Doplnok WordPress pre kontrolu produktu WP

Hľadáte zarobiť si trochu peňazí prostredníctvom recenzií produktov Android a pridružených odkazov? Možno váš blog mestskej záhrady vyhodí do povetria a je čas predstaviť najlepšie produkty, ktoré ste použili pri výrobe vlastnej plodiny v meste. Či už plánujete speňažovať svoje recenzie alebo nie, WordPress ponúka pekné zhrnutie doplnkov na kontrolu produktov, ktoré zahŕňajú hodnotenie hviezdičkami, nákupné tlačidlá, recenzie používateľov a ďalšie.


Jednou z najlepších možností je doplnok WP Product Review, takže som zostavil recenziu doplnku WP Product Review (to je sousto), aby som ukázal, ako môžete rýchlo predviesť svoje recenzie týkajúce sa doplnkov WordPress, plienok, bejzbalových netopierov, záhradných nástrojov, knihy alebo čokoľvek, čo vás najviac baví.

Doplnok na kontrolu produktu WP

Existujú dve verzie doplnku – bezplatná a platená – preto chcem načrtnúť výhody každej možnosti a ukázať vám presne, ako implementovať určité funkcie na zobrazovanie recenzií vašich produktov..

Recenzia produktu WP Lite Recenzia produktu WP PRO

Pozrime sa teraz na bezplatné a prémiové verzie doplnku a na aké funkcie v nich nájdete!

Doplnok na kontrolu produktu WP – bezplatná verzia

Začnite tým, že aktivujete Doplnok na kontrolu produktu WP na hlavnom paneli WordPress. Spoločnosť má tiež ďalšie informácie a odkaz na stiahnutie súboru .zip. Po aktivácii prejdite na kartu Recenzia produktu na ľavej strane hlavného panela WordPress:

Recenzia produktu Tab

Stránka nastavení kontroly produktu WP

Keď kliknete na ikonu Recenzia produktu tlačidlom sa dostanete na hlavnú stránku nastavenie na ktorej môžete zmeniť niekoľko predvolených nastavení. Všeobecné nastavenia sú pomerne jednoduché a umožňujú vám upraviť, ak chcete, aby sa recenzia produktu zobrazila po alebo pred vaším obsahom. V prípade potreby môžete svoju recenziu umiestniť aj ručne.

K dispozícii je tiež oblasť na aktiváciu komentárov k vašim recenziám a pomerne jedinečná možnosť zohľadniť vaše používateľské recenzie s celkovým hodnotením vášho produktu. Ak napríklad niekto ohodnotí počítač, ktorý ste práve skontrolovali, zmení sa celkové hodnotenie vašej recenzie.

Všeobecné nastavenia 1

Šírka obsahu je navrhnutá tak, aby obmedzovala šírku vášho kontrolného modulu. Ak je kontrola na vašom webe trochu prehnaná, môžete to zmeniť.

Všeobecné nastavenia 2

Karta Hodnotenie farieb jednoducho určuje, aké odtiene farieb chcete po ohodnotení produktu odhaliť. Predvolené farby sú dosť štandardné, takže toto pravdepodobne nemusíte meniť. Ako vidíte nižšie, nižšie hodnotenia dostanú červenú a oranžovú farbu, zatiaľ čo vyššie hodnotenie majú zelenú a modrú farbu.

Hodnotenia Farby

Konfigurácie farieb textu sú tiež zahrnuté v nastavenie oblasť, čo je pekná funkcia, pretože text môžete prispôsobiť farbám značky na svojich stránkach.

Typografia 1

Doplnok tiež umožňuje zmeniť text Nevýhody a Pros tak, aby sa vaše recenzie trochu odlišovali od iných stránok. Upravte šírku a farbu rámčeka na kontrolu a prispôsobte veľkosť a značku svojej webovej stránky.

Typografia 2

Ďalšie nastavenie poskytuje možnosti na zmenu toho, ako vyzerajú tlačidlá Kúpiť. To vám umožní vyskúšať, ktoré farby a texty fungujú, aby na vašich stránkach podporili viac pridruženého predaja.

Tlačidlo Kúpiť 1

Po úprave predvolených nastavení môžete začať písať a vytvárať recenzie produktov!

Vloženie recenzie produktu do príspevku

Doplnok Recenzia produktu WP umožňuje rýchle a ľahké začlenenie vašich recenzií do príspevkov, pretože konfiguračný modul je umiestnený priamo pod každým vytvoreným príspevkom. Prejdite pod editorom príspevkov a vyhľadajte Ďalšie nastavenia kontroly produktu area. Zadajte, či je príspevok skutočne recenzným príspevkom. Zobrazia sa všetky možnosti, ktoré potrebujete na nastavenie kontroly.

Je to príspevok s recenziou

Začnite s podrobnosťami o vašom produkte, vyplňte meno, nahrajte obrázok a vrátane pridruženého odkazu, ak ho máte. Nezahŕňajú možnosť meny, ale do poľa Cena produktu môžete jednoducho zadať požadovanú menu.

Oblasť nastavenia možností produktu je trochu nepopísateľná, ale v podstate je to miesto, kde píšete, v ktorých oblastiach plánujete hodnotenie produktu a v akom poradí ich chcete priradiť.

Stačí vyplniť oblasti a pre každú z nich zvoliť hodnotenie. Nezabúdajte, že poradie neurčuje poradie, ale závisí od poradia, v ktorom ich dierujete. S bezplatnou verziou dostanete iba päť hodnotiacich kategórií..

Nastavenia možností produktu

Potom dajte do výhod a nevýhod produktu, aby ste ľuďom ukázali, prečo by mali alebo nemali kliknúť na tlačidlo Kúpiť. V bezplatnej verzii získate 5 kladov a záporov, čo je podľa môjho názoru rozumné.

Klady a zápory

Po dokončení kontroly a zahrnutí všetkého obsahu, ktorý chcete do príspevku, zobrazte ukážku alebo publikujte príspevok WordPress, aby ste si mohli pozrieť svoju recenziu na klientskom rozhraní. Zobrazenie na displeji je dosť elegantné a zobrazuje veľkým písmom cenu a meno. Minimalistický dizajn je osviežujúci príspevok k recenzným príspevkom, o ktorých je známe, že sa vymkli spod kontroly.

Všimnite si, že keď do systému pridáte viac stupňov, pod oblasťou kladov a záporov sa pridá trochu bieleho priestoru, čo nie je pre prezentáciu také skvelé.

Klientske rozhranie s recenziou produktu

Ak pridáte odkaz na produkt, v dolnej časti sa zobrazí tlačidlo Kúpiť a používatelia môžu dokonca kliknúť na obrázok produktu a prejsť na stránku nákupu..

Tlačidlo Kúpiť

Recenzia produktu WP – verzia Pro

Môžete inovovať na verziu Pro vo vnútri doplnku alebo získať produkt WP Product Review PRO priamo z ThemeIsle a nainštalovať ho na svoju stránku WordPress. Cena je celkom rozumná a ak spravujete viac stránok, musíte zaplatiť až 49,95 dolárov za neobmedzenú licenciu. Teraz je otázka: Ponúka verzia Pro dostatok funkcií na investíciu?

Ak si chcete kúpiť verziu Pro, nájdite tlačidlo vo vašom hlavnom paneli WordPress, hneď nad oblasťou nastavení v doplnku WP Product Review..

Kúpiť verziu Pro

Je pekné, že ponúkajú tri typy licencií, jeden pre jeden web, druhý pre 2-5 webov a poslednú možnosť pre neobmedzený počet webov. Samozrejme, ak máte iba jednu stránku, mali by ste ísť s prvou možnosťou, ale ak máte nejaké plány na rozšírenie alebo ak vytvoríte stránky pre klientov, neobmedzená možnosť webovej stránky je vaša najlepšia hodnota..

Čo dostanete, keď platíte za verziu Pro?

 • Až 10 polí pre klady a zápory
 • Až 10 možností klasifikácie
 • Automatické použitie odporúčaného obrázka, ak neodovzdáte obrázok produktu
 • Zmeňte ikonu hodnotenia
 • Použite skratku na umiestnenie recenzie kdekoľvek chcete na príspevok alebo stránku
 • Možnosti predbežného načítania z predchádzajúcich príspevkov

Takže je to verzia Pro, ktorá sa oplatí? Odpoveď je áno, ak prevádzkujete web, ktorý pravidelne dokončuje recenzie a chcete začať prezentovať prehľadné recenzie a zarábať na nich pomocou pridružených odkazov.

Ak chcete začať, predbežný načítavač je úžasný, takže ak neustále kontrolujete počítače, môžete vždy vopred načítať možnosti klasifikácie, ktoré ste používali v minulosti. To udržuje konzistenciu a skracuje pracovný čas.

preloader

Ďalšie polia na hodnotenie a klady a zápory fungujú pekne a poskytujú čitateľom ďalšie podrobnosti, čo vám umožňuje odlíšiť sa od iných stránok..

Až 10 polí

Automatické uchopenie obrázka vám môže ušetriť trochu času, ale nie je to až také dobré. Funkcia úpravy ikon hodnotenia je však ideálna na zmenu toho, čo sa ikony zobrazujú pre rôzne produkty. Napríklad namiesto predvolených pomlčiek, ktoré sa zobrazia, môžete použiť znaky dolára, srdce, hviezdy, ovládače videohier a ďalšie.

Ikona hodnotenia

Krátke kódy vám tiež poskytujú trochu väčšiu flexibilitu v tom, ako chcete, aby sa zobrazovala recenzia produktu, namiesto toho, aby ste sa držali predvoleného nastavenia..

záver

Recenzia produktu WP robí takmer všetko, čo potrebujete, s prispôsobiteľnými hodnotiacimi ikonami, post integráciou WordPress a minimalistickou prezentáciou, ktorá vašim čitateľom pomôže pochopiť, či by si mali produkt kúpiť alebo nie. Obzvlášť ma teší skutočnosť, že môžete vyskúšať bezplatnú verziu a potom zaplatiť primeranú cenu za ďalšie funkcie.

Recenzia produktu WP Lite Recenzia produktu WP PRO

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky týkajúce sa doplnku produktu WP, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Skúsili ste tento doplnok už predtým?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map