Prehľad systému Ticketa a systém správy udalostí Tickera WordPress

Tickera WordPress Tick Ticking

ticker prešlo mnohými obrovskými zmenami a okrem toho, že ide o systém predaja vstupeniek na podujatia, nemá Tickera takmer nič spoločné s pôvodným vydaním, ktoré bolo revidované pred niekoľkými rokmi.. Je to úplne nový doplnok!


Urobili kompletné prepracovanie vizuálnej časti doplnku, pridali množstvo nových možností a pridali niekoľko ďalších k už aj tak obrovskému výberu doplnkov, čím sa celkový počet zvýšil na pôsobivý 22 doplnkov

Okrem toho prehodnotili aj svoju webovú stránku, ktorá má úplne novú vizuálnu príťažlivosť a, úprimne povedané, vyzerá úžasne a je veľmi dobre zorganizovaná, hoci napĺňanie tohto množstva informácií na webovej stránke bolo určite výzvou. Takže späť do doplnku …

Obrazovka inštalácie Tickera

Ak začínate byť čerstvý a inštalujete Tickeru prvýkrát, budete vítaní sprievodcom peknou inštaláciou ktoré vám pomôžu prejsť úvodným nastavením, aby ste sa dostali čo najrýchlejšie.

nastavenie

Počas nastavovania sa zobrazí otázka, či chcete spustiť program Tickera ako samostatný alebo v sprievode spoločnosti WooCommerce, ktorá vyžaduje doplnok Bridge for WooCommerce.. Áno, čítate to správne – Tickera je plne kompatibilná s WooCommerce na chvíľu vám to umožní predávať vstupenky Tickera ako akýkoľvek iný produkt WooCommerce. Ako viete, WooCommerce je jedným z najlepších spôsobov, ako vybudovať internetový obchod s WordPress, a so spoločnosťou Tickera si zachováte všetky ďalšie funkcie, ktoré WooCommerce ponúka v oblasti funkcií elektronického obchodu. Pomerne výhodné, ak už prevádzkujete WooCommerce a predávate na svojom webe ďalšie položky.

Vytváranie udalostí a lístkov

Vytváranie udalostí je pomerne ľahké a priame s trochou logicky usporiadaných informácií, ktoré musíte zadať o svojej udalosti.

Udalosti Tickera

Akonáhle skončíte s vytváraním vašej udalosti, navrhneme vám vytvorenie typov vstupeniek súvisiacich s vašou udalosťou, čo je tiež hračka s množstvom dobre organizovaných možností.

Tickera Tickets

… a môžete to urobiť toľkokrát, koľkokrát chcete – to znamená, že môžete mať priradených toľko udalostí, koľko typov lístkov sa vám páči. Žiadne obmedzenia!

Keď skončíte s jednoduchou úlohou vytvárať udalosti a typy vstupeniek, je čas na ešte jednoduchšiu prácu umiestnenia vhodných skratiek na ktorúkoľvek z vašich stránok alebo príspevkov, aby sa zobrazili akékoľvek informácie o vašej udalosti alebo lístkoch.. Hovoríme „jednoduchšie“, pretože existuje úhľadný malý „tvorca krátkych kódov“, ktorý pre vás vytvorí skrátený kód na základe vášho výberu a možností..

add-skrátený

Aj napriek tomu, že ste prostredníctvom staviteľa krátkych kódov umiestnili kódy, môžete mať stále všetko potrebné na to, aby ste svoje vstupenky predali, pretože stránka udalosti ponúka elegantnú funkciu na automatické zobrazovanie lístkov priradených k tejto udalosti.

ticker predného

A najlepšie na tom je, že Tickera bude hrať pekne s prakticky akýmkoľvek dobre kódovaným motívom WordPress a vyberie štýl, ktorý bezchybne splynie s vašimi webovými stránkami (možno dajú bezplatné témy WordPress od WPExplorer)..

Platobné brány

Teraz, aby ste mohli čokoľvek predávať, budete potrebovať účet obchodníka Platobné brány podporované spoločnosťou Tickera. A je tu veľa z čoho vyberať, pretože samotný Tickera v súčasnosti priamo podporuje viac ako sto platobných brán, takže kdekoľvek ste na planéte, existuje malá šanca, že nebudete môcť nájsť aspoň niekoľko podporovaných platobných brán, ktoré sú k dispozícii. vo vašej krajine. A aj keď sa tak stane a vo vašej krajine nie je k dispozícii žiadna z podporovaných platobných brán, nezúfajte a nezabudnite skontrolovať, či WooCommerce podporuje platobnú bránu, ktorú chcete používať, pretože Tickera je s ňou plne kompatibilná.

Platobné-brány

Vlastné formuláre

Bez ohľadu na to, či používate Tickeru ako samostatný produkt alebo používate WooCommerce ako predajnú platformu pre vstupenky Tickera, môžete využiť tú úžasnú Doplnok vlastných formulárov. Tento doplnok vám umožní vytvoriť si vlastné formuláre pokladníc ľubovoľným spôsobom a zhromažďovať všetky ďalšie informácie o vašich účastníkoch pomocou prepínačov, začiarkavacích políčok, textových oblastí, textových vstupov a rozbaľovacích ponúk, ktoré máte k dispozícii, aby ste ich usporiadali podľa vašich predstáv. A aby sa to všetko doplnilo, všetky tieto informácie môžu byť umiestnené do šablóny lístka prostredníctvom zodpovedajúcich prvkov šablóny lístka a môžu byť exportované prostredníctvom Doplnok exportu vo formáte CSV so všetkými ostatnými údajmi, ak sa tak rozhodnete.
mobile-apps

Skenovanie lístkov

Vypredali ste teda všetky vstupenky na svoju akciu. Čo bude ďalej? Zrejme budete musieť tieto lístky naskenovať pri dverách. IOS spoločnosti Tickera a Aplikácie pre Android preukázali svoju spoľahlivosť v teréne, ale okrem toho išli o krok ďalej a vytvorili Doplnok čítačky čiarových kódov ktorá umožní umiestňovanie čiarových kódov (ako aj QR kódov) na vaše lístky a skenovanie pomocou akéhokoľvek štandardného snímača čiarových kódov zo zadnej strany vašich webových stránok. Ak sa však necítite pohodlne a umožňujete ostatným prístup k zadnej časti, môžete použiť ich fantastické Nahlásenie aplikácie Chrome pre počítač. Keďže ide o aplikáciu Chrome, je pripravená na viacerých platformách, čo znamená, že ju môžete spustiť v podstate kdekoľvek, kde môžete nainštalovať prehliadač Google Chrome. Vďaka tejto aplikácii môžete tiež skenovať vstupenky offline, čo je veľmi vítaná funkcia, pretože nie každá udalosť je organizovaná v oblasti s dobrým pokrytím internetom a niekedy úplne chýba..

chróm-app-checkin

Doplnky Tickera

A tu to máte … bolo by oveľa ľahšie uzavrieť túto kontrolu ak ich nie je toľko možností a veľa z nich Doplnky Tickera. Ale vzhľadom na to, že v týchto doplnkoch spočíva nesmierne sila, bolo by nespravodlivé nespomenúť ich aspoň okrem Bridge for WooCommerce a Reader čiarových kódov, o ktorých sme už písali:

 • Kalendár podujatí Tickera pridá pekne štylizovaný kalendár vašich udalostí
 • Export vo formáte CSV pridáva funkčnosť exportu výkazov CSV na základe udalostí s voliteľnými poľami
 • Kódy sériových lístkov vytvára ľubovoľné poradové čísla lístkov s vlastnou predponou, vypchávaním čísel, príponou atď.
 • Podmienky malo by to byť samovysvetľujúce …
 • Vlastné písma šablón lístkov pridáva možnosť vkladať vlastné písma .ttf a používať ich na šablónach lístkov
 • Preklad aplikácií nahlásení prekladať každý kúsok aplikácií na nahlásenie iOS, Android alebo Chrome
 • Upozornenia na nahlásenie poslať uvítací e-mail s obsahom, ktorý sa vám páči, hneď ako je jeho vstupenka nahlásená
 • Hromadné zľavové kódy ideálne na pridávanie veľkého množstva zľavových kódov
 • Ceny založené na roliach majú rôzne ceny vstupeniek pre rôzne užívateľské role
 • Pripojenie zákazníka pre integráciu Customer.io
 • Pokladňa Mijireh integrácia
 • Platobná brána Mollie integrácia
 • Slack Notifications aby ste dostali upozornenie prostredníctvom Slack, keď sa každý lístok predá na vašom webe
 • hračka aby ste dostali upozornenie push na vaše zariadenie so systémom Android alebo iOS pri každom úspešnom zakúpení vstupenky
 • MailChimp integrácia
 • Sendloop integrácia
 • Twilio SMS oznámenia
 • Reťazové platby PayPal získajte výrez z každého z lístkov predaných vo vašej sieti viacerých miest WordPress
 • Prúžok Connect aby ste zhromaždili výrez z každého z lístkov predaných vo vašej sieti viacerých miest WordPress

Zabaliť

Tickera je vynikajúcou možnosťou na pridávanie udalostí do programu WordPress a na predaj vlastných vstupeniek na udalosti. Dúfajme, že vám tento prehľad poskytol dobrý prehľad o tom, čo dokáže tento úžasný doplnok urobiť. Už ste vyskúšali nový Tickera? Alebo možno na to máte nejaké otázky? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie – radi by sme vás počuli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map