Skryte skutočnosť, že vaše webové stránky využívajú technológiu WordPress pomocou funkcie Hide My WP

Webové stránky WordPress sú citlivé na celý rad útokov vrátane injekcií SQL, útokov hrubou silou a neautorizovaných prihlásení. Bezpečnostné doplnky, ako napr WordFence a iThemes Security môže zvýšiť bezpečnosť vášho webu riešením bežných bezpečnostných problémov, ako je zmena účtu správcu zo správcu.


Narazil som na ďalší bezpečnostný doplnok, ktorý bol nedávno nazvaný Skryť môj WP a ktorý rieši hackerov iným spôsobom.

ZÍSKAJTE MÔJ WP

Doplnok bol vyvinutý, pretože väčšina hackerov a robotov vie, kde nájsť dôležité súbory a stránky WordPress. Robot, ktorý je určený na zacielenie na webové stránky WordPress, bude preto útočiť na všetky webové stránky so súbormi WordPress a prejde tým, ktorí.

Rovnako ako hackerský softvér využíva skutočnosť, že všetky webové stránky WordPress sú štruktúrované rovnakým spôsobom, Hide My WP využíva skutočnosť, že softvér môže zacieliť vaše webové stránky iba vtedy, ak pozná štruktúru vašich webových stránok. Dosahuje to odstránením všetkých dôkazov o tom, že vaše webové stránky využívajú technológiu WordPress. To hackerom veľmi sťažuje infiltráciu vašich webových stránok.

Pozrime sa bližšie na to, ako môže Hide My WP chrániť váš web pred škodlivými útokmi.

Spustite nastavenie

Rovnako ako všetky dobré doplnky WordPress, ktoré majú veľa možností konfigurácie, funkcie na import a export funkcií skrývať moje vlastnosti WP. Debugovacie správy sú k dispozícii aj pre vývojárov.

Čo odlišuje Hide My WP, je schopnosť importovať vopred pripravené schémy nastavení. Môžete si vybrať zo stredného súkromia (väčšia kompatibilita), stredného súkromia (rýchla) a vysokého súkromia (menšia kompatibilita). Výberom jednej z týchto schém nastavenia pridáte údaje do poľa importu a zmeníte spôsob nastavenia doplnku. Toto je fantastická funkcia, ktorá vám ušetrí veľa času nastavením doplnku.

Skryť nastavenia štartu môjho WP

Všeobecné nastavenia

Aj keď sú prednastavené schémy nastavenia užitočné, malo by vám trvať iba päť až pätnásť minút, aby ste prešli dvoma stránkami s hlavným nastavením a nakonfigurovali skryť môj WP pre váš web..

V hornej časti stránky so všeobecnými nastaveniami je k dispozícii niekoľko nastavení vrátane možnosti použiť jednu z vašich stránok na chyby 404 a skryť stránku wp-login.php pomocou novej jedinečnej adresy URL. Správcovskú oblasť môžete skryť aj pre skupiny používateľov, ktoré ste neoznačili ako dôveryhodné.

Skryť moje všeobecné nastavenia WP

Hide My WP (Skryť môj WP) vám umožní skryť veľa vecí, takže softvér nedokáže zistiť, či sú vaše webové stránky poháňané WordPress. Napríklad môžete skryť podrobnosti WordPress, ktoré sa pridávajú do informačných kanálov, verziu WordPress, ktorú používate, a dôležité priečinky, ako sú / wp-include / a / wp-content /.

Skryť moje všeobecné nastavenia WP

Doplnok obsahuje niektoré ďalšie funkcie, ako je napríklad minifikácia a možnosť nahradiť slová a adresy URL z výstupného súboru HTML.

Skryť moje všeobecné nastavenia WP

Nastavenia trvalých odkazov a webových adries

Na stránke Permalinks a URL settings si môžete upraviť spôsob skrytia vašich súborov, priečinkov a stránok. Môžete premenovať priečinok doplnkov, šablónu so štýlmi, priečinok wp a priečinok na odovzdávanie.

Wp_comments_post.php môžete tiež premenovať. Tým sa hackerom zabráni, aby vás neustále spamovali spamovými komentármi.

Skryť nastavenia trvalých odkazov a adresy URL môjho WP

Môžete zmeniť aj základnú a dopytovú časť svojich adries URL pre autorov a stránky informačného kanála. Prípadne ich môžete úplne zakázať z verejného pohľadu.

Skryť nastavenia trvalých odkazov a adresy URL môjho WP

Rovnaké úpravy je možné použiť na príspevky, stránky, kategórie a značky. To pomáha softvéru ešte ťažšie zistiť, či vaše webové stránky využívajú technológiu WordPress.

Skryť nastavenia trvalých odkazov a adresy URL môjho WP

Vyhľadávanie môže byť tiež zmenené alebo vypnuté. Medzi ďalšie možnosti patrí možnosť vypnúť archívy a vlastné typy príspevkov.

Skryť nastavenia trvalých odkazov a adresy URL môjho WP

Uvedomte si, že zakázanie mnohých funkcií vášho webu môže poškodiť dojem používateľa. Napríklad odstránenie archívov kategórie znamená, že návštevníci nemôžu prehľadávať príspevky z určitej kategórie. Ak sa však rozhodnete zakázať vyhľadávanie, môžete kedykoľvek nahradiť predvolenú funkciu vyhľadávania WordPress pomocou vyhľadávania Google.

Prehľad

Hide My WP vám umožňuje úplne zmeniť verejnú štruktúru dôležitých základných súborov a stránok, tematických súborov a súborov doplnkov.

Vzhľadom na povahu bezpečnostných doplnkov je ťažké overiť, či sú účinné alebo nie. Koniec koncov, web, ktorý nie je napadnutý, nezaručuje, že jeho bezpečnostné opatrenia fungujú. Aj keď niet pochýb o tom, že opatrenia, ktoré skrýva môj program WP na skrytie dôležitých oblastí vášho webu, hackerom a robotom sťažia útok na váš web..

Doplnok Hide my WP WordPress je k dispozícii na CodeCanyon za 23 dolárov. Doplnok nebol aktualizovaný od novembra 2013, zdá sa však, že vývojár tento doplnok aktívne podporuje.

Úplný zoznam jeho funkcií nájdete na stránke Hide My WP information ��

Veľa štastia,
Kevin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map