Prispôsobte si svoje stránky WordPress ešte dnes pomocou CSS Hero

CSS Hero

Prispôsobte vzhľad svojho webu jednoduchým kliknutím! CSS Hero je jednoduchý nástroj, ktorý môže ktokoľvek pridať vlastné písmo, farby, orámovanie, okraje a ďalšie do svojich príspevkov a stránok. Ako by sa mohlo niečo také úžasné vylepšiť?


Ako prispôsobiť svoje stránky WordPress

Až doteraz ste si pravdepodobne mysleli, že musíte byť vývojárom, aby ste na svojom webe WordPress mohli vykonať vlastné zmeny. Už nie! CSS Hero je živý upraviteľný nástroj na prispôsobenie tém, ktorý vám dáva možnosť vytvoriť webovú stránku WordPress, ktorá vyhovuje vám alebo vašej firme. Ukážeme vám, aké ľahké je prispôsobiť váš web pomocou CSS Hero (rovnako jednoduché ako 1, 2, 3) a zdieľať niektoré z mnohých dôvodov, prečo je pre vás skvelá voľba..

1. Získajte CSS Hero

Toto je najdôležitejšia časť – musíte si vziať kópiu CSS Hero! Vyberte si plán, ktorý je pre vás ten pravý. Bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete, máte rok aktivácie CSS Hero na svojich webových stránkach (alebo webových stránkach, ak ste si vybrali osobný alebo profesionálny plán), ale potom môžete na svojich webových stránkach navždy vykonať vlastné zmeny!

2. Uistite sa, že ste hrdina

Skôr ako začnete s vykonávaním zmien, musíte si byť istí, že používate tému pripravená na hrdinu. Môžete vidieť zoznam Témy testované hrdinom na webe CSS Hero – a naša vlastná téma Total sa chystá oznámiť aj ako hrdinu pripravenú!

Ak nevidíte tému, ktorú chcete použiť, nebuďte smutní – stále môžete používať CSS Hero s akýmkoľvek motívom! Najprv vyskúšajte používanie Raketový režim s vašou témou. Vďaka tomu umožňuje CSS Hero najlepšie definovať prvky CSS vo vašej téme, aby ste mohli začať s prispôsobovaním. Ak to však s vašim motívom nefunguje, môžete použiť Nástroj pre rýchlu konfiguráciu namapovať naše prvky CSS (to zaberie trochu viac času ako ostatné možnosti).

3. Ukážte, kliknite na položku Prispôsobiť

css-hrdina-editácia

Teraz zábavná časť – prispôsobenia! Po aktivácii CSS Hero na svojom webe si môžete prispôsobiť množstvo rôznych funkcií. Jednoducho umiestnite kurzor myši na prvky stránky a uvidíte, čo je možné upravovať (CSS Hero zvýrazní prvky modrým rámčekom, keď sa vznášate) a kliknutím spustíte úpravy.

css-hrdina-prispôsobenie

Keď kliknete na prvok, CSS Hero vám ukáže zoznam možností (napríklad Text, Pozadie, Ohraničenie, Výplň, Marža, Veľkosť atď.). Keď skončíte, nezabudnite ich uložiť. A ak chcete vrátiť späť vykonanú zmenu, jednoducho použite vstavané možnosti resetovania sekcií na návrat späť na pôvodné nastavenia prvkov.

Viac funkcií, vďaka ktorým je CSS Hero Awesome

Existuje veľa dôvodov, prečo sa zamilovať do CSS Hero, pretože to naozaj uľahčuje novým používateľom a skúseným vývojárom ladenie tém. V CSS Hero je zabudovaných veľa možností, ktoré môžete použiť na profesionálne zmeny témy. Podpora CSS Hero moderný CSS vlastnosti, ako sú prechody a tiene polí, zahŕňajú inteligentný výber farieb takže si môžete vybrať farby z aplikácií (Photoshop, Fireworks atď.) alebo súborov na pracovnej ploche a 600+ písiem a glyfov (plus pridaná podpora pre písma Typekit a písma tretích strán).

K dispozícii sú tiež vstavané možnosti pre úpravy a prispôsobenie citlivé displeje. Pri úprave stačí vybrať jednu z možností zobrazenia a otestovať, ako bude vaše vylepšená téma reagovať, av prípade potreby vykonať ďalšie zmeny. Je to vynikajúci spôsob, ako zaistiť, aby vaši návštevníci mohli čítať vaše príspevky a stránky na akomkoľvek zariadení.

A ak sa chystáte na PRO plán, dostanete tiež Hero inšpektor CSS čo vám dáva možnosť používať CSS Hero, ako by ste mali nástroj na prehliadač prehliadača. Je to vynikajúci nástroj pre vývojárov, pretože vám poskytuje známe nastavenie na kopírovanie, vkladanie a úpravu CSS za chodu.

Jo, a nemusíte sa vôbec obávať, že CSS Hero spomaľuje vaše stránky. To vôbec neovplyvní fungovanie vašej inštalácie WordPress. Doplnok používa zdroje iba v prípade, že používate živý editor, takže vaša administrátorská a živá webová stránka bude bežať rovnako hladko ako obvykle.

CSS Hero, 5-hviezdičkový prispôsobiteľ

Preskúmali sme veľa staviteľov, ale CSS Hero je prispôsobiteľ. Namiesto toho, aby ste pridávali rovnaké prvky stránky ako všetci ostatní používajúci rovnakú tému ako vy, CSS Hero vám dáva možnosť vylepšiť ich bez toho, aby ste sa o víkendoch museli učiť CSS..

Získajte CSS Hero

Dúfajme, že vyskúšate CSS Hero! Funguje to skvele s množstvom populárnych tém a doplnkov, vrátane tých z WPMU Dev (nápoveda pre budúcnosť). Naozaj sa nám to páčilo vyskúšať a vieme, že budete chcieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map