Najlepšie WordPress Bundle a členské stránky

Balíky tém / členské weby WordPress sú skvelým spôsobom, ako získať veľa prémiových tém za primeranú cenu. Licencie na jednotlivé témy sa môžu spúšťať kdekoľvek od niekoľkých babiek po stovky dolárov len pre jednu tému. Krása zväzkov a členských webov spočíva v tom, že dostávate všetky svoje témy za mesačný alebo ročný poplatok, ako aj podporu a aktualizácie týchto tém..


Zostavili sme zoznam niektorých najlepších zväzkov / členstiev na tému WordPress na webe. Toto je iba malá časť dostupných balíkov, ale všetky sú od spoľahlivých a dôveryhodných autorov tém. Náš zoznam predstavuje vysoko kvalitné a užitočné balíčky obchodov s témami WordPress a dúfame, že čoskoro využijete výhody niekoľkých!

Témy Kingdom – 129 dolárov ročne

themes-ríše-WordPress-bundle

Toto je cenovo dostupná voľba pre stránku so súbormi tém, majú však témy s najvyššou úrovňou záťaže a podporu ceny. Nenechajte sa zmiasť nízkou cenou – Témy Kingdom ponúka kvalitné témy (v súčasnosti 41) pre podnikanie, blogy a portfóliá, ako aj viac špecializovaných tém, ako sú časopisy, reštaurácie a elektronický obchod. Ponúkajú veľa za cenu 129 dolárov ročne.

Navštívte Themes Kingdom

Elegantné témy – 69 dolárov ročne

Pravdepodobne jeden z najznámejších stránok s témou WordPress. Elegantné témy si vybudovali silnú reputáciu na funkciách bohatých a ľahko použiteľných za nízku ročnú cenu. V súčasnosti majú 87+ tém WordPress v rôznych oblastiach (blog, časopis, elektronický obchod, portfólio atď.) A každý mesiac vydávajú niekoľko nových. Iba za 69 dolárov ročne je to neuveriteľná hodnota.

Navštívte Elegant Themes

ThemeFuse – 17 dolárov mesačne

ThemeFuse ponúka vysoko kvalitné témy WordPress v rôznych štýloch a rozloženiach. V súčasnosti majú 23 tém, ktoré sú úžasné pre skutočný východ, reštaurácie, právnické firmy, umelcov, lekárske ordinácie, športové správy a oveľa viac. Získajte prístup k všetkým ich témam WordPress za 17 dolárov mesačne (plus jednorazový poplatok 199 dolárov).

Navštívte ThemeFuse

StudioPress – 399,95 dolárov na celý život

StudioPress je známy obchod s témami WordPress s aktuálnym počtom 47 pôsobivých tém podľa názvu. Všetky ich témy sú spustené v rámci Genesis Framework – SEO priateľský, super flexibilný a ľahko prispôsobiteľný rámec tém WordPress. Za 399,95 dolárov si môžete kúpiť balík „Pro-Plus All Themes Package“, ktorý obsahuje všetky témy programu StudioPress na celý život a podporu a aktualizácie.

Navštívte StudioPress

Themify – 79 dolárov ročne

Vďaka mnohým elektronickým obchodom, viacúčelovým a responzívnym témam WordPress je to vynikajúca možnosť členstva, ak ste (alebo pracujete) malé podniky. Themify má momentálne 31 tém a všetky sú profesionálne, ľahko použiteľné a veľmi univerzálne. Každá licencia na tému stojí 49 dolárov – takže ročný členský poplatok 79 dolárov je ukradnutie, ak plánujete používať 2 témy ročne..

Navštívte Themify

Téma pece – 99 dolárov ročne

Téma Furnace, relatívne nová, ponúka vysoko kvalitné témy postavené na UpThemes Framework. Medzi ich témy patria aj ďalšie elegantné funkcie, ako je posuvník Nivo a vlastné widgety pre Flickr, Twitter a ďalšie sociálne médiá. Získajte všetkých 9 svojich vynikajúcich tém za pouhých 99 dolárov ročne.

BizzThemes – 99 dolárov ročne

Členstvo v programe BizzThemes je skvelé, pretože ponúka hlavne obchodné a špecializované obchody (nechtový salón, advokátska kancelária, reštaurácia, hosting atď.) WordPress. Ich zbierka 24 viacúčelových obchodných tém je ideálna pre začínajúce podniky, ktoré chcú na návštevníkov svojich stránok urobiť prvý dojem. Členstvo je iba 99 dolárov ročne (plus jednorazový registračný poplatok 100 dolárov) a predstavuje dobrú investíciu do budúcnosti vášho podnikania..

Navštívte BizzThemes

WPZoom – 19 dolárov mesačne

WPZoom má solídne portfólio moderných, ale profesionálnych WordPress tém. Majú obchodné, časopisecké, spravodajské, responzívne, portfóliové a multimediálne témy, všetky s panelom Možnosti WPZoom a celoživotnou podporou. Ich úžasný zoznam 56 tém môžete získať iba za 19 dolárov mesačne (plus jednorazové zaregistrovanie bezplatne za 199 dolárov).

Navštívte WPZoom

VivaThemes – balík 129 dolárov

Táto stránka s členstvom na tému WordPress ponúka 38 jednoduchých a profesionálnych tém. Ich témy pokrývajú rôzne štandardné a špecializované stránky vrátane redakčného systému, portfólia, fotografie a blogov. Balík „All Themes Pack“ vo výške 129 USD, ktorý obsahuje všetky súčasné témy Viva, je minimálna suma, keď zvážite, koľko stránok by ste mohli vytvoriť pomocou prispôsobených verzií tém Viva Themes..

Navštívte VivaThemes

Organické témy – 249 dolárov na celý život

Organické témy vyvíja jedinečné a profesionálne témy. Všetkých 19 ich čistých tém bolo zložených starostlivo a ľahko sa používajú a prispôsobujú. Získajte balíček pre vývojárov za 249 dolárov, ktorý obsahuje všetky témy organických tém (minulé, súčasné a budúce témy).

Navštívte Organické témy

PremiumPress – 249 dolárov na celý život

Tento obchod s témami vyvíja vysoko kvalitné a funkčne bohaté témy WordPress. PremiumPress sa špecializuje na témy optimalizované pre SEO, ktoré sú ideálne pre online obchody. Ich 11 podrobných tém je určených pre výklenky, ako sú aukcie, kupóny, inzeráty, nákupné vozíky a ďalšie. Všetky motívy prichádzajú aj s pôsobivou podporou zákazníka 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Investovaním do „VIP zbierky“ získate prístup k všetkým súčasným a budúcim témam PremiumPress za pouhých 249 USD.

Navštívte stránku PremiumPress

AppThemes – 249 dolárov za prvý rok

Pravdepodobne najtechnickejšie dostupné témy, témy aplikácie WordPress od AppThemes sú mimoriadne cenné. Ich 5 tém týkajúcich sa inzerátov, pracovných ponúk, správy kupónov, fóra pomoci a obchodného adresára je výnimočných. Každá monumentálna téma obsahuje obrovské množstvo funkcií a bezkonkurenčnú podporu a každá téma predstavuje 99 dolárov za pop. Počiatočné ročné náklady na členstvo vo výške 249 USD (a náklady na obnovenie vo výške 79 USD ročne) znamenajú, že dostanete polovicu skutočných nákladov na témy..

Navštívte AppThemes

Aký je váš obľúbený web, ak existuje?

Je to veľa obchodov s témami / zväzkami tém! Ste v súčasnosti členom niektorého z nich alebo ak ste blázni, všetci? Dajte nám vedieť akékoľvek minulé skúsenosti s niektorým z týchto tematických obchodov (dobrých alebo zlých), ktoré by sme my a naši čitatelia radi vedeli, či máte s týmito témami nejaké pozitívne alebo negatívne skúsenosti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map