Vadovas, kaip tapti garbingu „WordPress Professional“

Profesionalai uždirba daugiausiai pinigų, daro didžiausią įtaką ir paprastai turi gerą. Jie taip pat gerai jaučiasi susidūrę su iššūkiais, nes yra kvalifikuoti ir todėl labiau pasitiki savo galimybėmis. Jie yra „creme de la creme“ ir visi (skaitykite klientus) nori savo nuostabumo. Privalumai yra dideli ir dėl to pavydi milijonai, kurie nepadaro pjūvio. Jei visi šie malonūs dalykai yra paruošti imtis, kodėl gi niekas nenorėtų tapti tiesioginiu asmeniu savo kompetencijos srityje?


„WordPress“ atvėrė daugybę būdų savo nuolat augančiai bendruomenei. Demokratizuodama internetinę leidybą, platforma suteikia jums galimybę tapti garbingu profesionalu, nesvarbu, ar esate rašytojas (ar tinklaraštininkas), konsultantas, palaikymo atstovas, dizaineris ar kūrėjas, kad paminėtumėte tik keletą.

Jei būsite pasiruošę įdėti pastangų ir išmokti, tapti garbingu „WordPress“ profesionalu yra įmanoma ir greičiausiai nepriimsite y-e-e-e-ars praktikos ir kartojimo, kaip daugelis norėtų patikėti. Na, mes negalime pamiršti praktikos ir pakartojimo vietos sutelkdami ar įtvirtindami įgytas žinias, tačiau jei atsižvelgsite į tai, tapdami garbingu „WordPress Pro“, neužtruksite tiek ilgai.

Jūs taip pat neturite būti Albertas Einšteinas; jei suprantate šį vadovą ir jaučiate „WordPress“ aistros kibirkštį, jums gera eiti. Pamiršk savo akademinius apdovanojimus ir panašius dalykus. Visa tai ir dar daugiau atskleisime šiandienos įraše. Mėgaukitės iki galo ir padarykime iš jūsų gerbiamą „WordPress“ profesionalą! Ilga įžanga? Na, leidžiama kartą per dieną nukrypti nuo normos, to, ką galbūt norėsite atsiminti, kai sunkiai dirbate, kad taptumėte geriausiu „WordPress“ ekspertu..

Pirma, trumpa istorijos pamoka …

Studentas

… parodo, kad jums nereikia metų, norint užsidirbti juostelių ir tapti „WordPress“ ekspertu. Aš susitikau ir įsimylėjau „WordPress“ seniai, jei galėtum paskambinti prieš 2008 metus :). Popietė buvo šviesi ir giedra, kai saulės spinduliai praskriejo pro skaidrų Nairobio dangų. Ji („WordPress“) buvo graži ir pasiūlė iš pažiūros neribotas galimybes net tada.

Aš tai išbandžiau (nes „ji“ šiame kontekste skambėtų šventai) .wordpress.com subdomenas ir iškart buvo užfiksuotas įdiegus temą ir paskelbus pirmąjį mano pranešimą. Visada. Turėjau neištyrinėtų svajonių apie interneto svetainių kūrimą ir leidybą, o geresnio laiko negalėjau rasti „WordPress“. Oi, nostalgija.

Greitai pereiti šešerius (6) metus…

„WordPress“ palaiko keletą mano paties prižiūrimų „WordPress“ svetainių, įskaitant keletą, gyvenančių antriniuose domenuose. Be to, įdiegiau „WordPress“ vietoje (asmeniniame kompiuteryje), kad galėčiau su ja žaisti bet kada. Aš mąstau apie „WordPress“ temas, papildinius, priedus ir keletą kitų dalykų ir dalinuosi tuo, ką išmokau. Nesvarbu, ką sakau ar kiek aš protestuoju, yra pora gerų žmonių, kurie vis dar reikalauja, kad mane vadintų „WordPress“ ekspertu. Aš visada manau, kad jie yra per daug malonūs, nes aš esu tik nebaigtas darbas.

Šeši (6) metai ir vis dar vykdomas darbas? Ko tu mums nesakai? Na … per pastaruosius dvylika (12) mėnesių aš įsitraukiau į „WordPress“ daugiau nei per pastaruosius penkerius metus. Tarp jūsų ir aš manau, kad mano dalyvavimas „WordPress“ per pastaruosius vienerius metus yra būtent tai, ką žmonės garbina „WordPress Expert“ mano garbei Nairobio gatvėse ir už jos ribų. Aišku, aš tik juokauju dėl giedojimo, bet turėtum pamatyti mano veido šypsnį, kaip norėčiau, kad taip nutiktų ��

Akivaizdus ankstesnio teiginio tuštybė yra šokiruojantis, tačiau pamoka, kurią turėtumėte išmokti, yra tai, kad galite užsidirbti juostelių ir per du (2) metus tapti labiausiai trokštamu „WordPress PRO“ statusu. Praėjus maždaug penkiolika (15) mėnesių, praktika tapo nuo naujokams iki „Ei, tu sakai, tu esi„ WordPress “ekspertas“. Aš vis dar prie to.

Keliaudami į gerbiamą „WordPress“ profesionalą, atminkite, kad „WordPress“ skatina filosofija arba veikiau bendradarbiavimo dvasia, o ne konkurencija. Tai gali atrodyti prieštaringai, jei norite tapti garbingu „WordPress“ profesionalu ir pasukti lenteles darbo rinkoje. Na, konkurencingumas visuose gyvenimo aspektuose visada bus – jis niekur nedings. Aš turiu galvoje, kad jis sulaužys tiksliai nulį (0) kaulų jūsų kūne, kad juos atiduotų „WordPress“ bendruomenei. Negalima tik praturtėti palei piniginę liestinę, ilgainiui tešla išeis. Tapkite garbingu „WordPress“ profesionalu, kuris pirmiausia padės kitiems „WordPress“ vartotojams. Pakanka pokalbio, pažiūrėkime, kaip galite tapti garbingu „WordPress“ profesionalu!

Kaip tapti garbingu „WordPress“ profesionalu

Indijos verslininkė su nešiojamu kompiuteriu

Ar negali laukti, kol taps „WordPress“ profesionalu? Šis skyrius skirtas jums. Aš sudariau didžiulį sąrašą geriausių patarimų, kuriuos galėčiau rasti, kad padėtumėte jums pereiti nuo naujoko prie profesionalaus.

Tapkite „Avid WordPress“ vartotoju

Nemačiau to artėjančio? Kaip tampi profesionale to, ko niekada nebenaudėjai? Ar jūs tik žinote, kiek galite sužinoti apie produktą, kurį išbandėte? Atsiprašome, kad sprogo jūsų burbulas, bet jūs negalite tapti „WordPress Pro“ (garbingas) tik skaitydamas; turite dalyvauti – turite naudotis platforma ir ištirti plačias jos galimybes.

Paprasčiausias būdas įsisavinti „WordPress“ yra pasinerti tiesiai. Nežiūrėkite iš šono, nes jame daug smagiau įsitraukti. Įdiekite „WordPress“ ir investuokite laiką į platformos veikimo mokymąsi. Išbandykite kelias „WordPress“ temas ir papildinius ir toliau eikite.

Vykdykite tinklaraštį (apie bet ką iš tikrųjų) ir pasinaudokite „WordPress“ iš vartotojo perspektyvos. Tai taip lengva naudoti, „WordPress“, būsite nustebinti, kaip greitai išmokote virvių. Rašydami, kurdami, kurdami ar padėdami kitiems raskite „WordPress“ naudojimo būdą. Kai galėsite padėti kitam asmeniui susirasti „WordPress“, laikas sutelkti savo dėmesį į specialybę.

Specializuokis

Nesvarbu, ką darote ar ko meldžiatės, niekada negalite tapti geriausiu. Žmoniškai neįmanoma „pakelti visų sandorių“. Tai leidžia jums pasirinkti vieną kitą pelningą variantą: specializuotis. Jei turite rašyti, bet negalite kodo, kad išgelbėtumėte savo gyvenimą, paskatinsite tikrai gerai, kaip profesionalus „WordPress“ tinklaraštininkas. Daugelis profesionalių tinklaraštininkų (pvz., Tomas Eweris) sukūrė karjerą tinklaraščių kūrimo ir „WordPress“ srityse. Ar Tomas yra garbingas „WordPress“ profesionalas? Jūs lažinamės, kad jis yra. Didžiulę mano tinklaraščių kūrimo dalį sudaro su „WordPress“ susiję projektai. Ar aš tai myliu? Jūs lažintis, aš darau. Šaukite AJ Clarke’ui, Kylai ir visiems jums už nepaprastą palaikymą.

Jei esate „end-end“ kūrėjas, galite apsilankyti „WordPress“ programoje, kuriant viską tarp temų ir rėmų. Jei esate kodo narkomanas, galite sukurti foną, susipainioti su temomis ir papildiniais ir ieškoti „WordPress“ gaubto. Išbandyti daugelį specialybių tuo pačiu metu yra netinkama ir reiškia tik įsisavinti nė vieną, o tai sukelia nusivylimą. Tai nereiškia, kad norėdami tapti garbingu „WordPress“ profesionalu, turite pamiršti savo aistras. Ne. Jūs visada galite įsisavinti vieną specialybę ir pereiti prie kitos.

Aš esu žaliaskarė, neturiu projektavimo / tobulinimo įgūdžių ir negaliu pradėti verslo turėdama savo neegzistuojančius tinklaraščių rašymo įgūdžius? Ar tai reiškia, kad esu pasmerktas? Ar yra vilties, kad kada nors galėčiau tapti garbingu „WordPress“ profesionalu? Atsakymas į aukščiau pateiktą klausimą, nugalintį save, yra rimtas taip! Akivaizdu, kad jei norėtumėte kurti karjerą kurdami / plėtodami „WordPress“, turėsite išmokti tokias programavimo kalbas kaip HTML, CSS, „JavaScript“ ir PHP. Taip pat norėsite sužinoti keletą dalykų apie „MySQL“ duomenų bazes. Norėdami sukurti „WordPress“ tinklaraštininko karjerą, be kitų internetinės rinkodaros temų, turėsite išmokti tinklaraščių rašymo meno ir SEO. Juk niekas negimsta žinodamas; visi kartu gyvename ir mokomės. Apskritai, jūs turite specializuotis, nes:

 • Sutelkdami pastangas į vieną specialybę greičiau tapsite garbingu „WordPress“ profesionalu
 • Tai sunkiai laidai išmoko įgūdžius jūsų smegenyse
 • Buvimas visų sandorių atšakomis padarys daugiau žalos nei naudos, nes sumažės produktyvumas ir plonesnis banko likutis
 • Galite tapti geriausiu „WordPress“ kūrėju ir vis dar rašyti tinklaraštį apie mokomus dalykus
 • Galite tapti geriausiu „WordPress“ tinklaraštininku ir vis tiek padėti kitiems palaikymo forumuose
 • Ir taip toliau

Tapk geriausiu, koks gali būti pagal specialybę, ir mėnulio šviesoje kitose specialybėse, kaip tik nori. Turėjau klientų susisiekti su manimi dėl „WordPress“ kūrimo per savo tinklaraščių portfelio svetainę. Aš galėjau padėti, bet mano „WordPress“ tobulinimo įgūdžiai dar buvo kūdikystėje. Sekite savo aistras, kai specializuojatės, nes tikrai nenorite įsitvirtinti karjeroje, kurios nemėgstate, ypač naudodamiesi „WordPress“, siūlančia tiek daug galimybių. Specializavimasis taip pat padės jums sutaupyti daug laiko, o tai mus nuves prie kito taško.

Laiko planavimas

laiko planavimas

Nesvarbu, ar laikote paspaudę nuo 9 iki 5, ar laisvai samdomą darbą, turite tvirtai valdyti savo laiką. Tai retas išteklius ir kuo geriau jį valdysite, tuo produktyvesnis tapsite profesionalu. Aukščiausi „WordPress“ profesionalai (ir kiti garbingi profesionalai apskritai) atsakingi už savo laiką. Laikas yra pinigai, eina kasdienybės posakis, ir, jei švaistote sekundes savo gyvenime, jūs taip pat turite nurodyti bankui susigrąžinti namus.

Tapti garbingu „WordPress“ profesionalu reikia mokytis, o mokytis reikia laiko, ir jūs turite sukurti savo tvarkaraštį. Kai uždirbsite juosteles, klientai pamėgs jūsų naujas spalvas, tai reiškia, kad jūsų plokštelė bus beveik visą laiką pilna. Jei laikas jums trukdys, jūs neatitiksite savo klientų lūkesčių. Tai kenkia jūsų reputacijai, taip pat ir banko balansui. Pasirinkite tinkamus klientus (tuos, kurie gerbia jūsų laiką) ir suplanuokite laiką aplink savo gyvenimą, ir jums viskas bus gerai.

Taip pat turėsite skirti laiko pertraukoms ir poilsiui. Visas darbas ir joks vaidinimas Džeką paverčia nuobodu berniuku? Dabar nenorite būti nuobodu „WordPress“ profesionalu? Sukurkite laiko mankštai, įsipareigojimams šeimai ir savirefleksijai.

Sunkiai dirbk, daug žaisk. – „Wiz K“.

Ugdykite save

Tai drąsina, kad jūs skaitote šį vadovą, nes tai reiškia, kad einate teisinga linkme, jei norite tapti garbingu „WordPress“ profesionalu. Be to, išsilavinimas yra įprastas būdas įgyti profesinių įgūdžių. Nesate tikri dėl savo kodavimo, tinklaraščių kūrimo ar net bendravimo įgūdžių? Laikas mokytis. Jums net nereikia palikti namų, galite sužinoti viską, ko norite apie „WordPress“ internete. Paieška „Google“ yra puiki vieta pradėti, tačiau čia yra keli šaltiniai, kuriuos galite pradėti:

Ugdykite kitus

Ar galite prisiminti, ką mes pasakėme apie „WordPress“ vadovaujančią filosofiją? Padėti kitiems. Ugdyti kitus vis dar padeda. Tuo pačiu metu geriausias būdas ko nors išmokti yra išmokyti kitus. Kitaip tariant, kai moki kitus to, ko išmoksti, tu:

 • Papildykite savo įgūdžius
 • Įgykite papildomų įgūdžių per sąveiką
 • Gaukite daugiau klientų
 • Iš esmės grąžinate „WordPress“ bendruomenei
 • Kurkite įtaką
 • Automatiškai pelnykite „WordPress Expert“ vardą

Pradėkite tinklaraštį ir pasidalykite pasauliu tuo, ką sužinojote apie „WordPress“. Johnas ar Jane Doe kažkur pasaulyje rastų jūsų tinklaraštį, o jei jūsų patarimai bus geri, jūs būsite pakeliui į „WordPress“ žvaigždę. Haha. Pažvelk į tave, manydamas, kad viskas taip lengva :).

Dalykitės patarimais, patarimais ir mokymo priemonėmis savo tinklaraštyje ir palaikykite palaikymo forumus. Iš principo, kuo daugiau žmonių jums padės, tuo patikimesni tapsite „WordPress“ profesionalais. Švieskite ir padėkite kitiems. Tai vadinama išankstiniu mokėjimu ir efektyvu. Beje, jūs netgi galite gauti darbą iš palaikymo forumų, taigi taip, tęskite mokymus ir padėkite kitiems vartotojams. Daugiau galios tau!

Susisiekite su kitais „WordPress“ profesionalais

„WordCamp“ draugai

Nors galite kurti pelningą „WordPress“ verslą niekada neįsitraukdami į „WordPress“ bendruomenę, formuodami galite gauti tiek daug, kiek galite. abipusiai tenkinantys santykiai su kitais „WordPress“ profesionalais. Pvz., Galite išplėsti savo socialinių ir žinių ratą, suburti bendraminčių ir kvalifikuotų specialistų komandą (ar tinklą), išmokti naujų dalykų „WordPress“ susitikimuose, padėti daugiau savo artimiausios bendruomenės žmonių informuoti apie „WordPress“ ir pan..

„WordPress“ susitikimai įvairiomis datomis organizuojami visame pasaulyje. Dalyvavimo išlaidos paprastai yra mažos, o didžiulis procentas bilieto pinigų vis tiek išeina į atsargas ir gaiviuosius gėrimus. Patikrinkite „WordCamp Central“ tvarkaraštis norėdami pamatyti, kada kas nors gali atsitikti šalia jūsų. Dalyvaukite vietiniuose susitikimuose ir, jei jų nėra, nedvejodami susikibkite kartu su kitais „WordPress“ entuziastais iš savo bendruomenės ir pašėlkite „WordPress“ pasaulyje.

Jei esate drovus tipas ar norėtumėte žiūrėti naujausią Sostų karai Norėdami dalyvauti tinklinio renginyje, galite pasitelkti socialinių tinklų, tokių kaip „Twitter“, „Facebook“ ir „LinkedIn“, galią tik paminėti keletą. Tinklo nauda, ​​tiek prisijungus, tiek neprisijungus, yra gana akivaizdi ir galėtų suteikti jums reikalingų degalų jūsų profesiniams tikslams pasiekti.

Juk nė vienas žmogus nėra sala. Mums visiems reikia palaikymo sistemos ir dar daugiau, jei esate garbingas „WordPress“ profesionalas, turintis poreikių, kurie gali jus išstumti iš savo komforto zonos. Jums, kaip profesionalui, reikalingas kitų specialistų tinklas (arba tinklai), kad būtų galima bendradarbiauti įgyvendinant projektus, rengiant idėjas ir paprastai teikiant profesinę bei moralinę paramą..

Nustatykite ir kompensuokite savo silpnybes …

… Stiprindami savo stipriąsias puses. Baimė ir silpnumas kliudo bet kokiam tobulėjimui, nesvarbu, ar tai būtų profesinis, asmeninis ar kitoks. Jūsų, kaip asmens ir profesionalo, silpnybės greičiausiai atitolins jūsų perėjimą prie visaverčio „WordPress“ profesionalo. Tavo silpnybė gali būti bet kas. Galbūt jūs nesate ankstyvas vartotojas (arba tiesiog nepriimate kylančių tendencijų vien todėl, kad jums patinka išlaikyti dalykus tradicinius). Galbūt jums blogai sekasi dirbti su komandomis. Galbūt tai, galbūt tai – tiesiog nustatykite, kokie gali būti jūsų profesiniai trūkumai, ir pašalinkite juos.

Kaip? Stiprindami savo stipriąsias puses, jūs atmetate savo silpnybėms galimybę nuversti jus. Pvz., Jei negalite dirbti su komanda, nes esate labiau tinkami vadovavimo vaidmenims, turėtumėte apsvarstyti galimybę vadovauti savo komandai, o ne stengtis įsitvirtinti. Jei negalite išsišokti iš lovos iki 11 val., Suplanuokite svarbius susitikimus popietę. . Ar jūs naktinė pelėda? Aš nesakau, kad tai yra silpnybė. Aš tik noriu, kad jūs suprastumėte, kad tik jūs galite žinoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Išsiaiškinkite trūkumus ir sustiprinkite savo stipriąsias puses. Užsiimk savo reikalais. Et cetera ir kt.

Baimė. Kaip įveikti baimę ir tapti garbingu „WordPress“ profesionalu, kuris tau buvo skirtas? Jaučiate baimę, bet vis tiek imkitės veiksmų. Galite pasirinkti žaisti saugiai ir išlikti vidutiniškai arba išeiti iš savo komforto zonos ir pasiimti tai, ko esate verti. Baimė nėra tikra, viskas jūsų galvoje. Bijote, kad negalėsite susitvarkyti su padidintomis aukščiausio lygio „WordPress“ profesionalų pareigomis? Tai ten baimė. Dar nepasitikite savo įgūdžiais? Čia yra silpnybė.

Praktika (ir dar keletas praktikų)

kodo praktika

Praktika daro tobulą, praktika daro nuolatinę. Kuo daugiau ką nors praktikuoji, tuo geriau tampi. Tai yra būdas, kuriuo natūraliai dirba mūsų smegenys (ir kūnai). Pavyzdžiui, kultūristai. Profesionalūs kultūristai to laikosi. Jie reguliariai mankštinasi ir dėl to turi puikų bicepsą, abs ir visus. Tie, kurie rimtai nesvarsto kultūrizmo, po kurio laiko negrįžta į sporto salę arba gali mankštintis tik tada, kai yra „nusiteikę“. Todėl jie nepasiekia privalumų pasiekto rezultato. Tie, kurie rimtai domėjosi raumenų masės didinimu, bet vėliau dėl vienos ar kitos priežasties atsisakė mankštos, prarado raumenų masę (atrofijos) ar pasidarė pūlingi..

Panašiai norite ir toliau mankštintis. Ar esate „WordPress“ dizaineris? Dizainas ir dizainas dar šiek tiek. „Netwrok“ (kaip jau minėjome anksčiau) su kitais dizaineriais Driblingas. Ar esate „WordPress“ kūrėjas, praktika ir pakartojimas yra pagrindiniai įgūdžiai. Patikrinkite keletą nemokamų temų ar „Github“ saugyklos mokytis iš per daug koderių. „WordPress“ tinklaraštininkas? Tas pats pasakytina – laikykitės internetinių dienoraščių ir laikykitės jų – praktika padės jums tapti geresniais.

Gerbiamas „WordPress“ profesionalas turi patirties, įgyjamos praktikos metu. Prieš porą metų kažkur perskaičiau, kad norint įvaldyti prekybą reikia maždaug 10 000 valandų praktikos. Aš nežinau, ar tai tiesa, ar grynas baloney, bet jūs suprantate.

Atsidavimas ir atkaklumas eina ilgą kelią

Pradėti nuo apačios skamba lengvai ir smagiai, kai įdedate ją į dainą „Drake“, bet, deja, dažniausiai taip nėra. Pradėti nuo apačios yra iš tikrųjų pradedant nuo apačios, nuo pat kelio žemyn, ir tai yra staigi užduotis įkalnėn, kuriai daugelis dar nėra pasiruošę. Šokimas nuo uždirbimo nuo 20 iki 200 USD per valandą reikalauja šiek tiek planavimo, atsidavimo ir ištvermės.

Turite suprasti, kad kelyje ir dienomis bus iššūkių, kurie, atrodo, niekada nesibaigs. Galite susitikti su klientais, kurie priverčia suabejoti jūsų metodika ir net jūsų sveikata. Apgailestauju, kad tai yra pasaulio kelias. Tuo pačiu metu nieko, ko verta turėti (arba tapti mūsų atveju), niekada nebus lengva. Jūs turite už tai prakaituoti. Jūs turite sunkiai dirbti (arba protingi, vienas ir tas pats) ir atkakliai dirbti. Turite visiškai atsiduoti savo pasirinktam keliui ir niekada nesustoti, net keisdami kelius. Tapti garbingu „WordPress“ profesionalu reikia daug laiko ir pastangų. Taip pat gali tekti investuoti pinigus (į save) į procesą. Visi šie dalykai reiškia vienokį ar kitokį pasiaukojimą ir kvietimą ištvermei.

Tapk nuostabiu žmogumi

Nykščiai aukštyn!

Priimkite malonią asmenybę, jei jos dar neturite. Jei norite tapti garbingu „WordPress“ profesionalu, turite maloniai elgtis. Ar galite galvoti kodėl? Galų gale jūs norite, kad klientai pasamdytų jus už visas pastangas ir laiką, reikalingą jūsų profesinių įgūdžių lavinimui.

Nors jūsų profesiniai įgūdžiai gali daug pasakyti apie jūsų galimybes, klientas jus nedelsdamas nuleis, jei jūsų asmenybė suklus. Žmonės nori dirbti su žmonėmis, kuriems patinka būti šalia. Niekada netapsite garbingu „WordPress“ profesionalu, kurio trokštate, jei jūsų negatyvas gali būti jaučiamas dviem planetos atstumais. Taigi, kaip jūs tampate nuostabus?

 • Tapk puikiu komunikatoriumi – ugdyk savo bendravimo įgūdžius, ypač akcentuodamas klausymo įgūdžius
 • Laiku atsakykite į el. Laišką
 • Įkvėpkite sąžiningumo vykdydami savo operacijas – nebūkite apgauti
 • Būk draugiškas, bet ryžtingas
 • Būk paslaugus
 • Parodykite polinkį pateikti sprendimus, o ne sukelti problemų
 • Ugdykite teigiamą požiūrį per teigiamą mintį ir sukite sau teigiamą įtaką

Žinokite savo kliento poreikius

Tapti garbingu „WordPress“ profesionalu yra ne tikslas, o kelionė, kuri niekada nesibaigs tol, kol „WordPress“ augs (WordPress 4.0 „Benny“ ką tik sumažėjo šio mėnesio pradžioje, suteikdama daugybę naujų „WordPress“ funkcijų, apie kurias reikia sužinoti)..

Nors jūsų patobulinti įgūdžiai ir įsitraukimas į bendruomenę uždirbs jūsų klientus, svarbu išmokti išlaikyti klientus. Kaip išlaikote savo klientus? Jūs suprantate jų poreikius. tada patenkinsite šiuos poreikius, viršydami kliento lūkesčius. Tada jūs darote tai dar šešiasdešimt (60) dienų. Klientas bus patenkintas ir eis miegoti žinodamas, kad jų komandoje yra profesionalų.

Nežiūrėkite į tai, ką gaunate iš santykių (lengviau pasakyti, nei padaryti). Tiesiog susikoncentruokite į vertės suteikimą, viršijančią kliento lūkesčius. Norite, kad žmonės patikėtų, jog esate verti savo kaip „WordPress“ profesionalų druskos? Nereikškite pretenzijų ir neįrodykite savo abejonių. Paslaptis yra patenkinti poreikius ir viršyti lūkesčius.

Įveskite didesnius įkainius

pinigai ant stalo

Nepatikėsite tuo, bet ar žinojote, kad asmens suvokimas iš tikrųjų gali paveikti jo sprendimų priėmimą? Gerbiami „WordPress“ profesionalai imasi didelius pinigus už savo paslaugas. Tokie įkainiai, kuriuos dauguma laisvai samdomų vertėjų laikytų pernelyg dideliais. Jie ir toliau sulaukia didelių klientų, net padidinę jų įkainius. Klientas, neturėjęs „pakankamai“ sumokėti, gali išsimokėti dešimt kartų daugiau už aukščiausią greta esantį „WordPress“ profesionalą. Kas čia vyksta? Kodėl klientai bėga, kai nurodote savo „nuostabiai konkurencingus“ įkainius? Suvokimas.

Dėka suvokimo, tai, kas yra brangi, laikoma didesne verte nei pigesnės alternatyvos. Kurdami savo įgūdžius, be abejo, norėsite imti mokesčius, proporcingus jūsų sugebėjimams. Niekada neperkraukite ir neperkraukite. Būkite tikri savo sugebėjimais, žinokite savo vertę ir paprašykite sumokėti. Tiesiog nepamirškite, kad labai nuolaidos gali iš tikrųjų priversti klientą bėgti kita linkme. Profesionalūs nežaidžia pigiai.

Viskas yra apie tai, kad esi laimingas

Jei esate laimingas dėl to, ką darote, pakilimas į profesinį statusą bus tik laiko klausimas.

Palaimintas žmogus, kuris rūpestingai vykdo savo pareigą dėkodamas, nes iš jo prakaito išeis atlygis už darbą, kuriuo galės džiaugtis savo vaikų vaikai. – Senas Maksimas

Jei esate laimingas dėl pasirinktos specialybės, tai parodys jūsų darbas. Tas dalykas, vadinamas aistra, vaidina didžiulį vaidmenį. Žodžiu daugiau.

Laikykite degančią ugnį

Visi mes buvome sukurti (arba evoliucionavę) skirtingai. Kiekvienas iš mūsų yra apdovanotas skirtingais sugebėjimais. Galbūt esate greitesnis besimokantysis nei Johnas Doe. Gali prireikti metų, kad pamatytumėte rezultatus, tačiau Johnui Doe gali prireikti dvejų ar net trejų metų tiems patiems rezultatams pasiekti. Mes visi esame skirtingi. Esmė ta, kad niekada nesustokite mokytis, nesvarbu, kaip „profesionaliai“ jaučiatės „savo žarnyne“. Mokymasis niekada nesustoja. Laikotarpis.

Gerai, todėl susigrąžinkime. Čia yra mūsų patarimai, kaip tapti garbingu „WordPress“ profesionalu:

 • Tapkite aistringu „WordPress“ vartotoju
 • Specializuokis
 • Ugdykite save
 • Švieskite ir padėkite kitiems
 • Susisiekite su kitais profesionalais
 • Išsiaiškinkite ir kompensuokite savo silpnybes
 • Treniruokis ir dar šiek tiek
 • Atsidavimas ir ištvermė nukelia į ilgą kelią
 • Tapti nuostabiu
 • Žinokite savo kliento poreikius ir viršykite lūkesčius
 • Apmokestinkite didesnius tarifus
 • Laikykite ugnį degančią

Daugiau išteklių norint tapti garbingu „WordPress“ profesionalu

Mes tikrai norime, kad taptumėte „WordPress“ ekspertu, kuriuo norite būti, nes turime tokią mintį, kad pasaulis būtų geresnė vieta su daugiau profesionalų. Norėdami tai padėti, mes surinkome šiuos papildomus išteklius jūsų malonumui:

Tau…

„Kelias yra ilgas, kelias yra staigus, o aplinkui yra erškėčių …“, tačiau tapti garbingu „WordPress“ profesionalu yra įmanoma. Ar jaučiate, kad palikome ką nors esminio? Prašome nedvejodami pasidalinti žemiau esančiame komentarų laukelyje!

PS: Linkime sėkmės visose jūsų pastangose ​​��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map