SiteGround Web Hosting Recenzie

SiteGround Web Hosting Recenzie

Už sme videli, čo môžu služby riadeného hostenia WordPress urobiť pre ľudí, ktorí v tomto procese potrebujú pomocnú ruku, buď preto, že sa musia zamerať na svoje návrhy alebo projekty, alebo preto, že v tejto oblasti nemajú dostatočné vedomosti. Bez ohľadu na to, služby WordPress Managed Hosting nie sú pre každého. Niektorí z nás chcú čas od času zasahovať do kódu alebo len chcú optimalizovať naše stránky spôsobom, ktorý nie je v spravovaných službách možný. Pre tento druh používateľov môžu byť všeobecné hostiteľské služby dobrou alternatívou. Dnes sa chystám prehodnotiť službu SiteGround, všeobecnú hostingovú službu založenú na populárnom softvéri cPanel.


Funkcie hostingu na serveri SiteGround

SiteGround ponúka veľa možností pre hosťovanie vašej stránky WordPress alebo akejkoľvek webovej stránky, na ktorú záleží. Vyberte si zo zdieľaného, ​​cloudového, vyhradeného, ​​predajcu alebo dokonca prémiového podnikového hostingu – existuje plán pre každú webovú stránku veľkosti. A samozrejme si vždy môžete zvoliť spravovaný plán WordPress.

Zobraziť plány týkajúce sa lokality

Ponúkajú tiež možnosti nájdené v iných spravovaných službách WordPress Hosting. Krása programu SiteGround spočíva v tom, že si môžete vybrať, či vám bude pomáhať, alebo všetko urobíte sami.

Keď sa rozhodnete, aký je váš profil, môžete pokračovať a pracovať s hlavným panelom. V tomto článku budem robiť všetko sám, pretože je to jedna z dobrých vecí v rámci programu SiteGround v tom, že neobmedzia možnosti, ktoré so svojimi súbormi a / alebo súbormi, ktoré odovzdáte, môžu robiť..

Informačný panel účtu

Hlavný informačný panel vám umožní nakonfigurovať primárnu doménu, DNS účtu a prihlasovacie údaje cPanel.

Na rozdiel od mnohých služieb, SiteGround vám umožňuje zmeniť primárnu doménu toľkokrát, koľkokrát chcete. Toto je veľké plus, ako nemusíte hostiť konkrétnu doménu. V podstate vytvárate prázdny účet, ktorý môžete použiť pre akýkoľvek požadovaný projekt. Hlavný informačný panel sa stará o proces priradenia vašej domény k cPanel.

Pri tejto kontrole sme bez problémov vymenili testovaciu doménu z domény wpexplorer.com na thetechieblog.com a účet bol okamžite zmenený a neskôr bol prístupný cez cPanel..

Extra hostingové služby

Server SiteGround sa nezastaví, ponúka pekné doplnkové služby od prémiovej podpory až po prémiové zálohovacie služby a certifikáty Wildcard vďaka začleneniu šifrovania Let’s Encrypt.

Jednou z mnohých výhod všetkých ďalších služieb, ktoré služba SiteGround ponúka, je zahrnutie vyhradených IP, ktoré je možné z tohto panela ľahko objednať spolu so zahrnutím služieb platených prostredníctvom služby Cloudflare. To vám umožní mať veľmi silný zážitok z hostovania v centrálnom systéme riadenia. Zahrnutie cloudflare je pekným pridaným bonusom, ktorý je v kombinácii so špecializovanými službami IP a zálohovania pre zákazníkov mimoriadne dobrý. Ak si myslíte, že je toho príliš veľa, SiteGround vás prekvapí ešte jednou ďalšou službou a tým je SG Site Scanner a Malware monitoring. Keďže ide o všeobecnú hostingovú službu, pridanie tejto osobitnej kontroly je veľmi užitočné.

Poďme zašifrovať SSL zadarmo

Pridanie domény a inštalácia certifikátu je hračka, pretože funkcia SiteGround teraz umožňuje šifrovať bezplatné SSL.

Zmena dátového centra? Žiaden problém!

Myslíte si, že služba SiteGround sa tam zastaví, ale nie, dokonca vám ponúkajú možnosť výmeny Dátové centrá. Cena za túto akciu je samozrejme cena, ktorá vám však umožní ľahko zmeniť umiestnenie vášho webu na vhodnejšie miesto v prípade, že ho váš zákazník alebo váš projekt potrebuje..

Platený program CloudFlare vám umožňuje mať bránu firewall webových aplikácií a pokročilé funkcie okrem funkcie SiteGround umožňuje používať bezplatné CDN na urýchlenie WordPress.

Starý dobrý cPanel

SiteGround je založený na starom dobrom softvéri cPanel na zvládnutie všetkých hlavných úloh. Aj keď cPanel nemusí byť najrýchlejší existuje skúsenosť, pretože je stále založená na Apache a poskytuje pohodlný spôsob, ako zvládnuť všetky vaše potreby v oblasti hostingu.

Siteground implementuje vlastnú tému, ktorá vyhovuje štýlu ich dashboardu volaním cPanel z vnútornej strany SiteGround Dashboard.

Aj keď sú k dispozícii všetky hlavné funkcie a program cPanel sa zdá byť aktualizovaný, server SiteGround by mohol použiť vylepšenie rozhrania a využiť výhody nového štýlu cPanel, pretože súčasný je dosť starý. Počas analýzy sa však nezistili žiadne problémy s výkonom a dokázal som na svojom webe urobiť takmer všetko, čo som chcel. Ručné vytváranie mojej databázy, import obsahu, vytváranie FTP účtov, spracovanie e-mailov, pomocou vstavaného prieskumníka cPanel a nahrávanie súborov WordPress. To je všetko kúsok koláča s ovládacím panelom cPanel.

Výkonnosť hostingu na serveri

SiteGround ako služba Managed WordPress spriemerovala dosť dobré číslo z lokality San Jose.

Ak sa pozriete na skutočný čas First Time to Byte, uvidíte dosť solídny priemerný čas 300 ms, čo je viac ako dobré vzhľadom na to, že ide o cPanel založený na Apache. Zaujímavejšie je to poznamenať SiteGround skutočne používa NGINX ako proxy mechanizmus za Apache ktorý Vysvetľuje viac ako prijateľný výsledok.

Testovanie podľa GTMetrix potvrdilo moje očakávania.

Pretože SiteGround je služba spravovania hostingu WordPress, ponúka dynamickú vyrovnávaciu pamäť optimalizovanú pre WordPress. Užívateľ ho však musí nakonfigurovať sám. Je zrejmé, že skóre stránok Pagespeed a Yslow sú nízke, pretože stránky predvolene fungujú skoro bez vyrovnávacieho mechanizmu okrem reverzného proxy servera NGINX, ktorý implementuje program SiteGround. Ale skontrolujte plne nabitý čas, je to vynikajúce! SiteGround sa v GTMetrix podarilo dostať pod 2,5 s, čo je celkom dobré vzhľadom na to, že ide o všeobecnú hostingovú službu.

Zabalenie

SiteGround vybudoval svoju službu s množstvom ďalších funkcií. Mať cPanel ako backend je pekné a vrátane zálohovania, bezplatnej funkcie SSL a Cloudflare je veľké plus. SiteGround sa tam však nezastaví, ponúka ďalšie skenovanie malvéru, prémiovú podporu a robí tak s úrovňou výkonu, ktorá je viac ako v poriadku, aby dokonca konkurovala iným slušným službám spravovaným WordPress.. Ak chcete dobrú a cenovo dostupnú službu, ktorá nie je žiadnym spôsobom obmedzujúca a má dobrý výkon, je ťažké ich neodporúčať. Inými slovami, SiteGround rocks.

Viac informácií o službe SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map