Užsienyje vykdoma veikla, norint padidinti jūsų „WordPress“ svetainę

Užsienyje vykdoma veikla, norint padidinti jūsų „WordPress“ svetainę

Yra daugybė būdų, kaip išplėsti savo „WordPress“ svetainę ir padidinti lankytojų skaičių. Tačiau, nors pasirenkamos geriausios „WordPress“ temos ir optimizuojama svetainė, plačiai aptariamos už jos ribų esančios parinktys..


Tai yra gėda, nes jūsų veikla ne svetainėje gali atlikti didelį vaidmenį padedant augti jūsų „WordPress“ svetainei ir jos auditorijai. Tai gali būti ypač aktualu, jei turite plytų ir skiedinių verslą arba svetainę, kurios pagrindinis tikslas yra aptarnauti vietos bendruomenę. Trumpai tariant, jūsų veikla ne svetainėje gali nukreipti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę, generuoti potencialius klientus ir padidinti pardavimus.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip išplėsti savo „WordPress“ svetainę vykdant veiklą ne svetainėje. Aptarsime, ką galite nuveikti neprisijungę, taip pat tai, ką galite atlikti prisijungę, bet vis tiek už jos ribų.

Eikite į Meetups jūsų vietiniame rajone

Padidinkite savo „WordPress“ svetainę naudodami Meetups

Priklausomai nuo jūsų nišos, pramonės ar svetainės tikslo, gali būti naudinga būti matomiems neprisijungus ir realiame gyvenime, taip pat internete. Pradėkite nuo mažų dienų dalyvaudami susitikimuose savo apylinkėse. Puiki vieta pradėti yra Susitikti. „Meetup“ yra svetainė, leidžianti žmonėms, turintiems tą patį pomėgį, pomėgį ar užsiimantiems ta pačia industrija, rasti vienas kitą ir susiburti. Tai padeda susitikti su mąstančiais žmonėmis, užmegzti diskusijas apie jūsų interesų sritį ir sužinoti save ir savo svetainę.

Jei jūsų rajone nėra grupių, kurios rūpintųsi savo niša, pradėkite vieną. Yra tikimybė, kad šalia bus žmonių, kurie norėtų prisijungti prie tokios grupės. Jei keliaujate, pabandykite įtraukti „Meetup“ renginius skirtingose ​​vietose į savo kelionės programą. Tai tikrai padės padidinti jūsų profilį ir išplėsti „WordPress“ svetainę.

Dalyvaukite konferencijose ir tinklo renginiuose

tinklų renginys

Konferencijos jūsų nišoje ir tinklaveikos renginiai yra geros galimybės susitikti su kitais jūsų pramonės atstovais ir išpopuliarinti jūsų vardą. Taip pat galite įgyti žinių apie tai, ką daro jūsų konkurentai, ir atrasti naujų galimybių sau.

Kai tapsite reguliariais renginių dalyviais ir žinosite, kokie jie yra, paklauskite, ar galite vesti seminarą ar prisistatyti kaip pranešėjas. Tai padės jums įsitvirtinti kaip savo kompetencijos srities autoritetui ir padės geriau informuoti apie savo verslą ir svetainę..

Reklamuokitės vietoje

Reklama

Jei norite reklamuoti savo svetainę konkrečiai tiems, kurie yra vietoje, tada išsiaiškinkite, kokias galimybes galite reklamuoti vietoje. Keletas galimų būdų išplėsti „WordPress“ svetainę naudojant vietinę reklamą:

Vietinis radijas

Radijas yra puikus būdas reklamuoti savo „WordPress“ svetainę ir apskritai padidinti jūsų profilį. Radijo reklama padės paskleisti žodį apie jūsų svetainę ir sudominti ją. Tačiau tai gali būti brangu, todėl verta stebėti srautą į jūsų svetainę prieš ir po skelbimo, kad pamatytumėte, ar jie yra rentabilūs..

Vietiniai laikraščiai ar žurnalai

Vietiniai laikraščiai ir žurnalai vis dar yra labai populiarūs tarp daugelio demografinių rodiklių ir pramonės šakų. Raskite terpę, kuri patrauktų jūsų tikslinę auditoriją, ir ten reklamuokitės. Kuo didesnis skelbimas, tuo geriau, taigi, jei biudžetas padidės iki jo, rinkitės viso puslapio skelbimą. Taip pat verta išleisti pinigus norint sukurti akį traukiantį skelbimą, kuris padėtų išsiskirti iš minios ir sužavėtų jūsų auditoriją.

Rėmė vietinį sporto klubą, renginį ar priežastį

Vietos sporto klubo, priežasties ar renginio rėmimas gali padėti pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės profilį. Įsitraukę į vietines priežastis tapsite vertingu bendruomenės nariu. Jūs taip pat nuolat vykdysite savo verslą žmonių mintyse. Kuo daugiau žmonių apie jus išgirs, tuo didesnė tikimybė, kad jie jus atsimins ir tokiu būdu apsilankys jūsų svetainėje, o ne jūsų konkurentuose.

Lapeliai ir skrajutės

Sukurti lankstinukus, reklamuojančius jūsų verslą, gali būti sėkmingas būdas išorėje padidinti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę. Turėkite savo lapelį, kurį pagamino dizaineris, todėl jis atrodo profesionalus. Žmonės, kuriuos sužavėjo jūsų lankstinukas, dažniau lankosi jūsų svetainėje.

Gerai pagalvokite, kur platinsite savo lankstinukus, nes jie turi pasiekti jūsų potencialius klientus. Skraidymas nuo durų iki durų gali būti veiksmingas, tačiau užima daug laiko. Tą patį galima pasakyti apie skraidymą mieste. Palikti lankstinukus svarbiausiose vietose, kur jūsų tikslinė auditorija atostogauja, pavyzdžiui, kavinėse, taip pat gali būti sėkmė.

Paskelbkite el. Knygą „Amazon“

išleisti el. knygą

El. Knygos publikavimas „Amazon“ bus puiki veikla už svetainės ribų, norint užsiauginti savo „WordPress“ svetainę. Neatmeskite idėjos parašyti el. Knygą. Tai nebūtinai turi būti per ilga ir galite įtraukti turinį iš savo svetainės. Dar vienas variantas yra samdyti „ghostwriter“.

Įsitikinkite, kad el. Knyga yra tinkama jūsų verslui, kad įsitikintumėte, jog taikote pagal tinkamą auditoriją. Taip pat verta mokėti redaktoriui, kad jis patikrintų, nes norite kažko, kas būtų pakankamai aukštos kokybės, kad sužavėtų skaitytojus ir padrąsintų juos apsilankyti jūsų svetainėje.

Kai skelbiate knygą „Amazon“, neįkainuokite jos daugiau nei už keletą dolerių. El. Knygos įtraukimo į „Amazon“ priežastis nėra uždirbti pinigus iš pardavimų. Tai yra jūsų asmeninio prekės ženklo ir svetainės reklamavimas, padedantis padidinti srautą. Jei knygą įkainuosite per aukštai, praleisite potencialius naujus klientus.

Podcasting

podcastingas

Podcast’ai yra gana lengvas ir efektyvus būdas pritraukti naujų lankytojų į savo „WordPress“ svetainę. Daugelis žmonių nemėgsta skaityti internete, bet mėgsta klausytis. Pateikdami turinį dinaminėje transliacijoje, pasinaudosite nauju potencialių stebėtojų fondu.

Puikus būdas dalintis savo transliacijomis su naujais klausytojais yra pridėti savo turinį „iTunes“. Autorius prisiregistruoti gauti sąskaitą ir pateikti savo transliacijas, jie turi galimybę būti išgirsti milijonams žmonių. Vis dėlto „iTunes“ gana konkrečiai vertina priimamus podcast’us, todėl verta apie tai pasiskaityti geriausia podcastingo praktika prieš tau pradedant.

Turėtumėte ne tik valdyti savo internetines transliacijas, bet ir pabandyti kalbėti ir kalbėdami apie kitų žmonių transliacijas. Raskite savo pramonės žmonių, kurie turi savo internetinius vaizdo įrašus. Šie žmonės turės tą pačią tikslinę auditoriją kaip jūs, kurie gali gerai patikrinti jūsų svetainę išgirdę, kad jūs kalbate.

Kita veikla internete, bet už jos ribų

Yra daugybė internetinės, bet ne svetainės veiklos, galinčios išplėsti jūsų „WordPress“ svetainę. Svetainės reklamavimas socialinėje žiniasklaidoje yra vienas iš efektyviausių būdų padidinti srautą į jūsų svetainę. Čia yra keletas kitų variantų;

„YouTube“

„YouTube“ verta papildomai paminėti, nes tai yra socialinės žiniasklaidos kanalas, į kurį dažnai nekreipiama dėmesio, kai apima socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Jei tai tinka jūsų svetainei, savo „YouTube“ kanalo ir vaizdo įrašų kūrimas gali būti efektyvus būdas pasiekti naują auditoriją.

Svečių paskelbimas

Svečių pozavimas yra dar vienas geras būdas parodyti savo svetainę. Pasirinkite tas pačias pramonės sritis kaip ir jūsų verslas, netgi konkurentų svetaines, nes jos turės skaitytojus, kurie esate jūsų tikslinė auditorija. Visada sukurkite aukštos kokybės svečių žinutes, kurios sudomins ir sudomins skaitytojus spustelėti jūsų svetainę.

Reklama

Reklamavimas „Google“ ar socialinėje žiniasklaidoje gali greitai ir dramatiškai išplėsti jūsų „WordPress“ svetainę. „Google“, „Facebook“ ir „Twitter“ skelbimai yra visos populiarios ir lengvai naudojamos parinktys, kurios gali padėti reklamuoti jūsų svetainę. Visada būtinai stebėkite savo svetainių analizę, kad sužinotumėte, ar jūsų skelbimai yra rentabilūs.

Baigiamosios mintys

Visa tai, kas išdėstyta aukščiau, yra veiksminga parinktis ne svetainėje, kuri padės plėsti jūsų „WordPress“ svetainę. Jūsų vykdoma veikla priklausys nuo jūsų verslo tipo.

Visada atsižvelkite į savo tikslinę auditoriją. Kur jie lankosi ir į kokias rinkodaros formas reaguos. Be to, atidžiai stebėkite savo svetainę, kad žinotumėte, jog gaunate grąžą už savo laiką ir pinigus.

Kokią veiklą ne svetainėje bandėte išplėsti savo „WordPress“ svetainėje? Prašome pasidalinti savo sėkme ar nesėkmėmis žemiau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map