Monarch Recenzie: Sociálne zdieľanie WordPress Plugin od ElegantThemes

Sociálny dôkaz je záležitosťou krásy. Nastaví vás na rozdiel od davu a zároveň zlepší hodnotu vašej značky. Stránky s iba 5 článkami môžu mať vyššiu návštevnosť v porovnaní s 1 500 článkami. S dnešnými čoraz inteligentnejšími vyhľadávacími nástrojmi je hodnota vášho webu významne ovplyvnená kvalitou obsahu, na ktorý sa vzťahuje.


Obsahová časť je povinnosťou vášho redakčného tímu. Propagácia záleží na vašom marketingovom tíme.

Už ste niekedy mali problém nájsť perfektný doplnok pre sociálne médiá pre váš web WordPress? Tam sú tony, ale žiadny z nich sa úplne nehodí k účtu. Doplnok X môže obsahovať funkcie, ale chýba mu funkcia č. 4. A funkcia č. 4 môže byť niečo, bez čoho nemôžete žiť. Bez ohľadu na to, koľko doplnkov je k dispozícii, každý z nich zlyhá v jednej významnej funkcii.

Zamyslime sa na chvíľu, čo keby existoval doplnok – iba jeden doplnok – ktorý by mohol vyriešiť všetky tieto problémy? Mohol by existovať taký dokonalý doplnok pre obrázky? Áno, áno! Tam je.

Monarch podporuje viac sociálnych sietí

Monarch podporuje viac sociálnych sietí. 25 sietí. 5 miest. Analytics. Sociálne zdieľanie je správne.

Zadajte doplnok Monarch z Elegant Themes.

Čo robí doplnok Monarch tak zvláštnym?

Monarcha-dashboard-sm

Ak chcete preskočiť podrobnú recenziu, v skratke to pokryjú nasledujúce body:

 • 5 rôznych miest na umiestnenie tlačidiel na zdieľanie v sociálnej sieti
 • Spúšťače, ktoré vedú k vyskakovacím oknám a preletom
 • Podrobná analýza zdieľania
 • Rozsiahle možnosti prispôsobenia
 • Masívna podpora na báze komunity a lístkov
 • Komplexná dokumentácia

Elegant Themes je jednou z tých spoločností, ktoré nevyrábajú tovar v zhone. Pred uvedením produktu na trh starostlivo plánovať veci a pokryť všetky základne. Pozrime sa na niektoré z najzaujímavejších funkcií doplnku Monarch.

5 miest na umiestnenie tlačidiel na zdieľanie v sociálnej sieti

Zobrazte tlačidlá sociálneho zdieľania na 5 rôznych miestach

Zobrazte tlačidlá sociálneho zdieľania na 5 rôznych miestach

Niektoré doplnky vám umožňujú umiestniť tlačidlá zdieľania iba na jeden, dva alebo tri regióny. Monarch vám ponúka 5 cieľových oblastí, do ktorých môžete umiestniť tlačidlá. Super je, že týchto päť regiónov má najvyššiu pravdepodobnosť, že si ich všimnú a kliknú na ne.

Zástupné symboly doplnku nerušia zážitok z čítania a celý dizajn má minimalistický charakter (a vyjdime a povedzme) „elegantný“ vkus.

 • Plávajúci bočný panel
 • Vložený obsah – nad alebo pod obsahom
 • Na obrázkoch a videách
 • Automatické vyskakovacie okno
 • Automatické preletenie

Plávajúci bočný panel je jednoduché – všetci sme to videli a takmer všetky doplnky to poskytujú. Vložený obsah umiestni tlačidlá sociálneho zdieľania na začiatok alebo koniec alebo na obe miesta v príspevku.

Zdieľanie tlačidiel na mediálnych prvkoch

Tlačidlá zdieľania sú umiestnené na mediálnych prvkoch

Tlačidlá zdieľania sú umiestnené na mediálnych prvkoch

Tu je miesto, kde sa veci začnú skutočne ochladzovať. Obrázky sú prirodzeným stimulom pre sociálne zviera v nás. S týmto vedomím bude mať skvelý obraz citácie podstatne vyššiu šancu na zdieľanie v sociálnych médiách.

Každý mediálny prvok na vašom webe vrátane fotografií a videí obsahuje tlačidlá sociálneho zdieľania. Hneď, ako umiestnite kurzor myši na ktorúkoľvek z nich, rozsvietia sa tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti. Spoločnosť Monarch automaticky zistí všetky mediálne prvky na vašom webe. V prípade, že ste definovali niektoré vlastné prvky (napríklad ozdobný rámček na stiahnutie elektronickej knihy), môžete ho zabaliť do skráteného kódu spoločnosti Monarch a povoliť tak zdieľanie v sociálnych sieťach..

Triggers

3 Unikátne spúšťače v Monarchu

3 Unikátne spúšťače v Monarchu

Jednoducho povedané, spúšť je signál, že došlo k určitej udalosti. Tento signál sa odošle do jadra doplnku, ktoré určuje, ako naň zareagovať – ​​t. J. Aká akcia sa má vykonať. Keď si svrbíte, poškriabate si hlavu. Spúšťač = pocit svrbenia. Akcia = poškriabanie hlavy.

Doplnok Monarch má niekoľko preddefinovaných spúšťačov vrátane:

 • Dobrá staromódna lehota (pamätáte si tie časované bomby v Die Hard?)
 • Keď sa užívateľ chystá opustiť stránku
 • Keď používateľ dosiahne koniec stránky

Všetko, čo musíte urobiť, je určiť požadovaný spúšťač a akciu a sledovať, ako sa rozvíja ako hodinky.

Upozornenie: Ak používate spúšťač času, musíte vypočítať efektívny časový rámec. Príliš skoro a prídeš ako rušivý, príliš neskoro a stratil si potenciálny tweet.

Je potrebné podrobne analyzovať analýzu vašich stránok (na tento účel vám odporúčame použiť službu Google Analytics) a zistiť priemernú dobu, ktorú návštevník strávi na vašich stránkach. Experimentujte s nasledujúcimi časovými obdobiami, aby ste dosiahli maximálny výkon.

Kontextové okná a prelety

Monarch-vyskakovacie okná

Z okna v pravom dolnom rohu vašej stránky vystúpi automatické hlásenie o automatickom odchode zo sociálnych sietí, aby príjemne privítalo návštevníka pomocou poľa na zdieľanie v sociálnych sieťach na základe spúšťača. Je nenápadný a napriek tomu skvele efektívny.

Ďalším je klasické vyskakovacie okno. Pre tých, ktorí už počuli o OptinMonster, môže stačiť povedať, že tento doplnok je v podstate OptinMonster – iba so sociálnym zdieľaním namiesto e-mailového prihlásenia mínus technológia ukončenia zámeru.

Môžete si tiež vybrať, ako sa budú kontextové okná prezentovať návštevníkovi z desiatich rôznych animácií – Fade in, slide all direction, light speed, zoom-in, flip, Bounce, swing, atď. Alebo ak dávate prednosť starej škole „pop“ , potom jednoducho vyberte žiadnu animáciu.

prispôsobenie

monarcha ľahké prispôsobenie

Malé, ale neuveriteľne silné slovo. Väčšina doplnkov vám ponúka niekoľko základných možností prispôsobenia. Niektorí vám dajú veľa. ET posunie prispôsobenie na úplne novú úroveň.

Tu sú niektoré z jedinečných vlastností prispôsobenia, ktoré Monarch ponúka:

 • Prispôsobte názov a správu všetkých automaticky otváraných okien a fly-inov
 • Vyberte si z 10 animácií pre pop-up a fly-in úvody alebo vôbec žiadne
 • Zobrazte kontextové okná / prelety na základe spúšťačov, ktoré definujete
 • 5 rôznych zástupných znakov – bočný panel, horný, spodný, na médiách, prelet a vyskakovacie okno
 • Vyberte tvar, štýl a zarovnanie vašich sociálnych tlačidiel
 • Prispôsobte text, ikonu alebo oboje na každom tlačidle sociálneho zdieľania
 • Použite originálne farby značiek sociálnych tlačidiel alebo ich nalaďte na doplnenie dizajnu vašich stránok
 • Skryť podiel sa počíta, ak nie je zvlášť pôsobivý
 • Zobraziť počet jednotlivých podielov alebo kombinovaný počet (lepšie pre sociálne dôkazy)
Monarch ponúka veľa možností prispôsobenia

Monarch ponúka veľa možností prispôsobenia

Ako už bolo povedané, doplnok ponúka všetky základné funkcie, ktoré ponúkajú ďalšie doplnky, pre prípad, že by vás zaujímalo. Medzi tieto základné náležitosti patrí:

 • Schopnosť vybrať si, ktoré siete sa budú zobrazovať
 • Ďalšie tlačidlá ako „Tlač“ alebo „E-mail“
 • Použite krátke kódy na zobrazenie sociálnych sietí v textovom miniaplikácii alebo v inej oblasti povolenej skratkou na vašom webe
 • Import a export nastavení doplnku
 • Výkonný prístrojový panel

Analýza sociálnych médií

analytika monarchy

Monarch prináša na váš dashboard výkonnú analytiku zdieľania. Na stránke štatistík zdieľania v sociálnych sieťach sa zobrazuje celkový počet zdieľaní, hodnotení Páči sa mi a sleduje sa. Svoj rast (alebo odpisy) môžete monitorovať aj so 7-dňovým alebo 30-dňovým zobrazením analytických údajov.

Analýza vašich sociálnych podielov vám poskytne silný prehľad o oblastiach, ktoré je potrebné vyladiť, čo nakoniec vedie k výnosnému modelu..

stanovenie ceny

et ceny

Spoločnosť Monarch predáva za celoživotnú licenciu 89 dolárov ročne a 249 dolárov. Dá sa tvrdiť, že 89 dolárov za doplnok pre sociálne zdieľanie je príliš veľa a možno majú pravdu. Ale držte svoje kone! Zabudli ste na 87 prémiových tém WordPress s aktualizáciami a technickou podporou, ktorú získate!

Môžete tiež získať balík vývojárov za jednorazovú platbu 249 USD. To vám v dlhodobom horizonte ušetrí veľa peňazí. Ak sa vám nepáči, čo doplnok robí na vašom webe, vždy máte k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby.

záver

Monarch je jedinečný doplnok na zdieľanie sociálnych sietí chápe potrebu používateľa. Či už je to začiatočník WordPress alebo skúsený webmaster – vďaka ovládaniu doplnku si môže každý zvyknúť intuitívne dizajn. So svojimi neuveriteľnými vlastnými funkciami v kombinácii s komunitou podporovateľov a dokumentáciou podobnou encyklopédii Monarch určite stúpa na trón najlepších doplnkov pre zdieľanie obsahu WordPress..

Ako vždy by sme radi počuli od našich čitateľov. Používate Monarch? Čo si o tom myslíš? Robí váš aktuálny doplnok niečo, čo Monarch nerobí? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map