Acobot AI Chatbot Recenzie a príručka pre WordPress

Acobot AI Chatbot Recenzie a príručka pre WordPress

Mnoho zákazníkov nechce čakať na pomoc. Či už už produkt zakúpili, potenciálneho klienta alebo čitateľa prvýkrát, veľa používateľov očakáva rýchlu pomoc. Mnoho firiem si, bohužiaľ, nemôže dovoliť mať tím technickej podpory nepretržite. Tu prichádza do hry doplnok Acobot AI Chatbot WordPress.


Využitím chatu pre live chat na mieste môžu návštevníci kedykoľvek získať pomoc – či už je váš personál skutočne v kancelárii alebo nie. Dnes sa podrobne zaoberáme tým, čo robí doplnkové moduly chatu AI tak užitočné, a prečo si myslíme, že chat Aba Acobota je skvelým doplnkom.

Prečo potrebujete doplnok na rozhovor

Najprv sa pozrime, prečo je doplnok k chatu užitočný. Pravdepodobne ich je omnoho viac, ale tu je niekoľko hlavných dôvodov, ktoré by ste mali zvážiť pomocou jedného z najlepších doplnkov WordPress naživo na svojom webe..

1. Generovanie potenciálnych zákazníkov

Jednoducho povedané, mať chatový doplnok môže generovať potenciálnych zákazníkov a zvyšovať predaj. Môžete integrovať svoj rozhovor s marketingovým plánom a priviesť používateľov na kľúčové stránky. Mohli by to byť vybrané produkty, e-mailový spravodaj, špecializovaná vstupná stránka atď.

Môžete tiež pomocou rozhovoru vyzvať používateľov. Opýtaj sa ich “Našli ste, čo hľadáte?„Potom … Alebo požiadajte o účasť v prieskume s otázkou, ako je“Ako môžeme zlepšiť váš nákupný zážitok?„Potom môžete ponúknuť zľavu ako odmenu za účasť.

2. Zabráňte strate predaja

Doplnky na rozhovor upokojujú zákazníkov v najdôležitejších okamihoch. Predaj sa mnohokrát stratí, pretože nie je nikto, kto by odpovedal na otázku kupujúcich. Doplnky chatu to zastavili sprístupnením pomoci.

Bonus: Keď návštevníci nájdu na vašom webe to, čo chcú, skončia na vašich webových stránkach dlhšie. Zvyšuje sa tým čas na vašich stránkach a znižuje sa miera okamžitých odchodov, čím sa zvyšuje SEO.

3. Poskytnite rýchlu podporu

Zákaznícky servis je možné integrovať do chatov. Pridaním chatbotu na svoju stránku podpory môžete používateľov rýchlo nasmerovať na príslušné dokumenty pomocníka alebo časté otázky predtým, ako požiadate o otvorenie lístka. Najčastejšie majú zákazníci

Prečo zvoliť Acobot?

Ako už bolo spomenuté, pre WordPress je k dispozícii množstvo skvelých doplnkov pre chat. Ale prečo by ste si mali zvoliť konkrétne Acobota? Existuje niekoľko veľkých dôvodov, ale tu je niekoľko, ktoré vás poukazujú na to, prečo sme boli tak nadšení, že sme to skúsili.

jednoduchý

Po prvé, miniaplikácia chatu sa ľahko inštaluje a dá sa prispôsobiť tak, aby sa dala používať s vašimi webovými stránkami. Vyberiete si avatar (alebo ho nahráte), vyberiete štýl chatovacej schránky a nastavíte farbu. Vďaka tomu je docela ľahké vyladiť svoj chat tak, aby vyhovoval vašim stránkam.

šikovný

Skutočná krása Acobota je však v AI chate. Inteligentný chatbot sa o vašom webe rýchlo dozvie skenovaním a „zapamätaním“ obsahu za pár minút. Potom sa aktualizuje pri vykonávaní zmien na vašom webe, aby návštevníkom vašich stránok vždy poskytoval užitočné a presné odpovede.

efektívna

Acobot AI Chatbot: Začiatočník konverzácie

Acobot chatbot AI je tiež prvá, ktorá začala konverzáciu. Poskytovanie okamžitej pomoci v reálnom čase. Či už sa pýta, ako môže pomôcť alebo či chce užívateľ zanechať odkaz, Acobot prelome ľad a udržuje vás v kontakte s potenciálnymi zákazníkmi. Ak Acobot z nejakého dôvodu nedokáže pomôcť používateľovi, chatbot požiada o jeho e-mailovú adresu, aby mohol prevziať ľudský ekvivalent. K dispozícii je aj možnosť „Automatické sledovanie“ s prispôsobiteľnou správou, ktorá sa odošle s cieľom potvrdiť, že člen tímu bude v krátkom čase v kontakte (alebo s čímkoľvek chcete povedať svoj e-mail).

Úspora času

Ďalšou výhodou je, že doplnok je navrhnutý tak, aby hladko spolupracoval s ostatnými časťami vášho webu, ako sú napríklad CRM, help desk a manažér predaja. Integrácia s týmito ďalšími službami vám ušetrí čas a peniaze (pretože nemusíte zadávať údaje o zákazníkovi ručne). Navyše si môžete chat v priebehu času prispôsobiť, takže Acobot nakoniec nemusí znieť ako bot pre nových návštevníkov.

Ale Acobot robí viac, než len pomáha potenciálnym zákazníkom – doplnok spravuje rozhovory a e-mailové prepisy, aby pomohol vášmu tímu podpory, keď sú v kancelárii. Zamestnanci môžu ľahko zobraziť celú konverzáciu, sledovať prichádzajúce kontakty a sledovať konverzie.

Acobot AI Chatbot: Analytics

Navyše sú ľahko interpretovateľné grafy, ktoré predstavujú chatové rozhovory, privedenia potenciálnych zákazníkov a konverzie generované prostredníctvom Acobotu. Manažéri tak môžu na prvý pohľad vidieť, ako funguje Acobot.

Hlavné funkcie doplnku Acobot

Stále sa nepredávate? Tu je zoznam mnohých funkcií Acobot AI Chatbot.

 • K dispozícii 24/7 pre návštevníkov vášho webu
 • Okamžitá pomoc v reálnom čase
 • Stovky avatarov z čoho vyberať
 • Neobmedzené možnosti farieb chatboxu
 • Skenuje / učí vaše webové stránky v priebehu niekoľkých minút
 • Pri aktualizácii sa znova učí
 • Písanie je okamžite viditeľné
 • Nastavte pravidlá na skrytie alebo zobrazenie okna rozhovoru
 • Vyberte e-mail alebo telefonické sledovanie
 • Poslať automatické následné e-mailové správy
 • Prispôsobte si ďalší e-mail
 • Vytvára príjmy pre relácie a potenciálnych zákazníkov
 • Nastaviť až 5 príjemcov príjmu (napríklad hlavný e-mail podpory alebo správcu)
 • Protokoly relácie rozhovoru
 • Prehľady relácií, potenciálnych zákazníkov a konverzií
 • Online dokumentácia
 • živé Acobot demo vyskúšať si funkcie pre seba!

Teraz, keď viete, čo je Acobot AI Chatbot a máte predstavu o tom, čo vie, je čas vykopať, ako sa tento doplnok skutočne používa.

Ako začať s Acobotom

Našťastie pre vás je ľahké začať s Acobotom. Stačí nainštalovať doplnok, vytvoriť svoj účet a získať kľúč API. To je všetko! Začnime teda.

Nainštalujte doplnok Acobot AI Chatbot

1. Nainštalujte doplnok Acobot AI Chatbot

Najprv musíte nainštalovať doplnok Acobot AI Chatbot. Toto je avaialbe zadarmo na WordPress.org alebo priamo z hlavného panela WordPress. Stačí ísť na Doplnky> Pridať nové a vyhľadajte výraz „Acobot“. Prvým výsledkom by mal byť Acobot Lead Generation AI Chatbot, to je presne to, čo hľadáme. Kliknutím nainštalujte a aktivujte doplnok.

2. Stránka nastavenia Acobot

Po nainštalovaní doplnku budete chcieť navštíviť stránku nastavení. Nájdete ho pod Nastavenia> Acobot. Mali by ste vidieť obrazovku, ako je obrazovka uvedená vyššie, čo ukazuje, že na nastavenie doplnku budete potrebovať kľúč API. Kliknite na modrý odkaz „zaregistrovať sa“.

Vytvorte si svoj účet a widgety Acobot

3. Registrácia účtu Acobot

Odkaz na registráciu by vás mal dostať priamo do formulára zaregistrujte sa na účet Acobot. Všetko, čo potrebujete, je e-mailová adresa, aby ste mohli začať. Po zadaní informácií by sa mala zobraziť potvrdzovacia stránka.

4. Acobot účet bol vytvorený

Tu si môžete zaregistrovať plán alebo pokračovať v 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii. K cenám sa dostaneme o niečo neskôr, ale v súčasnosti budeme v sprievodcovi používať bezplatnú skúšobnú verziu.

Ďalším krokom je vytvorenie miniaplikácie (to je zábavná časť).

5. Acobot Vytvorte si svoj widget

Sprievodca nastavením Acobota vás prevedie tromi hlavnými možnosťami pre váš widget.

Vyberte Avatar Acobota

Krok 1 je výber avatara. Na výber sú stovky ikon akcií, alebo si môžete nahrať vlastné. Formáty PNG a GIF sú podporované, takže neváhajte a vyberte si avatara, ktorý najlepšie reprezentuje vašu značku.

Vyberte si svoj štýl chatu Acobot

Krok 2 je vybrať štýl miniaplikácie. V zásade existujú tri možnosti polomeru okraja – moderné (plné zaoblené rohy), temperamentné (zaoblené rohy) a obdĺžnik. Vyberte štýl, ktorý vyhovuje vzhľadu vašej webovej stránky.

Vyberte farbu chatu Acobot

Krok 3 je výber farby pre miniaplikáciu. Jednoducho pomocou nástroja na výber farieb vyhľadajte svoju perfektnú hexadecimálnu hodnotu.

5. Acobot API Key

S pripravenou miniaplikáciou môžete vygenerovať kľúč API. Nastavte platformu, ktorú používate (v našom prípade WordPress) a skopírujte rozhranie API v časti Poskytujúci kľúč na stránke..

Uložte nastavenia rozhrania API Acobot

Teraz vložte svoj kľúč API späť na informačný panel WordPress. Potom uložte zmeny. Voila! Váš Chatbot je pripravený požičať pomocnú ruku.

Acobot AI Chatbot: Live Chat

O niekoľko minút Acobot prehľadá váš web a bude schopný pomôcť odpovedať na otázky zákazníkov!

Nastavenia účtu Acobot

S vašim chatbotom naživo a online môže Acobot začať pomáhať používateľom na vašom webe. Vo vašom online účte je však k dispozícii viac Acobota. Ak pôjdete späť do Acobot.ai a prihláste sa do svojho účtu.

Hlavný informačný panel

Acobot AI Chatbot: hlavný informačný panel

Hlavný informačný panel poskytuje rýchly prehľad o tom, čo pre vás Acobot presne urobil. Je to vynikajúci prostriedok na zobrazenie nedávnych relácií, nových potenciálnych zákazníkov alebo konverzií, znova skontrolujte, či Acobot prehľadal všetky vaše stránky, a zistite, či je chatbot funkčný..

Interakcia

Acobot AI Chatbot: Rozhovory

Po prechode na kartu Interakcie nájdete prehľady a denníky nasledujúcich údajov:

Sessions: Pozrite si úplné denníky rozhovorov, pozrite si graf interakcií relácií tento týždeň a stiahnite si CSV pre všetky relácie rozhovoru. Môžete tiež použiť možnosť Výpisy z denníka na pridanie až 5 e-mailových adries, ktoré sa majú upozorňovať na nové relácie.

vedie: Táto stránka sa používa na zobrazenie e-mailov (alebo telefónnych čísel, ak namiesto toho túto možnosť povolíte), ktoré ste zachytili. Odtiaľto môžete tiež povoliť a prispôsobiť svoje e-mailové automatické sledovanie a znova zadať príjemcov.

konverzie: Zobraziť denné konverzie.

webové stránky

Ďalej je karta Webová stránka, kde sú dôležité možnosti pre:

Stránky a témy: Pozrite sa, čo sa Acobot naučil. Je dôležité skontrolovať, či Acobot prehľadáva potrebné stránky, aby poskytoval čo najlepšiu podporu návštevníkom vašich stránok.

domény: Pridajte všetky svoje súvisiace domény. Acobot indexovo prehľadáva vašu domovskú stránku – nezabudnite preto do svojej ponuky zahrnúť dôležité odkazy. Môžete tiež pridať viac domén. Ak teda máte server yourwebsite.com, product.yourwebsite.com a help.yourwebsite.com, ku ktorému chcete mať prístup Acobot, nezabudnite ich pridať do svojho účtu..

Acobot AI Chatbot: Vylúčenia

vylúčenia: Toto je skoro to, ako to vyzerá – pridajte vylúčenia, aby ste zabránili robotovi prehľadávať alebo odporúčať tieto stránky.

Acobot AI Chatbot: Vlastné časté otázky

faq2: Pridajte vlastné časté otázky pre Acobot. Zadajte bežnú otázku a potom zadajte presnú odpoveď, ktorú chcete dať Acobot.

widget

Na tejto karte informačného panela môžete vylepšiť a upraviť miniaplikáciu Acobot. Tu je väčšina dostupných možností:

 • Zmeniť avatar, Štýl a farba pôvodne ste vybrali
 • viditeľnosť skryť widget na konkrétnych stránkach
 • prepínač zapnúť / vypnúť Acobot alebo vytvoriť plán
 • Pridajte späť na začiatok gombík na vašich webových stránkach (ak to téma WordPress ešte neobsahuje)
 • Prístup k svojmu API kľúču z inštalácia

Pokročilé

Naposledy boli rozšírené možnosti. Tu môžete aktualizovať svoj plán alebo pridať nových členov (nezabudnite, že noví členovia vášho tímu sa musia najprv zaregistrovať do účtu, aby ste ich mohli pridať do svojej skupiny).

Podrobnosti o cenách

Acobot Plan Pricing

Acobot začína s malým plánom na 29 dolárov mesačne. To zahŕňa schopnosť chatbotu naučiť sa 50 stránok a poskytovať neobmedzené interakcie až s 500 používateľmi mesačne. Toto je perfektné riešenie pre väčšinu firiem, malé internetové obchody alebo jednoduché stránky technickej podpory. Odtiaľto môžete podľa potreby inovovať na stredný alebo veľký plán.

Poznámka: K dispozícii je bezplatný program Acobot, ktorý môžete nechať svoj účet po uplynutí 15 dňovej skúšobnej doby. Plán zadarmo je rovnako ako malý plán, avšak v prípade, že chatbot požiada používateľa, aby zanechal e-mailovú adresu alebo telefónne číslo, tieto informácie budú na hlavnom paneli maskované. Na odomknutie týchto mimoriadne dôležitých funkcií budete musieť prejsť na platený plán.

Aj keď existuje veľa bezplatných chatových doplnkov, neponúkajú rovnaké zážitky ako u Acobota. A ak čísla prepadnete, dokonca aj plán Veľký je oveľa lacnejší ako pridanie novej osoby do podporného tímu. Vďaka tomu je Acobot zákaznícky a finančne nenáročný variant.

Záverečné myšlienky o Acobot Chatbot pre WordPress

Balenie Acobot AI chatbot ponúka jedinečný a cenovo dostupný spôsob, ako ponúknuť návštevníkom vašich webových stránok nepretržitú pomoc. Ale stojí to za to? Tu sú moje osobné konečné myšlienky o tom, čo som si myslel o doplnku.

Dobrý: Acobot je rýchle a cenovo dostupné riešenie podpory. Na svoj web môžete mať k dispozícii užitočnú chatu poháňanú AI za menej ako pol hodiny. Vidím, že je veľmi prospešný pre rastúce podniky, ktoré nemajú rozpočet na celý tím podporných pracovníkov, a ako skvelý doplnok k webom, ktoré prijímajú veľké množstvo návštevníkov, ktorí potrebujú poradenstvo (napríklad stránky LMS). Online analytika a správy tiež uľahčujú sledovanie výkonu Acobotu, aby ste videli, či váš chatbot funguje správne..

Zlý: V súčasnosti je Acobot dostupný iba v angličtine. Takže v čase písania tejto recenzie (2018), ak je váš web v inom jazyku, je nekompatibilný. Okrem toho je jedinou ďalšou sťažnosťou to, že „bezplatný plán“ je tak obmedzený a naozaj nestojí za to. Zhromažďuje e-mailové adresy (skvelé), ale nemôžete ich vidieť (nie také skvelé). Po skončení 15-dňovej skúšobnej verzie sa musíte hneď rozhodnúť, či ste pripravení investovať do svojej firmy.

Ale keď príde na to, osobne odporúčam Acobota? Áno (pokiaľ je váš web v angličtine).

Máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa Acobot AI Chatbot, ktoré neboli predmetom tohto článku? Alebo ste vyskúšali doplnok sami a chceli by ste sa podeliť o svoje myšlienky? Zanechajte komentár nižšie – rád by som vás informoval!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map