Spravujte udalosti lepšie pomocou kalendára moderných udalostí

Spravujte udalosti lepšie pomocou kalendára moderných udalostí

Myslím, že budete súhlasiť, keď poviem: prevádzka webovej stránky podujatí je náročná úloha. Musíte vytvárať udalosti, uverejňovať to isté na svojom webe a zaregistrovať účastníkov bez toho, aby ste si veci vymieňali. Pri práci s premennými, ako sú rôzne časy, ceny a miesta pre rôzne udalosti, sa úloha stáva 10x ťažšou.


Ukázalo sa; môžete na svojom webe ľahko vytvoriť systém na správu udalostí pomocou doplnku Moderný kalendár udalostí. A v dnešnej recenzii / ako na príspevok vám ukážeme presne to, prečo je Kalendár moderných udalostí jedným z najlepších doplnkov udalostí WordPress, ktoré ladia web.

Čítajte ďalej a objavte funkcie a možnosti, vďaka ktorým je Kalendár moderných udalostí plugin vystupovať z davu. Nezabudnite sa pozrieť na skvelé videá sme pridali ku koncu článku. Iné ako to, prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch. To z cesty, poďme sa pustiť do práce.

Čo je kalendár moderných udalostí?

aktualizácia udalostí kalendára moderných udalostí

Modern Calendar Calendar je skvelý doplnok, ktorý vám pomôže vytvárať, publikovať a spravovať udalosti na vašom webe WordPress. Je to intelektuál Tím Webnus, uctievaná téma WordPress a vývojár doplnkov. Doplnok je zabalený po okraj so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na správu udalostí na svojom webe WordPress, ako profesionál.

Ako už názov napovedá, Kalendár moderných udalostí vám ponúka najnovšie metódy dizajnu a praktický spôsob riadenia udalostí bez toho, aby sa potil. Doplnok je ako taký pripravený na mobilné zariadenia, plne pripravený na preklad a dobre hrá okrem iného s vašimi obľúbenými nástrojmi, ako je napríklad WooCommerce..

Navyše je doplnok mimoriadne užívateľsky prívetivý a dobre navrhnutý tak, aby vám ušetril veľa času. Namiesto strácania času konfiguráciou nastavení môžete celú vec nastaviť niekoľkými kliknutiami a naraziť na zem. Vytváranie a správa udalostí pomocou MEC je také jednoduché ako A, B, C, nemusíte nikoho držať za ruku.

Ak hľadáte pre svoj web WordPress fantastický doplnok na správu udalostí, je kalendár moderných udalostí skutočným riešením. A vďaka skvelej včasnej podpore zákazníkov vám tento doplnok pomôže ušetriť čas, peniaze a poskytnúť skvelú používateľskú skúsenosť na vašom webe.

Teraz, keď viete, s čím spolupracujeme, začneme bezplatnou verziou Kalendára moderných udalostí. Neskôr v preskúmaní sa zaoberáme PRE verzia a add-ons ktoré vám ponúkajú viac funkcií bez porušenia banky. Poďme si premárniť ďalšiu sekundu a uvidíme, čo doplnok poskytuje z hľadiska funkcií.

Moderné funkcie kalendára udalostí

moderné funkcie kalendára udalostí

Doplnok Kalendár moderných udalostí ponúka v oddelení funkcií celkom úder. Dokonca aj bezplatná verzia vám robí úsmev s pôsobivou sadou funkcií, ktoré idú nad rámec toho, čo ponúka mnoho konkurenčných doplnkov. S bezplatnou verziou budete mať skvelý čas, ale ak sa rozhodnete pre inováciu, môžete očakávať iba výkonnejšie funkcie.

Počet funkcií v tejto veci je dosť dlhý, ale urobím maximum, aby som zhrnul, čo môžete očakávať od doplnku udalostí WordPress, ako žiadny iný. Okrem toho pravdepodobne nebudete nikdy potrebovať všetky funkcie, ale ak ste tak niekedy urobili, Kalendár moderných udalostí nesklame.

Kalendár moderných udalostí sa dodáva s celou radou funkcií, ako sme klasifikovali nižšie.

Funkcie udalostí

moderný kalendár udalostí dokonca funkcie

Doplnok je dodávaný s dobrým výberom funkcií a možností, ktoré vám umožňujú ľahko vytvárať rôzne typy udalostí. Pre začiatočníkov môžete vytvárať jednodňové udalosti, celodenné udalosti a udalosti, ktoré sa konajú dlhšie ako jeden deň.

Okrem toho si môžete svoje udalosti značne prispôsobiť. Môžete napríklad pridať udalosti do Kalendára Google, iCal alebo Outlook na správu udalostí pomocou svojho obľúbeného nástroja. Okrem toho môžete k udalostiam ľahko pridávať obrázky, organizéry, reproduktory, značky, kategórie, vlastné formuláre na rezerváciu, hodinové plány, variácie lístkov a mapy miest..

Ďalej môžete nastaviť, aby sa udalosti opakovali vo vlastných dňoch, napr. každý prvý pondelok v mesiaci a tak ďalej. To nie je všetko; môžete vytvárať udalosti, ktoré sa dejú každý deň, týždenne, mesačne alebo ročne. Môžete tiež vytvárať nekonečné udalosti, zobrazovať vybrané udalosti, nastavovať odpočítavanie udalostí, skryť čas udalosti, pridávať štítky dynamických udalostí a robiť omnoho viac.

Podrážka žiadny; uvidíte väčšinu týchto funkcií v akcii, keď neskôr otestujeme doplnok v článku. V súčasnosti si ukážeme viac funkcií.

Funkcie displeja

moderné funkcie na zobrazenie kalendára udalostí

Pokiaľ ide o zobrazovanie udalostí na vašom webe, doplnok Moderný kalendár udalostí nemá krátke atraktívne rozloženia, ktoré neprekážajú používateľskému dojmu. Vaše udalosti vyzerajú ostro a čisto a sú prístupné na prezeranie a rezervovanie. Toto je skutočne skvelá správa, pretože mnoho ďalších doplnkov udalostí vyžaduje veľa prispôsobenia, aby sa dosiahol slušný vzhľad.

Kalendár moderných udalostí však nič z toho nebude mať. Doplnok sa dodáva s rôznymi farebnými vzhľadmi, ktoré vám pomôžu zobraziť vaše udalosti za čo najlepších svetelných podmienok, možnosť zvoliť si vlastné farby, úžasné ikony písiem, 5 štýlov zobrazenia zoznamu, 7 štýlov zobrazenia mriežky, úplné zobrazenie kalendára, zobrazenie programu, zobrazenie muriva, udalosti v Mapách Google, výkonné vyhľadávanie udalostí atď.

Či už chcete zobraziť svoje udalosti v mriežke, zozname, kolotočoch alebo modálnych verziách, doplnok Moderný kalendár udalostí má svoje chrbát. Vďaka plnej podpore RTL, filtrom a ešte oveľa viac budú vaše udalosti vyzerať dobre na rôznych zariadeniach. Navyše vďaka všetkým možnostiam prispôsobenia, ktoré získate, môžete svoje udalosti zosúladiť so svojou značkou v priebehu niekoľkých minút.

Funkcie rezervácie

moderné funkcie rezervovania kalendára udalostí

Vytváranie, zobrazovanie a správa udalostí na vašom webe WordPress je dobré a všetko, ale rezervovanie účastníkov udalosti je zbytočné. Prečo by mal klient zobraziť podrobnosti udalosti na vašom webe a počkať, kým zaplatí, keď sa dostane na udalosť?

Nemyslíte si, že je lepšie účtovať poplatok za udalosť dlho predtým, ako účastníci opustia váš web? Preto musí účastník na podujatí predložiť len lístok. Šetríte čas, zarábate viac peňazí a získavate vyhliadky, ktoré by inak mohli vynechať vašu udalosť.

Moderný kalendár udalostí vám ponúka skvelú sadu rezervačných funkcií, ale iba v profesionálnej verzii. Získate päť platobných brán, rôzne typy lístkov, kupóny, vlastné polia, dane, oznámenia, možnosti meny a zoznam pokračuje.

Pokiaľ ide o rezervácie udalostí, Kalendár moderných udalostí vám ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na automatizáciu rezervácie na vašom webe úplne.

Integračné funkcie

moderná integrácia kalendára udalostí

Kalendár moderných udalostí je celkom integračný. Či už používate iný doplnok alebo aplikáciu udalostí WordPress, Kalendár moderných udalostí nediskriminuje. Doplnok môžete bez problémov integrovať do rôznych doplnkov kalendára udalostí.

To znamená, že môžete ľahko importovať udalosti z iných doplnkov a služieb udalostí WordPress. Iné ako to, môžete exportovať svoje udalosti na platformy tretích strán s absolútnou ľahkosťou. Kalendár moderných udalostí navyše spolupracuje s WooCommerce a rôznymi tvorcami stránok.

Doplnok je mimoriadne flexibilný a umožňuje vám na vašom webe prevádzkovať plne automatizovaný systém správy udalostí a rezervácií. Od vytvorenia po zobrazovanie a rezervovanie udalostí, moderný kalendár udalostí zefektívňuje váš pracovný postup, takže sa môžete sústrediť na rast svojho podnikania.

Moderný kalendár udalostí je okrem iného kompatibilný s doplnkami SEO, webovým serverom WordPress, udalosťami EventOn, kalendárom udalostí, kalendárom, doplnkami vyrovnávacej pamäte, kalendárom Google a plánovaním udalostí WP..

Funkcie pre vývojárov

Moderný kalendár udalostí je dokonalým nástrojom pre pokročilých používateľov systému WordPress, a to vďaka množine funkcií priaznivým pre vývojárov. Pre začiatočníkov môžete v téme prepísať stránky, archívy a farebné vzhľady. Okrem toho môžete spúšťať vlastné funkcie WordPress, filtrovať možnosti doplnkov, prispôsobovať krátke kódy a robiť oveľa viac pomocou háčikov.

Ako nainštalovať moderný kalendár udalostí Lite

Doposiaľ sme testovali vody, aj keď iba našimi prstami. Je na čase sa ponoriť. Nemôžeme sa naučiť nič tým, že sa budeme držať za hrany, takže sa poďme ponoriť a získajte praktické skúsenosti s touto šelmou. Bezplatná verzia je k dispozícii na oficiálnom repo doplnku WordPress, takže viete, že to bude ľahké.

Prejdite na Doplnky> Pridať nové, ako je uvedené nižšie.

Ďalej zadajte do vyhľadávacieho poľa „Kalendár moderných udalostí“ a stlačte kláves Nainštalovať teraz gombík.

inštalácia moderného kalendára udalostí

Po tom, hit Aktivovať na dokončenie inštalácie.

aktivácia doplnku kalendára moderných udalostí

Tým sa dostanete na uvítaciu stránku Kalendára moderných udalostí, ktorá sa zobrazuje na nižšie uvedenej obrazovke.

moderná uvítacia stránka kalendára

Z obrázku vyššie si všimnite nový M.E. Calendar položka v ponuke správcu WordPress. V tomto okamihu môžete začať vytvárať udalosti.

Vytváranie udalostí

Vytvorenie novej udalosti pomocou Kalendára moderných udalostí je jednoduché. Prejdite na M.E. Calendar a kliknite na tlačidlo OK Pridať udalosť, ako je znázornené na obrázku nižšie.

pridanie nového kalendára udalostí moderných udalostí

Ak tak urobíte, vedie vás k editorovi, ktorý vyzerá dobre, ako je uvedené nižšie.

pridať nový editor udalostí

Pridajte svoj názov udalosti, popis a posúvaním nadol pridajte ďalšie podrobnosti udalosti, ako to zvýrazňujeme nižšie.

moderný editor kalendára udalostí

Na vyššie uvedenú obrazovku môžete pridať všetky podrobnosti o svojej udalosti. Môžete pridať miesto, miesto konania, organizátori, náklady, hodinový rozvrh, opakovanie udalostí, odporúčaný obrázok atď. Vytváranie udalostí pomocou doplnku Modern Events Calendar Calendar je jednoduché.

Akonáhle pridáte všetky požadované podrobnosti, stlačte publikovať tlačidlo na odoslanie udalosti na váš web. Takto vyzerá naša vzorová udalosť na našom testovacom webe.

ukážka udalosti kalendára moderných udalostí

Vyzerá skvele, ak sa ma pýtate ��

Používatelia si však nemôžu rezervovať udalosti, pretože sme neaktivovali rezervačný modul, ktorý – ak si spomeniete – je k dispozícii iba v doméne Kalendár moderných udalostí PRO.

Ak chcete aktivovať rezervačný modul vo verzii pro, prejdite na M.E. Calendar> Settings> Booking, zaškrtnite Povoliť rezervačný modul začiarknite políčko a kliknite na ikonu Uložiť zmeny ako je znázornené nižšie.

aktivovať funkcie rezervácie

Pridáva sa to Platobné brány do nastavení rezervácie MEC a rezervácie položka do ponuky správcu WordPress.

Teraz, keď môžete vytvoriť udalosť a zobraziť ju na svojom webe, pozrime sa na ňu Modern Calendar Calendar Pro a doplnky.

Doplnky kalendára moderných udalostí

moderné ceny kalendára udalostí

Ak potrebujete viac funkcií, môžete vždy na jar Kalendár moderných udalostí Pro. Webnus ponúka tri balíčky: 1 licenciu za 75 dolárov, päť licencií za 255 dolárov a 10 licencií za 455 dolárov.

Vyberte plán, ktorý vám vyhovuje, zakúpte si a stiahnite doplnok. Potom sa prihláste na svoj informačný panel správcu WordPress a prejdite na ňu Doplnky> Pridať nové.

pridanie nového doplnku do

Na internete Pridať doplnky kliknite na Odovzdať doplnok, vyberte súbor .zip Kalendára moderných udalostí a prejdite na Nainštalovať teraz.

Potom aktivujte doplnok.

aktivácia prémiového kalendára moderných udalostí

Potom kliknite na tlačidlo OK M.E. Calendar, prejdite nadol, zadajte token nákupu a kliknite na ikonu Predložiť ako je znázornené nižšie.

aktivácia tokenu nákupu kalendára moderných udalostí

Teraz, keď je pripravená vaša prémiová verzia Kalendára moderných udalostí, preskúmajme niekoľko prémiových doplnkov. Ak chcete zobraziť a nainštalovať doplnky, prejdite na M.E. Calendar> Addons ako je uvedené nižšie.

moderné doplnky kalendára udalostí

Prípadne si môžete stiahnuť doplnky z účtu MEC a nainštalovať ich na svoje stránky ako typický doplnok. V tutoriále sme nainštalovali všetky doplnky, pretože kde je zábava držať späť? ��

Prejdime na prémiové doplnky Kalendára moderných udalostí.

Doplnok WooCommerce

Doplnok WooCommerce kalendára moderných udalostí vám umožňuje predávať vstupenky na udalosti prostredníctvom WooCommerce. Okrem nákupu lístkov si vaši používatelia môžu kúpiť aj ďalšie produkty WooCommerce. Ak chcete použiť Doplnok WooCommerce Integration, potrebujete Kalendár moderných udalostí Pro a WooCommerce.

Na nasledujúcom videu sa dozviete, ako predávať vstupenky na udalosti prostredníctvom doplnku WooCommerce:

Všetko hotové �� Teraz viete, ako predávať vstupenky na akcie na svojom webe prostredníctvom doplnku WooCommerce. Teraz ste pripravení nainštalovať ďalší doplnok Kalendár moderných udalostí: Tvorca formulárov Elementor.

Doplnok Tvorca formulárov elementov

Doplnok Element Builder Form Builder vám pomôže vytvoriť jedinečné formuláre pre vaše lístky v nástroji na tvorbu stránok Elementor. Doplnok obsahuje množstvo možností na vytváranie a úpravu formulárov podľa toho, ako si prajete.

Aby ste doplnok mohli používať, potrebujete Moderný kalendár udalostí Pro a Tvorca stránok Elementor. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si nižšie uvedené krátke video.

Ďalej máme doplnok Elementor Single Builder Addon.

Doplnok Elementor Single Builder

Doplnok Elementor Single Builder vám ponúka presne to, čo potrebujete na vytvorenie šablón prispôsobených vašim udalostiam v spoločnosti Elementor. Doplnok vám ponúka veľa možností na vytvorenie štýlových stránok udalostí, ktoré sa dajú veľmi ľahko duplikovať v prvku Elementor.

V nasledujúcom videu nájdete ďalšie informácie o tom, ako nainštalovať doplnok na svoju webovú stránku WordPress.

Elementor Single Builder Addon z cesty, pokračujme k ďalšiemu.

Doplnok Element Builder s krátkym kódom

Elementor Shortcode Builder Addon vám umožňuje v Elementore vytvárať a upravovať neobmedzené MEC kódy. Krátke kódy vám umožňujú zobraziť vaše udalosti kdekoľvek na vašom webe. Môžete ľahko upravovať vlastné štýly a ľahko zobrazovať / skryť prvky v rôznych krátkych kódoch.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si nižšie uvedené krátke video.

Potom máme doplnok Event API Addon.

Doplnok Event API

Ak chcete kopírovať udalosti z jedného webu na druhý, určite sa vám bude páčiť Doplnok Event API. Doplnok vám umožňuje prezerať udalosti z vášho webu WordPress na ľubovoľnej webovej aplikácii alebo platforme. Je to perfektný nástroj na presun udalostí medzi aplikáciami bez znalosti kódovania.

Ďalšie informácie nájdete v krátkom videu nižšie.

Ďalej je doplnok na synchronizáciu viacerých miest.

Doplnok na synchronizáciu viacerých miest

Prevádzkujete webovú stránku s viacerými podujatiami? Vďaka Doplnok na synchronizáciu viacerých miest, môžete ľahko synchronizovať udalosti na svojich podstránkach s hlavným webom. Po výbere podstránok, ktoré sa majú synchronizovať na paneli správcu, zdedia všetky zmeny na hlavnej webovej stránke..

Ďalšie podrobnosti nájdete vo videu nižšie.

Doplnok informačného panela používateľa

Ak chcete vytvoriť konkrétnu stránku pre každého používateľa, potrebujete Doplnok informačného panela používateľa. Vlastná stránka používateľa obsahuje podrobnosti, ako sú zakúpené vstupenky, rezervované udalosti atď. Doplnok umožňuje vašim používateľom prihlásiť sa na frontend a kúpiť si vstupenky.

Ďalšie podrobnosti nájdete vo videu nižšie.

A to je všetko. Čoskoro pribudne viac prémiových doplnkov, ako je fakturácia, čo znamená, že sa na ne budete ešte tešiť.

Ceny doplnkov

Ak si chcete kúpiť niektorý z prémiových doplnkov, sú všetky k dispozícii na serveri Webnus. Ceny sa pohybujú od:

 • Integrácia WooCommerce, ktorá umožňuje bezproblémové prepojenie doplnku s WooCommerce, takže môžete na svojom webe zhromažďovať platby. Doplnok stojí 35 dolárov
 • Elementor Shortcode Builder, vďaka ktorému získate späť 35 USD
 • Elementor Form Builder za 35 dolárov
 • Elementor Single Builder za 35 dolárov
 • Balík doplnkov Elementor, ktorý obsahuje všetky 3 doplnky Elementor za 79 dolárov
 • Balík prvkov Woo Plus Elementor (pozostávajúci zo všetkých 4 doplnkov pre elementy Element a WooCommerce) za 99 dolárov
 • Event API za 45 dolárov – táto možnosť vám umožňuje zobrazovať udalosti na iných zariadeniach alebo webových stránkach
 • Synchronizácia viacerých miest za 35 dolárov
 • Používateľský informačný panel na vytvorenie vlastných užívateľských stránok za 35 dolárov

Moderný kalendár udalostí je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá profesionálne akcie bez toho, aby porušil pot alebo banku. Doplnok je ľahko konfigurovateľný a použiteľný, aj keď je dodávaný s miliónom funkcií. A ak budete niekedy potrebovať viac šťavy, máte profesionálnu verziu a prémiové doplnky.

Aký je váš obľúbený doplnok udalostí WordPress? Alebo máte nejaké otázky týkajúce sa Kalendára moderných udalostí, ktoré nie sú obsiahnuté v sprievodcovi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map