Recenzia Amelia Plugin: Ľahká rezervácia termínov pre WordPress

Recenzia Amelia Plugin: Ľahká rezervácia termínov pre WordPress

Nie všetky doplnky na objednávanie WordPress sú všetko, pre čo sú vyrobené. Niektorým z nich chýbajú funkcie potrebné na to, aby ste mohli vykonávať efektívnu operáciu plánovania, zatiaľ čo iní vyzerajú starí a zastaraní. Nechcete ani jeden z nich, ale zdá sa, že Amelia rezervačný doplnok chce zabezpečiť, aby všetci používatelia boli spokojní s funkčnosťou aj štýlom.


V tejto recenzii doplnku pre rezervácie Amelia hovoríme o jej najlepších funkciách, prečo si myslíme, že je to jeden z najlepších doplnkov na objednávanie schôdzok WordPress, ktorý je k dispozícii, a ako je to vysoko prispôsobiteľný rezervačný mechanizmus pre mnoho typov firiem..

Dozviete sa viac o spoločnosti AMELIA

Čo odlišuje rezervačný motor Amelia?

Amelia sa považuje za rezervačný doplnok na úrovni podniku. Celý váš tím sa preto môže prihlásiť k motoru a spravovať schôdzky, ktoré prichádzajú. Ide o pomerne ľahký systém, napriek tomu stále dostanete celú škálu nástrojov týkajúcich sa napríklad správy služieb, miest, zákazníkov a platieb..

To všetko sa vykonáva prostredníctvom ovládacieho panela WordPress, kde sú všetky nastavenia a nástroje Amelia zlúčené do jedného elegantného používateľského rozhrania..

Takže, keby som sa hádal o dvoch veciach, ktoré spôsobujú, že rezervačný motor Amelia vynikne, povedal by som rozhrania backend a frontend. Už sme hovorili o backende, ale je dôležité si uvedomiť, ako plynulé sú rezervácie cez doplnok.

Predovšetkým je možné rezervačný doplnok Amelia prispôsobiť pre rôzne typy odvetví. Napríklad právny poradca by nemal problém s vytvorením výkonného modulu na privádzanie nových klientov.

Tu sú niektoré z ďalších firiem, o ktorých je známe, že používajú doplnok Amelia:

 • Kúpele a salóny
 • Posilňovne a osobné tréneri
 • Opravovne
 • Súkromné ​​kliniky
 • Kozmetické salóny
 • psychológovia
 • Cestovný ruch
 • Akýkoľvek lekár
 • Oveľa viac

Recenzia doplnku rezervácie Amelia: Ukážky

A to je skvelé na Amélii. Začnete tým, že chytíte šablónu a pridáte polia potrebné pre váš rezervačný engine. Potom budete môcť upraviť značku tak, aby vyhovovala vašej aktuálnej téme, a to všetko bez toho, aby ste museli modul sami kódovať. Jedná sa o sprievodcu krok za krokom, ktorý zákazníkov prevedie procesom menovania s najmenším možným zmätkom.

Najlepšie funkcie od Amelia

S rezervačným doplnkom Amelia si môžete prispôsobiť rezervačný systém pre svoju vlastnú firmu a integrovať platobný systém pre svojich zákazníkov, aby vám mohli ihneď posielať peniaze. Okrem toho existuje množstvo informácií o backende, aby ste videli, koľko stretnutí prešlo a čo musíte spravovať..

Čo iného môžete od Amelie očakávať?

Viac zamestnancov, hodiny a miesta

Motor Amelia je s vašimi hodinami a zamestnancami dosť flexibilný. Napríklad umožňuje rezervácie s viacerými zamestnancami. Doplnok má možnosti predaja viacerých služieb alebo ich rozdelenia do kategórií.

Tiež sa mi páčia funkcie umiestnenia firmy, čo znamená, že telocvičňa by mohla zhromažďovať stretnutia na základe miesta, ktoré je najbližšie k zákazníkovi..

Jednoduchý kalendár na správu

Kalendár je viditeľný na prednej aj zadnej strane. Používajte nastavenia na prezeranie a zobrazovanie filtrov na základe počtu zamestnancov, miest a služieb. Amelia okrem toho obsahuje spoločné zobrazenie kalendára s možnosťami odhaľovania rôznych zobrazení, napríklad mesačných alebo denných zobrazení.

Spoločný kalendár Amelia

Rezervačné rozhranie s nástrojmi vyhľadávania

Amelia poskytuje vyhľadávací panel, ktorý sa stal normou pre mnohé rezervačné webové stránky. Týmto spôsobom môže používateľ zadať niekoľko kľúčových slov, ktoré zodpovedajú ich preferenciám vyhľadávania. Potom rezervačný motor rozhodne, ktoré výsledky sú pre zákazníka najrelevantnejšie.

Amelia Booking Plugin Recenzie: Rezervačné rozhranie s nástrojmi vyhľadávania

Dobrým príkladom by bol osobný tréner v telocvični. V tejto konkrétnej telocvični môžu mať desiatky trénerov, ale osobne sa mi páčia iba dvaja z nich pre môj výcvikový pluk. Preto by som rezervačnému motoru povedal, že chcem Johna ako svojho trénera v určitý deň.

Rezervačný doplnok Amelia by potom poskytol všetky dostupné časy pre Johna v daný deň.

Katalóg služieb a kategórií

Služby sú často rozdelené do osobitných kategórií. Napríklad telocvičňa jogy má najrôznejšie triedy, z ktorých niektoré nie sú vhodné pre všetkých zákazníkov. Môžete tak mať krásnu galériu založenú na mriežke, ktorá predstaví všetky tieto služby. Funguje to s krátkym kódom, takže galériu môžete vložiť kamkoľvek na svoj web.

Amelia Booking Plugin Recenzie: Služby a kategórie katalóg

Skombinujte to so sprievodcom krok za krokom a vyhľadávacím panelom a Amelia vytvára úžasné užívateľské rozhranie.

Koľko to stojí?

Zásuvný plugin Amelia sa predáva prostredníctvom doplnkov TMS. Licencia na jednotlivé stránky (od mája 2019) je 59 USD ročne na jedno miesto, čo je neuveriteľná cena za taký výkonný doplnok pre schôdzky. Táto licencia sa používa na jednej stránke – či už je to vaša vlastná stránka alebo klientská. To poskytuje prístup ku všetkým úžasným a výkonným funkciám doplnku pre rezervácie a účtovanie poplatkov koncovým používateľom (s jedinou výnimkou sú obmedzené oblasti vášho webu, napr. Keď používatelia musia najprv zaplatiť) pred prístup k rezervačnému formuláru).

Ako vidíte, cena je pomerne rozumná. Zahŕňa to dokonca celý rok zákazníckej podpory, ktorá podľa nášho názoru cenu stojí za to.

Rovnako ako u všetkých doplnkov CodeCanyon nie je potrebné rozširovať podporu. Poplatok 59 dolárov je jednorazová platba, ktorá poskytuje doplnku aktualizácie na celý život.

Zákaznícka podpora od vývojárov Amelia

Recenzia doplnku rezervácie Amelia: Podpora

Zákaznícku podporu spoločnosti Amelia poskytujú služby TMS-Plugins, ktoré sú známe zodpovednými a užitočnými odpoveďami. Je to nevyhnutné, keď sa vaša spoločnosť spolieha na rezervačný systém, ktorý zákazníkom umožní prechádzať vašimi dverami.

Ako je uvedené v časti o cenách, používateľom Amelia sa poskytuje podpora na šesť mesiacov s riadnou licenciou. Túto podporu môžete predĺžiť na 12 mesiacov a pokračovať v platbách, ak si želáte ešte viac.

Pluginy TMS majú systém predaja lístkov na svojej vlastnej webovej stránke, takže môžete priamo komunikovať s tímom technickej podpory. Na základe toho, čo som zažil, je tím podpory veľmi pohotový a dobre oboznámený s týmto konkrétnym doplnkom.

Je tiež pekné vidieť, že komentáre sú vyplnené odpoveďami vývojárov. To je skvelé pre všetky vaše predpredajné otázky. Celkovo sa zdá, že by ste nemali mať problém s kontaktovaním podpory zákazníkov, ak platíte za Améliu.

Kto by mal zvážiť doplnok pre rezervácie a stretnutia Amelia?

Tvrdím, že ak potrebujete pre svoju firmu rezervačný alebo menovací mechanizmus, považujte Ameliu za jednu z možností číslo jedna. Je riskantné nainštalovať bezplatný doplnok a pokúsiť sa okolo neho viesť celú svoju firmu. Neexistuje žiadna záruka kvalitnej podpory a kto vie, či sa tento doplnok objaví o dva roky?

S Améliou získate vynikajúci tím podpory, rezervačný systém s množstvom funkcií a možnosti prispôsobenia, ktoré potrebujete, aby ste do svojho aktuálneho webu vložili rezervačný nástroj..

Doplnok navyše pracuje s celým radom firiem a odvetví, ako sú lekári, telocvične a salóny. Pred nákupom vyskúšajte Améliu a vyskúšajte ukážky.

Ďalšie informácie o Amélii

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto preskúmania doplnku pre rezervácie Amelia, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Alebo, ak ste doplnok použili a chcete ho zdieľať, radi by sme vedeli, čo si myslíte o tomto silnom rezervačnom doplnku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map