Elegantný prehľad tém

Elegant Themes je prémiová stránka na členstvo v témach WordPress, ktorú vlastní a prevádzkuje Nick Roach a ktorá obsahuje nielen to najlepšie riešenie v prémiových témach, ale aj niektoré z najlepších a najunikátnejších návrhov. Na rozdiel od iných prémiových tematických lokalít, kde si môžete prezerať mnoho prémiových tém a kúpiť ich jednotlivo (za vysokú cenu), v Elegant Themes získate prístup k množstvu prémiových šablón pripojením sa k členskému programu..


Bol som členom Elegantných tém asi rok a naozaj ich milujem. Všetky ich tematické vydania boli fantastické a uľahčili mi to, aby moje webové stránky vyzerali úžasne. A keďže som takým fanúšikom tejto webovej stránky, myslel som, že je načase, aby som napísal prehľad elegantných tém.

Ako elegantné témy fungujú

Cena za elegantné motívyAko som už povedal, Elegantné témy fungujú na základe členstva. Platíte 39 dolárov a získate prístup ku všetkým predchádzajúcim a budúcim témam vytvoreným počas vášho členstva (každý rok budete musieť platiť 39 dolárov za obnovenie). Keď sa stanete členom, môžete na webe prezerať a sťahovať ľubovoľné témy.

Vďaka tomu sú Elegantné témy jedným alebo pravdepodobne najdostupnejším miestom na získanie prémiových tém. Na mnohých ďalších miestach budete platiť za 30 dolárov iba za 1 tému, zatiaľ čo tu získate okolo 40 (a viac, keď vyjdú nové).

Prečo som sa pripojil

Pôvodne som sa pripojil k Elegant Themes, pretože som hľadal tému na spustenie WPExplorer a v tom čase som nebol moc vývojárom webu. Teraz som samozrejme navrhol a naprogramoval svoju vlastnú tému (ak sa rozhliadnete okolo, všimnete si, aké konkrétne je všetko pre potreby môjho webu).

Každopádne som sa pripojil a stiahol som si tému s názvom „galéria“, ktorú som začal používať na WPExplorer a naozaj sa miloval. V tom čase Nick Roach ePanel nevyvinul, ale téma stále vychádzala z niekoľkých skvelých prispôsobení v správcovskom paneli, fungovala dobre hneď po vybalení z krabice a vyzerala skvele..

Neskôr sa na webe WPExplorer.com nabral obrat a stal sa skôr tematickou ukážkou a stránkou blogu. Preto som sa pripojil k pridruženému programu a začal zarábať nejaké peniaze.

Stálo to za to

Stálo to za to? Jednoducho povedané, áno. Ak chcete začať s tým, bol to veľmi cenovo dostupný spôsob, ako získať nejaké úžasné prémiové témy pre moje blogy. Po druhé, Nick Roach robí úžasnú prácu s týmito témami a kopanie do zadnej časti jeho tém mi pomohlo naučiť sa niektoré celkom šikovné triky s webovým dizajnom / kódovaním. A konečne, affiliate program bol pomerne úspešný. Nielenže môžem odporučiť skutočne skvelý produkt, ale dostanem za to nejaké peniaze. A Elegant Themes ponúka mimoriadne vysokú výplatu 50%.

Čo je skvelé na elegantných témach

cena

Už som o tom hovoril, ale len aby som to trochu viac vynútil. Elegant Themes vám poskytne pravdepodobne najlepšiu ponuku Premium Theme vôbec.

dizajn

Skontrolovali ste témy? Sú desivé úžasné. Zdá sa, že Nick Roach je vždy v predstihu, pokiaľ ide o trendy webdizajnu. Každá téma, ktorú vydáva, je plná najmodernejších techník a funkcií. Nielen, že vyzerajú skvele, že fungujú.

ePanel

Pre mňa nie je taký veľký problém, ale pre mnohých z vás, ktorí nechcú, aby vám vaše ruky zostali v tajnosti, aby prekopali a zmenili celý kód, má každá téma Elegant Themes „ePanel“, čo je Nick Roachov zvyk, super úžasný a krásny správcovský panel tém. Odtiaľ budete môcť vykonávať rôzne prispôsobenia témy, ako aj deaktivovať a povoliť určité funkcie vašej témy.

Elegantné motívy ePanel

shortcodes

Elegantné témy nedávno zahrnuli do všetkých svojich tém obrovský zoznam krátkych kódov, ktoré vám umožnia jednoducho pridávať skvelé tlačidlá, posuvníky, obsah s kartami, stĺpce, obsah, sociálne médiá, tipy na nástroje a oveľa viac na váš web priamo prostredníctvom vášho bežného príspevku. editor. To znamená, že môžete svoje stránky nastaviť AWESOME bez toho, aby ste sa museli dotknúť väčšiny kódu alebo pracovať v režime HTML.

Elegantné krátke kódy tém

Téma Lokalizácia

Všetky témy boli lokalizované pre ľahký a úplný preklad do vášho rodného jazyka. Vďaka zahrnutým súborom .mo a .po môžete ľahko preložiť tému do iného jazyka (v predvolenom nastavení sú v angličtine) a témy už obsahujú niektoré súbory s predbežným prekladom pre niektoré jazyky, aby sa ešte viac zjednodušila..

Podpora a aktualizácie

Mať dobre kódovanú a krásnu tému WordPress ešte neznamená nič, ak nie ste poistení na dlhovekosť. WordPress neustále mení a aktualizuje svoju platformu, čo znamená, že musíte neustále zabezpečovať, aby bola vaša téma wp aktuálna a mala všetky najnovšie funkcie a najaktuálnejší kód. Používanie elegantného motívu je šikovná voľba, pretože neustále aktualizuje a pridáva do všetkých svojich tém, takže nemusíte.

A ak ste nováčik vo formáte WordPress alebo webový vývojár, nebojte sa. Elegant Themes má vynikajúci systém podpory, kde môžete zadať akýkoľvek problém, ktorý máte na paneli účtu, a Elegant Staff vám pomôže s vaším problémom. Pravdepodobne ste v minulosti použili bezplatnú tému, narazili na problém a skúste kontaktovať vývojára bezplatnej témy, ale nikdy ste sa od nich nepočuli. Toto je problém s bezplatnými témami … takmer nikdy neposkytujú podporu alebo pomoc. S Elegantnými témami si však môžete byť istí, že vaše webové stránky alebo blog budú fungovať hladko.

55+ tém

Na rozdiel od mnohých iných webov s témami wp neplatíte za 1 tému, ktorú dostávate 55 tém plus prémiová podpora a aktualizácie. To je super dobrý obchod.

Nie je člen? Pripojte sa k elegantným motívom

Ak nie ste členom, je načase, aby ste šli ďalej a zistili, o čom všetci sú. A ak ju máte radi, vráťte sa a dajte mi vedieť, to isté, ak to nenávidíte.
Elegantné témy Pripojte sa

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map