Obmedzte kontrolu obsahu a prehľad obsahu

Obmedzte doplnok Content Pro WordPress

Ahoj priatelia! Sme späť s ďalšou úžasnou dohodou pre vás. Tentoraz sa jedná o doplnok Obmedziť obsah Pro WordPress z doplnkov Pippin, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť členskú stránku. Teraz sa pozrime, prečo je tento doplnok taký úžasný!


Dôvody pridania členstva na váš web

Existujú dôvody na pridanie systému členstva na vaše webové stránky. Tu je niekoľko dôvodov, prečo možno budete chcieť alebo potrebujete pridať na svoju webovú stránku iba časť pre členov.

Spustite svoj vlastný internetový obchod

Obmedzte možnosti plánu obsahu Pro

Členstvo je skvelý spôsob, ako si na svojom webe zarobiť na živobytie, a ak chcete na svojom webe predávať balíky produktov alebo služieb, budete chcieť integrovať svoju vlastnú členskú platformu. Obmedziť obsah Pro je dodávaný s plnou podporou plánov s množstvom možností prispôsobenia, takže môžete upravovať cenu, trvanie, úroveň prístupu a ďalšie. Doplnok dokonca obsahuje doplnky na integráciu s programom Download Monitor (aby ste mohli spravovať svoje vlastné stiahnutia z vlastného webu), ako aj s programom AffiliateWP (ak chcete spustiť svoj vlastný affiliate program).

Rozšírte svoje podnikanie

Obmedziť Content Pro Obmedzený obsah

Môžete tiež ponúknuť bezplatné členstvo, ktoré predstavuje skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje podnikanie. S členskou sekciou môžete poskytnúť väčšiu hodnotu a získať viac čitateľov. Na stránkach WPExplorer sa používatelia prihlasujú k našim exkluzívnym bezplatným témam, ktoré nájdete iba na našich stránkach. Ak chcete ponúknuť akúkoľvek formu exkluzívneho obsahu alebo obsahu určeného iba pre členov, obmedzte obsah Pro je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť.

Pridanie členstva s obmedzením obsahu Pro

Pridanie členstva na váš web nemusí byť ťažké – obmedzovanie obsahu Pro to veľmi uľahčuje! Stačí nainštalovať doplnok a nakonfigurovať možnosti predplatného, ​​spravovať svojich členov, exportovať finančné údaje a ďalšie.

Obmedzte odbery obsahu Pro

Všetko je k dispozícii na vašom hlavnom paneli WordPress a je jasne označené (s popismi), aby ste porozumeli a plne využili všetky funkcie na dosah ruky. A môžete pridať viac úrovní, upgradov a dokonca aj kódy zliav.

Obmedzte tvorbu prehľadov obsahu

Jo, a je tu aj dosť pekná časť o podávaní správ. Môžete zobraziť grafy svojich zárobkov a registrácií (ktoré sú filtrovateľné podľa úrovne predplatného a časového obdobia, aby ste mohli sledovať svoj pokrok).

Čo nastavuje obmedzenia obsahu okrem konkurencie

Vieme, že existuje veľa bezplatných a prémiových možností, ktoré treba zvážiť, ale pre mnohých blogerov a podnikateľov WordPress je obmedzovanie obsahu jedným z najlepších možností. Najskôr môžete vyskúšajte doplnok zadarmo stiahnutím Obmedzte doplnok WordPress bez obsahu z WordPress.org. Keď viete, že je to pre vás ten správny doplnok, je inovácia na verziu Pro rovnako jednoduchá ako výber plánu.

Doplnok bol tiež kódované s cieľom. Pippina poznáme už veľmi dlho a vieme, že je jedným z najlepších vývojárov doplnkov. Prečo by mu inak WordPress.org dôveroval pri kontrole príspevkov? Keď vytvorí doplnok, napríklad Obmedziť obsah, každý riadok kódu a každá funkcia doplnku sa vyberie premyslene a účelne. Vďaka tomu je silný, spoľahlivý a bezpečný doplnok.

Zadná časť doplnku však nie je jediným dôležitým faktorom. Obmedziť obsah Pro je tiež veľmi dôležité jednoduché použitie. Všetky možnosti a funkcie sú k dispozícii priamo na hlavnom paneli programu WordPress (napríklad prehľady zárobkov a registrácií, faktúry vo formáte PDF alebo možnosti exportu do údajov členov a platieb). Existujú aj krátke kódy, takže môžete vkladať formuláre, obmedzovať obsah, pridávať podrobnosti o predplatnom a ďalšie položky, kdekoľvek ich budete potrebovať.

Navyše, ak máte otázku, pravdepodobne nájdete odpoveď v komplexná online dokumentácia. Všetko je tu od inštalácie a používania krátkych kódov, až po vývojovo zamerané dokumenty o akčných hákoch a funkciách. Ešte lepšie sú videá a snímky obrazovky, ktoré vás prevedú jednotlivými krokmi každého sprievodcu, aby ste ich mohli sledovať ďalej. A mimochodom, nemôžete nájsť odpoveď, alebo ak máte žiadosť o funkciu, Obmedziť obsah Pro podporný tím vám rád pomôže. Stačí odoslať žiadosť a technik sa k vám dostane hneď, ako to bude možné.

Ach, a hoci to nie je konkrétne pre program Restrict Content Pro, prémiové členstvo doplnku pre jeden z výkonných doplnkov spoločnosti Pippin vám poskytuje prístup k exkluzívne návody a zdroje na jeho webovej stránke. Skvelý zdroj pre každého mocného používateľa WordPress!

A obmedzením obsahu Pro to môžete urobiť omnoho viac pomocou doplnkov

Obmedzenie doplnkov Content Pro

Chcete ešte viac? Existuje niekoľko funkcií, ktoré môžete pridať do svojej inštalácie produktu Restrict Content Pro pomocou doplnkov. V súčasnosti existuje 12 bezplatných a prémiových doplnkov vytvorených spoločnosťou Pippin, pre sledovanie sťahovania, affiliateWP, WP Job Manager, MailChimp, Braintree platobnú bránu, sledovanie kampaní, pridávanie Wysija, matematické overovanie, integráciu bbPress, import používateľov CSV, zľavy pre členov EDD a presadiť silné heslá.

K dispozícii je tiež 9 ďalších doplnkov pre tretie strany, ktoré zavádzajú systém ActiveCampaign, ConvertKit, iDevAffiliate, MailChimp Pro, BuddyPress, taxamo, GetResponse, Zmluvné podmienky a EDD zľavy. Môžete zobraziť a dozvedieť sa viac o všetkých Obmedzenie doplnkov Content Pro na webovej stránke.

Obmedzte Content Pro, špičkový doplnok

5 hviezdičiek poskytujeme pre ľahké použitie, dostupnosť doplnkov a rozšírení a kvalitu dokumentácie. Je to vynikajúci doplnok pre začiatočníkov, pretože možnosti sú ľahko zrozumiteľné a konfigurovateľné. Je však rovnako vhodný pre pokročilých vývojárov, ktorí budú využívať akčné háky, súbory šablón a ďalšie.

Získajte Obmedzenie obsahu Pro dnes

Tešíme sa, až sa zajtra uvidíme na ďalší úplne nový exkluzívny obchod z jedného z našich obľúbených zdrojov pre WordPress – Might Deals!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map