Prezeranie platených členských odberov

Prezeranie platených členských odberov

Ak chcete vytvoriť webovú stránku pre členov WordPress, máte šťastie. Dnes sa pozrieme na výkonné funkcie Platené členské predplatné Pro.


Vytvorenie výnosného webového servera WordPress nie je ľahká úloha, najmä ako začiatočník. Potrebujete solídny plán a výkonný systém na registráciu členov a správu každého členstva. Bez nádherného doplnku (napríklad platené predplatné členov) budete mať ťažké vytvárať a spravovať svoju webovú stránku členstva.

V dnešnej recenzii zdôrazňujeme funkcie, vďaka ktorým je platené predplatné členov jedným z najlepších členských doplnkov WordPress na internete. Vychutnajte si koniec a nenechávajte bez zdieľania svojich myšlienok v komentároch.

Čo sú platené členské príspevky?

platené predplatné členov

Platené členské predplatné je šikovný doplnok WordPress od spoločnosti Cozmoslabs ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku členstva bez porušenia potu. Doplnok je zabalený až po okraj so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie výkonnej webovej stránky o členstve.

Ale aj napriek tomu, že má predplatné milión a jeden, je predplatné platené intuitívne a ľahko sa používa. Každý (a tým myslím NIKTO), ktorí môžu používať webový prehliadač, môžu jednoducho nakonfigurovať doplnok tak, aby vytvoril webovú stránku členstva v ľubovoľnom čase.

Jadrový doplnok je zadarmo, ale máte dva prémiové balíčky, t., fanatikovpre ktoré vám ponúkajú ešte viac funkcií. Na túto kontrolu používame platené členské odbery pre.

Funkcie platených odberov členov

funkcie platených odberov členov

Prevádzkovanie webových stránok pre členov je vážna vec, čo znamená, že potrebujete výkonný doplnok, ktorý obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete. Predplatné plateného člena nesklame. Doplnok je dodávaný s pekným sada funkcií. Tu je krátky zoznam očakávaní.

Funkcie platených odberov členov

 • Platené a bezplatné predplatné – Pomocou skráteného kódu [pms-register] môžete ľahko pridať registračné formuláre na ľubovoľnú stránku alebo príspevok. Používatelia sa potom môžu prihlásiť na odber ľubovoľného z vašich členských plánov – zadarmo alebo za úhradu
 • Vedenie účtu – Používatelia môžu svoje účty jednoducho prezerať a spravovať. Na vytvorenie stránky účtu použite [pms-účet]
 • Obmedzte obsah – Obsah môžete ľahko obmedziť v závislosti od plánu prihlásenia alebo stavu prihlásenia. Okrem toho môžete obmedzte produkty WooCommerce alebo celý váš obchod.
 • Jednoduché prihlásenie – Na vytvorenie jednoduchých prihlasovacích formulárov pre svojich členov použite skratku [pms-login]
 • Správa členov – Platené odbery členov sú vybavené vynikajúcim panelom, ktorý vám umožňuje prezerať a spravovať svojich členov
 • Správa predplatného – Používatelia môžu upgradovať z existujúceho plánu prihlásenia
 • Bezplatné skúšobné a registračné poplatky – Teraz môžete svojim členom ponúknuť bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vyprší po stanovenom období. Potom môžete účtovať registračný poplatok
 • Správa platieb – Platené členské príspevky vám umožňujú jednoducho sledovať všetky platby členov, stavy platieb a zakúpené plány predplatného
 • E-mailové šablóny – E-maily odosielané používateľom môžete ľahko prispôsobiť pri registrácii, aktivácii predplatného, ​​zrušení alebo vypršaní platnosti
 • Základné vykazovanie – Doplnok vám umožňuje sledovať výkonnosť vašej webovej stránky o členstve, pokiaľ ide o nových členov a príjmy
 • Export údajov člena – Všetky členské údaje môžete ľahko exportovať do súboru CSV
 • Zabráňte zdieľaniu účtu – Používateľom môžete zabrániť v tom, aby sa prihlasovali do toho istého účtu z viacerých miest
 • Viacnásobná integrácia – Môžete ľahko integrovať predplatné plateného člena s Elementor, WooCommerce, bbPressTvorca profilov, čo znamená, že môžete preplniť svoju členskú webovú stránku ako profesionál
 • Vytvorte členské zľavy – Môžete vytvoriť zľavy člena pre produkt alebo plán predplatného
 • E-mailové pripomenutia – Môžete nastaviť viac e-mailových pripomenutí, ktoré sa používateľom automaticky posielajú pri určitých spúšťacích udalostiach
 • Zaplaťte, čo chcete – Tento doplnok umožňuje vašim členom platiť to, čo chcú predplatiť
 • reCAPTCHA – Zabezpečte svoje formuláre a zabráňte nepríjemným registráciám proti spamu
 • Integrácia s viacerými platobnými bránami vrátane PayPal Standard, PayPal Express a prúžok čo vám umožní vyberať jednorazové a opakujúce sa platby bez škytnutia
 • Odkvapkávanie obsahu – Môžete nastaviť časové plány obsahu, ktoré vám pomôžu uvoľniť obsah používateľom až po uplynutí určitého obdobia
 • faktúry – Môžete generovať faktúry pre plány predplatného dynamicky
 • Viaceré odbery na používateľa – Používatelia sa môžu prihlásiť na viac ako jeden plán predplatného

Ako vidíte, doplnok pre platené členské odbery je plný funkcií, ktoré potrebujete na vytvorenie výkonného webu pre členov bez toho, aby ste rozbili banku. S funkciami mimo cesty, pripravme doplnok.

Ako nainštalovať doplnok pre platené členské odbery

Raz ty kúpiť predplatné plateného člena, dostanete e-mail s informáciami o vašom účte, ako aj odkazy na stiahnutie doplnkov. Prípadne si môžete stiahnuť doplnok a doplnky z účtu Cozmoslabs.

potvrdenie o nákupe plateného člena

Stiahnite si doplnok a doplnky do svojho počítača a pustite sa do práce. Na ovládacom paneli WordPress prejdite na Doplnky> Pridať nové.

ako pridať nový

Ďalej stlačte Odovzdať doplnok , vyberte hlavný doplnok a stlačte Nainštalovať teraz ako zvýrazňujeme nižšie.

nahranie doplnku pre platené členské odbery

Počkajte na dokončenie inštalácie a potom kliknite na ikonu Aktivujte doplnok gombík.

aktivovať platené odbery členov

Ak tak urobíte, presmeruje vás na nižšie uvedeného sprievodcu nastavením plateného odberu členov.

Sprievodca nastavením vám pomôže nakonfigurovať niekoľko možností. Napríklad si môžete zvoliť automatické vytváranie členských stránok, automatické prihlasovanie používateľov po registrácii a zabránenie zdieľania účtov hneď na začiatku. Okrem toho si môžete nastaviť platobné brány a menu.

Môžete vynechať Sprievodcu nastavením

Môžete tiež preskočiť sprievodcu nastavením a vrátiť sa späť na informačný panel správcu WordPress, kde si všimnete novú položku ponuky Platené členské odbery, ako je to znázornené nižšie.

Kliknutím na vyššie uvedenú položku ponuky (t. J. Platené odbery členov) spustíte nasledujúce Základné informácie obrazovka. Táto obrazovka obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete na konfiguráciu predplatného plateného člena.

stranou: V tejto chvíli môžete svoje doplnky nainštalovať a aktivovať. Ak chcete využívať svoje doplnky, musíte si najprv aktivovať licenciu pomocou navigácie na Platené členské odbery> Doplnky ako zdôrazňujeme nižšie.

Sériové číslo nájdete na Účet Cozmoslabs.  Skopírujte a prilepte licenčný kľúč a kliknite na ikonu Uložiť zmeny tlačidlo, ako je uvedené vyššie.

Konfigurácia predplatného plateného člena

Ak je vaša licencia aktívna, je čas pozrieť si ďalšie položky ponuky Platené členské odbery. Objavte, čo ponúka doplnok.

Plány predplatného

Predplatné plateného člena vám umožňuje ľahko vytvárať plány predplatného. Jednoducho prejdite na Platené členské odbery> Plány predplatného a kliknite na ikonu Pridať nové ako je znázornené nižšie.

Pridajte potrebné údaje a nakoniec stlačte Uložiť odber ako podrobne uvádzame nižšie.

Po vytvorení plánu odberu môžete pridať inováciu alebo downgrade, čo sa hodí, ak chcete vytvoriť bezplatnú skúšobnú verziu. Pre ilustráciu pozri obrázok nižšie.

Rýchlo sa pohybujeme.

členovia

Ak chcete vidieť svojich členov a upraviť predplatné členov, jednoducho prejdite na Platené členské príspevky> Členovia ako je uvedené nižšie.

platby

Prejdite na Platené členské príspevky> Platby na zobrazenie vašich platobných podrobností, ako zdôrazňujeme nižšie.

Obmedzenie produktu WooCommerce

Doplnok Platené členské odbery vám umožňuje obmedziť produkty WooCommerce, čo je užitočné, ak chcete vytvárať produkty iba pre členov. Táto funkcia umožňuje obmedziť obidva produkty zobrazovanienákup, čo vám ponúka veľkú kontrolu nad vašim obchodom.

Ako to však dosiahnete pomocou doplnku Platené členské odbery? Pre začiatok musíte nainštalovať doplnok WooCommerce. Pre túto časť tutoriálu som založil fiktívny obchod WooCommerce, pridal som niekoľko vzorových produktov a vytvoril tri (3) plány predplatného, ​​t..

Ak teraz prejdem na stránku Platené členské odbery> Plány odberov, Dostanem nasledujúcu obrazovku.

predplatených plány

Ďalej som naplnil náš testovací obchod WooCommerce niekoľkými fiktívnymi výrobkami. Ak chcete zobraziť všetky produkty vo vašom obchode WooCommerce, jednoducho prejdite na Produkty> Všetky produkty v ponuke správcu WordPress, ako je to znázornené nižšie.

woocommerce-všetky produkty

Obmedzenie prezerania a nákupu produktov WooCommerce

Teraz, ak chcete obmedziť akýkoľvek produkt – povedzte vyššie uvedený fidget spinner – jednoducho kliknite na ikonu editovať odkaz na konkrétny produkt, ako zdôrazňujeme nižšie.

obmedzovať viac produktov platené z tretej odbery

Po načítaní editora produktov prejdite smerom nadol a uvidíte a Obmedzenie obsahu meta box, ako je znázornené nižšie.

obmedziť zobrazovanie a nákup produktov woocommerce

Ako zdôrazňujeme na obrázku vyššie, môžete obmedziť, ktorí členovia / plány predplatného môžu zobraziť a kúpiť ľubovoľný daný produkt (v našom prípade fidget spinner). Všetko, čo musíte urobiť, je zaškrtnúť Prihlásení používatelia začiarkavacie políčko a akékoľvek ďalšie príslušné začiarkavacie políčko (napr. zlatý plán) a vaša práca je hotová.

Poznámka: Pokiaľ nedefinujete vlastné nastavenia, doplnok Platené členské odbery použije predvolené nastavenie obmedzenia. Svoje pravidlá a správy o obmedzeniach môžete prispôsobiť prechodom na Platené odbery členov> Nastavenia> Obmedzenie obsahu ako zdôrazňujeme nižšie.

nastavenia obmedzenia obsahu pre platené odbery členov

Vyššie uvedená obrazovka vám ponúka množstvo možností prispôsobenia pre rôzne typy obmedzenia obsahu vrátane vlastnej správy, šablóny a presmerovania. Zahrajte si s možnosťami a uvidíte, s čím môžete prísť.

Zľavy len pre členov

Ak chcete svojim zákazníkom ponúknuť zľavy len pre členov alebo kódy zliav pri registrácii k účtu, musíte si najprv nainštalovať doplnok Zľavové kódy, ktorý nájdete vo svojom účte Cozmoslabs, ako je uvedené nižšie..

zľavové kódy

Po prevzatí doplnku ho nainštalujte a aktivujte na svojej webovej stránke WordPress ako bežný doplnok, t. J. Prejdite na Doplnky> Pridať nové> Odovzdať doplnok. Potom vyberte zo svojho systému súbor .zip a stlačte Nainštalovať teraz ako je znázornené nižšie.

inštalácia zľavových kódov členov predplatného

Po vyššie uvedenom procese jednoducho kliknite na ikonu Aktivujte doplnok tlačidlo, aby sa loptička hádzala, ako to zvýrazňujeme nižšie.

aktivácia doplnku zľavových kódov

Pri aktivovanom doplnku jednoducho prejdite na Platené členské odbery> Zľavové kódy ako je uvedené nižšie.

položka ponuky zľavového kódu plateného člena

Ak tak urobíte, vedie vás k Zľavové kódy obrazovka uvedená nižšie.

Keďže nemáme žiadne kódy zliav, vytvorte si ich, aby ste si mohli pozrieť, čo môžete očakávať. Kliknite na ikonu Pridať nové tlačidlo, ako sme sa podrobne v nižšie uvedenom snímku.

pridanie nového zľavového kódu s doplnkom pre platené predplatné členov

Biť Pridať nové sa dostanete na ľahko použiteľné Pridajte nový zľavový kód editor, kde môžete zadať podrobnosti o tejto konkrétnej zľave. Môžete si dokonca zvoliť predplatné, na ktoré sa má zľava uplatniť. Ďalšie podrobnosti nájdete na obrázku nižšie.

Vyplňte krátku formu správne a po dokončení jednoducho stlačte Ušetrite zľavu ako je znázornené na obrázku vyššie. Vaši používatelia môžu použiť zľavový kód vo svojom účte, vo formulári zoznamu plánov prihlásenia na odber a v registračnom formulári.

Keď už hovoríme o registračných formulároch, pridajte si ich na svoj web.

Registračný formulár

Registračný formulár umožňuje používateľom zaregistrovať sa na vašom webe. Platené členské predplatné uľahčuje vytvorenie registračného formulára ako A, B, C vďaka [PMS-register] skrátený kód.

Jednoducho prejdite na Stránky> Pridať nové ako ilustrujeme nižšie.

To vás dovedie k Pridať novú stránku editor. Názov stránky vhodne pomenujte napr. Registrovať, zadajte [PMS-register] skratku do editora, nakonfigurujte ďalšie možnosti stránky, ak je to potrebné, a nakoniec stlačte publikovať Tlačidlo. Podrobnosti nájdete na obrázku nižšie.

A nižšie je to, ako vyzerá registračný formulár, ktorý sme práve vytvorili, na našom testovacom webe.

Nevyzerá zle, nie? Dodáva sa s Zľavový kód lúka. A všetko, čo musíte urobiť, je pridať [PMS-register] skráťte kód a stlačte kláves publikovať gombík.

správy

Nižšie uvedená obrazovka prehľadov vám ponúka prehľad o výkonnosti vašej členskej stránky. Na stránku sa dostanete prístupom na Platené členské príspevky> prehľady ako je znázornené.

nastavenie

Stránka nastavení vám umožňuje nakonfigurovať platené odbery členov podľa vášho želania. Prejdite na Platené odbery členov> Nastavenia pre prístup na stránku, ako je uvedené nižšie.

Na vyššie uvedenej stránke môžete nakonfigurovať niekoľko možností, ako napríklad:

 • Vyberte, či chcete použiť štýl CSS s platenými členmi na úpravu rozhrania front-end
 • Po prihlásení sa používatelia automaticky prihlásia
 • Nastavte si svoje členské stránky, t. J. Zaregistrujte sa, prihláste sa, účet, zaregistrujte úspech a stratené stránky s heslom
 • Nastavte platobné brány
 • Povoliť a nakonfigurovať obmedzenie obsahu
 • Vytvorte e-maily, t. J. Úspešný e-mail s registráciou, e-mail s aktiváciou predplatného atď

Predplatné plateného člena je vynikajúci členský doplnok a jeho používanie je neuveriteľne ľahké. Neočakávam, že sa stretnete s problémami.

stanovenie ceny

Cozmoslabs vám ponúka dva cenové balíčky, Pro (149 dolárov) a Hobbyist (69 dolárov), ako je uvedené nižšie.

Žiadame vás, aby ste si vybrali cenový balík, ktorý vyhovuje vašim obchodným potrebám. Nezabudnite najprv skontrolovať funkcie. Hlavne Pro dodáva bezplatné skúšobné verzie, podporu pri registračných poplatkoch, 5 doplnkov (opakujúce sa platby, PayPal Express, Pás, fakturáciu, odkvapkávanie obsahu a viacnásobné predplatné na používateľa) a neobmedzenú licenciu na používanie. Programy Pro a Hobbyist zahŕňajú 1 rok podpory a aktualizácií.


Aké je naše konečné rozhodnutie? Ak hľadáte plne funkčný doplnok pre členstvo, ktorý sa ľahko používa, dôrazne odporúčame predplatené platené členstvo od spoločnosti Cozmoslabs. Tento doplnok pre členstvo v programe WordPress sa dodáva so všetkými možnosťami, ktoré potrebujete na vytvorenie výkonného a výnosného webu pre členov.

Máte otázku alebo návrh? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map