Recenzia Local by Flywheel: Okamžite vytvorte miestne prostredia WordPress

Recenzia Local by Flywheel: Okamžite vytvorte miestne prostredia WordPress

Skutočne rýchlo, Local by Flywheel je revolučný miestny vývojový nástroj WordPress, ktorý je rezom nad ostatnými. Predtým známy ako Pressmatic, Local by Flywheel zabalil dvakrát úder pri nulových dolároch. Yap, Local by Flywheel je úplne zadarmo stiahnuť a používať!


Poznámkové bloky, perá, hrnčeky a veci pripravené, dnes sa budete učiť.

Ste vývojár, dizajnér WordPress alebo priemerný Joe, ktorý chce vyskúšať WordPress. Častejšie ako nie, šľaháte miestne prostredie na spustenie svojich projektov, takže ste oboznámení s miestnym rozvojom. Ak to nie ste vy, možno ste ten druhý, kto sa učí laná. Je to všetko dobré, ste na správnom mieste.

Môžete použiť MAMP, VVV, DesktopServer, XAMPP, WAMP alebo niečo iné. Jednoducho povedané, miestne stránky (a iné aplikácie) vytvárajú miestne. Presnejšie povedané, na počítači vytvárate (alebo by ste chceli) vytvárať stránky WordPress, motívy, doplnky a ďalšie aplikácie WP..

Aká efektívna je však vaša aplikácia miestneho rozvoja? Môžete odosielať testovacie e-maily bez toho, aby ste zaplavili svoju poštovú schránku alebo vystavili uvedenú poštovú schránku externým hrozbám? Môžete prepínať medzi prostredím servera, testovať svoje stránky na viacerých zariadeniach alebo jednoducho upravovať svoje miestne adresy URL? Koľko času to stojí vás nastaviť základné prostredie miestneho rozvoja pre každého z vašich klientov?

Dohodneme sa, že všetky tieto otázky si položíte. A v snahe odpovedať na tieto a ďalšie otázky, poukážeme na robustnú miestnu vývojovú aplikáciu WordPress, ktorej cieľom je zmierniť väčšinu strastí ako vývojárov. Dámy a páni, stretnite sa miestna od Flywheel.

Čo je Local Flywheel?

Chcel som vás informovať, že Flywheel nedávno spustil Local by Flywheel, bezplatnú robustnú lokálnu vývojovú aplikáciu WordPress, ktorá už má TON buzz na Twitteri av komunite WordPress. Local by Flywheel, pôvodne známy ako Pressmatic, ponúka bezproblémový spôsob, ako vyhodiť miestne weby WordPress. Kým Pressmatic mal na stiahnutie pôvodne 129 dolárov, rozhodli sme sa ho ponúknuť zadarmo.

To bolo pred 12 dňami z našich e-mailov, ale z našich zistení, Local by Flywheel začal fungovať 1. decembra roku nášho Pána 2016:

Oznámenie Twitter od miestneho zotrvačníka

Ak ste už existujúci používateľ Pressmatic alebo Flywheel, pravdepodobne to už viete, pretože podľa Morgana Ryana Flywheel rozposlal každému z vás aktualizácie. Čo? Tiež by som urobil veľa hluku, ak by som získal neoceniteľný nástroj tohto druhu.

Bývalý známy pod menom Pressmatic, Local by Flywheel, je prvou a poslednou akvizíciou spoločnosti Flywheel, ktorá sa pýši poskytovaním špičkových služieb hostenia WordPress..

Miestni vývojári majú dôvod na úsmev

Tento nástroj je zameraný na návrhárov, vývojárov a všetkých ostatných, ktorí sa pripájajú k miestnemu rozvoju. Medzi vami a mnou je to miestna vývojová aplikácia WordPress na steroidoch.

Local by Flywheel hrá podľa svojich silných stránok – rovnaké silné stránky, ktoré vám ponúkajú spôsob, ako zjednodušiť pracovný postup WordPress. Hovorte o veciach, ako je rýchlosť, úplná jednoduchosť, podpora SSL, flexibilita a ešte oveľa viac.

Ihneď po vybalení vám Local by Flywheel ušetrí veľa času. To je najväčšia odmena – ušetrený čas a vieme, že klamete, ak poviete, že nepotrebujete ďalšiu minútu navyše v deň.

Túto ďalšiu časť môžete preskočiť, ak lekcie histórie pošlú za studena chlad.

Miestne by Flywheel Stručná história

Miestny technik Flywheel Clay Griffiths

Clay Griffiths uviedla Pressmatic na trh v júli 2016 a v relatívne krátkom čase zabudovala tento nástroj do jednej z najlepších miestnych vývojových aplikácií WordPress, aké kedy nájdete. V čase písania je otec, manžel, spoluzakladateľ témy Headway a inžinier v spoločnosti Flywheel..

Zatiaľ čo Clay usilovne pracoval na tom, aby Pressmatic dostal do veľkých výšok, Flywheel premieňal sny na inováciu a na trhu pre „… prekrásnu modernú platformu miestneho rozvoja…“ Flywheel vždy chcel taký nástroj, alebo ako to Dusty uvádza „… v chrbtom našej mysle, vždy sme vedeli, že to chceme vybudovať. “

Ale Clay už porazil Rickyho, Tonyho a Dustyho na úder s Pressmaticom. Už mal „… prekrásnu modernú platformu miestneho rozvoja…“, ktorá vynikala medzi všetkými ostatnými nástrojmi dostupnými pre miestny rozvoj WordPress. A čo je dôležitejšie, nástroj, ktorý odrážal hlavnú víziu spoločnosti Flywheel.

Namiesto toho, aby koleso znovu vymysleli koleso, urobilo to, čo by mal urobiť každý podnikavý podnik; iniciovali odkúpenie a ponúkli Clayovi lukratívnu prácu. Dnes je Pressmatic známy pod názvom Local by Flywheel a je pripravený na svetlejšiu budúcnosť vo svojom novom domove.

Keď si potriasli rukou, Flywheel dostal produkt s piatimi hviezdičkami (aby prilákal ešte viac zákazníkov) a Clay a rodina si užili solventnosť:

Táto akvizícia a zamestnanie poskytnú sebe a mojej rodine oveľa väčšiu stabilitu, ako sme mali po dlhej dobe, a umožní mi lepšie sa sústrediť na Headway vo svojom voľnom čase, “povedal Griffiths. „Zahŕňa to uvedenie nadchádzajúceho vydania 4.1 a usilovne pracujeme na tom, aby bola podpora a ďalšie nevyriešené problémy vyriešené pre všetkých našich zákazníkov. – Ako vidno na WPTavern.

Áno, tu je to, čo povedal Flywheel:

Ako by to bolo osudom, asi v čase, keď sme začali oficiálne skúmať projekt, sme sa spojili s Clayom na Pressmatic a rozhodli sme sa, že má zmysel začať konverzáciu a možno spolupracovať … Čím viac sme chatovali, tým viac sme si uvedomili že sme mali veľmi podobné predstavy a že možno existovala príležitosť nadviazať partnerstvo a vybudovať niečo skutočne veľké a pôsobivé. – Dusty Davidson, spoluzakladateľ Flywheel.

Stručne povedané, Local by Flywheel je spoločnosťou „… záväzok budovať zlatý štandard pre miestny rozvoj WordPress.“ Je to jeden nástroj, ktorý každý vývojár / dizajnér WordPress potrebuje vo svojej profesionálnej sade nástrojov WordPress. Local by Flywheel je miestny vývoj WordPress predefinovaný a je zadarmo. Ak sa vám páči doplnok s prívlastkom prídavných mien, je to tiež krásne ��

Funkcie Local by Flywheel

Poďme si rozobrať tento nástroj a zistíme, čo presne na druhej strane tejto dlhej recenzie čaká.

Local by Flywheel sa môže pochváliť mimoriadne zdĺhavým zoznamom funkcií, nehovoriac o pripravovanej verzii PRO, ktorá sa dodáva s ešte viac dobrotami. Toto sú niektoré z funkcií, ktoré vám ušetria veľa času a zaručené peniaze.

Flexibilné serverové prostredie

Vďaka programu Local by Flywheel si môžete jedným kliknutím vybrať medzi Apache a NGINX a otestovať svoje stránky v rôznych prostrediach poskytovania služieb. A keďže PHP prichádza vo viacerých variantoch, môžete prepínať medzi verziami jednoduchým kliknutím. K dispozícii máte päť verzií PHP, vrátane verzie PHP 7.0.3 a ďalších, ktoré sú na ceste.

Xdebug a PHPStorm sú zahrnuté ako doplnky, a áno, máte tiež Opcache. Môžete prepínať verzie a dokonca meniť doménu svojich stránok bez toho, aby ste prišli o pokrok, pretože všetko zostáva v prevádzke, zatiaľ čo databázy sa bezpečne aktualizujú.

Rýchlosť a jednoduchosť

Z používateľského rozhrania, cez funkcie a intuitívnu obrazovku správcu vám Local by Flywheel ponúka príležitosť skrátiť čas strávený nastavením miestnych prostredí. Táto aplikácia je úhľadná, rýchla a funkčná. Je to jednoduché nastavenie a používanie, čo je úplne v súlade s operačným poslaním Flywheela pomáhať návrhárom robiť to, čo majú radi.

Sme presvedčení, že weboví dizajnéri a agentúry by sa mali vedieť sústrediť na to, čo vedia najlepšie, a nemusia sa starať o veľa technických mumbo-jumbo. – Dusty

Jednoduchá inštalácia WordPress

Zatiaľ čo niektoré (alebo skôr väčšina) aplikácie miestneho rozvoja vám hodia krivku, keď potrebujete nainštalovať WordPress, Local by Flywheel vám ponúka plynulý proces, vďaka ktorému je vytváranie okamžitých stránok WordPress hračkou..

Je toho ešte viac. Aj keď je vytvorená aplikácia pre miestny vývoj pre WordPress, môžete ľahko vytvárať weby iné ako WordPress. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť typický web WordPress a odstrániť všetky súbory WordPress. Vo svojich databázach môžete odstrániť všetky tabuľky súvisiace s WordPress, len udržujte pripojenie k databáze nažive.

Predveďte svoju prácu so štýlom

Máte webovú stránku WordPress, na ktorú nemôžete čakať a ukázať priateľom, fanúšikom, spolupracovníkom alebo klientovi? Výborne! Local by Flywheel má presne tú funkciu, ktorú potrebujete na vytvorenie zdieľateľných adries URL, aby ste mohli prezentovať svoje miestne stránky WordPress na celom svete..

Zjednodušuje to schvaľovanie projektov, pretože ste pravdepodobne museli nasadiť vzdialené servery alebo znova načítať a nakonfigurovať lokálne servery. Teraz môžete svojim klientom zobrazovať webové stránky jediným kliknutím a po dokončení túto funkciu vypnúť.

Klienti si môžu dokonca prezerať svoje miestne prostredie v reálnom čase bez narušenia vášho pracovného postupu, ktorý šetrí život. Aké úžasné.

Lokálne podľa zotrvačníka + HTTP / HTTPS tunel

Local by Flywheel má funkciu tunela poháňanú programom ngrok, ktorý vám alebo vašim čitateľom umožňuje prezerať si stránku WordPress z ľubovoľného mobilného zariadenia, tabletu alebo počítača na celom svete. Potrebujete iba živé internetové pripojenie.

Toto je skvelá správa, pretože môžete ľahko otestovať kompatibilitu prehliadača a pohotovosť. Táto funkcia vám navyše umožňuje otestovať integrácie tretích strán, ako sú rozhrania API PayPal, Stripe a REST.

Mailcatcher

Zasielanie testovacích e-mailov z miestneho servera WordPress je nevyhnutné. Vývojári to robia stále. Ak však budete musieť zápasiť so zaplavenou poštovou schránkou, môže rýchlo zostarnúť a bez chuti. Spoločnosť Google okrem toho varuje, že udelením prístupu aplikácií pre miestne aplikácie k vášmu účtu Gmail sa tento účet stane zraniteľným voči potenciálnym útokom.

Mailcatcher zmierňuje tento problém zachytením odchádzajúcich e-mailov z PHP sendmail a ich uložením do centrálnej schránky na prezeranie a ladenie. Už žiadne zaplavenie poštových schránok! To tiež znamená, že môžete posielať e-maily, keď ste offline.

Plány, klony a vývozy

Pre začiatočníkov nemusíte začať od základov vždy, keď začnete nový projekt. Predstavte si celú dobu, ktorú by ste ušetrili, keby ste nemuseli inštalovať a aktivovať svoje doplnkové moduly, motívy úvodných prvkov, možnosti nastavenia stránok atď..

Môžete vytvoriť ľubovoľný web, ktorý vytvoríte pomocou funkcie Local by Flywheel, ako šablónu známu ako Blueprint (viac o tom za sekundu). Tento plán vám umožňuje ľahko replikovať vašu šablónu štartéra, pretože obnovuje všetky súbory vrátane konfiguračných súborov, databáz a miestnych nastavení.

To ešte nie je koniec. Môžete lokalizovať svoje miestne stránky WordPress jediným kliknutím a vytvoriť tak úplné zálohy (súbory, databázy a konfigurácia servera).

Ďalej môžete ľahko exportovať a importovať miestne weby WordPress. Export a import webov obnoví všetky súbory, databázy, konfiguráciu a miestne nastavenia. Môžete si vybrať, aby ste vylúčili súbory z vášho exportu jednoduchým výberom. To všetko by vám malo ponáhľať.

Stručný prehľad ďalších funkcií

Vytvorenie siete (WP Multisite) je rovnako jednoduché ako výber, či máte radi inštalácie v subdoméne (https://subdomain.network.dev) alebo v podadresári (https://network.dev/subdirectory/)..

A s SSH a WP-CLI (rozhranie príkazového riadka WordPress) môžete mať root SSH prístup ku každému z vašich serverov. Okrem toho existujú protokolové súbory do verzií Apache, MySQL, NGINX a jednotlivých verzií PHP.

Všetky miestne weby, ktoré vytvoríte, sú pripravené na HTTPS a jedným kliknutím môžete potlačiť upozornenia prehliadača pre certifikáty s vlastným podpisom. A čo tak??

Už čoskoro: Nasadiť priamo na zotrvačník

Spárujte lokálne s zotrvačníkom a máte pracovný postup, ktorý prinesie hmatateľné výsledky. Predstavte si to: Vytvorte si web lokálne v okamihu, získajte spätnú väzbu od klientov alebo predvádzajte svoju prácu pomocou demo URL. Prispôsobte svoj web obsahu svojho srdca a keď je pripravený, publikujte ho priamo na zotrvačníku. Môžete si dokonca vyskúšať Zotrvačník zadarmo a hladký zážitok vám zanechá chuť na viac. Vyfarbite ma dojem.

Áno, v nasledujúcich dňoch budete môcť umiestniť stránky do zotrvačníka jediným kliknutím. Medzitým však môžete prostredníctvom lokality bezplatná forma migrácie. Doplnok, napríklad rozmnožovacie stroj sa vám pri migrácii vašich stránok hodí.

Minimálne požiadavky programu Local by Flywheel sú OS X 10.9 a 1 GB voľného miesta na disku. Keď sa na trh dostane verzia systému Windows, Flywheel hovorí:

Tak skoro! Je to prvý krok v cestovnej mape, takže bude čoskoro k dispozícii.

Ospravedlňujeme sa používateľom systému Windows, budete musieť počkať trochu dlhšie, ale čakanie sa oplatí každú sekundu.

Ak ste už existujúci užívateľ Pressmatic, môžete ľahko prepnúť na zotrvačník na Local. Jednoducho odstráňte aplikáciu Pressmatic z vášho počítača Mac a potom stiahnite a nainštalujte Local. Upozorňujeme, že migrácia z Pressmatic na Local by Flywheel nebude mať vplyv na vaše stránky ��

Ako nainštalovať lokálne zotrvačníkom

Teraz, keď ste si vedomí tepla, ktoré tento nástroj prináša na stôl pri nulových nákladoch as pomerne minimálnymi požiadavkami na systém, prejdeme procesom inštalácie len pre zábavu..

Navštívte local.getflywheel.com a kliknite na tlačidlo Stiahnuť. Týmto sa spustí krátky formulár, v ktorom musíte zadať svoje meno a e-mail. Ak chcete spustiť sťahovanie, odošlite svoje informácie:

Local by Flywheel Stiahnutie

To je naozaj ľahké.

Inštalačný balík je približne 400 MB, čo znamená, že ho budete mať na svojom počítači Mac okamžite. Akonáhle budete mať balík, rozbaľte ho a kliknite na súbor aplikácie Local by Flywheel.

Po dokončení procesu jednoduchej inštalácie sa dostanete na prvú obrazovku aplikácie Local. Tu môžete začať vytvárať nové stránky alebo nakonfigurovať niekoľko nastavení. Je to všetko na tebe:

Local by Flywheel Vitajte

A tu nastavenia:

lLocal by Flywheel Settings

Môžete zmeniť množstvo nastavení a nakonfigurovať svoje prostredie na veľkú dĺžku, takže neváhajte a rozhliadnite sa.

Vytvorenie nového webu WordPress

Kliknite na tlačidlo Stránky a potom na tlačidlo Pridať lokalitu. Pamätajte, že týmto spôsobom môžete vytvoriť veľa lokalít, z ktorých každá je izolovaná vo svojom vlastnom kontajneri a replikuje produkčný server:

Local by Flywheel Vitajte

Ďalej vstúpi na obrazovku Nastavenie lokality. Vyplňte možnosti pre svoje stránky …

Lokálne podľa nastavenia zotrvačníka, časť 1

… Prispôsobte si prostredie …

Miestne podľa nastavenia zotrvačníka sedenie časť 2

… a nakoniec nakonfigurujte svoje možnosti WordPress:

Možnosti WordPress pre miestne zotrvačníky

S poskytnutými informáciami by ste mali ísť. Kliknite na tlačidlo Pridať web v dolnej časti. Zobrazí sa posledná obrazovka nastavenia stránky:

Miestne podľa Flywheel Pridať lokalitu

Po niekoľkých sekundách vám Local by Flywheel predstaví všetky podrobnosti o vašom prvom miestnom webe WordPress:

Lokálne nastavenie zotrvačníka po inštalácii

Môžete pristupovať k svojmu správcovi WordPress (stačí kliknúť na tlačidlo Správca), obdivovať svoju novú tvorbu (kliknúť na tlačidlo Zobraziť web), vyskúšať svoju databázu a predviesť svoju prácu priateľom a klientom tým, že prejdete na Obslužné programy.

Nastavenie obrázkov s láskavým dovolením najobľúbenejšej Diane Laidlawovej, nezávislej webdizajne so sídlom v Londýne:

Miestne od Flywheel Blueprints

Kvôli nedostatku lepšieho slova som tento príspevok okorenil s pojmom Blueprints, takže sa pozrime, o čom sú všetci. Plány sú jednoducho šablóny, ktoré môžete použiť ako základ pre súvisiace projekty. Plán obsahuje vaše doplnky, nastavenia, motívy a všetko ostatné.

To znamená, že môžete vytvoriť rôzne plány pre rôzne typy webových stránok, či už ide o elektronický obchod, portfólio, spravodajské weby atď.

Jediné, čo musíte urobiť, je navrhnúť šablónu, ako by ste mali normálny web, a uložiť ju ako plán. Vždy, keď začínate nový projekt, môžete si vybrať ľubovoľný plán, ktorý chcete:

Local by Flywheel Save Blueprint

Lokálne podľa ceny zotrvačníka

Najlepšie na tom všetkom tomto shebange je tvorba cien. Funkcie (napríklad demo adresy URL + plány) niesú aj deň, ale nič nemôže poraziť skutočnosť, že program Local by Flywheel je úplne zadarmo. Na to, aby ste si mohli tento jedinečný nástroj užiť, nepotrebujete dokonca zákazníka so zotrvačníkom!

V dielach je k dispozícii verzia Local Pro a povesti všetci existujúci používatelia Pressmatic dostanú Pro zdarma, takže vaše peniaze sú v bezpečí. Ale viete zvesti. Akokoľvek, Local by Flywheel je úžasný nástroj, aký je, môžete očakávať, že verzia Pro odfúkne vašu parochňu.

Vývojári, ako Jeff Matson, Rich Tabor a mnohí ďalší, o tejto aplikácii túžia, pretože: 1) Local by Flywheel je skutočne skutočným víťazom tam, kde prebieha vývoj miestneho WordPress a 2) Flywheel je váženým hostiteľom WordPress..

záver

Pressmatic superusers nemusia byť takí presviedčajúci, pretože Local je prakticky ten istý vývojový nástroj, na ktorý ste zvyknutí, iba to, že teraz je dodávaný s extra punčom. Vývojári, ktorí si zobrali Local Flywheel na roztočenie, sa nakoniec zamilovali a nakoniec z tohto chlapca urobili aplikáciu na vývoj aplikácií..

A čo ty? Ste pripravení na jazdu svojho života? Ak ste na dobrodružstvo pripravení, začnite si teraz sťahovať svoju bezplatnú kópiu Local. Koniec koncov, nemáte čo stratiť, pretože tento nástroj je bezplatný, musíte však prísť s plánom vždy, keď ušetríte.

Až nabudúce fandí ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me