Diplomová práca WordPress Theme Review

Pred začatím preskúmania chcem objasniť niekoľko vecí. Po prvé, som pracoval s Thesis mnohokrát pre webové stránky klientov a po druhé, wpexplorer.com je pridružená práca, čo znamená, že robím províziu z akéhokoľvek predaja práce generovaného prostredníctvom môjho pridruženého odkazu. To znamená, že som vás chcel informovať, že toto nie je vaša priemerná recenzia Bs, ktorá znie skôr ako reklama. Skôr som chcel vytvoriť informatívny prehľad dizertačnej práce, aby ste lepšie pochopili všetko o téme.


Mohol by som tu sedieť celé hodiny a písať o tom, aká úžasná je práca, pravdepodobne by ste si však skôr prečítali faktické vstupy a výstupy tejto témy..

V tejto recenzii práce je veľa na prečítanie … Preto som poskytol tieto pekné veľké hlavičky, takže môžete preskočiť na všetky zaujímavé zvuky. Užite si to!

Navštívte diplomovú prácu

Čo je to tematický rámec WordPress Thesis?

Diplomová práca je program Premium WordPress Theme Framework vyvinutý Chrisom Pearsonom a stal sa jednou z najpopulárnejších a stiahnutých / zakúpených prémiových tém. V skutočnosti nemôžem ísť na jediný deň bez prehľadávania webu a bez toho, aby som videl web, ktorý beží na dizertačných prácach. Je to neuveriteľné.

Pravdepodobne ste sa stretli s mnohými blogmi alebo webmi, ktoré používajú tézu a možno si uvedomili ich podobný vzhľad. Zároveň ste možno videli veľa stránok, ktoré tento rámec používali, a nemali ste ani potuchy. Dôvodom je to, že práca je úžasná téma, ktorá je „out-of-the-box“ úžasná, ale dá sa tiež veľmi ľahko prispôsobiť ako „čokoľvek“..

Čo to však vlastne je? Myslím, že by ste mohli nazývať tému Téma WordPress, je to však oveľa viac. Je to rámec pre tvorbu kódu a dizajnu postavený na systéme WordPress, ktorý poskytuje skvelý kód webovej stránky SEO a flexibilitu dizajnu, ktorá nevyžaduje prispôsobenie dizajnu webových stránok bez znalosti HTML alebo CSS..

Ovládací panel správcu práce

Správca práce je podľa môjho názoru táto platforma skutočne vyniká. Isté množstvo tém vám umožní prispôsobiť si Twitter účet alebo nahrať logo hlavičky, ale práca je iná. Táto výkonná platforma vám umožní vykonať veľa úprav od zahrnutia stránok na navigačnej lište až po výber vlastného hárku štýlov CSS. Budete mať možnosť úplne prispôsobiť svoje stránky priamo v administračnej oblasti WordPress.

Správcovský panel skutočne uľahčuje blogerom, ktorí sa nechcú zbaviť rúk akýmkoľvek kódom, ale napriek tomu chcú urobiť nejaké základné úpravy dizajnu svojich webových stránok a prispôsobiť svoje optimalizácie pre vyhľadávače na stránke..

Screenshot správcovského panela

Toto je rýchla snímka obrazovky jednej zo stránok s nastaveniami správcu, aby ste mohli viac či menej vidieť, ako vyzerajú. Ovládací panel je skutočne čistý a používa rozbaľovacie kontajnery, takže všetko je pekne usporiadané a nájdete to, čo potrebujete, bez toho, aby ste museli navždy posúvať nadol..

Téma práce

Prispôsobenie záverečnej práce a záverečnej práce

Ako už bolo spomenuté, jednou z najlepších vecí témy DYI Thesis Theme je schopnosť prispôsobiť vzhľad a funkciu vášho webu prostredníctvom ovládacieho panela témy, ktorý sa ľahko používa a je veľmi intuitívny. Vzhľad svojej stránky však môžete prispôsobiť aj takzvaným „podradeným témam“, čo sú témy navrhnuté tak, aby pracovali s Thesis Frameworkom a ktoré je možné nahrať prostredníctvom panela tém a automaticky na ne pridajú nový štýl / dizajn. , Existuje veľa miest, kde nájdete kožu dizertačných prác a sú k dispozícii zadarmo aj na zakúpenie. Vďaka tejto schopnosti je práca Thesis skvelá pre blogerov, ktorí nechcú tráviť úpravou svojich stránok kedykoľvek alebo potrebujú nejaké ďalšie funkcie, ktoré sú dostupné prostredníctvom iných vzhľadov. A to je tiež skvelé pre webdizajnérov, ktorí sa snažia používať Thesis Framework pre všetkých svojich klientov.

Je práca skutočne úžasná pre SEO?

Aj keď pre optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja je možné upravovať ľubovoľné motívy alebo stránky, mnohé z nich nie sú na začiatok optimalizované. To môže byť skutočným problémom pre amatérskych / sprostredkovateľských blogerov, a preto bol rámec práce navrhnutý tak, aby bol priateľský pre vyhľadávače hneď po vybalení z krabice. V skutočnosti väčšina ľudí sťahuje externé doplnky, napríklad „All In One SEO“. Ale čo keby si mohol nechať svoj SEO zabudovať do svojej témy? Takto by všetko fungovalo plynulejšie s čistejším kódom a uľahčilo by vám to celkové zmeny SEO na vašich stránkach. Navyše, práca je už veľmi priaznivá pre SEO, hneď po inštalácii, takže ju môžete nainštalovať a budete mať pocit, že vaše stránky budú indexované..

Niektoré z kľúčových komponentov, ktoré robia tento rámec dobrým pre účely SEO, sú:

 • Značky nadpisov a polia Meta Description na stránkach / príspevkoch
 • Možnosti bezindexovania stránok a psots
 • Alt text pre obrázky
 • Čistý a jednoduchý kód typu back-end
 • Jednoduchý dizajn – rýchlejšie načítanie (google pridal rýchlosť ako mieru hodnotenia vyhľadávacieho nástroja)

Musíte si uvedomiť, že jednoducho inštaláciou práce na svoje stránky nebudete automaticky zaradení číslo 1 na Google, skôr rámec poskytuje veľmi dobrú základňu a čistý kód, ktorý vám pomôže uľahčiť a prípadne zefektívniť vaše úsilie v oblasti SEO..

Cieľová reklama s dizertačnou prácou a prácou pre pridružené spoločnosti

Teraz je tu skutočne pekná funkcia o práci, ktorú budete milovať: „Multimediálny box“. Jedná sa o reklamný blok s rozmermi 300 x 250 pixlov (veľkosť je možné zmeniť), ktorá je predvolene umiestnená v hornej časti bočného panela a umožní vám striedať sa medzi rôznymi médiami (obrázky, video, reklamy)..

No a čo? Krabica rotujúcich médií. Určite je to pravda, ale vďaka čomu je multimediálny box práce tak jedinečný, že môžete upravovať to, čo sa v tejto oblasti zobrazuje pre každú stránku. To znamená, že na základe obsahu svojej stránky môžete poskytovať lepšie zacielenú reklamu. Napríklad na a Recenzia záverečnej práce príspevok môžete mať pridružený banner pre DIY témy a na príspevok o WordPress SEO možno budete chcieť mať Amazon odkaz na zodpovedajúcu knihu SEO. V prípade príspevkov, ktoré nemáte k dispozícii žiadne pridružené odkazy, môžete zvážiť použitie tohto miesta pre službu AdSense.

V konečnom dôsledku s mediálnym boxom budete môcť svojim návštevníkom poskytnúť relevantnú reklamu a zvýšiť tak svoj pridružený predaj.

S najnovšou verziou dizertačnej práce (1.7) existuje nová funkcia, ktorú majú provízni predajcovia radi, a je to schopnosť ľahko vytvoriť 301 presmerovacích odkazov z vašich pridružených odkazov. To znamená, že môžete všetky svoje škaredé pridružené odkazy transformovať na tie, ktoré vyzerajú, akoby boli na vašom webe, a majú pekné slimáky. Týmto spôsobom nebudú ľudia odradení kliknúť na ne a môžete pomôcť zvýšiť mieru prekliknutia.

Aká jedinečná je práca?

Jedinečnosť je veľmi dôležitá na dosiahnutie lojality návštevníkov a na podporu komunity na vašom webe. Problém je v tom, že veľa ľudí používa rovnaké motívy WordPress ako všetci ostatní, takže keď prehliadate web, nájdete stránky, ktoré vyzerajú rovnako ako všetky ostatné stránky. Aspoň pre mňa je to skutočný obrat.

V súčasnosti používa diplomovú prácu tisíce ľudí a veľa ľudí používa tézu s aplikovanými základnými nastaveniami a bez prispôsobenia. Krása spočíva v tom, že tento rámec je možné prispôsobiť tak ľahko, že môžete urobiť svoj web tak, aby vyzeral 100% jedinečne za pár minút. Nakoniec záleží na vás … Môžete ísť na obyčajný a základný dizajn alebo ho môžete trošku upraviť a nikto ani nebude vedieť, že používate rámec.

To je dôvod, prečo je práca Thesis taká skvelá. Na rozdiel od mnohých iných tém tam budete musieť urobiť veľa úprav CSS a XHTML, aby vaše stránky vyzerali jedinečne, ale pomocou práce sa môžete prihlásiť do svojho administračného panela druhýkrát, keď ho aktivujete a urobiť nejaké zmeny naozaj rýchlo a ľahko. Alebo môžete nahrať reklamu pomocou svojho vlastného štýlu šablón.

Je práca perfektnou témou?

Žiadna téma nie je „dokonalá“, pretože akákoľvek téma môže byť tak či onak vylepšená, existuje však pravdepodobne veľa používateľov, ktorí by tvrdili, že práca je veľmi blízko k tomu, aby bola perfektnou témou. Ďalej uvádzam niektoré výhody a nevýhody práce, aby ste videli, aké veci sú úžasné a čo by sa dalo vylepšiť.

Výhody dizertačnej práce WordPress

 • Čistý kód a minimalistický dizajn
 • Vyhľadávač je priateľský a optimalizovaný
 • Urobte jednoduché úpravy tém bez toho, aby ste sa dotkli akéhokoľvek kódu
 • Zjednodušenie s vlastnými podradenými témami
 • Relatívne lacná licencia pre vývojárov

Diplomová práca WordPress – nevýhody

 • náklady
 • Obyčajný a jednoduchý predvolený dizajn
 • Rozloženie služby Blogger – nemusí byť také dobré pre podniky, ktoré nemajú detskú tému
 • Znalosť CSS sa stále dôrazne odporúča, aby bolo možné na vašom webe vykonávať zmeny dizajnu

Koľko to stojí a je to dobrý obchod?

Existujú 2 možnosti stanovenia ceny pre prácu, možnosť pre vývojárov a možnosť pre osoby. Vývojárska licencia stojí 164 dolárov, zatiaľ čo osobná cena je iba 87 dolárov. A hoci sa to môže zdať drahé, najmä v porovnaní s cenou iných tém, v skutočnosti je to za to, čo dostanete, veľmi dobré. Mohli by ste minúť viac ako 500 dolárov a zaplatiť niekomu za web navrhnutý na mieru alebo si môžete kúpiť túto tému za 87 dolárov a prispôsobiť ju sami. Ak chcete, aby vaše stránky vyzerali a fungovali rovnako dobre ako vo vyhľadávačoch, môže to stáť za to peniaze.

Nižšie vidíte, čo každý z rôznych plánov prichádza. Ako vidíte, ak plánujete používať túto tému na viacerých weboch, možnosť pre vývojárov je stále lacnejšia ako nákup 2 osobných opčných licencií.!

Možnosť pre vývojárov 164 $

 • Neobmedzené použitie dizertačnej práce na stránkach, ktoré vlastníte1
 • Prístup k úplne novým beta verziám Thesis pred konečným vydaním! 2
 • Prístup k voľbám pre stránky klienta, ktoré vám umožňujú nasadiť prácu na stránkach pre klientov3
 • Prístup k odpovediam a fóram iba pre členov
 • Aktualizácie dizertačnej práce
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Osobná voľba 87 dolárov

 • Použitie dizertačnej práce na jednom živom webe a jednom lokalizovanom vývojovom serveri
 • Prístup k inovácii volieb pre vývojárov iba za 774 USD
 • Prístup k odpovediam a fóram iba pre členov
 • Aktualizácie dizertačnej práce
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Platenie za tému WordPress

Pamätám si, keď som prvýkrát začal s WordPress, bol som veľmi skeptický a neochotný kúpiť akúkoľvek šablónu. Existujú tisíce ľudí, ktorí v súčasnosti nepáči myšlienku platiť za tému, keď sú tam tisíce, ak nie milióny voľných tém. , Zmenil som sa a dúfam, že vás trochu múdre presvedčím.

Keď premýšľate o TONO doplnkových funkcií, dostanete trochu, ale za prémiovú šablónu. Premýšľajte o tom … Ak zakúpením prémiovej témy pomôžete hodnoteniu vo vyhľadávacom nástroji a zvýšite ešte len niekoľko konverzií z reklám alebo produktov na vašom webe, ako sa to úplne oplatilo.

A čo je najlepšie, pri prémiových témach si nemusíte robiť starosti s tým, že budete musieť udržiavať akékoľvek odkazy na päty, nevyžiadanú poštu, ktoré by mohli byť pridané k téme zadarmo, a čo je najdôležitejšie, budete môcť svoju stránku upravovať oveľa ľahšie, aby ste sa vyhli ton ťažkostí, keď sa snažíte prispôsobiť svoje stránky.

Mám kúpiť diplomovú prácu?

Samozrejme, pretože sa tu snažím uskutočniť nejaký pridružený predaj, povedal by som ÁNO, kliknite na odkaz nižšie a kúpte si túto bezbožnú tému. Namiesto toho vám však chcem poskytnúť zoznam niektorých vecí, o ktorých môžete premýšľať, a prípadne si napíšte svoje odpovede, aby ste videli, či to naozaj stojí za to. Ak uvažujete o kúpe tejto témy, môžete tak urobiť prostredníctvom mojich odkazov a dostanem príslušnú províziu. Vďaka!

Na čo by ste mali myslieť pred nákupom

 • 87 dolárov na tému, ktorú si môžete ľahko prispôsobiť a urobiť z nej dojem, že je niečo, je veľa?
 • Ak ste vývojár, Thesis vám môže uľahčiť život tým, že vám poskytne rýchlejší spôsob vytvárania klientskych stránok?
 • Práca má niekoľko skvelých funkcií SEO a je dodávaná s pekným čistým kódom. Zaujíma vás SEO?
 • Bola by úprava jednej témy znova a znova účinnejšia než nákup alebo nájdenie novej bezplatnej témy pre každú novú webovú stránku alebo kedykoľvek chcete zmeniť vzhľad jednej.
 • Uľahčí vám práca váš život? (má pre mnohých)
 • „22 100 savy webmasterov sa spolieha na tento rámec“, chceli by ste sa pripojiť?
 • Ak si ju kúpite a nebolo to tak cool, ako ste si mysleli, že to bude, stálo to za vyskúšanie 80 dolárov? (existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí)

Diplomová práca s rozdelenou licenciou

Pre tých z vás, ktorí sa zaoberajú licenciou WordPress na GPL, DYI Thesis pred pár týždňami oznámila, že k svojej téme pridali rozdelenú licenciu, takže všetko, čo súvisí s programom WordPress GPL a všetkým kódom Thesis Framework, je vlastníctvom DYI Themes.

Ak sa chcete dozvedieť viac a kúpiť dnes, navštívte prácu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me