Mojo Themes Review

Poznámka: Od pôvodného uverejnenia tejto recenzie Mojo Themes prešiel mnohými zmenami a rozšíril sa o Mojo Marketplace. Názory a črty zdieľané v článku už nie sú relevantné.


Chcel som si dnes nejaký čas skontrolovať moje novo obľúbené miesto na trhu, šablónu stránok, Mojo Themes. Ak ste niekedy navštívili Themeforest a milovali ho, budete milovať Mojo Themes.

Je to veľmi podobná stránka, ktorá ponúka prémiové WordPress Themes, Tumblr Themes, HTML / CSS šablóny, PSD a e-mailové šablóny. A verím, že čoskoro pridajú sekcie pre Joomla, Drupal a ďalšie prémiové zdroje pre vývojárov webu, ako sú napríklad doplnky.

Aj keď existuje veľa miest, ako sú Elegantné témy, ktoré ponúkajú iba WordPress Themes, Mojo Themes ponúka celý rad rôznych šablón, ktoré uspokoja rôzne platformy. Je to skvelé pre vývojárov webových stránok, ktorí sa snažia ľahko vytvárať webové stránky pre svojich klientov alebo pre ľudí, ako som ja, ktorí majú tendenciu vlastniť viac domén naraz a majú záujem o kúpu a predaj domén..

Čo ponúkajú motívy Mojo?

Mojo Themes ponúka rôzne prémiové šablóny pre niektoré z populárnejších platforiem ako WordPress a Tumblr, ako aj jednoduché šablóny HTML / CSS. Z toho, čo som videl, všetky ich témy sú veľmi dobre navrhnuté (Mojo Themes budú akceptovať iba kvalitnú prácu) a aj keď ich stále existuje veľmi málo šablón, pretože sú to relatívne nové stránky, stále existuje niekoľko šablón pre rôzne výklenky..

Nákup a predaj tém

Jednou z najúžasnejších vecí na Mojo Themes je to, že môžete nielen ísť tam, aby ste si kúpili nejaké úžasné témy, ale tiež sa môžete zaregistrovať na bezplatné členstvo a začať predávať svoju vlastnú prácu..

Mojo Themes uľahčuje ľuďom začať zarábať nejaké veľké peniaze predajom ich motívov / šablón. Nastavenie vlastnej webovej stránky a získanie návštevnosti môže byť náročné a vyžaduje si veľa času, ale Mojo Themes to už má všetko, takže môžete okamžite začať predávať. A najlepšie zo všetkých, keď predávate čokoľvek na Mojo Themes, dostanete 50% provízia čo je omnoho vyššie, ako na iných trhoch.

Vstúpiť do jednotiek

Teraz je tu tá najlepšia vec na Mojo Themes – „Program Collab“. Mojo Themes ponúka úplne prvý program spolupráce, ktorý umožňuje vývojárom a dizajnérom spolupracovať pri tvorbe produktov, ktoré môžu predávať na trhu..

V zásade, keď sa prihlásite do svojho účtu, existuje tlačidlo na odovzdanie pre každú kategóriu. V rámci každej kategórie je na konci formulára s názvom Pripojiť sa k silám, kde zadáte používateľské meno a zaregistrovaný e-mail svojich partnerov. Týmto spôsobom sa pri každom predaji provízie automaticky rozdelia medzi všetky strany v partnerstve.

Toto je podľa môjho názoru jedna z najlepších vecí týkajúcich sa tém Mojo. Existuje veľa ľudí, ktorí majú šialené zručnosti v oblasti webdizajnu, ale nemôžu kódovať za zmysel (a naopak). Schopnosť spoločných síl dáva ľuďom s rôznymi zručnosťami šancu stretnúť sa a vytvoriť niečo úžasné. Osobne milujem kódovanie WordPress Themes, ale nie toľko ich navrhovania. Hneď ako sa dostanem, uvažujem spojiť svoje sily s webdizajnérom, aby sme mohli prísť s cool motívom WordPress..

Pre pridružené spoločnosti

Hlavným dôvodom, prečo som sa pripojil k Mojo Themes, bol evidentne ich affiliate program, pretože som chcel pridať ich témy na WPExplorer.com a zarobiť z nich nejaké peniaze. Affiliate program platí naozaj dobre 30% provízia a majú svoj vlastný pridružený systém, takže nemusíte používať hlúpu tretiu stranu, ako je e-feťák alebo shareasale. Pre mňa je to nebo – absolútne nenávidím využívanie týchto pridružených služieb tretích strán.

Vytváranie pridružených odkazov: Pridružené odkazy sú naozaj ľahké vytvorte a môžete na ne prepojiť ľubovoľnú stránku vrátane ukážok motívov. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať na koniec každej adresy Mojo-Themes – “? R = username”.

Svoje témy som začal predávať asi pred 3 týždňami a doteraz zarobili 85 dolárov. V porovnaní s inými prémiovými témami WordPress som zistil, že miera prekliknutia Mojo-motívov je skutočne dobrá a že ľudia si svoje témy skutočne kupujú. Zatiaľ čo vo WooThemes mi trvá približne 1 000 kliknutí, aby som získal 1 predaj (chromý).

Takže ak uvažujete o pripojení sa k pridruženému programu na Mojo-Téme, choďte na to. Je to veľmi jednoduché použitie, témy, ktoré budete propagovať, sú z väčšej časti úžasné, provízie sú dobré a podpora je vynikajúca (na všetky moje otázky odpovedali do 1 dňa)..

Moja obľúbená téma Mojo WordPress

Dobre, takže je skoro všetko, čo sa vie o Mojo Themesoch, naozaj ich musíte skontrolovať, aby ste ocenili všetko – ps: dizajn ich stránok je tiež celkom v pohode (stojí za to sa pozrieť).

Chcel som sa s vami podeliť o môj obľúbený WordPress Theme dostupný na Mojo Themes a ak ste boli na WPExplorer.com, možno viete, o čo ide, pretože ho uvádzam na domovskej stránke a na všetkých stránkach s témami. Téma sa volá Folio Studio a je to pravdepodobne jedna z najlepších tém WordPress na Mojo Themes.

Folio Studio má veľmi elegantný a jedinečný dizajn – čo je v súčasnosti ťažké nájsť medzi bezplatnými témami. Typografia je šialená úžasne, všetko je nielen ľahko čitateľné, ale aj príjemné pre oči. A odporúčaný jazdec na domovskej stránke je úžasný.

Závery / Komentáre?

Nie som typ osoby, ktorá bežne píše recenzie, ale naozaj som si užila moje členstvo v Mojo Themes a bola som trochu zaujatá myšlienkou napísať recenziu Mojo Themes, najmä preto, že by to bol dobrý spôsob, ako dostať slovo. o tejto stránke a dúfajme, že sa do nej zapojí viac ľudí, pretože ide o relatívne nový web.

Ak ste už mali skúsenosti s témami Mojo Themes, prosím, komentujte nižšie a dajte mi vedieť. Vďaka!

dementi: Som pridruženým podnikom Mojo-Themes.com, ale NEMAL som mu zaplatiť za napísanie tejto recenzie. Logo Mojo Themes Monster je tiež ochranná známka spoločnosti Inc. Mojoness.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map