Įvadas į debesų kompiuteriją naudojant „WordPress“

Įvadas į debesų kompiuteriją naudojant „WordPress“
 1. 1. Kaip įdiegti „WordPress“ „Microsoft Azure“
 2. 2. Kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud“
 3. 3. Įdiekite „WordPress“ AWS – „Amazon Web Services“
 4. 4. Dabar skaitau: Įvadas į debesų kompiuteriją naudojant „WordPress“
 5. 5. Kaip įdiegti WordPress programoje

Sveiki! Tai – naujas ir atnaujintas pradedančiųjų vadovas, skirtas debesų kompiuterijos naudojimui 2019 m.. Pastaraisiais metais debesų kompiuterija buvo pradėta plačiai naudoti, kai įmonės ir mažosios ir vidutinės įmonės perkėlė didžiąją dalį savo paslaugų į debesį. Nuo „Amazon“ užsakymo iki „Instagram“ istorijos iki straipsnio, kurį dabar skaitote, saugomas, apdorojamas ir pristatomas jums – per debesį.


Autoriaus pastaba:

Šis įvadinis straipsnis apie „WordPress“ debesų kompiuteriją iš pradžių buvo paskelbtas beveik prieš ketverius metus, 2015 m. Per tą laiką pastebėjome greitą debesų kompiuterijos pritaikymą keliose pramonės šakose ir pagrindinius debesų technologijų patobulinimus. Tačiau atlikus visus šiuos pakeitimus, pagrindiniai debesų kompiuterijos principai ir pranašumai išlieka tie patys. Pagrindiniai debesų kompiuterijos sprendimų tipai nesikeičia. Vis dar galite diegti privačius, viešus ir hibridinius debesis. Pasikeitė tai, kaip organizacijos jas priima.

Šis vadovas yra pradedančiųjų vadovas, skirtas suprasti debesų kompiuteriją ir kaip jis susijęs su „WordPress“.

Pradėsime nuo:

 • Kas yra debesų kompiuterija?
 • Išnagrinėkite jo pranašumus
 • Suprasti įvairius debesų kompiuterijos sprendimų tipus

Kai tai padarysite, pažiūrėsime, kaip debesų kompiuterija suteikia „WordPress“ galimybę.

Kas yra debesų kompiuterija?

Debesis kompiuterija, skirta „WordPress“ apžvalgai

Pagal G2 minios, „Vienas iš paprasčiausių būdų pademonstruoti„ debesį “yra saugojimas. Tradicinės vietos saugyklos laikys failus kietajame diske. Išsaugodami atvaizdą ar atsisiųsdami programą, jis bus išsaugotas jūsų įrenginyje. Debesų saugykla, kita vertus, tą failą saugo žiniatinklyje. Failas platinamas nuotoliniuose serveriuose ir prieinamas per internetą. “

Dabar išplėskite šią „saugyklos“ sąvoką, įtraukdami apdorojimo galią ir turinio pristatymą. Jūs turite šiuolaikinį debesį.

Paprasčiau tariant, debesis yra paskirstytas kompiuterių tinklas, turintis kelias jūsų duomenų kopijas atskirose mašinose. Taigi, jei vienas serveris sumažėja, kitas perima. Galutiniam vartotojui skaičiavimas niekada nesustoja.

Skirtingi debesų kompiuterijos tipai

Debesis kompiuterija, skirta „WordPress“ tipams

Yra trys pagrindiniai debesų kompiuterijos sprendimų tipai, atsižvelgiant į jų diegimą. Jūs turite viešą, privatų ir hibridinį. Prieš pradėdami, jūs turėsite suprasti, kad galiausiai debesis yra sudarytas iš kelių kompiuterių (vadinamų serveriais), esančių duomenų centruose..

 • A privatus debesis yra kaip tavo paties „Uber“. Jūs nebendraujate su kitais ir naudojate tik važiuodami į darbą ir atgal.
 • A viešas debesis yra kaip „Uber“ baseinas. Jūs važinėjate su žmonėmis, važiuojančiais į tą pačią vietą.
 • A hibridinis debesis yra dviejų mišinys. (Negaliu galvoti apie „Uber“ pavyzdį).

Debesų kompiuterijos kaina

Privatus debesis: Nuoma privataus ar valstybinio debesies yra panaši į jūsų „Uber“ pasivažinėjimą. Asmeninės kabinos (arba debesų diegimas) kainuoja brangiau. Privalumas yra tas, kad jis yra daug saugesnis ir gali būti patalpintas už jūsų įmonės užkardos.

Viešas debesis: Viešasis debesis yra labai ekonomiškas, tačiau, palyginti su viešuoju debesiu, yra tam tikrų saugumo apribojimų. Štai kodėl laikydami medicinos ar vyriausybės duomenis viešuosiuose debesijos serveriuose matote daug atitikties problemų.

Hibridinis debesis – geriausias iš abiejų pasaulių: Įmonės suprato, kad geriausia IG yra tada, kai sujungiate privačius ir valstybinius debesis, dar vadinamus hibridiniais debesimis. Įmonės gali saugiai saugoti neskelbtinus duomenis privačiame debesyje, kurį saugo įmonių ugniasienės. Viešųjų arba anoniminių duomenų paketinį apdorojimą galima atsisiųsti į viešąjį debesį.

Debesų kompiuterijos pranašumai

Debesis kompiuterija, siekiant „WordPress“ pranašumų

Nors pagrindinė debesų kompiuterijos technologija sparčiai vystėsi, pagrindiniai debesų kompiuterijos taikymo pranašumai visiškai nepasikeitė. Čia yra trumpa apžvalga:

Prieinamumas ir perteklius: Kadangi debesis yra kelių sujungtų kompiuterių, turinčių identiškas jūsų datos kopijas, tinklas, gaunamas didelis prieinamumas ir perteklius. Kitaip tariant, jūsų paslaugos nėra vestuvinės. Nebent, žinoma, visas klasteris nugrimzta (kaip šis AWS užtemimas).

Mokėjimo modelis: Šis mokėjimo modelis tapo pramonės modeliu dėka debesų kompiuterijos. Praėjo tos dienos, kai reikėjo rezervuoti prieglobos ir skaičiavimo įrenginius minimaliai. Naudodamiesi debesų kompiuterija, jūs mokate tik už naudojamus išteklius. Didelės kokybės debesų klasteriuose netgi galite juos išsinuomoti kelioms valandoms ir mokėti tik už juos. Jokių paslėptų išlaidų, jokių nustatymo mokesčių – nieko!

Mastelio keitimas: Mastelio keitimas suteikia galimybę paprasčiausiai nusipirkti daugiau skaičiavimo galios, kai jums to reikia. Baigę naudoti išteklius, galite tiesiog paleisti juos atgal į debesį.

Yra daugybė kitų debesies naudojimo pranašumų, tačiau jie yra patys bendriausi, kuriuos turėtų žinoti visi. Jei norite sužinoti daugiau apie debesų kompiuteriją, rekomenduočiau perskaityti „G2 Crowd“ įvadinis vadovas. Tai gerai parašyta be geekų, skirta visų disciplinų žmonėms.

Pirmaujantys debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai

Pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų rinkos dalis 2018 m. Antrąjį ketvirtį

Pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų rinkos dalis 2018 m. Antrąjį ketvirtį

Kai debesų kompiuterija pradėjo populiarėti, „AWS“ užėmė didžiąją debesų rinkos dalį. Tačiau 2018 m. Viskas drastiškai pasikeitė. Turime keletą pramonėje pirmaujančių debesų paslaugų, tokių kaip AWS, „Google Cloud“, „Microsoft Azure“, IBM ir „Alibaba Cloud“..

Debesų kompiuterija ir „WordPress“

valdė „WordPress“ prieglobaDaugelis geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų siūlo savo paslaugas viena iš pirmaujančių debesų paslaugų teikėjų. Pvz., „Kinsta“ yra populiarus valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, visiškai priglobtas „Google Cloud“. Kitos paslaugos, tokios kaip „Cloudways“, siūlo valdomas „WordPress“ debesies prieglobas AWS, „Google Cloud“ ir kitose. Jie iš esmės yra vidutinio lygio paslaugų teikėjas, kuris valdo jūsų „WordPress“ svetainę jūsų pasirinktame debesies tiekėju.

Sveiki, debesys!

Šioje įrašų serijoje aptarsime, kaip įdiegti „WordPress“ pagrindiniuose debesų tiekėjuose. Pradėsime nuo vienos mano mėgstamiausių debesų prieglobos įmonių – „DigitalOcean“. Vėliau pereisime prie išplėstinių temų, tokių kaip diegti WordPress AWS ir kiti pramonės standartų debesų tiekėjai. Jei turite klausimų dėl debesų kompiuterijos ar apskritai debesų prieglobos, mes visi esame už ausų. Taip pat galite tiesiogiai kreiptis į mane „Twitter“ @souravify ir mielai atsakysiu į jūsų klausimą. Štai į jaudinančią kelionę – pradėkime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map