Booknetic: WordPress schôdzky a rezervácie v krabici

Booknetic: WordPress schôdzky a rezervácie v krabici

Pridanie robustného rezervačného systému na vaše stránky WordPress je náročné pre začiatočníkov aj profesionálov. Keby ste kódovali rezervačný systém od začiatku, pravdepodobne by to trvalo mesiace, ak nie roky. A bolo by to cvičenie v márnosti, najmä keď už koleso bolo vynájdené a existujú úžasné doplnky, ako je Booknetic..


Booknetic je fantastický doplnok pre schôdzky a rezervácie pre weby WordPress. Je to ideálne riešenie pre podniky, ako sú hotely, telocvične, salóny, kúpele, právnické firmy, opravovne a akékoľvek iné služby založené na službách. Doplnok umožňuje vašim potenciálnym zákazníkom rezervovať si schôdzky a ľahko platiť.

V zákulisí, Booknetic prichádza s intuitívnym panelom, vďaka ktorému je správa rezervácií neuveriteľne jednoduchá. Môžete ľahko vytvárať služby, pridávať zamestnancov, vyberať viac miest, pridávať platobné brány a robiť omnoho viac. Inými slovami, ide o ideálny doplnok na objednávanie WordPress pre začiatočníkov, ktorí nekódujú kód.

A v dnešnom recenznom príspevku sa bližšie pozrieme na to, čo robí Booknetic začiarknutím. Dotkneme sa dostupných funkcií a doplnku otestujeme, takže viete, čo môžete očakávať. Ak to znie skvele, okamžite nás potápajte.

Čo je Booknetic?

zásuvný modul pre knižný wordpress

Čo je to Booknetic a odkiaľ pochádza? Jednoducho povedané, Booknetic je elegantný, ale výkonný rezervačný doplnok pre webové stránky WordPress. Je to základný kameň veteránskych vývojárov Kód FS (spolu s ich obľúbeným Plagát FS doplnok na automatické uverejňovanie príspevkov).

Doplnok bol vydaný 2. októbra 2019, čo znamená, že je v čase písania relatívne nový. To znamená, že v budúcnosti existuje veľa priestoru na zlepšenie a lepšie funkcie. Booknetic je napriek tomu jedným z najjednoduchších plánovacích doplnkov, aké ste kedy použili na svojom rezervačnom webe.

Vzhľadom na to, že sme v minulosti preskúmali mnoho ďalších doplnkov na objednávanie WordPress, Booknetic na rozdiel od niektorých svojich konkurentov neprichádza s nadúvaním funkcií. To znamená, že získate ľahko použiteľný rezervačný doplnok, ktorý je tiež veľmi rýchly.

Booknetic je prémiový doplnok, čo znamená, že ho momentálne nemôžete stiahnuť na WordPress.org. Ak v budúcnosti vydajú bezplatnú verziu, príspevok zodpovedajúcim spôsobom aktualizujem. Ak by ste chceli vyskúšať vodu, ponúkajú vám fantastický zážitok Booknetic demo na oficiálnej webovej stránke.

Teraz, keď vieme, s čím spolupracujeme, zistíme, čo Booknetic môže ponúknuť z hľadiska funkcií.

Booknetic Features

knižné funkcie

Doplnok Booknetic WordPress sa dodáva s dostatočným počtom nástrojov na rýchle a rýchle fungovanie príjemného rezervačného systému. Po nainštalovaní služby Booknetic vás bude sprevádzať fantastická sada funkcií vrátane, ale nielen:

 • Dizajn reagujúci na mobil a pohotový, čo znamená, že váš rezervačný web bude vyzerať skvele na viacerých zariadeniach
 • Priateľské pre začiatočníkov – Booknetic je úžasne ľahko nastaviteľný a prispôsobiteľný pre akékoľvek podnikanie
 • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou, ktorý vám umožňuje pridať ďalšie položky do predvoleného formulára na rezerváciu
 • Podrobné správy s údajmi, ktoré je možné vykonať, aby vám pomohli zostať na špičke podnikania
 • Prispôsobiteľné e-mailové a SMS notifikácie pre vašich zákazníkov a zamestnancov
 • Podpora platieb PayPal, Stripe a WooCommerce
 • Podrobná dokumentácia a veľká prispôsobená podpora
 • Zjednodušená rezervačná stránka, ktorá znižuje mieru odchodov
 • Plne automatizované – nastavte raz a ušetrite hodiny
 • Pridajte neobmedzeného počtu zamestnancov
 • Možnosti viacerých mien
 • Pridajte neobmedzené služby
 • Neobmedzené kategórie
 • Skvelé používateľské rozhranie všade
 • A tak dalej

Testovanie dema je jediný spôsob, ako získať dobrý pocit z toho, čo môžete očakávať. Ale ty ma poznáš; Nainštaloval som plnú verziu, aby som mohol otestovať každý detail až po posledný pixel. Nemôžem vám pomôcť ��

Tu je to, čo som našiel.

Ako nainštalovať doplnok Booknetic WordPress

plugin pre plánovanie schôdzok pre booknetic wordpress

Nezabudnite, Booknetic je prémiový doplnok. Plná verzia je k dispozícii na serveri Envato za jednorazovú cenu 79 dolárov. To je pravidelný licencia, ktorá sa vzťahuje na jednu stránku WordPress. Vývojári ponúkajú predĺžený licenciu na 349 dolárov za päť stránok WordPress. Choďte na plán, ktorý funguje pre vaše podnikanie.

Booknetic v súčasnej dobe trendy na Envato a bol uvedený na CodeCanyon. Každý plán pokrýva šesť mesiacov vyhradenej podpory a celoživotných aktualizácií. Po zakúpení služby Booknetic si môžete stiahnuť priečinok ZIP z Envato s príslušnými súbormi a licenciami. Rozbaľte priečinok do počítača a vyhľadajte súbor Booknetic ZIP.

Potom sa prihláste do svojej administratívnej oblasti WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové, ako je uvedené nižšie.

ako nainštalovať nový doplnok

Ďalej kliknite na ikonu Odovzdať doplnok , v počítači vyberte súbor Booknetic ZIP a stlačte kláves Nainštalovať teraz, ako zdôrazňujeme na nasledujúcej obrazovke.

nahrávanie knihy

Aktivujte doplnok:

ako aktivovať booknetic plugin

Po aktivácii kliknite na ikonu Booknetic položka v ponuke správcu WordPress:

položka ponuky bookpressic booking plugin wordpress

Na ďalšej obrazovke zadajte kód nákupu, vyberte, ako ste sa dozvedeli o službe Booknetic (Rada: Z blogu WPExplorer), zadajte svoj e-mail a stlačte Inštalácia tlačidlo, ako podrobne uvádzame nižšie.

knižný nákupný kód

Po potvrdení licencie budete presmerovaní na pekný informačný panel Booknetic uvedený nižšie.

booknetic dashboard

Ako vidíte, zatiaľ sa nič nedeje. Pridajme niektoré služby, personál, miesta a všeobecne otestujeme, čo môže Booknetic urobiť.

Ako nakonfigurovať Booknetic

Ak ste sa dostali tak ďaleko, nemusíte strácať čas. Začneme pridaním adresy vašej firmy, zamestnancov a niektorých služieb.

Pridanie miest firmy

Prejdite na miesta, ako je znázornené na nasledujúcom obrázku.

Potom kliknite na ikonu Pridať miesto tlačidlo:

V zobrazenom vyskakovacom okne zadajte podrobnosti o svojej polohe a kliknite na ikonu Pridať miesto , ako je znázornené nižšie.

Pre náš príklad podnikania v telocvični som pridal dve miesta: New York a Atlanta ��

miesta v booknetic

Teraz, keď máme v systéme naše obchodné miesta, pridajte niektorých zamestnancov.

Pridávanie zamestnancov

Kliknite na ikonu zamestnanci kartu, ako je uvedené nižšie.

pridanie zamestnancov do booknetu

Ďalej stlačte Pridať zamestnancov tlačidlo:

Zadajte podrobnosti svojich zamestnancov a stlačte kláves Pridať zamestnancov gombík.

Nezabudnite nastaviť rozvrhy pre svojich zamestnancov v rozbaľovacej ponuke vyššie. Išiel som do toho a pridal som dvoch trénerov do našej telocvične.

Doteraz, tak dobre, všetko vyzerá skvele. Mám svoje miesta a personál kompletný s rozvrhmi, špeciálnymi dňami a sviatkami. Teraz pridajme niektoré služby.

Pridávanie služieb

Kliknite na ikonu služby kartu, ako je uvedené nižšie.

pridanie knižných služieb

Booknetic vám umožňuje vytvárať kategórie pre vaše služby. Do každej kategórie môžete pridať podkategórie a služby podľa svojich potrieb. Ako už bolo povedané, stlačte ikonu plus (+) vedľa Kategórie kartu, ako zdôrazňujeme nižšie.

palubná doska knižných služieb

Ďalej zadajte názov kategórie a kliknite na ikonu začiarknutia:

Potom kliknite na ikonu plus (+) v rámci novo vytvorenej kategórie:

pridanie služby do knižného rezervačného doplnku

Ak tak urobíte, otvorí sa malý box, ktorý vám umožní pridať kategóriu alebo službu, ako je uvedené nižšie.

Pretože nepotrebujem inú kategóriu, išiel som ďalej a narazil do služba , ktoré otvorí pole, takže môžete pridať ďalšie podrobnosti:

Všetko je jednoduché. Môžete ľahko pridať názov služby, cenu, zálohu, personál, rozvrh a doplnky.

Pre náš príklad som vytvoril kategóriu s názvom Služby telocvične, a pod kategóriu som pridal dve služby, t., Individuálne školenie a Skupinové školenie. Obrazovka mojich služieb teraz vyzerá takto:

Vyzerá skvele. Správny?

Predtým je dôležité nastaviť platobnú bránu, aby ste mohli účtovať poplatky svojim klientom. Booknetic podporuje platby PayPal, Stripe a Local (on-site). Inými slovami, máte všetky nástroje, ktoré potrebujete na inkaso platieb.

Konfigurácia platobných brán

Konfigurácia služby Booknetic na prijímanie platieb je jednoduchá. Prejdite na stránku nastavenie kartu, ako je uvedené nižšie.

Ďalej kliknite na ikonu Nastavenia platby Záložka:

Na nasledujúcej obrazovke môžete ľahko nakonfigurovať nastavenia platby.

Ak používate PayPal, budete musieť vytvoriť aplikáciu najprv. To isté platí, ak používate prúžok. V každom prípade je neuveriteľne ľahké vytvoriť platobnú aplikáciu v službe PayPal alebo Stripe – nebudete nič kódovať; stačí zadať podrobnosti o svojej firme a spracovatelia platieb urobia všetko za vás.

Zmena vzhľadu formulára

Booknetický vzhľad

Booknetic tiež obsahuje vstavané farebné možnosti pre vaše formuláre. Vyberte si zo 7 vstavaných farebných schém a rýchlo zmeňte vzhľad svojich formulárov.

Booknetic vlastný vzhľad

Alebo pomocou vlastnej možnosti vyberte farby, ktoré zodpovedajú vašej značke.

Teraz máme služby, personál, miesta, platobné brány a. Ak však návštevníci navštívia váš web, neuvidia vám váš rezervačný formulár. Preto musíme na stránku pridať Booknetic pomocou skráteného kódu.

Zobrazenie Booknetic rezervácií

Teraz, keď môžeme prijímať platby (som si istý, že ste prišli na to, že vytváranie aplikácií v službách PayPal a Stripe je jednoduché), zobrazme náš rezervačný formulár, aby sme mohli začať prijímať schôdzky a platby. Prejdite na Stránky> Pridať nové, ako je uvedené nižšie.

pridanie novej stránky so systémom wordpress

Už mám Gutenberga – nový vekový editor WordPress. Mimochodom, používam tiež Dvadsaťšesť tému na mojom testovacom webe. Ďalej pomenujte svoju stránku zodpovedajúcim spôsobom. Používam Zarezervujte si služby telocvične pre môj príklad. Pokračujte a kliknite na ikonu plus (+) v Gutenbergu, aby ste pridali skratku Booknetic, ako to podrobne uvádzame nižšie.

pridanie knižného skratky

Potom nakonfigurujte atribúty stránky (najlepšie je šírka) a publikovať svoju stránku.

Ak stránku uvidím v klientskom rozhraní, zobrazí sa toto:

Nie zlé. Mám dve karty na umiestnenie. Ak kliknem na ktorékoľvek z miest a poviem, že som v New Yorku, začnem proces rezervácie. Booknetic vás nakopne a povedie ma celým procesom. Vyberiem si svoju polohu, zamestnanca, ktorý sa mi páči (možno Jane Doe ��), rozvrhnutie a platbu.

Tu je krátke video, ktoré ilustruje proces rezervácie Booknetic:

Ďalšie funkcie

Teraz sa venujeme ďalším funkciám systému Booknetic. Z vyššie uvedených pokynov môžete vytvoriť plnohodnotný rezervačný systém. V nasledujúcej časti sa venujeme ďalším funkciám, ktoré vám pomôžu zostať na špičke.

kalendár

Na obrazovke kalendára môžete vidieť svoje každodenné stretnutia. Ak chcete zobraziť kalendár, prejdite na Booknetic> Kalendár:

platby

Obrazovka platieb vám umožňuje zobraziť a upravovať platby od vašich používateľov. Ak chcete zobraziť svoje platby, prejdite na stránku Booknetic> Platby, ako je uvedené nižšie.

zásuvný modul pre knižný wordpress

zákazníci

Zoznam všetkých svojich zákazníkov nájdete na stránke Booknetic> Zákazníci, ako je uvedené nižšie.

Čo bude ďalej? kupóny!

Pridávanie kupónov

Povedzte, že chcete svojim zákazníkom ponúkať zľavy, pretože koho sa veľmi nemiluje? Ak je to váš plán, služba Booknetic vám ponúka iba možnosť. Ísť do Booknetic> Kupóny, ako je uvedené nižšie.

Dúfam, že sa tu niečo dnes učíte.

Pohybujúce sa na…

Dovoľ mi pozrieť sa. Je ešte niečo? Áno, správne. SMS a e-mailové upozornenia. Konfigurácia oboch nastavení je jednoduchá, pokúsim sa nám povedať, čo ste zistili. Musíte však získať konfiguračné nastavenia od poskytovateľa SMS a e-mailu.

dôležité: Nastavenia SMS a e-mailu musíte získať od konkrétneho poskytovateľa. Ak neviete, ako na to, radi vám pomôžeme. Zadarmo ��

Ak chcete nastaviť upozornenia, prejdite na niektorú z týchto možností SMS notifikácie alebo E-mailové upozornenia. Môžete vytvárať vlastné správy SMS a e-maily, čo je úžasné:

Vlastné formuláre

Vlastné formuláre služby Booknetic

Chcete si vytvoriť svoj vlastný formulár? Môžeš! V časti Prispôsobené formuláre môžete pomocou dostupných polí navrhnúť svoj vlastný všeobecný formulár alebo formulár špecifický pre službu.

Polia vlastných formulárov Booknetic

Vyberte si z polí pre štítky, vstupy, tlačidlá atď. V každom z nich sú tiež možnosti pre povinné polia, zástupný text, viac možností (pre zaškrtávacie políčka a prepínače) a ďalšie.

Teraz ty…

Ak hľadáte rezervačný doplnok WordPress, plne podporujem Booknetic. Majú vlastnosti, podporu a cena je tiež skvelá.

Aké sú vaše názory? Dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map