Recenzia MailOptin: Jednoduché a pôsobivé formuláre WordPress Optin

Recenzia MailOptin: Jednoduché a pôsobivé formuláre WordPress Optin

Či už robíte blogovanie, zakladáte obchod s elektronickým obchodom alebo konfigurujete webovú prezentáciu pre svoju malú firmu, najskúsenejší obchodníci vám povedia, aké dôležité je pre váš úspech e-mailový formulár pre optin. Existuje však veľa doplnkov, z ktorých si môžete vybrať, a niektoré sú príliš drahé alebo nemajú funkcie, ktoré potrebujete. MailOptin poskytuje vynikajúce riešenie, pretože má bezplatný plán a niekoľko cenovo dostupných prémiových balíkov. V tejto recenzii MailOptin preberieme jej hlavné funkcie, od automatických bulletinov po moderné formuláre optin, potom sa porozprávame o tom, kto by mal zvážiť MailOptin pri zostavovaní zoznamov e-mailov.


Máte možnosť stiahnuť zadarmo MailOptin Lite plugin z adresára pluginov. Alebo môžete upgradovať na MailOptin Pro, aby ste získali viac automaticky otváraných okien, testovanie rozdelenia A / B, pokročilé zacielenie a ďalšie.

Recenzia funkcií funkcie MailOptin

Po nainštalovaní doplnku MailOptin sa v ponuke MailOptin objaví niekoľko kariet. Môžete napríklad prepojiť svoje formuláre optin so službami, ako sú AWeber a MailChimp, alebo skočiť priamo na navrhovanie e-mailových kampaní s optin.

Recenzia MailOptin: Odkaz na menu

Do MailOptinu je zabalených pomerne málo funkcií, preto sa zameriame na tie, ktoré najviac vynikajú. Keď vidíme, ako sa jedná o doplnok optin, začnime s tým, aké typy formulárov sú k dispozícii.

Široká škála foriem Optin

Keď začnete s používaním formulárov optin, zistíte, koľko variantov je k dispozícii. Najbežnejšia je vyskakovacia okienka lightbox, ale MailOptin má tiež bočné panely / formuláre widgetov, pred / po poštových formulároch, vložené formuláre a tlačidlá s výzvou na akciu.

Recenzia MailOptin: Vzorka Optin

Ďalšou možnosťou je tzv. Lepiaca lišta, ktorá umožňuje zadať správu a vložiť niektoré polia a tlačidlá. Umiestnite ho na začiatok alebo na spodok svojej webovej stránky.

Recenzia MailOptin: Panel oznámení

Som tiež veľký fanúšik snímky, ktorá sa vkráda na pohľad v ľavej alebo pravej dolnej časti obrazovky. Je to oveľa menej „tvárou v tvár“ ako kontextové okná, takže vytvoríte menej rušivé prostredie a zároveň dávate ľuďom príležitosť prihlásiť sa na odber bulletinu..

Recenzia MailOptin: Zasunutie

Krásne šablóny

MailOptin poskytuje niekoľko šablón pre každý typ formulára optin. Keď začnem na prístrojovej doske budovať kampaň, vidím najrôznejšie šablóny pre kontextové okná lightbox. Niektoré z nich sú farebné, zatiaľ čo iné sú jednoduché a vecné. Niektorí sa dokonca zameriavajú na určité priemyselné odvetvia pomocou svojich zahrnutých snímok.

Recenzia MailOptin: Šablóny

Prístrojová doska zobrazuje filtre na preskočenie do iných kategórií formulárov optin. Napríklad by ste mohli vidieť iba lepivé panely s upozorneniami alebo možno aj snímky.

Recenzia MailOptin: Kategórie

Dizajnové nástroje prostredníctvom nástroja WordPress Customizer

Väčšina prispôsobení sa vykonáva pomocou programu WordPress Customizer. Toto je dobrá správa pre tých, ktorí majú skúsenosti s programom WordPress, pretože z nového doplnku nemusíte znova načítať všetky nastavenia. Na nasledujúcom obrázku mám možnosť nakonfigurovať správu o úspechu. Existujú aj niektoré automatické odpovede a e-mailové upozornenia na nových potenciálnych zákazníkov. Formulár optin je zobrazený napravo pre úpravy v reálnom čase. Nie je to editor drag-and-drop, ale počas môjho testovania sa mi to zdalo celkom intuitívne a ľahko sa ho naučil.

Recenzia MailOptin: Prispôsobiteľ

Vľavo sú k dispozícii početné karty. Takže si môžete upraviť farby tak, aby vyhovovali vašej značke, a dokonca si môžete dokonca prepadnúť vlastný CSS pre úplnú kontrolu.

Recenzia MailOptin: vlastné css

Pravidlá zobrazenia a súbory cookie

Pravidlá zobrazovania a spúšťače sú dosť dôležité, aby ste neznepokojovali svojich zákazníkov a nezacielili na tých, ktorí sa ešte nezaregistrovali. Nasledujúca snímka obrazovky vám umožňuje upravovať súbory cookie tak, aby ich niekto, kto už videl kontextové okno pred pár dňami (alebo čokoľvek, čo chcete nastaviť), nemusel znova vidieť..

Recenzia MailOptin: kontextové pravidlá

MailOptin má vynikajúce pravidlá zobrazovania. Napríklad sa môžete rozhodnúť, že sa zobrazí kontextové okno, keď kliknete na tlačidlo alebo prípadne, keď sa používateľ pokúsi ukončiť webovú stránku. Spolu s tým máte možnosť naplánovať optiny, zacieľovať na tých, ktorí používajú AdBlock, alebo iba zobrazovať formuláre optin na určitých stránkach.

Kontrola MailOptin: pravidlá zobrazenia

MailOptin Analytics

Od zobrazení po konverzie a predplatiteľov sa všetky analýzy MailOptin ukladajú na hlavnom paneli WordPress. Sú ľahko zrozumiteľné a ponúkajú rýchly prehľad o vašom postupe.

Recenzia MailOptin: Analytics

MailOptin Ceny

Môžete si stiahnuť Doplnok MailOptin Lite zadarmo a stále dostanete pekný výber funkcií. Pre MailOptin Lite (bezplatná verzia) dostanete niektoré z nasledujúcich funkcií:

 • Tri formy optínu.
 • Niekoľko modulov výzvy na akciu.
 • Podpora formulárov optin bočného panela a widgetu.
 • Lightbox a vyskakovacie formuláre.
 • Optin formuláre, ktoré idú pred alebo po blogu.
 • Zacielenie na úrovni stránky.
 • Upozornenia, ktoré sa zobrazia predplatiteľom pri uverejnení nového príspevku.
 • Možnosť naplánovania zasielania bulletinov.
 • E-mailová šablóna, ktorá reaguje.

Plán MailOptin Lite obsahuje niekoľko ďalších funkcií, ale to je hlavný prehľad. Mnoho spoločností zistí, že bezplatná verzia je dosť na začiatok. Je to tiež pekný štartér pre tých, ktorí chcú vyskúšať doplnok pred tým, ako sa zaviažu zaplatiť.

Pokiaľ ide o platenú verziu, Vyskakovacie okná a optické e-maily prémiu si môžete stiahnuť z oficiálnej webovej stránky. Táto webová stránka poskytuje aj niekoľko vynikajúcich ukážok a inštrukcií týkajúcich sa koncových prvkov, aby ste mali čo ochutnať.

Niektoré z nástrojov, ktoré sa dodávajú s prémiovou verziou, zahŕňajú:

 • A / B split testovanie vašich formulárov.
 • Automatické zasielanie spravodajov a udalosti vyvolané udalosťami.
 • Ďalšie formy optinov, o ktorých je dokázané, že zvyšujú počet konverzií.
 • Lepšie pravidlá a spúšťače.
 • Funkcia zisťovania AdBlock na vyžiadanie, aby ľudia neblokovali vaše reklamy.
 • Pokročilá analytika.
 • Vlastné CSS.
 • Oblasť vedúcich bánk na získanie pokročilejších informácií o vašich odberateľoch.
 • Oveľa viac.

Takto sa rozdelia funkcie medzi bezplatné a prémiové programy. Čo by ste však mali očakávať, že zaplatíte, ak upgradujete na prémiu MailOptin?

Je rozdelená do troch plánov za primeranú cenu a doplnok má záruku vrátenia 14 dní, ak nie ste spokojní.

 • štandardné – 69 dolárov ročne na jedno miesto, s možnosťou platiť 99 dolárov ročne za tri stránky. Tento štandardný plán obsahuje všetky funkcie MailOptin Lite, spolu s testovaním A / B, výzvami na akciu, kontextovými oknami lightboxov, formulármi bočného panela, pred / po oznámeniach po oznámení, panelmi oznámení, viac spúšťačov, krátke kódy, integrácia formulárov Elementor a ďalšie.
 • pre – 169 dolárov ročne na podporu na 10 stránkach. Získate tak všetky funkcie z predchádzajúcich plánov, ako aj zálohovanie konverzií, plánovanie kampaní optin, detekciu sprostredkovateľa optin, detekciu AdBlock, detekciu nových a vracajúcich sa návštevníkov, pokročilú analýzu, automatickú odpoveď a automatizovaný mesačný alebo týždenný prehľad, ktorý môžete vyslať.
 • kancelária – 269 dolárov ročne na podporu na neobmedzených stránkach. Získate tak všetky funkcie z predchádzajúcich plánov, prioritnej e-mailovej podpory, integrácií WooCommerce, integrácií Easy Digital Downloads a ďalších integrácií aplikácií tretích strán..

Celkovo ponúka MailOptin celkom rozumnú cenu, pretože väčšina primárnych funkcií je zahrnutá v tomto štandardnom balíku. Bolo by pekné mať integráciu WooCommerce a EDD bez toho, aby ste museli platiť za plán agentúry, ale to je jediná nevýhoda.

Kto by mal zvážiť doplnok MailOptin WordPress?

Je ťažké tvrdiť, že niekto by nemal uvažovať o vytváraní e-mailových zoznamov pomocou služby MailOptin. Podporuje väčšinu poskytovateľov e-mailov, šablóny sú solídne a môžete sa dokonca integrovať do obchodov elektronického obchodu. Pokiaľ ide o mňa, MailOptin poskytuje cenovo dostupný spôsob zhromažďovania a správy e-mailov pre všetkých.

Získajte službu Mail Optin Lite   Ušetrite 10% na MailOptin Pro

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej kontroly MailOptin, funkcií doplnkov alebo ako začať, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me