Šepot odkazu: Inteligentnejšie interné prepojenie WordPress

Šepot odkazu: Inteligentnejšie interné prepojenie WordPress

Vo svete SEO niektoré vyhráte a niektoré prehráte. Bolo by však škoda stratiť, pokiaľ ide o vnútorné prepojenie. To je jednoducho zlé, najmä keď Link Whisper, predmet dnešného preskúmania, ponúka presne to, čo potrebujete, aby ste eso mohli prepojiť ako profesionál.


Hoci väčšina ľudí ignoruje, pridanie interných odkazov je skvelé pre používateľskú skúsenosť (UX) a optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja. Používatelia môžu rýchlo nájsť relevantný obsah a vyhľadávacie nástroje môžu indexovať viac vášho obsahu bez škytania. Okrem toho môže interné prepojenie zvýšiť zapojenie a znížiť mieru odchodov, pretože používatelia trávia na vašom webe viac času.

Napriek tomu je interné prepojenie únavné, najmä ak máte veľa obsahu. A ak si nebudete dávať pozor, môžete skončiť s osirelým obsahom na vašom webe, čo je rovnako zlé ako mať vôbec žiadny obsah. Nakoniec, prečo sa obťažovať vytváraním obsahu, ktorý nikto nevidí?

Vstúpi do doplnku Link Whisper a môžete sa rozlúčiť so všetkými svojimi vnútornými problémami s prepájaním. V dnešnom príspevku zistíte, prečo je tento interný prepojovací doplnok WordPress jedným z najlepších nástrojov pre všetkých vlastníkov webových stránok. Okrem toho vám ukážeme presne, ako doplnok funguje, čo znamená, že môžete zasiahnuť zem.

Bez ďalších podvádzaní nám dovoľte rozšíriť svoje odkazy takým spôsobom, ktorý prinesie úžitok vašim používateľom a úsiliu SEO. Neopúšťajte, bez toho, aby ste zdieľali svoje myšlienky v sekcii komentárov na konci príspevku. Ak viete o doplnku, ktorý porazil Link Whisper, radi by sme o ňom tiež počuli ��

Čo je Link Whisper?

odkaz šepká interné prepojenie WordPress plugin

Link Whisper je fantastický doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridávať a spravovať interné odkazy na vašom webe. Vďaka funkciám, ako je napríklad text inteligentnej kotvy, umelá inteligencia (AI) a podávanie správ, môžete na svojom webe vlastniť interné odkazy ako šéf..

Podľa vývojára „Link Whisper vám pomôže zobrať to, čo bolo kedysi náročné na čas (ktoré sa s rastúcou stránkou ešte zväčšuje) a premení ho na príležitosť, aby ste mali lepšie optimalizovanú stránku ako vaši konkurenti.“

To vôbec neznie zle. Najmä časť, ktorá znie „… príležitosť pre vás mať lepšie optimalizovanú stránku ako vaši konkurenti.“ Čo sa na tom nemiluje?

O Link Whisper tiež túžia iní vlastníci webových stránok:

Link Whisper odstránil 90% práce, ktorá sa podieľa na vnútornom prepojení. Čo bolo kedysi úlohou, ktorá mi trvala dlho, alebo bolo pre VA veľmi ťažké urobiť správne, teraz trvá iba pár minút a robí sa tak, ako chcem. Vzhľadom na hodnotu interného prepojenia v SEO na stránke nie je tento doplnok žiadny problém. – Jared Bauman

A 5-hviezdičkové hodnotenia stále prichádzajú. Vývojár navrhol Link Whisper, aby vykonal jednu prácu a urobil ju správne. Je to jeden z najlepších interných prepojovacích doplnkov pre WordPress. Dúfam, že vám ukážem, prečo o pár sekúnd, najmä teraz, keď vieme, čo je Link Whisper a čo robí.

Prepojte funkcie šepkania

prepojenie funkcií šepotu

Najlepšie na Link Whisper je skutočnosť, že nie je príliš komplikovaná, tak ako mnoho iných doplnkov. Je to také jednoduché, ako sa to dá, čo znamená, že nebudete strácať čas konfiguráciou hordy zložitých nastavení. Všetko je to plug and play, ale skôr, ako sa dostaneme k tomu všetkému, poďme sa pokúsiť pokryť to, čo Link Whisper ponúka z hľadiska funkcií.

Návrhy na automatické prepojenie

návrhy na automatické odkazy

Link Whisper je intuitívny interný prepojovací doplnok WordPress. Doplnok používa neuveriteľné AI na navrhovanie kontextových a relevantných vnútorných odkazov pri písaní príspevku. To je správne; nemusíte opustiť editor príspevkov WordPress, aby ste našli a odkazovali na relevantný obsah na svojom webe.

Bez ohľadu na počet článkov na vašom webe, Link Whisper pri navrhovaní možných odkazov prehodnotí váš obsah za relevantný. Potom musíte začiarknuť políčko vedľa príslušného návrhu interného odkazu a vaša práca sa skončila.

Smart Anchor Text

prepojiť šikovný text na ukotvenie

Ukotviť text je nevyhnutnou súčasťou poskytovania lepšieho hodnotenia UX a vylepšenia rebríčka SEO. Dobrým príkladom je text ukotvenia, ktorý sme použili pre odkaz v predchádzajúcej vete. Ak kliknete na odkaz, viete, že prejdete na stránku, ktorá vám povie viac o texte ukotvenia.

A to je to, čo robí kotva text. Poskytuje vašim používateľom a vyhľadávacím nástrojom kontextové a relevantné informácie o obsahu cieľa odkazu. Ak napríklad mnoho ľudí odkazuje na váš web pomocou tém „WordPress“, môže váš web pre tento kotviaci text dobre hodnotiť, aj keď ste ho vo svojom obsahu nepoužili..

Niche Pursuits LLC, chlapci za odkazom Whisper, túto skutočnosť dobre poznajú, a preto je neuveriteľne ľahké pridať do svojich odkazov relevantné kotevné texty. Inými slovami, doplnok automaticky navrhuje ukotvenie textu vašich odkazov. Ak sa vám návrhy na ukotvenie nepáčia, môžete slová pridávať alebo odoberať jediným kliknutím!

Podrobné hlásenie o prepojení

hlásenie interných odkazov

Viete, koľko osirotených článkov máte na svojich webových stránkach? Stavím sa, že všetky svoje peniaze nevkladáte. A to je obrovský problém, pretože môžete mať skvelý obsah, ktorý návštevníci a vyhľadávacie nástroje nemôžu nájsť. Nerobte si pot, pretože môžete veci otočiť nasmerovaním vnútorných odkazov na obsah, ktorý by používatelia a vyhľadávacie nástroje inak neuvideli..

A najlepšie na tom je? Doplnok Link Whisper je dodávaný s internými prehľadmi prepojenia, ktoré vám pomôžu položiť prst na štruktúru prepojenia vašich stránok. Môžete vidieť všetky príspevky a stránky bez vnútorných odkazov. Ďalej môžete vidieť počet odchádzajúcich interných a externých odkazov pochádzajúcich z každého článku.

Okrem toho môžete do svojich článkov jednoducho pridávať interné odkazy. Nemusíte chodiť do každej položky hľadajúcej odkazy; máte centrálnu palubnú dosku, ktorá proces príliš zjednodušuje. Teraz musíte zistiť, ako budete používať všetko, čo ušetríte.

Prepojte globálne nastavenia Whisper

nastavenie šepotu odkazu

Obrazovka Nastavenia prepojenia šepotu opäť nie je príliš komplikovaná. Získate niekoľko ľahko použiteľných možností na prispôsobenie interných odkazov a návrhov. Namiesto toho, aby zabil rozšírené nastavenia, doplnok udržiava svetlo obrazovky nastavení. Mnoho používateľov nebude musieť meniť nastavenie, aby mohli používať doplnok.

Ak potrebujete zmeniť spôsob, akým doplnok zaobchádza s vnútornými odkazmi na vašom webe, Link Whisper vám ponúka niekoľko možností. Napríklad môžete otvoriť všetky interné odkazy na novej karte jediným kliknutím. Okrem toho môžete ignorovať čísla a určité slová bez porušenia potu.

Okrem toho si môžete vybrať, ktoré typy príspevkov doplnok prehľadáva pre interné odkazy a ponúka vám možnosť zachytiť všetky interné odkazy (alebo ich nedostatok), ktoré si prajete. Ďalej môžete prepnúť na režim ladenia v prípade, že potrebujete na svojom webe určiť chyby. Používanie odkazu Whisper je hračka a nič nepreháňam.

Prepojte výukové programy a podporu šepotu

Prepojte výukové programy

Keď hovoríme o chybách a podobných veciach, Link Whisper prichádza s videonávodmi, ktoré vám pomôžu v prípade, že ste uviazli z nejakého dôvodu. Nerád by som predpokladal veci, ale videá si len ťažko pozeráte, pretože doplnok je ľahko použiteľný. Ak však potrebujete pomoc, video sa vám hodí.

Navyše Link Whisper prichádza s podrobnou vedomostnou databázou, ktorá obsahuje často kladené otázky (FAQ). Ak však potrebujete priamu pomoc, vždy si môžete vytvoriť lístok, aby ste si mohli užiť prvotriednu podporu. Koniec koncov, Link Whisper je prémiový doplnok WordPress, čo znamená, že získate odbornú pomoc.

Navyše sa môžete kedykoľvek pozrieť na Niche Pursuits blog za inšpirujúce príspevky na všetkých stránkach určených pre špecializované firmy. Zahŕňajú širokú škálu tém týkajúcich sa budovania úspešných špecializovaných webových stránok a online podnikov. Ale ja odbočím; nainštalujme teraz doplnok.

Ako nainštalovať Link Whisper Interný prepojovací modul WordPress

Link Whisper je prémiový doplnok, čo znamená, že ho nemôžete stiahnuť z repozitára doplnkov WordPress. Zamierte na oficiálna webová stránka Link Whisper a kliknite na ikonu Získajte odkaz šepot teraz , ako je znázornené na obrázku nižšie.

oficiálna webová stránka šepotu

Ďalej vyberte svoju licenciu podľa svojich potrieb kliknutím na príslušné Začať , ako to ilustrujeme na obrazovke nižšie.

odkaz šepot ceny

stranou: Ako vidno na obrázku vyššie, máte k dispozícii tri cenové balíčky. Máte licenciu na jeden server, ktorá stojí 67 dolárov ročne. Okrem toho máte 3-miestnu a 10-miestnu licenciu na $ 97 a 147 $ ročne. Vždy hľadajte balík, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu a potrebám.

Na ďalšej obrazovke vyberte uprednostňovaný spôsob platby (PayPal alebo karta), zadajte svoje údaje a kliknite na ikonu nákup ako je to zobrazené nižšie, v dolnej časti tejto stránky.

odkaz na stránku šepkania šepotu

Po dokončení nákupu vás web presmeruje na váš účet, ako je to znázornené nižšie.

prepojiť vlastný účet whispepr

Na stránke účtu si môžete zobraziť svoju licenciu a stiahnuť doplnok Link Whisper. Ďalej Link Whisper vám pošle priateľský e-mail s pokynmi na stiahnutie a aktiváciu.

odkaz na aktivačný e-mail s odkazom

Potom si stiahnite doplnok do svojho počítača.

Inštalácia odkazu Whisper

Potom sa prihláste na hlavný panel správcu WordPress a prejdite na plugins, a kliknite na tlačidlo OK Pridať nové ako podrobne uvádzame nižšie.

inštalácia šepotu odkazu

Na internete Pridať doplnky kliknite na ikonu Odovzdať doplnok Tlačidlo. Ďalej stlačte Vyberte súbor pomocou tlačidiel vyberte doplnok Link Whisper, ktorý ste stiahli predtým, a potom stlačte Nainštalovať teraz Tlačidlo. Kroky nájdete na obrázku nižšie.

nahráva sa odkaz na zašifrovanie odkazov

Potom kliknite na ikonu Aktivujte doplnok , ako je znázornené nižšie.

aktivácia šepotu odkazu

Po aktivácii doplnku prejdite do ponuky správcu WordPress a kliknite na tlačidlo Link Whisper, ako je uvedené na snímke obrazovky nižšie.

prepojiť položku ponuky zašifrovaného slova

Na obrazovke Link Whisper zadajte licenčný kľúč a kliknite na ikonu Aktivovať licencie , ako je znázornené na obrázku nižšie.

aktivácia licencie na šeptanie odkazu

N / B: Licenčný kľúč nájdete vo svojom účte Link Whisper alebo v e-maile na stiahnutie / aktiváciu, ktoré ste dostali.

Po aktivácii licenčného kľúča Link Whisper odomkne ďalšie položky podponuky, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

prepojiť položky ponuky šepot

A to je všetko; ste pripravení použiť doplnok Link Whisper na rýchle zlepšenie interných odkazov. Používanie doplnku je také jednoduché ako A, B, C. Napríklad, na prezeranie prehľadov prejdite na Link Whisper> Nahlásiť, ako je znázornené na obrázku nižšie.

prepojiť správy šepkajúce

Ak chcete zobraziť nastavenia funkcie Link Whisper, prejdite na Prepojte šepot> Nastavenia na informačnom paneli programu WordPress, ako zdôrazňujeme nižšie.

sk prepojiť nastavenia správcu

Vidíš? Celkom jednoduché.

Potrebujete viac informácií? Tu je krátke video, ktoré vám ukáže, ako používať funkciu Link Whisper.


Link Whisper je vynikajúcim riešením všetkých vašich vnútorných problémov s prepojením. Doplnok sa ľahko konfiguruje a používa; mali by ste byť v prevádzke za pár minút. Ponúka vám veľa možností na hromadné pridanie interných odkazov alebo jednotlivo, čím vám ušetrí veľa času a peňazí.

S cenami začínajúcimi iba 67 dolármi ročne by vám nič nemalo brániť v implementácii interných odkazov na vašich webových stránkach WordPress ako profesionálov. Doplnok je od renomovaných vývojárov a online marketingových pracovníkov, čo znamená, že ste v bezpečných rukách.

10 dolárov z ceny za šepot pre čitateľov WPExplorer

Uvažujete o tom, ako získať šikovný odkaz na zlepšenie interného prepojenia a SEO na vašich stránkach? S naším exkluzívnym WPEXPLORER kupónový kód, ktorý vám ušetrí 10 dolárov – za prvý rok získate osobnú licenciu iba 57 dolárov!

Ušetrite 10 dolárov na Link Whisper

Aké sú vaše názory týkajúce sa Link Whisper interný prepojovací doplnok? Používate namiesto toho iný interný prepojovací doplnok? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie. Vopred ďakujem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map