Pridajte e-mailové formuláre na prihlásenie do programu WordPress najjednoduchším spôsobom pomocou technológie Bloom

Vytváranie užitočného obsahu je iba časťou toho, čo udržuje prevádzku prichádzajúcu na váš blog každý týždeň. Ďalšou veľkou časťou je zdieľanie vašich webových stránok alebo blogu so čitateľmi, aby sa im zabránilo vracať sa. Jedným z najúčinnejších spôsobov zdieľania nového obsahu alebo produktov so svojimi návštevníkmi je informačný bulletin. Jeden tu máme dokonca aj vo WPExplorer (ak ste to ešte nevideli, je to priamo na našom bočnom paneli).


Spravodaje sú skvelým spôsobom, ako zdieľať nový obsah s čitateľmi, ktorí by ho inak na sociálnych médiách nevideli, pretože buďme úprimní – tweety a príspevky na časovej osi sa rýchlo pochovávajú. Informačný bulletin sa však dá objaviť kedykoľvek a pravdepodobne ho nemožno prehliadať tak ľahko ako príspevok v sociálnych médiách. Teraz je však zložitá časť – ako prinútite ľudí, aby sa prihlásili na odber bulletinu?

Doplnok Bloom Email Opt-in

kvet-palubnej-zosmiešňuje

Jednoduchá odpoveď na moju otázku vyššie je formulár na odoslanie e-mailu. Niečo, čo môžete mať vyskakovacie okno, krútiť sa, pripájať sa alebo jednoducho umiestniť na svoje webové stránky, aby svojim čitateľom dalo možnosť prihlásiť sa. Môžete si samozrejme nechať postaviť vlastný formulár na prihlásenie, alebo to urobiť sami, ak máte kódovacie schopnosti. Ale pre väčšinu z nás je doplnok najlepším a najjednoduchším spôsobom. A tu prichádza Bloom.

Bloom je úplne nový e-mailový doplnok na aktiváciu e-mailu z mozgov na stránkach Elegant Themes. Milovali sme ich sociálny doplnok Monarch, takže keď sme videli, že vytvárajú doplnok na prihlásenie e-mailom boli sme nadšení, že sme to vyskúšali. A určite to nesklamalo! Bloom je plný skvelých funkcií a ľahko použiteľných možností, takže každá úroveň používateľov programu WordPress môže pre svoju webovú stránku vytvoriť krásny a efektívny formulár prihlásenia..

Prispôsobenie prispôsobenia formulárov

Vstavaných je veľa skvelých funkcií, ktoré uľahčujú vytváranie formulárov prihlásenia. Vážne – chlapci z Elegant Themes mysleli na všetko! Môžete si vybrať zo šiestich základných typov prihlásenia, pomocou ktorých môžete na svoje webové stránky WordPress pridať odhlásenia pre informačné bulletiny: kontextové okno, prelet, pod príspevok, vložený obsah, uzamknutý obsah a widget. A pre každé z týchto rozložení existuje viac ako 100 šablón stylingu, ktoré vám pomôžu začať.

Šablóny sú skvelé, ale ak sa chcete skutočne dostať do rúk, môžete. Každý prvok je plne prispôsobiteľný. Pomocou vstavaných nástrojov na výber farieb nájdite svoju perfektnú hexadecimálnu hodnotu a do vlastných formulárov nahrajte svoje vlastné kreatívne obrázky. Môžete dokonca pridať vlastné CSS, ak sa chcete skutočne chcieť. Bloom uľahčuje vytváranie prispôsobených formulárov na prihlásenie.

kvet formy

A samozrejme, Bloom spolupracuje s hlavnými spoločnosťami zaoberajúcimi sa softvérom na e-mailový marketing, ktoré väčšina z nás pozná a miluje. Patria sem MailChimp, AWeber, neustály kontakt, sledovanie kampaní, Mad Mimi, iContact, GetResponse, Sendinblue, MailPoet, Feedblitz, Ontraport a Infusionsoft. Môžete tiež použiť Bloom s vlastným HTML formulárom. Mali by ste byť teda dobre pokrytí a malo by byť pre vás hračkou pridať do svojho formulára prihlášky bez ohľadu na to, ako plánujete vytváranie a správu spravodajcov.!

Testovanie rozdelenia na prihlásené formuláre

Čo skutočne optimalizovať formuláre prihlásenia? Testovanie rozdelenia A / B je jedným z najlepších spôsobov, ako vytvoriť a zdokonaliť svoju opt-in formu, a Bloom prichádza so vstavanou schopnosťou, ktorá vám pomôže rýchlo a ľahko rozdeliť test. Po vytvorení formulára prihlásenia môžete kliknutím na ikonu šípky rozdelenia nastaviť test rozdelenia.

Bloom A / B Split Testing

Po kliknutí na tlačidlo „Add Variant Button“ Bloom zdvojnásobí vaše súčasné prihlásenie, takže môžete vyladiť všetky prvky prihlásenia, ktoré chcete pre svoj test rozdelenia. Po dokončení uložte variant a vráťte sa na hlavnú aktivačnú obrazovku. Keď budete pripravení začať, kliknite na tlačidlo „Spustiť test“ a Bloom bude vašim návštevníkom zobrazovať každú aktiváciu a bude sledovať ich zobrazenia a konverzie. Keď viete, ktorá možnosť sa darí lepšie, môžete ukončiť test, vybrať víťaza a odstrániť alebo deaktivovať prihlášku, ktorá sa stratila.

Jednoduchá správa spravodajcu

Ďalšou skvelou funkciou služby Bloom je, že doplnok sleduje všetky e-mailové účty a zoznamy bulletinov, ktoré pridáte do svojich prihlásení. Vďaka tomu budete mať na prvý pohľad prehľad o tom, ako sa vaše e-mailové zoznamy od pridania služby Bloom rozrástli.

Bloom: Správa e-mailového účtu

Štatistika prihlásenia

Po nastavení niekoľkých formulárov môžete sledovať ich výkonnosť na karte Štatistiky. Môžete vidieť rýchly súčet vašich celkových konverzií, celkového počtu predplatiteľov a nárast (v predplatiteľoch za týždeň). K dispozícii je tiež porovnávacia tabuľka všetkých vašich súčasných prihlásení a graf, ktorý môžete použiť na vizualizáciu účinnosti vašich prihlásení.

Bloom: Optin Statistics

Ľahké možnosti importu a exportu

Poslednou funkciou, ktorú sme s vami chceli zdieľať, je karta importu a exportu. Ak prevádzkujete viac webových stránok, je to skvelá vlastnosť, ktorú máte po ruke. Svoje prihlásené formuláre môžete ľahko exportovať na neskorší import na iné webové stránky. Týmto spôsobom môžete udržiavať konzistentné formuláre prihlásenia v sieti webových stránok bez toho, aby ste museli znova a znova opakovať všetky prispôsobenia štýlov..

Bloom: Import a export

Teraz, keď ste videli, čo robí Bloom tak skvelým, poďme sa pustiť do doplnku, aby ste videli, aké ľahké (a zábavné) je použitie!

Stručný sprievodca na používanie doplnkového modulu WordPress Plug-in Bloom Email

Najprv budete musieť nainštalovať Bloom rovnako ako akékoľvek iné doplnky. Tento úžasný prémiový doplnok je súčasťou vývojárskych a doživotných členstiev spoločnosti Elegant Themes, ktoré začínajú už na 89 USD a zahŕňajú prístup ku všetkým ich témam, doplnkom a zdrojom (veľa, ak ma o to požiadate). Stiahnite si súbor zip od spoločnosti Elegant Themes. Potom sa prihláste na svoju stránku WordPress a prejdite na doplnky, pridajte nové a importujte súbor Bloom Zip. Po aktivácii doplnku sa na bočnom paneli zobrazí položka Bloom.

Kliknite na položku ponuky Bloom a potom na tlačidlo „Add Optin“.

Bloom: Pridajte nový Optin

Ďalej vyberte požadovaný štýl prihlásenia. Mali by ste vidieť šesť možností: kontextové okno, letové okno, pod poštou, inline, zamknutý obsah a miniaplikácia. Miniatúry by vám mali pomôcť pochopiť, ako jednotlivé možnosti fungujú, ale ak si nie ste istí, môžete kedykoľvek zmeniť svoj štýl prihlásenia.

Bloom: Vyberte štýl Optin

Možnosti nastavenia kvetu

Teraz, keď ste si vybrali svoj štýl prihlásenia, je čas začať s nastavením. Pomenujte svoje meno a pridajte svoj informačný bulletin. Používame MailChimp tu vo WPExplorer, takže to je to, čo som si vybral z rozbaľovacej ponuky. Ďalej kliknite na položku „Pridať účet“, čím by sa malo otvoriť meno účtu a kľúč API.

Bloom: Názov a poskytovateľ spravodajcu

Pridajte ľubovoľný názov účtu. Najlepšie je vybrať si niečo, čo vám uľahčí zapamätanie si, ktoré API zo zoznamu bulletinov pridávate.

Kľúč API musíte získať od poskytovateľa e-mailového marketingu, ktorý ste si vybrali. Malo by byť ľahké nájsť, a ak neviete, kde hľadať, rýchle hľadanie Google by malo mať odpoveď. Ak však používate službu MailChimp, ako sme my, stačí sa prihlásiť do svojho účtu a v pravom hornom rohu kliknúť na svoje meno. Potom kliknite na „Účet“ a v časti „Doplnky“ by sa mala zobraziť možnosť „Kľúče API“. Ak ešte žiadny nemáte, kliknite na tlačidlo Vytvoriť kľúč a potom odtiaľ skopírujte kľúč rozhrania API (a myslím si, že proces lokalizácie kľúča rozhrania API by bol dosť podobný iným poskytovateľom).

Teraz sa môžete odhlásiť z MailChimp (alebo uprednostňovanej platformy pre informačné bulletiny) a vrátiť sa na stránku Nastavenie programu Bloom. Vložte svoj kľúč API kliknutím a kliknutím na položku Autorizovať. Týmto sa overí váš kľúč API a otvorí sa možnosť „Vybrať zoznam e-mailov“. Ak ste vytvorili viac e-mailových zoznamov, zobrazia sa všetky uvedené zoznamy. Vyberte zoznam a kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Bloom: Pridajte svoj kľúč API

Možnosti dizajnu kvetu

Teraz si môžete vybrať, ako bude váš formulár optin vyzerať. Existuje viac ako 100 šablón. Na výber je veľa farieb a vzorov, preto si vyberte svoje obľúbené a prispôsobte ich kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Bloom: Šablóny dizajnu Optin

Toto je miesto, kde sa Bloom teší. Existuje veľa skvelých možností, ako si vytvoriť svoj vlastný formulár optin. Pridajte vlastný názov a správu, aby vaši čitatelia vedeli, o čom je váš informačný bulletin a prečo by sa mali prihlásiť na odber.

Bloom: vlastný text

Potom pridajte vlastný obrázok, aby ste zvýšili vplyv na svoje prihlásenie a prinútili návštevníkov, aby sa prihlásili na odber. Svoj obrázok môžete pridať pod, napravo alebo naľavo od svojho obsahu (alebo nemáte žiadny obrázok – záleží len na vás). Na náš obrázok môžete tiež pridať animáciu, ktorá pomôže upútať pozornosť ľudí. A Bloom má dokonca vstavané začiarkavacie políčko, takže môžete skryť svoj obrázok na mobile – čo je skvelý spôsob, ako zabezpečiť, aby bola vaša optin čitateľná na malých zariadeniach.

Bloom: Nastavenia obrazu

Pri posúvaní nadol sa vám zobrazí prvá časť možností stylingu pre vaše prihlásenie. V tejto sekcii si budete môcť vybrať z neobmedzeného množstva farieb pozadia, 80+ vlastných písiem Google, svetlého alebo tmavého textu a štýlu a orámovania prihlásenia. Sú tu neobmedzené kombinácie, takže môžete skutočne vytvoriť požadovaný vzhľad.

Bloom: Optin Styling

Ďalšie nastavenie formulára. To zahŕňa informácie o tom, kde chcete mať svoj aktuálny formulár na prihlásenie na odber bulletinu (vpravo, vľavo alebo pod svojím prihláseným obsahom) a aké informácie chcete od svojich návštevníkov získať, keď sa prihlásia na odber. Môžete tiež prispôsobiť text tlačidla registrácie, aby sa zhodoval so zvyškom vášho prihláseného obsahu a funkcií.

Bloom: Nastavenie formulára

Pohybujú sa ďalej, existujú aj možnosti tvarovania formulárov. Jedná sa o podobné možnosti, ako sú možnosti prihlásenia sa na odber, vzťahujú sa iba na formulár na odber bulletinu, ktorý ste práve pridali. Zahŕňa to viac výberov farieb a možností rozloženia pre vlastný formulár.

Bloom: Styling formy

Posledná nájdená možnosť návrhu je pre okraj formy. Tieto možnosti slúžia na hranu medzi vašim prihláseným obsahom a formulárom noviniek a všetky fungujú bez ohľadu na to, aké rozloženie vyberiete pre umiestnenie svojho formulára..

Bloom: Form Edge

Do formulára môžete tiež pridať text päty, čo by mohlo byť dobré miesto, ak chcete pridať zverejnenie alebo odkaz na vaše zásady ochrany osobných údajov. Môžete tiež pridať vlastnú správu o úspechu – je to také jednoduché ako zadanie.

Bloom: Päta a správa o úspechu

A v neposlednom rade obsahuje Bloom aj vlastné pole CSS, v ktorom môžete skutočne urobiť svoju formu prihlásenia jedným zo svojich druhov. Ak nie ste oboznámení s CSS alebo sa necítite istí svojimi kódovacími schopnosťami, je najlepšie tento box vynechať alebo si niekoho najať, aby vám pomohol vytvoriť kúsok vlastného kódu, ktorý môžete použiť na ďalšie vylepšenie vášho formulára optin (checkout) Microlancer, ak hľadáte pomoc od vývojára).

Bloom: Vlastné CSS

Jo, a kedykoľvek môžete v tomto procese kliknúť na malé modré oko v pravom hornom rohu a zobraziť živú ukážku svojej práce. Je to vynikajúca funkcia, pretože pri vytváraní môžete svoj dizajn vylepšiť, aby sa dosiahol správny účel.

Bloom: Live Preview

Možnosti zobrazenia kvetu

Ok, teraz je čas zvoliť si, kedy a ako sa má vaše prihlásenie zobraziť. Bloom je plný možností a nastavení, takže si môžete vytvoriť formuláre prihlásenia pre každú situáciu. Vyberte oneskorenie alebo spustite akciu pre svoje prihlásenie, ako aj konkrétne stránky, príspevky alebo kategórie, pre ktoré ich chcete použiť. Ak chcete vytvoriť vlastnú prihlásenie pre svoju domovskú stránku, samostatnú prihlášku pre svoj obchod a ďalšiu prihlásenie, ktorá sa spustí až po tom, čo niekto komentuje, môžete! Nižšie nájdete snímku všetkých nastavení displeja.

15-display-options

Po nastavení možností zobrazenia môžete kliknúť na uloženie a ukončenie. To je všetko! Práve ste vytvorili vlastný formulár prihlásenia pomocou služby Bloom. Pekná práca!

Zabalenie

Bloom je skvelý doplnok so všetkými druhmi skvelých funkcií, ktoré by ste chceli mať v doplnku prihlásenia. Rozdelené testovanie, štatistika a prispôsobenie sú vstavané, aby vám uľahčili vytvorenie e-mailového prihlasovacieho formulára, ktorý funguje. Plus čisté ui a priame možnosti umožňujú použitie doplnku hračkou. Dúfajme, že sa nám podarilo s nastavením doplnku pomôcť, ale ak máte nejaké pripomienky alebo otázky, môžete ich nechať nižšie! Ak sa chcete dozvedieť viac o službe Bloom, môžete si v blogu Elegant Themes prečítať príspevok na plné vydanie.

Získajte kvet pre WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map