Recenzia pridružených kupónov: zvýšenie konverzií a predaja

Recenzia pridružených kupónov: zvýšenie konverzií a zvýšenie predaja

Hľadáte pridruženého marketingu, aby ste na svojich webových stránkach zvýšili mieru prekliknutia a predaj? Ak áno, určite sa vám bude páčiť táto recenzia doplnku Affiliate Coupons WordPress.


Myslím, že budete súhlasiť, keď poviem: vytvorenie úspešného pridruženého webu je náročné. Všetko od nájdenia najlepších ponúk po marketing a konverziu používateľov na zákazníkov nie je vtip.

Ako taký potrebujete iba tie najlepšie nástroje, aby ste mohli postupovať lacno, rýchlo a bez toho, aby ste si vytiahli vlasy. Ak máte záujem o takýto nástroj, povedzte mu ahoj Partnerské kupóny.

V tomto príspevku nájdete funkcie, vďaka ktorým sú kupóny provízneho predaja jedným z najlepších doplnkov pre províznych predajcov, ktoré získate na internete..

Taktiež nastavíme a otestujeme doplnok, takže môžete naraziť na zem. Ak to znie vzrušujúco, pustíme špendlík a tancujeme!

Čo je to affiliate kupóny?

plugin pre pridružené kupóny wordpress

Najprv je potrebné zistiť, čo presne sú affiliate kupóny a čo robí? V rade je Affiliate Coupons krásny doplnok WordPress, ktorý vám pomôže propagovať váš kupóny a ponuky ľahko.

Vďaka vzrušujúcemu súboru funkcií môžete pomocou doplnku efektívne zvýšiť počet konverzií na svojej webovej stránke pridruženého kupónu.

Ak, podobne ako mnoho iných pridružených spoločností, používate kupóny a ponuky spôsob propagácie produktu a služieb, budete milovať plugin Affiliate Coupons WordPress.

Doplnok vám pomôže ľahko vytvoriť kupóny a potom ich nádherne zobraziť na vašom webe, čo pre vás znamená lepšie konverzie.

Okrem toho nakoniec ušetríte veľa času a zároveň dosiahnete vyšší predaj, pretože používanie doplnku je neuveriteľne jednoduché.

Doplnok obsahuje intuitívny správcovský panel a zvodné štýly, vďaka ktorým je propagácia vašich produktov hračkou.

Affiliate Coupons, ktorý vám priniesol vývojový tok extraordinaire, je dobre kódovaný, ľahký a ideálne riešenie pre každého seriózneho obchodníka..

Dodáva sa v dvoch variantoch. bezplatná verzia to je ideálne pre všetky pridružené spoločnosti a prémiová verzia ktorý poskytuje ešte viac funkcií pre výkonného používateľa.

Teraz, keď viete, čo sú affiliate kupóny, poďme ďalej a objavujeme funkcie, vďaka ktorým sa splnia vaše sny affiliate marketingu..

Kľúčové vlastnosti pridružených kupónov

Doplnok je iba taký dobrý ako funkcie, ktoré ponúka. Ako sa teda môžu affiliate kupóny porovnávať s konkurenciou z hľadiska funkcií? Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Citlivý a mobilný dizajn

V tomto čase a veku si nemôžete dovoliť prevádzkovať rigidné webové stránky, ktoré sa ťažko používajú na smartfónoch a iných mobilných zariadeniach.

Pevný dizajn je obzvlášť nevýhodný pre pridruženého obchodníka, ktorý chce zvýšiť predaj, pretože vyhliadky pravdepodobne kliknú na tlačidlo Späť dlho predtým, ako sa dostanú k vašim kupónom..

Odborníci WordPress za partnerskými kupónmi to vedia, a preto urobili doplnok zo 100% responzívnym a prispôsobeným pre mobilné zariadenia.

Teraz sa nemusíte báť, že doplnok znesie váš návrh bez ohľadu na to, aké zariadenie váš zákazník používa.

Bez ohľadu na zariadenie budú mať všetci používatelia na vašom webe bezproblémový zážitok, čo pre vaše spodné riadky znamená skvelé veci.

Okrem toho podporuje program Affiliate Coupons zrýchlené mobilné stránky alebo skrátene AMP.

Kompatibilita so všetkými témami WordPress

Nainštalovali ste už nejaký doplnok, ktorý narušil vašu tému WordPress? Možno, že niektoré štýly boli v rozpore a veci boli všade.

Ak by tomu tak nebolo, možno nejaký štýl doplnku jednoducho nesedel so zvyškom témy a niekoľko hraníc bolo mimo radu.?

Už ste niekedy museli zmeniť tému úplne tak, aby ste pracovali s konkrétnym doplnkom? Vieme, ako vám nekompatibilita doplnkov s témami môže spôsobiť nepríjemný vkus v ústach.

Niektoré zásuvné moduly sú známe tým, že si vymieňajú tému, ale affiliate kupóny nie sú jedným z nich. Vďaka skvelému kódovaniu, vstavaným šablónam a hŕstke krátkych kódov môžete tento doplnok použiť kdekoľvek na svojom webe bez akýchkoľvek problémov s kompatibilitou..

Viac štýlov a vlastné CSS

Každá webová stránka je dodávaná s rôznymi štýlmi, z ktorých niektoré sú osobnými preferenciami. A to všetko preto, že klientske rozhranie je rovnako dôležité ako klientske rozhranie.

Ak použijete doplnok pre kupón a ponuky, ktorý neumožňuje prispôsobenie, vaše kupóny budú vyzerať zbytočne. Alebo škaredé.

Koniec koncov, nechcete, aby bol doplnok o pridružené kupóny, ktorý vám umožní zobraziť kupóny a ponuky vo vašich jedinečných štýloch?

Ak je to výrazné áno, budete sa tešiť skutočnosti, že Affiliate Coupons sa dodáva s rozsiahlymi možnosťami prispôsobenia. Na vrchu násobok vopred pripravené štýly a šablóny, môžete si doplnok prispôsobiť pomocou CSS, až kým ho neupustíte.

To nie je všetko, môžete si hotové šablóny prispôsobiť a vytvoriť si vlastné. Dostupné šablóny zahŕňajú Štandard, mriežka, zoznam a widget.

To znamená, že vaše kupóny budú vyzerať presne tak, ako ich vidíte vo svojej mysli, a zhodujú sa so zvyškom vašich webových stránok. Harmónia v štýle je vždy skvelá pre lepšie konverzie a nemôžete s ňou hádať psychológia.

Doplnok je dodávaný s niekoľkými miniaplikáciami, ktoré vám umožňujú zobraziť kupóny v bočnom paneli a ďalších oblastiach miniaplikácií. Dve vstavané farebné motívy, t., tmavýSvetlo, robiť veci ešte zaujímavejšie.

Kliknutia na odhalenie pridružených kupónov

Navyše, prémiová verzia prichádza s novou a vynikajúcou funkciou známou ako Kliknite na Odhaliť. Táto funkcia je obľúbená u pridružených spoločností, pretože vám pomáha skryť kódy zliav, kým používateľ neklikne na kupón. Je to skvelý spôsob, ako na svoju webovú stránku pridať výzvu na akciu a dokonca vám môže pomôcť zvýšiť mieru konverzie. Hovorte o nekonečných možnostiach zobrazenia a štýlov!

Výkonné možnosti kupónu

Okrem štýlu je doplnok dodávaný s výkonnými možnosťami back-end vždy vítaným nápadom. Myslím tým, prečo sa zamerať na front-end, keď motor to je back-end nie je o čom písať domov?

Bolo by to ako obliecť mačku do leopardej tlače a so svojimi analógiami sa mi naozaj zle �� Ale už viete, ako to ide; nemôžete pre svoj život tvrdiť, že máte leoparda.

Rovnaký prípad sa týka doplnkov, možnosti rozhrania frontend nie sú ničím, ak rozhranie back cucá. Affiliate Coupons sa nedajú cmúľať, dámy ani páni.

Naopak, prichádza s výkonným administrátorským panelom, ktorý obsahuje všetky možnosti, ktoré potrebujete na vytváranie a propagáciu kupónov, ako sú profesionáli.

Tu je zoznam, ktorý vám ukáže, čo mám na mysli (viac sa zobrazí po inštalácii doplnku). Na paneli správca môžete:

 • Vytvorte viacerých dodávateľov a preddefinujte pridružené odkazy
 • Pridajte neobmedzený počet kupónov a ponúk
 • Definujte stránky vlastných kupónov a ponúk
 • Prepojte kupóny jediným kliknutím
 • Kliknite, skopírujte a zobrazte štatistiku
 • Aktivujte sledovanie udalostí
 • Skryť dátumy a kupóny, ktorých platnosť vypršala
 • Popíšte svoje kupóny
 • Kategorizujte kupóny
 • Štýl pomocou vlastného CSS
 • Zvýraznite a vyznačte jednotlivé kupóny
 • Doslovne dosiahnuť nemožné ��

Špičková podpora na svetovej úrovni

Už predtým som zažil slabú podporu a nemohol by som si ju priať proti môjmu najhoršiemu nepriateľovi. Hodne to bolí, keď nenájdete pomoc, keď ju potrebujete. Zlá podpora zvyčajne vedie k neprimeranému stresu a strate výnosov.

Čo sa stane, ak narazíte na problémy pri používaní doplnku Affiliate Coupons? Budete uviaznutí alebo dostanete včasnú a užitočnú podporu? Uvidíme, ako môžete získať podporu.

Pre začiatočníkov existuje vedomostná základňa, ktorá odpovedá na množstvo relevantných otázok. Táto sekcia odpovedá na predpredaj, inštaláciu, riešenie problémov, rozširovanie, styling, udeľovanie licencií a ďalšie otázky.

Po druhé, dostanete častú otázku (FAQ) časť, ktorá odpovedá na veľa otázok na jednej stránke, čo je vhodné povedať najmenej.

Ak vyššie uvedené možnosti zlyhajú, vždy môžete zvýšiť podporný lístok na priamu komunikáciu s tímom profesionálnej podpory.

Okrem toho nám teraz nainštalujte a otestujte pridružené kupóny.

Ako nainštalovať a používať pridružené kupóny

Inštalácia doplnku Affiliate Coupons je jednoduchá. Či už ste začiatočník alebo profesionál, môžete to všetko nastaviť do desiatich minút. Konfigurácia možností a úprava kupónov je tiež jednoduchá, ale neberú za to moje slovo, poďme do práce.

Inštalácia pridružených kupónov

Aby ste sa dostali do hry, musíte si nainštalovať bezplatnú verziu. V opačnom prípade nebude prémiová verzia fungovať. Je to preto, že prémiová verzia je postavená na vrchole bezplatného doplnku, ale obsahuje niekoľko užitočných funkcií, ktoré šetria deň.

Bez ďalšieho pripútania sa prihláste na svoj informačný panel správcu WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové. Na nasledujúcej obrazovke, t.j.., Pridať doplnky, do vyhľadávacieho poľa pre kľúčové slová zadajte výraz „Affiliate Coupons“ a potom kliknite na ikonu Nainštalovať teraz po nájdení doplnku.

pridružené kupóny

Potom aktivujte doplnok kliknutím na ikonu Aktivovať tlačidlo, ktoré nahrádza Nainštalovať teraz na tej istej obrazovke.

Ak ste si zakúpili kópiu profesionálnej verzie, musíte si najprv stiahnuť svoju kópiu Affcoups.com. Potom sa prihláste späť na informačný panel správcu WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové. Ale namiesto hľadania ako pri bezplatnej verzii, kliknite na ikonu Odovzdať doplnok v hornej časti obrazovky, ako je to znázornené nižšie.

verzia pre pridružené kupóny

Ďalej stlačte Vyberte súbor a potom Nainštalovať teraz ako zobrazujeme podrobnosti na obrázku nižšie.

inštalácia verzie pridružených kupónov

Počkajte na dokončenie procesu inštalácie a potom Aktivovať doplnok. V tomto okamihu je Affiliate Coupons pripravený na použitie. Teraz vytvorme vzorový kupón.

Vytvorenie kupónu

Vytváranie kupónov pomocou partnerských kupónov je ľahká práca. Pred pridaním kupónu musíte pridať predajcu. Prejdite na Partnerské kupóny položku ponuky a kliknite na predajcovia ako je uvedené nižšie.

pridanie nového dodávateľa do pridružených kupónov

Ďalej stlačte Pridať dodávateľa ako je podrobne uvedené nižšie.

pridanie nového dodávateľa

Potom vyplňte informácie o predajcovi a stlačte publikovať ako zvýrazňujeme na obrázku nižšie.

Teraz, keď máme predajcu, vytvorme prvý kupón. Prejdite na nové Partnerské kupóny položku ponuky a kliknite na Pridať kupón ako vidíme nižšie.

vytvorenie nového kupónu pomocou doplnku pre pridružené kupóny

To vedie k zobrazeniu obrazovky na vytvorenie kupónu, ktorá je zobrazená nižšie. Vyplňte formulár údajmi o vašom kupóne a stlačte publikovať ako zvýrazňujeme. Vaša obrazovka môže vyzerať inak, pretože, ako pravdepodobne viete, testujem Gutenbergov editor. Či už ste v tábore Gutenberg alebo Classic Editor, proces zostáva skoro rovnaký.

pridanie nového kupónu

Po vytvorení kupónu prejdite na Partnerské kupóny> Všetky kupóny aby ste videli svoj kupón a skratku, ktorú chcete použiť. Ďalšie podrobnosti nájdete na obrázku nižšie.

Išiel som ďalej, vytvoril novú stránku a vložil skrátený kód. Nasledujúci obrázok zobrazuje náš ukážkový kupón. Všimnite si, že používam tému dvadsať sedemnásť.

To nie je vôbec zlé vzhľadom na všetky ostatné možnosti zobrazenia, ktoré máte k dispozícii.

Pre všetky ostatné nastavenia prejdite na Partnerské kupóny> Nastavenia v ponuke správcu WordPress, ako je to znázornené nižšie.

Sprievodca rýchlym spustením

Prvá obrazovka, s ktorou sa stretnete nastavenie je Sprievodca rýchlym spustením. Na tejto obrazovke (zobrazené nižšie) sa dozviete, ako nastaviť doplnok a ako zobraziť svoje kupóny viacerými spôsobmi.

nastavenia pridružených kupónov

Ako vidíte, existuje veľa výkonných kódov, ktoré môžete použiť na vloženie kupónov. Stačí použiť parametre, ktoré uprednostňujete. Napríklad by ste mohli zostaviť malý skrátený kód a ukázať tak najnovšie aktívne kupóny, ktoré môžete pridať na svoju domovskú stránku:

[affcoups max = "4" orderby = "date" hide_expired = "true"]

licencovanie

Druhá obrazovka, ktorá sa zobrazí potom, je licencovanie. Tu môžete pridať svoj licenčný kľúč, aby ste dostávali pravidelné aktualizácie a profesionálnu podporu.

Stránky kupónu

Ďalej máme Stránky kupónu zobrazené nižšie.

Na obrazovke vyššie môžete zvoliť:

 • Vytvorte stránky pre každý kupón (čo by som odporučil, ak k svojim kupónom pridávate značný obsah, napríklad ak chcete, aby sa vaše individuálne kupóny zobrazovali vo výsledkoch vyhľadávania Google)
 • Najprv presmerujte odkazy a tlačidlá na stránky kupónov
 • Definujte vlastný slim pre stránky s jedným kupónom
 • Zahrňte do svojich výsledkov vyhľadávania kupóny

všeobecný

Potom máme všeobecný panel zvýraznený nižšie.

 všeobecný panel je najdlhší, pretože práve tam je všetka akcia. Na obrazovke vyššie môžete urobiť veľa a mnoho z nich je dôležitých nastavení, preto dôrazne odporúčam, aby ste túto stránku nepreskočili.

Odtiaľto môžete definovať dôležité predvolené hodnoty kupónu, napríklad šablónu usporiadania a predvolenú rozloženie. Môžete tiež definovať dĺžku výrezu kupónu, upraviť / prispôsobiť text tlačidla a pridať vlastný CSS.

Sledovanie a štatistika

Ďalšia obrazovka je Sledovanie a štatistika ktorá obsahuje niekoľko užitočných možností.

Na obrazovke vyššie vidíte, že existuje možnosť zakázať vstavané sledovanie. Nechápem však, prečo by ste to chceli robiť, ibaže ak máte problémy.

Aj keď druhá možnosť sa oplatí. Týmto spôsobom môžete sledovať kliknutia pomocou služieb Google Analytics, Správca značiek Google a Matomo (predtým známy ako Piwik). Získate tak prehľad o tom, ktoré kupóny prevádzajú.

Pomoc a podpora

A konečne príde Pomoc a podpora plátno.

Aj keď obrazovka neponúka kontaktné informácie ani priamy odkaz na podporu lístkov, ponúka informácie, ktoré by sa vám mohli hodiť v prípade problémov s doplnkom. Na obrazovke sa zobrazujú denníky chýb a čo je dôležitejšie, rýchly prehľad verzií WordPress a PHP. Ak sa niekedy stretnete s problémami so spustením doplnku, začnite tu pred kontaktovaním podpory (pravdepodobne budú tieto informácie pravdepodobne potrebovať, aby vám pomohli).

Recenzie zákazníkov s pridruženými kupónmi

Ľudia sa zaujímajú o doplnok Affiliate Coupons WordPress a to, čo sa tam nemiluje. Doplnok sa ľahko používa, aj keď je plný až po okraj s úžasnými funkciami. Bezplatná verzia sa môže pochváliť takmer dokonalými 5 hviezdami WordPress.org aby ste sa sami presvedčili) spolu s nadšenými recenziami od profesionálnych zákazníkov.

Na konci dňa je bezpečné povedať, že ste v dobrých rukách s Flowdee a Co., pretože – medzi vami a mnou – je to jeden vynikajúci doplnok.

Ceny pridružených kupónov

Pre pohodlie, ktoré tento zlý chlapec ponúka, úprimne cítim, že cena je príliš nízka. Vývojári vám ponúkajú tri cenové balíčky na základe počtu stránok, ako je znázornené na obrázku vyššie.

V čase písania správy 39 dolárov Osobné balík podporuje jednu stránku, 99 dolárov plus balík obsahuje tri stránky a 199 dolárov Pro balík môže byť použitý až na desiatich stránkach. A samozrejme je k dispozícii bezplatná verzia na WordPress.org.

Záverečné myšlienky pre kontrolu našich pridružených kupónov

Všetci vieme, že ako pridružený obchodník máte len veľmi malý priestor na chyby vo vašom propagačnom úsilí. Potrebujete všetky najlepšie nástroje, ktoré môžete získať. Ak na svojich stránkach používate kupóny a ponuky, skutočné riešenie je affiliate kupóny.

Affiliate Coupons je skvelý doplnok pre vaše pridružené podnikanie. Ľahko sa používa a je dodávaný s množstvom zaujímavých funkcií (napríklad tých viac šablón). Navyše to skutočne urýchľuje proces pridávania a spravovania kupónov na vašom webe. Už nikdy nezabudnete odstrániť kupón, ktorého platnosť vypršala. Celkovo by som odporučiť skúsiť doplnok. Medzi bezplatnou a profesionálnou verziou môže pracovať pre každý rozpočet.

Získajte zľavové kupóny     Vyskúšajte ukážku naživo

Už ste vyskúšali použitie doplnku Affiliate Coupons pre WordPress? Co si o tom myslis? Máte otázku alebo návrh? Prosím, dajte nám vedieť vaše myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map