Tinkinkite „WordPress“ administratoriaus sritį naudodami „White Label“ prekės ženklą

  1. 1. Dabar skaitau: Tinkinkite „WordPress“ administratoriaus sritį naudodami „White Label“ prekės ženklą
  2. 2. Kaip tinkinti „WordPress“ administratoriaus vartotojo sąsają

Visi yra susipažinę su „WordPress“ administratoriaus sąsaja. Gruodį jai buvo suteiktas a naujas modernus dizainas. Buvo patobulinta spalvų schema, tačiau bendras sąsajos išdėstymas per daugelį metų nepasikeitė.


„WordPress“ yra žinomas dėl savo lankstumo dėl funkcionalumo, kurį gali pasiūlyti papildiniai ir temos. Deja, administravimo sritis nėra lanksti. Pagrindinė „WordPress“ versija neleidžia jums pakeisti administravimo srities.

Šiandien norėčiau trumpai apžvelgti fantastišką papildinį pavadinimu „White Label Branding“, kuris leidžia jums pakeisti administratoriaus sritį, kaip jums atrodo tinkama. Papildinys yra naudingas prekės ženklo žymėjimui klientams ir pašalinimui iš nereikalingų meniu.

„White Label Branding“ siūlo šimtus tinkinimo variantų. Parinktys yra padalytos į penkias pagrindines dalis: Prekės ženklo kūrimas, Naršymas, Prisijungimas, Spalvų schemos ir Vaidmenų valdytojas.

Prekės ženklo kūrimas

Prekės ženklo žymėjimas jūsų administratoriaus sritimi yra puikus būdas išskirti jūsų svetaines ir kelti savo profilį tiek klientams, tiek darbuotojams. Papildinys leidžia jums pakeisti savo administratoriaus adresatą, antraštės logotipą ir poraštės logotipą. „WordPress“ pranešimai ir pagalbos parinktys taip pat gali būti neleidžiami šioje srityje.

Prekės ženklo parinktys

El. Pašto adresą ir vardą, naudojamą pranešimų el. Laiškuose, galima sukonfigūruoti. Pranešimus taip pat galima pridėti prie viešojo prietaisų skydelio ir redaktorių bei administratorių prietaisų skydelio.

Numatytuosius valdiklius taip pat galima išjungti prietaisų skydelyje. Tai naudinga parinktis, nes prietaisų skydelis dažnai gali būti perkrautas ir apkrauti vartotojus.

Prekės ženklo parinktys

Naršymas

„White Label Branding“ leidžia pašalinti (skaityti: slėpti!) Aukščiausio lygio meniu ir antrinius meniu iš pagrindinio „WordPress“ administratoriaus meniu (t. Y. Meniu kairėje puslapio pusėje). Tai naudinga, jei kuriate svetainę draugui ar klientui, kuriam nepatiko „WordPress“. Pvz., Galite pašalinti pradedančiųjų vartotojų meniu Išvaizda ir Nustatymai saitus, kad nepakeistumėte svarbių konfigūracijos parametrų.

Naršymo parinktys

„WordPress“ administratoriaus juosta (t. Y. Meniu puslapio viršuje) taip pat gali būti paslėpta. Arba galite pašalinti konkrečius elementus iš administratoriaus juostos.

Naršymo parinktys

Prisijungti

Prisijungimo puslapį ir prisijungimo formą galima tinkinti per nustatymų sritį. Galite pakeisti prisijungimo logotipą ir spalvų schemą, naudojamą prisijungimo puslapyje. Tada formą galima išdėstyti puslapyje naudojant horizontalią ir vertikalią ašis.

Prisijungimo parinktys

Yra daugybė formos pritaikymo parinkčių. Galite pakeisti kiekvienos etiketės, lauko ir kraštinės spalvas. Taip pat galima pakeisti formos spindulį.

Daugybė galimų konfigūracijos parinkčių nebus naudojama daugumai „WordPress“ vartotojų; tačiau jie yra tiems, kuriems to reikia.

Prisijungimo parinktys

Jei jums nepatinka numatytoji prisijungimo forma, galite ją visiškai pakeisti savo, naudodami HTML ir CSS. Taip pat yra galimybė sukurti atsargines šablono nustatymų atsargines kopijas.

Prisijungimo parinktys

Spalvų schema

„WordPress 3.8“ pristatė aštuonias naujas administratoriaus spalvų schemas. Tai buvo gražus pakeitimas, palyginti su anksčiau turėtomis mėlynos ir pilkos spalvos galimybėmis.

„White Label“ prekės ženklo spalvų schemos

Kiekviena iš šių naujų spalvų schemų gali būti pasirinkta kaip jūsų pačių spalvų schemos pagrindas „White Label Branding“. Galite tinkinti pagrindinę spalvą, nuorodos spalvą ir spalvą, rodomą, kai kas nors užveda ant elemento.

Spalvų schemos parinktys

Spalvų schemos nustatymai gali būti kuriami kuriant atsargines kopijas, taip pat yra galimybė įkelti savo piktogramų rinkinį.

Spalvų schemos parinktys

Vaidmenų valdytojas

„White Label Branding“ taip pat apima visą vaidmenų ir galimybių tvarkytoją. Ši funkcija neįgalinta pagal numatytuosius nustatymus. Tai turite įjungti parinkčių srityje. Įjungę galite įjungti arba išjungti visus vartotojų grupių leidimų parametrus. Leidimus taip pat galima konfigūruoti vartotojui.

Viena iš geriausių vaidmenų tvarkyklės savybių yra galimybė visiškai išjungti „WordPress“ administratoriaus sritį vartotojų grupei ir tada nukreipti jas į kitą puslapį. Pvz., Jei nenorite, kad komentatoriai peržiūrėtų administratoriaus sritį, galite išjungti abonentų vartotojų grupės administratoriaus sritį ir nukreipti juos atgal į pagrindinį puslapį..

Vaidmenų valdytojo parinktys

Galimybės

Įskiepio parinkčių puslapis leidžia įjungti arba išjungti konkrečias papildinių funkcijas, tokias kaip vaidmenų tvarkytuvė ir el. Pašto ženklų kūrimas.

Parinkčių puslapis

Laimei, įskiepis turi puikią importo ir eksporto sistemą. Tai leidžia sukurti atsarginę kopiją kiekviename administratoriaus konfigūracijos parametrų aspektu ir eksportuoti juos į kitas svetaines, kad visos jūsų svetainės būtų sukonfigūruotos vienodai.

Tinklalapių dizaineriai taip pat galėtų naudoti eksporto parinktį, kad klientams sukurtų skirtingus konfigūracijos šablonus. Pvz., Vieną konfigūraciją galite sukonfigūruoti pradedantiesiems vartotojams, kitą – vartotojams, kurie yra susipažinę su „WordPress“ ir tt. Tai padės jums kiekvieną kartą konfigūruoti administratoriaus sąsają.

Parinkčių puslapis

Baigiamosios mintys

Anksčiau naudojau daugybę „WordPress“ administratoriaus tinkinimo papildinių. Daugelis jų leidžia atlikti paprastus tinkinimus, pavyzdžiui, pakeisti prisijungimo formos logotipą ir pakeisti administravimo srities spalvų schemą. „White Label“ prekės ženklas šiuo atžvilgiu skiriasi. Tai leidžia tinkinti kiekvieną administratoriaus sąsajos aspektą. Negaliu galvoti apie jokį kitą papildinį, suteikiantį jums tokį administratoriaus srities valdymo lygį.

Papildinys parduodamas už 25 USD iš „CodeCanyon“. Iš pradžių jis buvo išleistas 2010 m. Pabaigoje, tačiau iki šiol yra reguliariai atnaujinamas. Jei kuriate svetaines draugams ar klientams, rekomenduoju patikrinti „White Label Branding“, nes tai suteikia jums visišką kontrolę, ką žmonės gali pamatyti ir nuveikti „WordPress“ administratoriaus srityje. Papildinys taip pat naudingas tiems, kurie nori sutvarkyti savo „admin“ meniu ir pašalinti meniu (nes šiais laikais kiekvienas įskiepių kūrėjas reikalauja primygtinai pridėti savo meniu aukščiausiame lygyje!).

Sužinokite daugiau apie „White Label“ prekės ženklo „WordPress“ papildinį.

Jei visas savo svetaines paleidžiate vienas, tačiau vis tiek norite pridėti prekės ženklą prie prisijungimo formos ir administratoriaus srities, rekomenduoju naudoti Tinkinkite administratorių vietoj to. Atsisiųsti galima nemokamai. Konfigūracija užtruks tik minutę.

Tikiuosi, kad jums patiko ši apžvalga. Jei turite klausimų apie papildinį, nedvejodami klauskite komentarų srityje.

Sėkmės,
Kevinas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map