Posuňte Deck 2 WordPress Slider Plugin Recenzie

Doplnok WordPress Slide Deck 2 vám umožní na vašom webe vytvárať neobmedzené množstvo posúvačov krásneho obsahu. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov použitia doplnkov a je dodávaný so všetkými úžasnými funkciami.


Navštívte oficiálnu stránku Slide Deck

Funkcie posuvnej plošiny 2

Slide Deck má veľa skvelých funkcií, vďaka ktorým je vysoko prispôsobiteľný a užívateľsky prívetivý. Nižšie som zdôraznil niektoré z hlavných funkcií doplnku Slide Deck, ako sa uvádza na ich stránkach – podrobnejšie sa venujem týmto podrobnostiam v prehľade videí, ale len preto môžete získať všeobecnú predstavu o tom, čo robí doplnok tak špeciálna.

Viac typov obsahu

Jedna z najlepších vecí na Slide Deck 2 a čo ju naozaj odlišuje od ostatných zásuvných modulov, je to, že podporuje rôzne typy snímok … obrázky, text, html a videá. A nezasekávate sa na žiadny konkrétny typ snímky, na jednom jazdci môžete mať všetky snímky obrázkov, všetky videá alebo môžete mať kombináciu rôznych typov snímok.!

Typy obsahu posúvacieho balíčka

Keď idete na vytvorenie snímky, jednoducho ju vyberte z rozbaľovacej ponuky a zobrazia sa všetky nastavenia typu snímky, takže môžete tento štýl snímky ľahko prispôsobiť vašim potrebám..

Môžete mať diapozitívy s …

 • snímky
 • text
 • HTML
 • videá

Ľahký editor WYSIWYG

Všetky možnosti a nastavenia pri vytváraní snímok pomocou Slide Deck sa robia pomocou intuitívneho užívateľského rozhrania, ktoré sa veľmi ľahko používa. Na ľubovoľný list môžete pridať titulky alebo text tela, vybrať si medzi viacerými rozloženiami svojich obrázkov, ľahko odovzdávať a / alebo mazať obrázky, vyberať medzi preddefinovanými štýlmi alebo si vytvárať vlastné, drag-and-drop vaše snímky … atď.

Posuňte plošinu WYSIWYG

Živý náhľad

Najlepšie veci o Slide Deck sú podľa môjho názoru živý náhľad. Pri práci na tvorbe snímok sa v doplnku zobrazí aktívny náhľad jazdca priamo na hlavnom paneli, aby ste presne videli, ako bude vyzerať na prednom paneli. Ak upravíte snímku, potiahnete snímky okolo, zmeníte objektív (štýl posúvača) atď., Môžete vidieť všetky tieto zmeny na živom posúvači, ktorý môžete vyskúšať. To zabezpečí, že keď pôjdete na príspevok na front-ende, bude to vyzerať perfektne!

Preview Deck Preview

vnímavý

Slide Deck nedávno aktualizoval svoj doplnok tak, aby plne reagoval. To znamená, že ak prevádzkujete responzívnu tému WordPress, nebudete mať žiadne problémy s používaním tohto doplnku. Testoval som citlivosť na ich demo a nie je to zlé. Samozrejme, že s akýmkoľvek posúvačom obsahu nebude 100% dokonale responzívny – ale umožňuje byť skutočný, že akýkoľvek web v mobilnom zariadení nebude vyzerať rovnako dobre ako predvolený web v plnej veľkosti..

Posuvný balíček reagujúci

Ak prejdete na SlideDeck, vďaka tejto novej aktualizácii majú úžasnú 25% zľavu

Prehrávač Video Slide Slide

Úžasní ľudia, ktorí vytvorili Slide Deck (Digitálna telepatia), poskytli mi prémiovú verziu doplnku, aby som si ju mohol vyskúšať a ukázať vám, ako všetko funguje. Spočiatku som bol trochu ohromený všetkými možnosťami a nastaveniami, ale zoznámenie sa so systémom trvalo len 10 minút, pretože je veľmi intuitívne. Vo videu nižšie som vám chcel ukázať, ako by sa dal vytvoriť posúvač pomocou Slide Deck a len rýchly prehľad o možnostiach a niektorých kľúčových funkciách. Veľmi sa mi páčilo písanie správ s doplnkom, osobne ho nemám k dispozícii, ale možno budete!

Nechcel som ísť do obrovských detailov, pokiaľ ide o každé malé nastavenie zahrnuté pre každú snímku Deck a jednotlivé štýly snímok, pretože doplnok je skutočne masívny a bolo by to najdlhšie video, aké kedy bolo. Dúfam, že ak ste sa pozerali na video, máte dobrý pocit o tom, aké ľahké je použitie doplnku a ako je nabitý funkciami. Osobne sa mi veľmi páči živý náhľad pri prispôsobovaní balíka snímok, takže som naozaj chcel ukázať, že vo videu – len opis doplnku v skutočnosti nerobí spravodlivosť, musíte ho skutočne vidieť, aby ste si ho mohli vážiť.!

Moje myšlienky

Jediné, čo by som rád videl, bolo, keby používateľské rozhranie bolo trochu viac naladené na predvolené používateľské rozhranie WordPress, niektoré farby / tlačidlá jednoducho vyzerajú na mieste. Som veľkým fanúšikom použitia čo najväčšieho počtu vstavaných štýlov a udržiavania vecí čo najbližšie k používateľskému rozhraniu WP. To však nie je problém (a áno, vyzerá to krásne) a niektorým ľuďom by sa naopak mohol páčiť moderný / elegantný vzhľad doplnku..

Celkovo si myslím, že doplnok je naozaj skvelý. Pri testovaní doplnku a oboznámení sa s tým, ako to funguje, som sa veľmi rýchlo nestretol s problémami ani problémami – nemusel som čítať žiadnu dokumentáciu, pretože všetko jednoducho dáva zmysel. Páči sa mi skutočnosť, že doplnok má prednastavené štýly na pridávanie titulkov a podobne na vaše obrázkové snímky, textové snímky, ktoré nie som veľkým fanúšikom, videozáznamy sú naozaj skvelé a užitočné a samozrejme sa mi veľmi páči aj snímka HTML, pretože je ideálny pre pokročilých používateľov, ktorí chcú o jazdca viac viac.

Získajte Slide Deck

Kliknutím na tlačidlo nižšie prejdete na oficiálnu stránku, kde sa dozviete viac, získajte tento úžasný doplnok a začnite pre svoje stránky vytvárať skvelé posúvače! Osobná verzia začína na 49 dolárov, čo je veľa.

Vyskúšajte sami: Ak kliknete nižšie a prejdete na web, môžete kliknúť na tlačidlo s textom „Vyskúšajte ukážku zdarma“, Aby ste si doplnok mohli vyskúšať sami a zistiť, ako je cool.

Získajte Slide Deck

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map