SNAP Skontrolujte automatický plagát sociálnych sietí pre WordPress

Keby som sa vás chcel opýtať: „Čo si myslíte, že je najhlbším marketingovým pravidlom pre digitálny vek?“, Silným uchádzačom o vašu odpoveď by pravdepodobne bol Pravidlo 80-20. V podstate sa v ňom uvádza, že 20% vášho marketingového úsilia by sa malo použiť na vytvorenie epického obsahu. Zvyšných 80% by sa malo venovať propagácii uvedeného obsahu.


O sociálnej automatizácii

Vo svete, ktorý každú sekundu produkuje veľa nového obsahu, sociálna automatizácia je nevyhnutné, aby každá značka získala viditeľnosť online. To znamená, že značky môžu osloviť viac ľudí, zvýšiť predaj, lepšie zapojiť zákazníkov a nakoniec zlepšiť svoje zisky.

Mnohé malé a stredné podniky (SMB) však nemusia mať šírku pásma alebo zdroje, aby si mohli dovoliť celú škálu služieb poskytovaných v rámci automatizácie sociálnych médií..

Výzvy automatizácie pre malé a stredné podniky

Tento problém je obzvlášť náročný pre nové online podniky. Väčšinu času trávia tvorbou epického obsahu. Podľa pravidla 80-20 však ide iba o 20% vykonanej práce. V ideálnom prípade by mali minúť 80% – t. štyrikrát čas a úsilie ktoré bolo potrebné na vytvorenie obsahu – na jeho propagáciu!

Uverejňovanie obsahu na vašom webe je v poriadku – a keď už máte na svojom webe stabilný prúd návštevníkov, začne prinášať výsledky. Pokiaľ však ide o nové podniky, má takmer nulovú hodnotu. Nové podniky musia zvýšiť svoj obsah na svojich sociálnych kanáloch hneď ako bude zverejnená na ich webových stránkach a začnite ju propagovať.

Sociálna podpora je väčšinou plateným podnikom a spolieha sa na marketingový rozpočet. Náš článok však predstavuje vynikajúce riešenie, ako vyriešiť prvú časť problému – t. J. Dostať obsah do kanálov sociálnych médií, akonáhle sú živé..

Riešenie: Doplnok SNAP pre WordPress

snap-hrdina

Predstavujeme SNAP – doplnok automatického plagátu pre sociálne siete pre WordPress. Tento doplnok, vyvinutý tímom NextScripts, sleduje freemiový model. Bezplatná verzia je dodávaná s takmer všetkými funkciami doplnku, čo vám umožňuje robiť takmer všetko od uverejnenia príspevkov do viacerých sociálnych sietí až po načítanie komentárov po uverejnení jednotlivých príspevkov..

Podpora sociálnych sietí

SNAP podporuje viac ako 34 sietí sociálnych médií vrátane:

 • Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, LinkedIn a ďalšie.
 • Webové stránky na zdieľanie fotografií, ako napríklad Instagram, Pinterest, Flickr, 500 pixlov atď.
 • Portály blogov, ako sú blogy kompatibilné s médiami Medium, Tumblr, Blogger a WordPress.
 • Agregačné portály ako Reddit, Stumbleupon a ďalšie
 • Podporuje tiež mikroblogovacie služby, ako je Weibo (ktorá je najväčšou mikrobiologickou službou v Číne), LiveJournal a Telegram.
 • Je zaujímavé, že protokol SNAP tiež podporuje integráciu s programom MailChimp. Ak používate službu MailChimp ako službu spravodajcu – môžete posielať automatizované e-maily vždy, keď je príspevok uverejnený – úplne zadarmo!

Bezplatná verzia tohto doplnku podporuje takmer všetky ostatné siete. Iba niekoľko sietí, ako sú firemné stránky LinkedIn, Google+ a Pinterest, je k dispozícii iba v prémiovej verzii.

Ďalším dôležitým rozdielom je to, že bezplatná verzia to umožňuje iba jeden účet na sociálny profil. Aj keď je to v poriadku pre väčšinu firiem, nemusí byť ideálne pre všetkých. Len málo blogerov má tendenciu zdieľať svoj obsah na viacerých sociálnych útržkoch, ktoré vlastnia – najbežnejším príkladom je kombinácia ich vlastného profilu a profilu online podnikania.

Inštalácia doplnku

Inštalácia doplnku SNAP je celkom jednoduchý postup.

 • Zamierte na Informačný panel WordPress> Doplnky> Pridať nový
 • Vyhľadajte „Auto-Poster sociálnych sietí“ a kliknite na Nainštalovať teraz
 • Po dokončení, Aktivovať bezplatná verzia doplnku.

nextscripts-snap

Aktivácia prémiovej verzie

Prémiovú verziu doplnku je možné aktivovať nasledujúcim spôsobom: oficiálne pokyny.  Stiahnite si archív ZIP a ručne ho nahrajte pomocou ovládacieho panela WordPress.

modernizácia-snap-to-prémiové verzie

Stručne povedané, musíte:

 • Prihláste sa do svojho účtu NextScripts
 • Skopírujte licenčný kľúč a
 • Zadajte ho do nastavení doplnku SNAP z hlavného panela WordPress

To by malo aktivovať doplnok a mali by ste dostať správu, ako je táto:

snap-first-obrazovka-po-upgrade-premium-Verison

Preskúmanie nastavení doplnku SNAP

V tejto časti preskúmame rôzne nastavenia doplnku.

1. Nastavenia automatického účtovania

snap-settings-1-how-to-make-auto-stĺpiky

Táto možnosť nastavenia vám umožňuje vybrať si medzi publikovaním obsahu na sociálnych sieťach automaticky (okamžite) alebo asynchrónnym plánovaným spôsobom pomocou WP Cron.

Odporúča sa použitie programu WP Cron, pretože rovnomerne rozdeľuje zaťaženie. Napríklad, ak každý vo vašom tíme pre publikovanie publikuje príspevky v krátkych intervaloch alebo možno aj súčasne, zaťaženie servera sa zvýši. Môže to tiež viesť k prestojom.

Ak je povolená WP Cron, všetky príspevky vstupujú do „fronty príspevkov“ a odosielajú sa jeden po druhom. Tým sa eliminuje špička v zaťažení servera a bráni sa tým zmena spamu na vašich stránkach sociálnych médií.

2. Oprávnenia používateľa

snap-Nastavenie-2-user-výsady-and-security

Táto možnosť umožňuje používateľom s nižšími oprávneniami meniť / pristupovať k nastaveniam automatického účtovania. Ak máte tím tvorcov a redaktorov obsahu, zvyčajne je najlepšie priradiť editorom alebo vášmu tímu sociálnych médií príslušné prístupové práva..

3. Rozhranie pre výber siete sociálnych médií

snap-settings-3-Interface-settings

Pri pridávaní novej sociálnej siete z nastavení doplnku je k dispozícii celý rad sociálnych profilov (skutočne 34+). V snahe zjednodušiť výber sociálneho kanála podľa nášho výberu vývojár zjednodušil rozhranie na predvolené Prostý mode. Ak si však chcete otvoriť kategorizovaný zoznam nastavení, môžete si vybrať kategorizované.

4. Filtre automatického účtovania

snap-settings-4-auto-pracovných filtre

Táto možnosť nám umožňuje vybrať si, ktorý typ príspevkov sa získa prostredníctvom filtrov automatického účtovania. Napríklad kategóriu Šport môžete nakonfigurovať pomocou značky „NFL“ ako značky, ktorá sa má automaticky zverejňovať počas hernej sezóny.

5. URL Shortener

snap-settings-5-url-shortner

Odkazy vytvárajú základ pre sledovanie kliknutí na odkazy. Doplnok SNAP podporuje viacerých poskytovateľov krátkych odkazov. V tomto návode sa naučíme, ako nakonfigurovať goo.gl – službu krátkych odkazov od spoločnosti Google.

Ak chcete povoliť službu goo.gl, musíte z rozhrania Google Developer Console získať kľúč API a vložiť ho do Kľúč API goo.gl oddiel. Pri experimentovaní s doplnkom som to zistil Vynútiť skrátené spojenia Pre správne fungovanie služby musí byť povolená možnosť.

Po výbere týchto možností prejdite nadol a vyberte Uložiť zmeny.

6. Parametre URL

snap-settings-7-URL parametre

Ak ste novým prepojením sledovania a analýzy, je najlepšie nechať tieto nastavenia na pokoji. Pre tých, ktorí používajú službu Google Analytics alebo iný nástroj na sledovanie, môžete tu pomocou značiek UTM efektívne sledovať svoje kampane.

7. Auto Hashtag

snap-settings-8-auto-hashtag-settings

Aj keď som toto nastavenie osobne nepovolil, môže byť užitočné pre fotoblogov, príspevky typu obrázka alebo (vlastný) typ príspevku galérie..

Konfigurácia automatického uverejňovania na Twitteri

Začneme pridaním Twitteru ako našej siete sociálnych médií.

1. Najprv prejdite na stránku Nastavenia SNAP a vyberte Pridať nový účet

snap-add-new-account-1

2. Otvorí sa kontextové okno, v ktorom prejdeme nadol a vyberieme cvrlikání.

snap-add-new-account-2

3. To nás privedie na Konfiguračná stránka služby Twitter. Aby mohol doplnok SNAP uverejniť príspevok na náš účet Twitter, musíme mu poskytnúť prístup k procesu. Toto sa vykonáva pomocou kľúča API. follow tieto pokyny na vygenerovanie kľúča API v službe Twitter.

4. Po dokončení je potrebné skopírovať a vložiť správne údaje do Informácie o účte kartu a vyberte Aktualizujte nastavenia.

Živé vysielanie na Twitteri

Teraz doplnok vyskúšame v akcii. Najprv vytvoríme nový testovací príspevok a zverejníme ho. Nasledujúca obrazovka je predvolená konfigurácia doplnku v systéme Windows Upraviť príspevok strana.

snap-plugin-live-demo-1

Ak sa bližšie pozrieme na formát správy, hovorí:% TITLE% -% URL%. Tieto slová sa nazývajú zástupné symboly. Pri každom príspevku sa nahradí skutočným názvom a adresou URL príspevku. Môžete tiež použiť ďalšie zástupné symboly podľa dokumentácie k doplnku.

Raz sme zasiahli publikovať , príspevok sa pridá do frontu úloh WP Cron a čoskoro sa zverejní.

snap-plugin-live-demo-2

Importovanie komentárov

Ďalšou funkciou, ktorú sme chceli preskúmať, bol import komentárov. V skratke, keď je táto funkcia povolená, doplnok SNAP bude manuálne sledovať komentáre každého príspevku na sociálnych médiách a importovať ich v hodinových intervaloch..

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-1

Napríklad som do tweetu uverejnil dva komentáre, ktoré automaticky zverejnil SNAP. Komentár, ktorý uvádzal môj popisovač Twitteru, sa automaticky importoval do príspevku pod mojím menom.

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-2

Porovnanie funkcií a ceny

Prémiová verzia doplnku obsahuje tri hlavné výhody:

 1. Neobmedzené profily: Vďaka prémiovej verzii môžete do sociálnej siete pridať neobmedzený počet profilov / úchytiek. Toto je užitočné najmä pre účty Twitter a LinkedIn.
 2. Naplánované príspevky: Dôležitým faktorom úspechu na sociálnych sieťach je naplánovanie zverejnenia príspevkov, keď je cieľové publikum aktívne. Pomocou tejto funkcie môžete naplánovať, kedy budú vaše príspevky zverejnené.
 3. Oneskorené zverejnenie: Táto funkcia, ktorá je jednoduchšou verziou naplánovaných príspevkov, vám umožňuje oneskoriť príspevky o pevne stanovený čas.
 4. Podpora sociálnych sietí: Konkrétne kanály, ako sú napríklad stránky spoločnosti LinkedIn, Google+ a Pinterest, sú k dispozícii iba v prémiovej verzii.

prémiová verzia ceny doplnku je 49,45 dolárov / rok a prichádza s neobmedzenou podporou a aktualizáciami.

záver

Sociálna automatizácia hrá dôležitú úlohu pri budovaní imidžu akejkoľvek značky alebo firmy. Jedna vec, ktorá ľudí odlišuje, sú v skutočnosti automatické správy. Keď hovoríme o osobných skúsenostiach, je najnevhodnejšie prečítať príspevok alebo nadpis, ktorý nebol vypracovaný opatrne.

Toto je oblasť, ktorá si vyžaduje našu najlepšiu pozornosť. Vytváranie magnetických titulkov robí zázraky pre vaše podnikanie. Z tohto dôvodu vám môžu zaslepene automatizované príspevky priniesť premávku, ale automatizácia starostlivo vypracovaných titulkov bude oveľa lepšia.

Doplnok WordPress SNAP je vynikajúcim nástrojom na automatizáciu väčšiny úloh v sociálnych médiách. Pro verzia, ktorá predáva za 49,95 dolárov / rok a prichádza s neustálymi aktualizáciami a prioritnou podporou.

Ak pracujete na vytváraní alebo združovaní viacerých foriem písomného obsahu, SNAP môže byť ideálnym doplnkom pre automatizáciu v sociálnej oblasti..

Vyskúšali ste bezplatnú verziu protokolu SNAP? Aké sú vaše myšlienky v oblasti automatizácie sociálnych médií a súvisiacich doplnkov?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map