DE: Komentáre WordPress Comments Plugin Review

Systémy komentovania sú predmetom večnej polemiky v oblasti WordPress. Z veľkej časti sú sužované nekonzistentnosťou, dobrými systémami s hroznými používateľskými rozhraniami, systémami s vynikajúcimi používateľskými používateľskými rozhraniami, ale odpornými komerčnými možnosťami a samozrejme bezplatnými možnosťami s reklamami, pokiaľ ich neaktualizujete. Taký je svet systémov komentovania WordPress. To by nemal byť problém, ak nie skutočnosť, že štandardný systém komentovania na WordPress ponecháva veľa želania. Keď som si myslel, že sa všetko stratilo a mal by som byť vďačný za to, že Disqus (plný reklamy) ako najlepšia voľba pre systém komentárov, bol som predstavený DE: Comments.


DE: Comments je nová prémiová alternatíva doplnkov pre komentáre WordPress. Cena je asi správna a prezentácia sa zdá byť lepšia ako Disqus. Systém je založený na základnom systéme komentovania WordPress. Ukladá všetky komentáre vo vašej lokálnej databáze, ktoré fungujú ako opätovný vzhľad s lepšími funkciami ako predvolený WordPress, čo sľubuje oveľa lepší výkon a spracovanie komentárov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

DE: Komentáre Premium WordPress Plugin

Cena doplnku je rozdelená do 3 rôznych plánov. 1 licencia na web s primeranou cenou 50 dolárov ročne a 3 a 10 licencia na web s oveľa vyššou cenovou značkou. Môžete vyskúšať živé demo komentáre DE: Comments, ale ak budete pokračovať v čítaní, skutočne sa pozrieme na to, ako doplnok funguje.

Na účely tejto kontroly sa chystáme skontrolovať licenciu pre 1 lokalitu. Proces aktivácie doplnku je pomerne jednoduchý. Kľúč získate iba zo svojho informačného panela v DE: Komentáre a potom aktivujte uvedený kľúč vo svojom doplnku, to je všetko! Žiadne skryté odkazy, žiadna špeciálna reklama – iba dokonale fungujúci doplnok, ktorý transformuje vaše komentáre.

DE: Komentáre funkcie WordPress pre komentovanie

Hlavný backend sa skladá z rôznych možností, ktoré je možné nakonfigurovať tak, aby využívali výhody DE: Comments.

Môžete upraviť hlavnú farbu, povoliť externé adresy URL, počet komentárov a dokonca aj odovzdávanie obrázkov.

Doplnok vyžaduje WP Social pre automatické prihlásenie do sociálnej siete, podobne ako to robí Disqus. Jediným rozdielom je, že vy sami kontrolujete prihlasovanie, takže musíte ručne nakonfigurovať všetky sociálne siete. Je to rozsiahly proces, ale stojí za to, ak chcete úplne ovládať prihlasovacie údaje používateľa namiesto toho, aby vám externý systém komentovania mohol riadiť za vás.

Predvolený systém prihlásenia na odber a oznamovanie je možné vyladiť, ale doplnok ešte nemá žiadny spôsob manuálnej konfigurácie protokolu SMTP na odosielanie týchto e-mailov. To sa stáva problémom, pretože sa zdá, že väčšina e-mailov sa zobrazuje s predvolenou témou zobrazujúcou logo DE: Comments a zdá sa, že v niektorých e-mailových službách vstupuje do priečinka so spamom, predovšetkým preto, že e-maily sa odosielajú prostredníctvom Funkcia PHP. Túto funkciu by bolo možné pridať v budúcnosti, ale nemáme konkrétny časový rozvrh.

Konfigurácia každej sociálnej siete na WP Social je nevyhnutnosťou pre správne fungovanie doplnku DE: Comments Plugin. DE: Komentár tiež poskytuje systém odznakov, ktorý je vynikajúci na podporu ďalšej interakcie s návštevníkmi vašich stránok a medzi nimi.

Je tiež dôležité zdôrazniť, že vývojár ich doplnok aktívne podporuje a aktualizuje. Počas tejto kontroly sme boli niekoľkokrát v kontakte a máme vnútornú lopatku, že v blízkej budúcnosti vyjde nová a vylepšená verzia doplnku..

DE: Funkcia a dizajn frontendu

Pohybovať sa – po aktivovaní komentárov je toto predvolené rozloženie, ktoré sa zobrazí na vašich príspevkoch a stránkach s povolenými komentármi.

Je tiež dôležité zvážiť, aké ľahké je vylepšiť kód CSS doplnku, aby sa umožnilo lepšie zobrazenie. Stačí označiť triedu CSS a pridať ju k predvolenému prispôsobeniu CSS Prispôsobiť v WordPress bude viac ako dostatočné na rýchle zmeny vzhľadu (Poznámka: vývojár tiež vylepšuje prispôsobenie v nasledujúcom vydaní s ďalšími možnosťami).

Možnosti odpovede vyzerajú skvele, s jasnými možnosťami + a – na hlasovanie komentárov nahor alebo nadol. Navyše umožňuje priame zdieľanie komentárov, správy a vlastných odznakov.

Takto vyzerá pri dlhšej konverzácii.

A takto vyzerá veľmi rozsiahly rozhovor so službou YouTube Embeds.

DE: Komentáre WordPress Komentáre Výkon

Výkon systému je jednoducho úžasný. DE: Komentáre sa nestarajú o to, koľko komentárov máte k príspevku, ako sa zdá, že robia celú prácu založenú na predvolenom systéme komentárov WordPress. Databázové prostriedky sú minimálne ako DE: Komentáre ukladajú iba ďalšie hodnoty pre hlasovanie a odznaky a zvyšok sa načíta ako predvolené komentáre z WordPress s lepším štýlom, ktorý je v ňom zabudovaný..

DE: Komentáre sú také rýchle ako štandardné komentáre WordPress a zdá sa, že sú dokonca rýchlejšie ako Disqus (dokonca ich v prezentácii UI porazili).

DE: Komentáre WordPress Komentáre Spam

Keďže ide o doplnok, ktorý stavia na hlavných komentároch WordPress, postavil podporu všetkých najznámejších doplnkov pre spam pre WordPress. Na túto kontrolu som použil Akismet, ktorý je certifikovaný tak, aby pracoval s autoritou DE: Poznámky. Vývojár tiež vyjadril svoj úmysel v budúcnosti podporovať viac doplnkov pre filter spamu.

Záverečné myšlienky k DE: Komentáre

DE: Komentáre sú vynikajúcou alternatívou pre štandardné komentáre WordPress za primeranú cenu. Doplnok funguje tak, ako sa očakávalo, a okrem niektorých drobných nedostatkov, ako je funkcia pošty pošty PHP, sa formuje ako jedna z najlepších možností komentovania. Doplnok má krajší vzhľad ako Disqus (podľa môjho názoru), s ktorým sa ľahko pracuje, a tiež sa tým zvýšila interakcia v blogu, ktorý som pre túto kontrolu vyskúšal. DE: Komentáre sú tiež oveľa menej zdĺhavé ako Disqus pre styling, s jednoduchšími triedami a ľahko spracovateľnou štruktúrou.

DE: Komentáre neobsahujú bezplatnú úroveň, a preto neobsahujú žiadnu reklamu panela správcu. To je dobré plus, pretože vývojár sa zameriava výlučne na vývoj, namiesto toho, aby musel spravovať rôzne slobodné rozhodnutia. Toto tiež uľahčuje biele označenie pre klientske weby, pretože nie sú neustále upozornenia na „upgrade“ alebo inú verziu.

Info & DownloadView The Demo

Čo si myslíte o DE: Komentáre? Máte nejaké otázky týkajúce sa tohto úžasného nového systému? Vypočujte si ich v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map