Recenzia iThemes Exchange: Je to najrýchlejší spôsob predaja online pomocou WordPress?

iThemes Exchange sa fakturuje ako jednoduchý elektronický obchodný systém pre WordPress. Je to riešenie, ktoré bolo vytvorené pre každého, kto chce vybudovať a spravovať svoj vlastný internetový obchod bez toho, aby sa musel obracať na hosťovanú možnosť s mesačnými opakujúcimi sa poplatkami..


Či už plánujete výstavbu plnohodnotného internetového obchodu, alebo chcete len predať jeden produkt z vášho blogu WordPress, iThemes Exchange môže byť presne to, čo hľadáte.

Aj keď existuje veľa riešení elektronického obchodu pre WordPress, cieľom servera Exchange je odlíšiť sa od konkurencie tým, že vám to umožní dostať svoj obchod online do niekoľkých minút. Jadro doplnku, ktorý sa dá používať zadarmo, je možné rozšíriť výberom doplnkov. To vám umožní rozšíriť funkcie vášho obchodu v súlade s vašim inventárom a príjmami.

Z tohto dôvodu sa pozrime na to, ako môžete ísť so založením vlastného internetového obchodu pomocou iThemes Exchange, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je to najlepšia voľba pre vaše potreby..

Ako predávať fyzické a digitálne produkty online pomocou iThemes Exchange a WordPress

Jadro doplnku iThemes Exchange je zadarmo a je k dispozícii hostil v repozitári doplnkov WordPress.org. To znamená, že si môžete nainštalovať doplnok priamo z vašej administratívnej oblasti WordPress a okamžite si vytvoriť obchod.

Pridajte iThemes Exchange

Nastavenie iThemes Exchange

Po inštalácii doplnku sa zobrazí sprievodca nastavením, ktorý vás prevedie procesom predaja produktov online. To znamená celý proces začať je veľmi ľahké a prvou otázkou je odpovedať: čo budete predávať?

Čo sa chystáte predať

Možnosti týkajúce sa toho, čo môžete predávať, zahŕňajú digitálne sťahovanie, ako sú elektronické knihy, hudba alebo iné súbory; a fyzické výrobky, ako napríklad oblečenie alebo pomôcky. Existuje ďalšia možnosť, ktorou je predať prístup na vaše webové stránky a ich obsah vo forme a členská stránka.

Ak chcete povoliť túto možnosť, musíte si nainštalovať doplnok prémiového člena. Doplnok je k dispozícii samostatne alebo ako súčasť balíka Pro Pack – výber ďalších užitočných doplnkov, ako aj akýchkoľvek ďalších vydaných v budúcnosti..

Ak však plánujete jednoducho predaj fyzických alebo digitálnych výrobkov na svojej webovej stránke WordPress si môžete vybrať príslušnú možnosť a prejsť na ďalší krok.

Vyberanie platieb

Ďalšia otázka, na ktorú treba odpovedať, je: ako budete prijímať platby? iThemes Exchange vám dáva možnosť prijímať platby offline, ale rovnako jednoduché je nakonfigurovať svoj obchod na prijímanie platieb prostredníctvom služby PayPal..

Konfigurácia služby PayPal

Aj keď máte možnosť používať službu PayPal Secure, pomocou možnosti PayPal Standard je najrýchlejší spôsob, ako pokračovať. Ak chcete začať prijímať platby prostredníctvom služby PayPal, stačí zadať e-mailovú adresu PayPal a zvoliť menu.

K dispozícii je tiež bezplatný doplnok na vyberanie platieb prostredníctvom služby Stripe, ak chcete svojim zákazníkom túto možnosť poskytnúť. však, to sa dôrazne odporúča že ste si prečítali rozdiely medzi dostupnými možnosťami, ktoré vám pomôžu zistiť, ktorá z nich je najlepšou voľbou pre váš internetový obchod.

Pridanie prvého produktu

iThemes Exchange obsahuje vzorový produkt, ktorý vám pomôže rýchlo sa zoznámiť s rozhraním na pridávanie zoznamov produktov na vaše webové stránky.

však, proces vytvárania zoznamu produktov je veľmi jednoduchý aby sme sa zvládli. Aj keď každý, kto už predtým vytvoril obsah v WordPress, bude mať výhodu pred tými, ktorí ho nemajú, noví používatelia by nemali mať problémy s vyplňovaním polí s vlastným vysvetlením, aby vytvorili svoj prvý zoznam produktov..

Stránka so zoznamom produktov

Okrem názvu produktu, popisu a ceny získate aj možnosť nahrať výber obrázkov a napísať rozšírený popis produktu. Pri konfigurácii zoznamu produktov môžete: povoliť sledovanie inventára, nastaviť obdobie dostupnosti produktu a ešte oveľa viac. To všetko zaisťuje, že môžete svoje výrobky predávať spôsobom, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.

Rozšírené možnosti produktu

Ak na svojom webe predávate digitálne súbory na stiahnutie, na rozdiel od fyzických produktov alebo fyzických produktov, môžete do produktu nahrať akékoľvek súbory. Keďže sa to všetko deje prostredníctvom mediálnej knižnice WordPress, ide jednoducho o presunutie a presunutie týchto súborov na váš web a pomenovanie ich názvov..

Pridať nové stiahnutie

Keď sa váš zoznam produktov začína formovať, môžete si zobraziť jeho ukážku a zistiť, ako bude vyzerať pre vašich potenciálnych zákazníkov.

Zoznam produktov iThemes Exchange

Ak ste spokojní s jeho vzhľadom, môžete zverejniť zoznam produktov a nastaviť ho tak, aby bol na vašom webe zverejnený. Len niekoľkými kliknutiami myši a minútami. teraz máte produkt uvedený online. To prichádza kompletný so schopnosťou zhromažďovať platby a automaticky distribuovať digitálne súbory na stiahnutie, alebo ručne expedovať fyzické produkty.

Správa stránok internetového obchodu

Teraz máte online aspoň jeden produkt, je čas pozrieť sa na stránky vášho obchodu. Zahŕňa to stránku so záznamom o produkte, stránku s vlastným účtom a profilom a stránku s informáciami o nákupe. Našťastie iThemes Exchange pre vás vytvára tieto dôležité stránky a dáva vám spôsob, ako ich spravovať.

Výmenné stránky iThemes

Všetky tieto stránky môžu byť spravované z nastavení doplnku. Môžete si tiež prispôsobiť ktorúkoľvek z nich tak, ako by to bola normálna stránka WordPress. Je to dobrý nápad pridajte niektoré z týchto stránok do oblastí navigácie na vašom webe, ako sú oblasti miniaplikácií alebo hlavné ponuky.

Uložiť ponuku

Teraz môžu návštevníci ľahko nájsť vaše produkty a ľahko sa pohybovať po vašom obchode.

Prispôsobenie a inovácia vášho internetového obchodu

iThemes Exchange sa tam nekončí. Mali by ste tiež navštíviť stránku s nastaveniami určite sa pozrite. Prostredníctvom nastavení môžete zadať informácie o obchode a daňové identifikačné číslo, ako aj definovať spôsob vybavovania registrácií zákazníkov a všetky ďalšie dôležité aspekty prevádzkovania úspešného online obchodu..

Ak chcete do svojho obchodu pridať ďalšie funkcie, je k dispozícii výber doplnkov. Balíček prémiových aktualizácií Pro obsahuje vylepšenia, ako napríklad schopnosť posielať faktúry, pridávať varianty produktov, prijímať opakujúce sa platby a oveľa viac.

Teraz, keď ste uviedli svoj prvý produkt a nakonfigurovali svoj obchod, všetko, čo zostáva, je vyberte si vhodnú tému elektronického obchodu WordPress.

záver

Ako vidíte, iThemes Exchange skutočne uľahčuje pridávanie produktov na vaše webové stránky WordPress, ktoré si návštevníci môžu potom kúpiť. Použitím služby PayPal na inkaso platieb iThemes Exchange obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie internetového obchodu s WordPress zadarmo..

Samozrejme, že existuje oveľa viac na zriadenie internetového obchodu ako pridanie možnosti vypísania a predaja produktov z vášho webu.

Výber vhodného motívu a doplnku, ako aj vytvorenie zoznamov produktov, začína dobrodružstvom. Potom je čas zamerať sa na získavanie návštevníkov vo vašom obchode, spravovanie očakávaní zákazníkov a čo je najdôležitejšie, na zodpovedné, bezpečné a bezpečné zaobchádzanie s vašimi zákazníckymi údajmi. Toto je okrem toho, že ste si istí, že ste oboznámený s daňovými predpismi pre všetky geografické polohy, v ktorých sú vaše produkty k dispozícii, nehovoriac o zvládnutí technických zručností potrebných na vyriešenie problémov, ktoré môžu vzniknúť.

WordPress a iThemes Exchange uľahčiť zoznam položiek na predaj a vyberať platby od vašich zákazníkov prostredníctvom platobného procesora, ako je PayPal – pred vstupom do vzrušujúceho sveta elektronického obchodu sa uistite, že ste úplne pripravení.

Získajte viac informácií o iThemes Exchange

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me