Envato Hosted Managed WordPress Hosting Recenzie

Envato Hosted Managed WordPress Hosting Recenzie

Dnes sa chystám prehodnotiť veľmi konkrétnu službu, ktorú ponúka obr v podnikaní WordPress. Hovorím o Envato. Táto služba sa nazýva Envato Hosted a je to relatívne nová služba WordPress Managed Service av prípade Envato je táto služba riadená v celom zmysle slova.


Táto hostingová služba bola prerušená a súčasným používateľom sa odporúča prejsť na inú spravovanú hostingovú službu. Naše aktuálne odporúčania nájdete v našom najlepšom hostiteľskom príspevku pre WordPress.

Čo je Envato Hosted?

Envato Hosted je zvedavá služba z niekoľkých dôvodov. Na prvý pohľad to vyzerá ako najhorší nápad, s ktorým by ste mohli prísť. Keďže majú hostia všetky druhy hostingových služieb, zdá sa, že služba Envato je neskutočne vysoká zjednodušené do tej miery, že je to takmer bolesť, ktorú môžu používať skúsení používatelia, ale nenechajte sa zmiasť. Za touto maskou extrémnej jednoduchosti sa skrýva veľmi výkonná služba s jedným veľkým bonusom … skutoční ľudia, ktorí vám neustále pomáhajú.

Predtým, ako začneme s hostiteľom, tu je stručné zhrnutie toho, čo je a čo nie je zahrnuté:

  • Súčasťou balenia Envato Hosted: Váš 16 USD mesačne (za inštaláciu) obsahuje 1 prémiovú tému WordPress zadarmo (samozrejme odporúčame populárnu a výkonnú tému Total WordPress, ale existuje veľa návrhov, z ktorých si môžete vybrať), bezplatnú migráciu stránok, spravované aktualizácie a podporu, 100 000 návštev, 5 GB miesta na disku, šírka pásma 100 GB, denné zálohy, bezpečnosť a skvelá podpora zákazníkov
  • Čo nie je zahrnuté: V službe Hosted neexistuje žiadna e-mailová platforma, žiadna podpora viacerých miest a budete si musieť kúpiť svoje doménové meno / SSL osobitne

Registrácia pomocou hostiteľa

Získajte hostiteľa spoločnosti Envato

Ak si chcete prečítať celý postup registrácie, prečítajte si nášho sprievodcu na blogu Envato. Ale je to celkom jednoduché. Stačí nájsť tému, ktorú máte radi na Themeforest, a zistiť, či prichádza s hostiteľom. Kliknutím na tlačidlo sa zaregistrujete.

V tomto príspevku budeme predpokladať, že túto časť zvládnete sami a začnete skúmať kvalitu hostiteľa Envato..

Začíname so hosťom Envato

Hlavný panel je tak zjednodušený, že je takmer problematický, pretože prvá vec, ktorú si všimnete, je základné používateľské rozhranie, čo spolu so skutočnosťou, že vám nedovolí vyladiť čokoľvek okrem vašej domény, vám môže poskytnúť všetky nesprávne predstavy o službe..

Hostiteľom spoločnosti Envato vám umožní používať vaše vlastné domény ale okrem toho nebudete môcť odovzdať svoju vlastnú databázu, nebudete mať žiadnu poštovú službu okrem konfigurácie služby Google Apps a nebudete môcť spracovať súbory pre nedostatok prehliadača súborov. Je to ako služba Godaddy WordPress, ale dokonca jednoduchšie.

Nastavenia DNS vám umožnia zvládnuť všetky súvisiace úlohy v prípade, že doménu hostíte na Envato. Ako som už uviedol, jednou z dobrých vecí v tejto službe je, že vám umožnia používať vašu vlastnú doménu a pomôžu vám ju správne nakonfigurovať. Táto služba má tiež nastavenia prístupu a zálohovania SFTP.

Registrácia domén je veľmi jednoduchá a umožní vám ľahko vykonať všetky prvé kroky. Zdá sa, že hosťovaná služba Envato primárne zamerané na nových používateľov a špeciálne tie, ktoré plánujú nákup tém a doplnkov od spoločnosti Envato, takže proces je optimalizovaný na registráciu novej domény a získanie vašej domény nové nastavenie inštalácie WordPress v žiadnom momente.

Môžete skontrolovať štatistické údaje na tejto ľahko prístupnej stránke so štatistickými údajmi, ktorá vám poskytne presné čísla, ktoré umožňuje váš plán. S diskovou kvótou do 5 GB za plán 16 USD. To nie je lacné, tak zoberte do úvahy, že služba je skutočne dosť drahé.

Chcem však migrovať môj aktuálny web

Určite, ak už máte nejaký web, Envato Hosted vám uľahčí život migrácia je úplne zadarmo v tejto službe stačí požiadať o migráciu s informáciami o vašom aktuálnom prihlásení do WordPress.

Po zadaní všetkých informácií, ktoré dostanete, sa dostanete na stránku podpory a budete musieť počkať niekedy od 1 hodiny do 10 v závislosti od zložitosti stránok. Len to vezmite do úvahy služba nie je automatická a bude si z ich strany vyžadovať interakciu človeka preto to nemusí byť najlepšia alternatíva pre tých, ktorí vedia, ako vykonať migráciu a chcú to urobiť sami, pretože to tu jednoducho nie je možné.

Rovnaký problém sa vyskytne pri e-mailoch, v prípade, že manipulujete s doménou pomocou Envato, neexistuje žiadna poštová služba. Umožnia vám nakonfigurovať položky MX pre služby Google Apps, ale rozsah je veľmi obmedzený. Používatelia spoliehajúci sa na vlastné e-maily pre svoje stránky budú mať inde šťastie.

Po dokončení migrácie…

Keď bude vaša stránka pripravená na rock, budete môcť nasmerovať svoju doménu na CNAME súvisiaci so službou. Je dôležité si uvedomiť, že Envato nemá správny spôsob, ako ukázať dočasnú doménu, ktorú budete musieť použiť pre CNAME v prípade, že chcete používať svoju vlastnú doménu, a musíte zistiť, čo to je, ak sa pokúsite prihlásiť na WP-Admin. Smerovaciu subdoménu potom môžete označiť ako CNAME svojej pôvodnej subdomény. Používajú smerovacie subdomény ako spôsob na dynamické vyváženie svojich služieb nepoužívať IP keď priraďujete svoju doménu.

Po dokončení migrácie stránok vás privítajú ikonou Uvítacia správa a krátky prieskum. Trochu rušivé pre môj vkus, ale ľahko sa mu dá vyhnúť, v ktorom sa spoločnosť Envato spýta, aký druh webu, typu a druhu podnikania máte. Po dokončení je váš web pripravený na rachot.

Technická podpora: Srdce služby

Musíš nainštalovať alebo migrovať svoje stránky a dať ich online žiadna akcia z vašej strany vôbec pretože veľká väčšina vecí sa rieši prostredníctvom technickej podpory. Služba je kompletne a úplne spravovaná, starajú sa o výkon, databázy, zabezpečenie a všetko o programe WordPress, takže nemusíte upravovať jeden súbor, pracovať v databáze ani priraďovať používateľov a oprávnenia. Aj keď je to tak úžasné správy Pre dav netechnických ľudí sa môžu ľudia ako ja týmto cítiť frustrovaní. Zohľadnite to stratíte svoje schopnosti na riešenie problémov a funkcií na strane servera sami. Táto služba je skutočne riadená.

Srdcom tejto služby je technická podpora. Keďže používateľské rozhranie je veľmi obmedzené a nič, čo by ste mohli robiť väčšinu času, služba bude musieť mať mimoriadne dobrá technická podpora ak chce uspieť a zdá sa, že tak robí Na tieto interakcie nemám žiadne sťažnosti. Nielen, že odpovedali na všetky moje otázky, sú veľmi priehľadný o obmedzeniach služieb a toto nie je niečo, čo uvidíte v iných službách. Odpovedajú tiež v naturáliách. Ak uvidia, že ste technický človek, podrobne vysvetlia, prečo majú také obmedzenia zavedené.

Bez ohľadu na to, aký dobrý je panel používateľského rozhrania alebo ako je nová automatická inštalácia skutočne v poriadku. Ak služba technickej podpory nie je dobrá, služba sa môže stať celkom zbytočnou, najmä ak ju potrebujete najviac. Nezdá sa, že by to tak bolo v prípade hostiteľa Envato.

výkon

Ak však výkon nie je dobrý, samotná technická podpora nedokáže vyvážiť služby. To je tiež dobrá vec o spoločnosti Envato, pretože jej výkon je celkom dobrý.

Prvýkrát byte je vynikajúci a stránky sa celkovo načítajú celkom rýchlo.

Ako vidíte, webový server reagoval iba 70 ms, pričom celkový FTTB dosiahol 216 ms, čo je celkovo veľmi dobrý.

Načítanie webovej stránky zo Švédska vám tiež poskytne veľmi dobrý výsledok.

Načítanie z Austrálie na druhej strane nie je dobrý nápad a zdá sa, že služba najviac prospieva používateľom zo Severnej Ameriky a Európy.

Keď som preskúmal hlavičku, jasne vidíte, že ako backend používajú nginx s a Štruktúra vyrovnávacej pamäte to áno dynamické smerovanie v prípade, že niečo zlyhá. Je to dobré, pretože vaše stránky zostanú online bez ohľadu na to, čo sa deje. Štruktúra smerovania, ktorá dynamicky alokuje vaše stránky do inej siete bez toho, aby ste sa museli obávať, je niečo, čo by ste mali zvážiť pri získaní tohto druhu služby..

Čo sa mi páčilo

Hostovaná služba Envato je úplne nováčik priateľský, plus pri registrácii získate bezplatnú tému (napríklad celkom). Nemusíte robiť nič, aby sa vaše stránky dostali hore, pretože takmer všetko je riešené prostredníctvom lístka na technickú podporu. podobne, technická podpora je mimoriadne priateľská a ochotný pomôcť v každom kroku. Cítim lásku, ktorú technický personál má k službe, a urobia všetko, čo môžu, aby vám pomohli. To znamená, že aj keď potrebujete niečo špeciálne, budú vám k dispozícii. Ak ste jedným z tých chlapcov / dievčat, ktorí milujú dobrú technickú podporu a nechcete sa zaoberať ničím technickým sami, Envato Hosted je perfektný.

Čo sa mi nepáčilo

Zlá implementácia používateľského rozhrania a úplný nedostatok volieb spôsobujú, že táto služba je pre pokročilých vývojárov a technických pracovníkov ešte horšia ako služba WordPress Managed WordPress. Ďalšou otázkou je vysoká cena, pretože všetka smerovacia / dynamická štruktúra a dodatočná technická podpora nie sú lacné. Musím zaplatiť 16 dolárov za taký malý úložný priestor nie je dobrý pre veľké webové stránky buď vás bude stáť zväčšovanie veľkosti veľa.

Zabalenie

Ak ste technický chlap / dievča alebo pokročilý vývojár, nepáči sa vám služba Envato Hosted, pretože vaša odbornosť bude zbytočná tým, že nebudete môcť urobiť nič sami, navyše budete musieť čakať na každú zmenu ako technická podpora. musí vám pomôcť v každom kroku. Envato Hosted je služba, ktorá sa stále vyvíja a je ochotná pridať nové funkcie. Akceptujú všetku kritiku za veci, ktoré je potrebné vylepšiť, a majú k zákazníkom mimoriadne priateľský postoj, takže sa s nimi skutočne cítite špeciálne..

Mať tak dobrú technickú podporu je takmer prvoradé na predaj ich služieb. Ľahko vidím nového vývojára, ktorý má s nimi nový web a nechce sa vôbec zaoberať inštaláciou doplnkov / tém. V tomto scenári je Envato Hosted ideálnou službou. Budete sa cítiť ako doma a viete, že skutočné ľudské bytosti zabezpečujú, aby vaše stránky fungovali tak, ako by mali byť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map