Kontrola Qards: Efektívny tvorca drag & drop stránok pre WordPress

Aj keď milujem internet a možno som si vytvoril vlastný web alebo dva, nemôžem navrhnúť webovú stránku tak, aby vyzerala tak, ako by mala. Moje kódovacie schopnosti nie sú na rovnakej úrovni ako moja fantázia. Znie to dobre? A potom boli predstavení tvorcovia stránok a ja som vydýchol!


O doplnkoch WordPress pre tvorcov stránok sme už veľa krát hovorili, pretože je k dispozícii len toľko vynikajúcich možností. Spoločnosť Designmodo nedávno vydala svoj vlastný nástroj na tvorbu stránok, ktorý sme pridali do tohto zoznamu – Qards. Tu je malý vkus, ktorý pre vás Qards môže urobiť.

Qards: Pablo Demo

Na čo sa môžu Qards použiť ?

Qards je skvelý doplnok WordPress, pomocou ktorého môžete vytvárať úžasné webové stránky a možno aj webové stránky, stránky po stránke. Pomocou tohto nástroja na vytváranie a presúvanie stránok môžete vytvárať krásne, elegantné a responzívne webové stránky bez akýchkoľvek obmedzení.

Používanie Qards je veľmi podobné hraniu lega so stohom kariet. Zložíte ich k sebe a upravíte kusy. Doplnok robí tento proces potešením a extrémne ľahkým.

Stránky, ktoré vytvoríte, nemajú žiadnu charakteristiku vašej témy alebo iných stránok, začnete s prázdnou obrazovkou a pokračujte odtiaľ. S Qards môžete upravovať každý drobný detail na novovytvorenej webovej stránke, všetko bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.

Qards: Vitríny

To znamená, že môžete vytvoriť takmer akúkoľvek webovú stránku vhodnú na akýkoľvek účel. Mohol by som vytvoriť nákupnú stránku alebo webovú stránku pre osobný blog s minimálnym dizajnom alebo vstupnú stránku s rozložením štýlu mriežky pre webovú stránku s fotografiami. Qards sa inzeruje ako doplnok, ktorý pracuje s akoukoľvek témou WordPress a mal by s najväčšou pravdepodobnosťou tak urobiť. Takže bez ohľadu na to, aký typ stránky alebo témy prevádzkujete, tento doplnok by sa mal hodiť, ak budete niekedy potrebovať vytvoriť úžasnú webovú stránku..

A ak ste odborník v oblasti dizajnu a viete, ako postupovať, môžete tiež pridať svoj kód. K tomu sa však dostaneme neskôr.

Používanie Qards

Qards: Pridať novú stránku

Na ovládacom paneli Qards WordPress je k dispozícii jednoduché okno na pridanie novej stránky, tu začína kúzlo. Odtiaľto môžete pridať a uložiť ľubovoľný počet stránok. Po vytvorení novej stránky vás táto obrazovka privíta.

A máte k dispozícii niekoľko možností, a to:

 • veko
 • obraz
 • text
 • vlastnosť
 • mriežka
 • Ponuka
 • zápätie
 • predplatiť

Qards: Pridávanie kariet

Používateľské rozhranie je veľmi intuitívne a ľahko použiteľné. Každý, kto predtým použil staviteľa drag and drop, nájde pomocou tohto doplnku hračku.

Po vytvorení novej stránky môžete pridať karty alebo bloky obsahu, ktoré môžu byť jedným z 8 vyššie uvedených prvkov. Keď pridáte jeden blok, bočný panel zmizne a môžete sa pozrieť na webovú stránku bez rozptyľovania. Teraz môžete znova kliknúť na ikonu plus v dolnej časti obrazovky a pridať ďalšie bloky obsahu.Zobrazujú sa jeden po druhom. Celý proces je veľmi plynulý a plynulý.

Teraz som pridal tri bloky náhodného obsahu, ako to vyzerá.

Qards: Bloky obsahu

Doladenie vlastných blokov

Pomocou Qards môžete pridávať nové obrázky, videá, meniť polohu textu na svojej webovej stránke, zvoliť medzi zobrazením / nezobrazením hlavičky, hrdiny a tlačidiel. Farby je možné modifikovať a obsahové bloky sa môžu pohybovať hore a dole po rôznych úrovniach. Z tohto rozhrania môžete duplikovať blok obsahu a tiež prispôsobiť CSS. Na svoje pozadie môžete tiež pridať videá na celú obrazovku zo služby YouTube. Snímka obrazovky nižšie slúži ako príklad toho, aké zmeny je možné začleniť do blokov obsahu po ich pridaní.

Qards: Úpravy blokov

Blok obsahu mriežky je vždy užitočný pre všetky webové stránky, ktoré si vyžadujú zobrazenie portfólia. Príkladom by bol maklér, ktorý zobrazuje portfólio svojich najlepších obchodov. Možnosti mriežky umožňujú ľahko pridávať nové dlaždice, rozhodnúť sa, ktoré prvky každej dlaždice sa zobrazia, vybrať rozloženie, použiť hladkú mriežku a tiež vybrať počet stĺpcov v mriežke..

Akékoľvek zmeny formátovania, ako je napríklad písmo alebo farba textu v jednej dlaždici, sa replikujú do všetkých dlaždíc mriežky s láskavým dovolením synchronizácie štýlov položiek..

Qards: Grid Style Sync

Prvok je prvok, ktorý možno použiť na upozornenie na každý konkrétny aspekt webovej stránky. Dalo by sa použiť, aby sa vaša najpredávanejšia kniha alebo produkt do centra pozornosti. Pozíciu a veľkosť obrázka je možné zmeniť a zmeniť farby pozadia.

Qards: Prvok funkcie

Obrázky pridané do blokov obsahu sa dajú ľahko upravovať a je možné vykonať veľa úprav. Pozíciu obrázka, farby, vložené odkazy a výplň je možné upravovať pomocou Qards.

Qards: Obrázky

Vložený textový editor uľahčuje prácu s prispôsobením a formátovaním textu. Značky nadpisov môžete nastaviť tak, aby boli odvážne, kurzívou, pridávali odkazy a menili písmo rovnako ľahko ako v prípade dokumentu Word. To znamená, že budete vedieť, ako sa vaše webové stránky javia, keď zadáte nový text alebo upravíte starý text.

Qards: Vložené úpravy

Podobne pridáte ponuku, pätu, hlavičku a lištu na odber s blokmi obsahu, ktoré sú predvolene dostupné na serveri Qards. Mohli by ste vytvoriť lepkavé menu, ak by to vyhovovalo webovej stránke, ktorú chcete vytvoriť. Všetko vykonané pomocou niekoľkých kliknutí myšou a úpravou je veľmi intuitívne ako v predchádzajúcich blokoch obsahu.

Qards: Vzorka vstupnej stránky

Všetky bloky obsahu je možné z webovej stránky odstrániť, zamiešať a duplikovať. A môžete tiež upraviť CSS, ak ste si istí, že môžete svoju webovú stránku vylepšiť osobným dotykom.

Upraviť HTML a CSS

Pre odborníkov na WordPress a zvedavých, ktorí by chceli tento doplnok čo najlepšie využiť a mali trochu dizajnérskych zručností, sa môžete trochu pohladiť pomocou kódu a získať vzhľad webovej stránky presne podľa toho, čo potrebujete. Môžete pristupovať k vlastnej možnosti CSS a zmeniť CSS a HTML pre všetky bloky obsahu podľa svojich predstáv. Potom môžete aktualizovať ukážku a rozhodnúť sa, či chcete zmeny zachovať alebo nie.

Qards: HTML a CSS

Okrem toho môžete pristupovať k nastaveniam vzhľadu z hlavného panela správcu WordPress a upravovať prvky CSS vašich webových stránok a tiež globálne nastavenia CSS rozloženia stránky..

Qards: Nastavenia

Ak používate CSS Hero, funguje to spolu s Qards veľmi dobre. Viac sa o tom dočítate tu.

Pocit pochybností ?

Pozrite si toto video a zistíte, aké ľahké je použitie tohto doplnku.

Qards And WooCommerce

Aj keď by ste pomocou nástroja Qards mohli teoreticky vytvoriť veľké množstvo webových stránok, tento doplnok vám najlepšie poslúži, keď ho použijete na vytvorenie jednej alebo niekoľkých stránok ako súčasti vášho celkového webu. Napríklad jednostránkový web alebo najpredávanejšia produktová stránka alebo stránka portfólia atď. Takto môžete využiť silu Qards s WooCommerce a lepšie predávať. Toto video vám ukáže, ako ľahko môžete Qardy lepšie predávať!

Prečo sa mi páči Qards?

Dokážem vytvoriť úžasnú webovú stránku od nuly bez toho, aby som sa musel dotknúť riadku kódu. Ľahký prístup a úprava CSS. Používanie doplnku je jednoduché a intuitívne, aj pre nováčikov v programe WordPress by nemalo byť použitie tohto doplnku príliš ťažké..

Qards je možné použiť na vytvorenie vynikajúcich webových stránok na jednej stránke a každú z týchto stránok môžem uložiť. Zakaždým, keď zmeníte názor, prvky na stránkach môžu byť upravené a použité na úplne nové účely a zmena poradia obsahových blokov sa hodí.

Tento nástroj na vytváranie drag & drop stránok je ideálny na vytváranie konkrétnych stránok pre ľubovoľný web. Môžete ho použiť na predstavenie svojho produktu a osloviť zákazníkov alebo investorov tým, že zobrazíte svoje portfólio práce. Tvorca sa stáva obzvlášť užitočným, keď potrebujete vytvoriť konkrétne webové stránky na veľmi konkrétne účely.

Qards: Rôzne možnosti

Mám veľa možností, ako používať a prispôsobovať svoje webové stránky a ktoré nie sú náročné na používanie. Akonáhle sa dostanete, že visí na to, pomocou doplnku prichádza prirodzene.

Vložený textový editor je opäť veľmi užitočný pri predpovedaní vzhľadu webovej stránky pri upravovaní textu. To isté platí aj pre editačný kód, môžem si prezrieť ukážku a rozhodnúť sa, či si zmeny ponechám alebo sa ich zbavím, nemusím si robiť starosti s robením vecí.

Môže mi to ušetriť veľa času a úsilia, ktoré by som inak musel vložiť do tvorby webových stránok zakaždým, keď mám projekt, ktorý vyžaduje špeciálnu webovú stránku. Qards môžu ušetriť všetky hodiny projektanta alebo kódovača a hodiny práce, ktoré sa dajú stráviť produktívnym vytvorením niečoho iného.

Jednou nevýhodou som však našiel, bolo by pekné, keby som mohol pridať obrázky z aktuálnych médií, z mojej galérie WordPress.

Ceny Qards

Ceny Qards sa účtujú za jednorazový poplatok 99 USD a budete ich môcť používať na jednom webe. Za 199 dolárov ho môžete použiť na 5 webových stránok. Vzhľadom na čas, ktorý s Qards pravdepodobne ušetríte, pravdepodobne to stojí za to peniaze.

Qards: Ceny

záver

Qards je úžasný, intuitívny doplnok na presúvanie, ukladanie a vytváranie krásnych webových stránok. V každom prípade, ak nie ste spokojní so službou Qards, vždy môžete požiadať o vrátenie svojich peňazí. Design Modo poskytuje veľmi veľkorysú záruku vrátenia peňazí v trvaní 20 dní..

Získajte Qards pre WordPress

Takže – vyskúšali ste niektorého z Qards? Čo si myslíte o doplnku? Radi by sme vás počuli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map