų (jei norite išbandyti, yra 30 dienų bandomoji versija)
 • „Yoast SEO“, kuris yra nemokamas, tačiau „premium“ versija grąžins jums nuo 69 USD iki 1499 USD per metus, atsižvelgiant į svetainių skaičių
 • Patarimų, kaip savarankiškai valdyti ir patobulinti SEO, patikrinkite:
  • „WordPress SEO“ geriausia praktika 2015 m. Ir vėliau
  • Yoast 10 svarbiausių „WordPress SEO“ funkcijų
  • Pradedančiųjų vadovas „WordPress SEO“ („Post Series“)
  • „WordPress SEO“: aukštesnė reitingo dalis paieškos sistemose
  • Tarp daugelio kitų „WordPress“ SEO straipsnių

Turinio generavimas: 50 USD + už straipsnį

Nemeluosiu jums, bendrakeleivis, reguliariai kurti efektyvų interneto turinį nėra lengva užduotis. Klausk, aš tai darau pragyvenimui, bet negaliu skųstis, nes – sąskaitos. Tai ir aš patiriu didžiulį malonumą iš rašymo. Ar galime pasakyti tą patį apie tave? Vis dėlto jums reikės naujo turinio, kad pamėgtumėte „Google“ ir parduotumėte savo produktus / paslaugas.

Jei trūksta laiko arba negalite parašyti nė vienos pastraipos, nenumiršdami kačiuko, turite investuoti į svetainę ir pasamdyti laisvai samdomą rašytoją. Sumokėsite tvarkingą sumą, atsižvelgiant į jūsų temos sudėtingumą ir jūsų samdomą rašytoją, tačiau nereikia verkti; visa tai verta. Kelių autorių tinklaraščiai veikia daug geriau nei solo misijos, nes jūs:

 • Gaukite straipsnių iš ekspertų
 • Reguliariai atnaujinkite savo tinklaraštį ir
 • Sutaupykite laiko kitoms užduotims

Geri įrašai prasideda nuo 50–80 USD, tačiau labiau nusistovėję rašytojai (dažnai turintys didesnius socialinius stebėjimus ir begalę nuostabių tinklaraščių, beldžiantys į jų duris) ims 150 USD + gabalą. Galite sudaryti mėnesinę sutartį su savo rašytoju, kad gautumėte kuo daugiau naudos. Arba galite atsisakyti darbo ir parašyti savo turinį. Kaip ir šokiai, rašymas tampa lengvas, kai tik įsitvirtini.

Formos + informaciniai biuleteniai: 39 USD+

Norėdami surinkti informaciją iš savo skaitytojų, jums reikia formų. Pagalvokite apie savo nuomos formą, kontaktų puslapį, apklausas ir registraciją į informacinius biuletenius bei tai, ką du paskutiniai gali padaryti jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijose. Čia yra keletas variantų, tokių kaip:

  • „Gravity Forms“, integruota su pagrindinėmis el. Pašto rinkodaros paslaugomis
  • „WPforms“ kurioje yra ypatingai lengva „drag and drop“ formato sąsaja

Šie įrankiai kartu su el. Pašto tarnyba, tokia kaip „MailChimp“, Aweberis arba Mad Mimi gali padėti sukurti naudingų abonentų sąrašą. Kadangi mes kalbame apie rinkodarą, čia yra daugiau pranešimų apie jūsų malonumą:

 • „WordPress“ rinkodaros tendencijos: dėmesys didesniam pardavimo procesui
 • „Facebook“ patarimai ir gudrybės, kaip panaudoti savo „WordPress“ svetainės magiją
 • Kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo WordPress svetainę

„WordPress“ išsilavinimas: 0 USD+

Prieš naudodamiesi „WordPress“ kurdami ir tvarkydami savo svetainę, turite išmokti virves. Čia praleista pinigų suma ir laikas priklauso nuo dalykų, kurių norite išmokti. Svarbiausi dalykai yra tokie, kaip „WordPress“ tinklaraščių kūrimas ir plėtra. Mes turime nemokamų „WordPress“ vadovėlių ir šaltinių kolekciją čia, „WPExplorer“, tačiau yra daugybė galimybių, tokių kaip WP101, Lynda, „Treehouse“ ir kiti, jei ieškote vaizdo įrašų kursų, iš kurių galima pasimokyti.

Jūsų laiko kaina

Nesvarbu, ar samdote rangovus, ar darote tai patys, „WordPress“ svetainės sukūrimas ir valdymas užims didžiąją dalį jūsų laiko. Tai ypač svarbu tuo atveju, jei tai darote visą darbo dieną.

Darbas su „WordPress“ ir „WordPress“ yra lengvas dalykas, tačiau, kaip ir visi kiti įsipareigojimai gyvenime, tai užims jūsų laiką. Jei šiuo metu uždirbate 20 USD dolerių per valandą, bet jums reikia 2 valandų kiekvieną dieną, kad galėtumėte dirbti savo „WordPress“ svetainėje, jums tai kainuos 40 USD už dieną..

Net jei neuždirbate nė cento ir norite pasukti lenteles naudodami „WordPress“ svetainę, galėtumėte pagalvoti apie tai, kiek verta sumokėti. Vienaip ar kitaip, jūs praleisite laiką ir (arba) pinigus savo „WordPress“ svetainėje. Kiek tiksliai? Tai visiškai priklauso nuo jūsų ir to, ką norite pasiekti savo svetainėje.

Galutinis ratas

Veiksmingos „WordPress“ svetainės kaina

Jei pasirinksite Tvarkomą „WordPress“ prieglobą, pagrįstą kainą ir nemokamą temą bei kelis pagrindinius papildinius, kurių ieškote daugiau nei už 1200 USD, kad galėtumėte naudoti savo svetainę pirmaisiais metais. Čia neatsižvelgiama į bet kokį turinio kūrimą (kuris kiekvieną mėnesį kainuos nuo poros šimtų iki daugiau nei tūkstančio, jei jūs perduosite paslaugas), rinkodaros išlaidas (kurios skirsis priklausomai nuo to, kur jūs reklamuojatės, kokius raktinius žodžius taikote ir t. T.). ) ar papildomų el. prekybos papildinių.

Taigi už maždaug 100 USD per mėnesį (taip pat ir savo laiką) galite turėti savo nepaprastą „WordPress“ sukurtą svetainę su visais varpais ir švilpuku. Nelabai gerai?

Baigiamieji žodžiai

„WordPress“ platforma yra 100% nemokama. Tai atvirojo kodo projektas, įmanomas kūrėjų, tinklaraštininkų, vertėjų, dizainerių ir kt. Bendruomenei.

Kita vertus, profesionalios „WordPress“ svetainės sukūrimas ir tvarkymas kainuoja. Jūs įdėsite valandas ir išleisite pinigų, kad sukurtumėte sėkmingą svetainę naudodami „WordPress“. Neišsigąskite, tačiau visa tai verta ir galų gale tai tikrai nekainuoja tiek daug. Tai puikus nuotykis ir vienas iš geriausių potyrių, kurį kada nors turėsite.

Ar šis įrašas atsakė į visus jūsų klausimus? Ar turite pasiūlymą ar rekomendaciją, kurią norėtumėte pateikti? Mes norėtume išgirsti jus kaip gerbiamą „WPExplorer“ bendruomenės narį. Nedvejodami bendrinkite toliau pateiktame komentarų skyriuje. Ačiū iš anksto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me