Uncanny Automator Recenzia doplnku WordPress: Automatizujte svoje pracovné postupy ako profesionál

Uncanny Automator Recenzia doplnku WordPress: Automatizujte svoje pracovné postupy ako profesionál

Koľko času trávite na úlohách správcu webových stránok? Veľa stavím. Alebo viac hodín, ako by ste chceli pripustiť. Máte však šťastie, pretože pomocou doplnku Uncanny Automator WordPress vám ukážeme, ako automatizovať úlohy, šetriť čas a zvyšovať efektívnosť.


Doplnok vám umožňuje automatizovať procesy medzi vašimi doplnkami. Napríklad môžete nastaviť doplnok na pridanie používateľov do určitej skupiny BuddyPress (alebo kurzu LearnPress) po zakúpení produktu prostredníctvom služby WooCommerce. Doplnok môžete dokonca nastaviť tak, aby spúšťal program WordPress a odosielal e-mail používateľovi, kedykoľvek dokončí konkrétny krok.

Príležitosti sú neobmedzené a funkcie sú bohaté. Nastavenie doplnku Uncanny Automator WordPress je vecou štvrtých porovnávačov. Vytváranie automatizovaných procesov (alebo receptov tak, ako sa volajú v doplnku) je rovnako jednoduché ako A, B, C. Nepotrebujete vôbec žiadne znalosti kódovania, takže ste vítaní welcome

Bez ďalších podvádzaní sa poďme pustiť. Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov na konci.

Čo je zásuvný modul WordPress od spoločnosti Uncanny Automator

Ste náhodou oboznámení so službou automatizácie úloh Zapier? Plugin Uncanny Automator WordPress je rovnako ako Zapier, ale pre vaše doplnky WordPress. Umožňuje vám prepojiť procesy medzi vašimi doplnkami, čo vám umožní automatizovať úlohy a ušetriť veľa času.

Alebo ako to hovorí webová stránka Uncanny Automator…

Doplnok Uncanny Automator WordPress umožňuje automaticky spravovať všetky pracovné toky a užívateľské skúsenosti, ktoré sa vyskytujú na vašom webe WordPress. – Čo je to Uncanny Automator?

Pre ilustráciu predpokladajme, že by ste chceli predávať kurzy prostredníctvom WooCommerce (ako produkty), zatiaľ čo sa prihlasujete študentov prostredníctvom LearnPress, LearnDash alebo akéhokoľvek iného systému správy vzdelávania WordPress (LMS). V aplikácii Uncanny Automator môžete vytvárať recepty, ktoré sa spustia pri zakúpení kurzu používateľom. Uncanny Automator potom pridá používateľov do príslušných kurzov vo vašom LMS.

Napríklad, ak používate Kalendár udalostí moderného kmeňa Na správu svojich udalostí môžete pomocou programu Uncannny Automator poďakovať novým účastníkom udalosti. Stačí si len vytvoriť recept na uchopenie mena používateľa a úchytky Twitteru, keď sa zaregistrujú pre udalosť (spúšť), a potom pridajte akciu, pomocou ktorej môžete používateľovi napísať správu, napríklad „ďakujem za registráciu!“ A to je len príklad, doplnok je dodávaný s množstvom spúšťov a akcií. Triggers spustiť recept, akčné je to, čo chcete dosiahnuť, môžete vidieť viac spúšťače a akcie na ich stránkach).

To znamená, že doplnok dá pokyn WordPress akcia B (napr. pridať používateľa do skupiny, poslať e-mail, prihlásiť sa na kurz atď.), keď je používateľ spúšťa A (napr. nákup, predplatné atď.). Pomôže vám to niečo ako doplnok toto keď to užívateľ urobí že. automaticky. Uncanny Automator je doplnok na automatizáciu úloh na steroidoch.

Vďaka tomu je prevádzka vášho webu hračkou, pretože väčšina časovo náročných úloh sa eliminuje bez ohrozenia funkčnosti a používateľského komfortu. Dáva vám to všetko zmysel? Dobre, 10 sekúnd prestávka v podobe …

Slovo od vývojára:

[Doplnok Uncanny Automator WordPress spája] „… tucet doplnkov, sledujúcich„ spúšťače “z jedného alebo viacerých doplnkov a ak sú splnené podmienky, automaticky spúšťa„ akcie “alebo nové aktivity na webe.

Dodáva …

Tieto automatizované recepty môžu vlastníkom stránok WordPress ušetriť každý rok stovky hodín automatizáciou predaja, marketingu, administratívy, vzdelávania a ďalších procesov. Spája doplnky, ktoré by sa inak nemohli pripojiť. “ –Čo je to Uncanny Automator?

10 sekúnd prestávka. Takže trieda, opäť, čo je Uncanny Automator WordPress plugin? Výkonný doplnok automatizácie úloh pre vaše doplnky WordPress.

Musím povedať viac?

Funkcie zvýrazniť

Uncanny Automator je jednoduchý doplnok na automatizáciu úloh pre WordPress. Nie je nafúknutý zbytočnými funkciami, ktoré vám bránia. Nie, je to štíhly a udržuje vás sústrediť sa na danú úlohu. Čo iného by ste očakávali od doplnku automatizácie úloh?

Medzi pozoruhodné funkcie Uncanny Automator patria:

 • Intuitívne a začiatočné priateľské administrátorské užívateľské rozhranie. Je zábavné vytvárať recepty (čítať, automatizovať úlohy)
 • Bezproblémová integrácia s populárnymi doplnkami, ako sú BuddyPress, bbPress, Gravity Forms, Ninja Forms, Kontaktný formulár 7, LearnDash, LearnPress, H5P a Zapier (znamená to, že sa môžete pripojiť k viac ako 1 000 aplikáciám!) okrem iného
 • Viac ako 70 spúšťačov a akcií, čo znamená, že iba nasmerujete a kliknete na svoju cestu k automatizovanému WordPress
 • Neobmedzené kombinácie receptov na dosah ruky. Vytvorte veľa rôznych trigger-akcia scenáre.
 • Funkcia na presmerovanie používateľa na konkrétnu adresu URL po dokončení receptu (túto funkciu však používajte opatrne a striedmo)
 • Úžasná podpora, ktorá zaistí dobré fungovanie všetkých vašich integrácií. Keby ste nemali tušenie, To znamená, že ak potrebujete podporu, nemusíte sa obrátiť na mnohých vývojárov. Tím podpory Uncanny Automator má chrbát. Myslite na to, že máte jeden tím podpory pre všetky vaše doplnky WordPress. Ako skutočne pohodlné?

Ako nastaviť zásuvný modul WordPress

Teraz, keď viete, čo je Uncanny Automator, vytvorte doplnok a vytvorte recept. Budete prekvapení, aké ľahké je automatizovať úlohy, ktoré by ste inak vykonávali manuálne. Teraz musíte len zistiť, ako budete tráviť celý čas, ktorý ušetríte!

Uncanny Automator je prémiový doplnok, čo znamená, že ho nemôžete nainštalovať priamo z úložiska doplnkov WordPress. Kúpte si kópiu programu Uncanny Automator na oficiálnej stránke.

stranou: Ak ste zvedaví, ponúkajú štyri balíčky:

 • Uncanny Automator Lite – Náklady na 49 dolárov ročne za jednu webovú licenciu. To vám umožní vytvoriť jednu spúšť, ale neobmedzené akcie na jeden recept.
 • pre – Tento balík stojí len 149 dolárov ročne na jednu webovú licenciu. Môžete vytvoriť neobmedzený počet spúšťačov a akcií podľa receptu. Vývojári vám ponúkajú ďalšiu licenciu na inscenáciu.
 • kancelária – Tento program je v cene 249 dolárov ročne a je ideálny pre 5 webových stránok. Okrem toho plán prichádza s podporou viacerých stránok a pre svoje recepty môžete vytvárať neobmedzené spúšťače a akcie.
 • Veľký plán – Nastavuje vám späť 499 dolárov ročne, má všetky funkcie v pláne agentúry, ale licencia sa vzťahuje na 25 stránok.

* Všetky plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

V skratke vám Uncanny Automator pomôže umiestniť vaše stránky WordPress na autopilota a znížiť náklady na správu a náklady na doplnok. Keď už hovoríme príliš veľa, poďme sa pustiť do nastavovania doplnku.

Inštalácia doplnku Uncanny Automator WordPress

Po zakúpení a stiahnutí doplnku Uncanny Automator WordPress sa prihláste do ponuky správcu WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové nahrať, nainštalovať a aktivovať zips doplnku. Budete tiež musieť zaregistrovať svoj licenčný kľúč pod Uncanny Automator> Activation License (ktoré nájdete vo vašom Účet Uncanny Automator).

Pokračujte kliknutím na ikonu Uncanny Automator položka ponuky v WordPress vás prevedie na Recepty na obrazovke, ale ako ste očakávali, je prázdna, pretože ešte musíme vytvoriť prvú automatizovanú úlohu.

Na internete Recepty obrazovku, stlačte Pridať nové ako podrobne uvádzame nižšie.

vytváranie nových receptov v záhadnom automatickom doplnku wordpress

Vytváranie receptov v zásuvnom automate WordPress Plugin

Pred inštaláciou doplnku Uncanny Automator WordPress som nainštaloval BuddyPress, bbPress, LearnPress, WooCommerce, Easy Digital Downloads and Contact Form 7. Inštalácia týchto doplnkov pri testovaní Uncanny Automator vám pomôže tento tutoriál viac využívať.

Toto sú aj doplnky, ktoré vidíte pod Triggers sekcii na obrázku nižšie.

uncanny automator wordpress plugin

Mimochodom, počet integrácií, ktoré vidíte na obrazovke vyššie, závisí od doplnkov na vašom webe.

Ďalej som vytvoril produkt WooCommerce (Test WordPress Course) …

… a ukážkový kurz (vďaka LearnPress) na ilustračné účely. Tento kurz sa tiež nazýva Test WordPress Course. Tu je tiež obrázok pre vaše potešenie zo sledovania ��

vytvorenie kurzu v doplnku learnpress wordpress

Vedľajšie kurzy. Vráťte sa do Upraviť recept plátno.

V našom príklade predám produkt WooCommerce (kurz Test WordPress) a pridám každého používateľa, ktorý produkt zakúpi, do vzorového kurzu LearnPress. Pamätajte, že toto je len príklad; môžete vytvoriť kombináciu miliárd receptov.

Cieľom je simulovať, ako recepty fungujú. Nastavíme jeden spúšťač (nákup WooCommerce) na aktiváciu akcie (pridanie používateľa do vzorového kurzu LearnPress). Vďaka profesionálnej verzii Uncanny Automator môžete pridať viac spúšťačov a akcií.

Prejdime k biznisu.

Pridajte nadpis

Je samozrejmé, že prvá vec, ktorú pridáte do svojho receptu, je názov. Čo teda pomenujete podľa receptu? Vývojár odporúča zahrnúť spúšť a akciu do názvu receptu. Napríklad. WooCommerce-to-LearnPress chodoch.

Názov receptu by mal mať zmysel iba pre vás, takže si dajte polný deň.

Vo vašom Upraviť recept na obrazovke, pridajte názov na nadpis nižšie zobrazené pole.

Uncanny Automator nastúpi, titul sa automaticky uloží a budete sa cítiť dobre ��

Nastavte spúšťač a akciu

Pokiaľ ide o túto časť, rád by som vás odkázal na toto pekné video od vývojárov. Video skutočne popisuje, ako vytvoriť recept.

Docela pekné, čo? Ak by ste sa neobťažovali pozerať video, získajte nejaké praktické skúsenosti.

Nastavenie spúšťača

Po pridaní názvu receptu pokračujme v našom príklade WooCommerce na LearnPress. Pod Výber a integrácia kliknite na WooCommerce ako je znázornené na obrázku nižšie.

vytvorenie spúšťača v záhadnom automatickom doplnku wordpress

V rozbaľovacej ponuke, ktorá sa zobrazí, vyberte ikonu Používateľ kúpi produkt spustiť tak, ako je to znázornené na nasledujúcom obrázku.

Toto dá doplnku pokyn na zachytenie všetkých nákupov a nasmerovanie pracovného postupu na určitú akciu, ako zistíme v nasledujúcej časti..

Predtým však musíme zvoliť konkrétny produkt (v našom prípade vyskúšať kurz WordPress). Kliknite na ikonu „produkt”, Ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Zobrazí sa rozbaľovacia ponuka, ktorá vám umožní vybrať konkrétny produkt, ktorý spustí tento konkrétny recept. Pre náš príklad som si vybral Testujte kurz WordPress ako zdôrazňujeme na snímke obrazovky nižšie.

Po tom, hit Uložiť spúšťač podľa dolnej šípky na obrázku vyššie.

Z toho istého obrázka si všimnite Pridať ďalší spúšťač tlačidlo, ktoré vám pomôže pridať viac spúšťačov do jedného receptu. To môže znamenať iba skvelé veci pre vaše potreby automatizácie.

Po spustení je čas vytvoriť akciu.

Pridanie akcie

Hneď pod nastavením spúšťača je druhá časť; Akcia. Tu môžete definovať akcie, ktoré by ste chceli uskutočniť vždy, keď používateľ spustí recept.

Cieľom tohto tutoriálu je zaradiť používateľa do kurzu LearnPress s názvom Testujte kurz WordPress zakaždým, keď používateľ zakúpi kurz prostredníctvom WooCommerce.

Na internete Upraviť recept kliknite na ikonu Pridať akciu ako je znázornené na obrázku nižšie.

pridanie akcie v záhadnom automatickom doplnku wordpress

Ďalej vyberte svoju integráciu. Pretože náš kurz beží na LearnPress, išiel som s LearnPress, ako je to znázornené nižšie. Všimnite si samozrejme ďalšie dostupné integrácie s číslom v závislosti od doplnkov na vašom webe.

Dozviete sa tu niečo dnes? Dúfam, že ideme ďalej. zvoliť Zapíšte používateľa do kurzu z rozbaľovacej ponuky, ktorá sa zobrazí. Pozri obrázok nižšie.

To nie je všetko. Ďalej kliknite na „kurz“, Aby ste si vybrali konkrétnu obrazovku kurzu, ako je uvedené nižšie.

Pre náš prípad som si vybral Testujte kurz WordPress ako zdôrazňujeme nižšie.

Kliknite na ikonu Uložiť akciu gombík, ale ešte nevytvárajte bublinky; váš recept je stále v režime konceptu. Z vyššie uvedeného obrázka tiež vyplýva, že do receptu môžete pridať viac akcií.

Ak chcete aktivovať recept, prepnite prepínač Návrh tlačidlá zobrazené na obrázku nižšie živé. Nikdy nezabudnite prepínať pomocou spúšťacích prvkov, akcií a samotného receptu pomocou zobrazených tlačidiel.

Na konci toho všetkého by mal základný živý recept vyzerať asi takto.

recept v záhadnom automatickom doplnku wordpress

znovu, nezabudnite prepínať živé vaše spúšťače, akcie a samotný recept. Tri veľmi dôležité prepínače, ako je znázornené na obrázku vyššie. Teraz je váš recept aktívny a používa sa na vašom webe. Každý, kto si kúpi Testujte kurz WordPress cez WooCommerce sa zaregistruje na Testujte kurz WordPress na stránke LearnPress.

Ako sladké a relatívne ľahko konfigurovateľné. Podobným spôsobom môžete pridať akýkoľvek iný recept.

Nezabudnite, Uncanny Automator sa integruje s Zapierom a Zapier sa integruje s viac ako 1 000 aplikáciami. Okrem toho môžete do svojich receptúr zahrnúť až 5 premenných (alebo „tokenov“), ako sú e-maily alebo zápis. Zaznamenané premenné sa potom môžu použiť na vytvorenie média špecifického pre používateľa (napríklad prispôsobeného e-mailu) alebo sa môžu preniesť na spoločnosť Zapier na ďalšie použitie v sieti Salesforce Zap, ktorú ste založili. Príležitosti sú nekonečné! Vďaka tejto skutočnosti a vstavaným funkciám programu Uncanny Automator môžete automatizovať celý svoj online obchod, nielen váš web WordPress..

hlásenie

Program Uncanny Automator prichádza s centrom prehľadov, kde môžete vidieť, ako sa darí vašim receptom, spúšťačom a činnostiam. Pomôže vám to identifikovať recepty, spúšťače a akcie, ktoré fungujú, a tie, ktoré by mohli použiť trochu zefektívnenie.

Záverečné slová

Ste na trhu doplnku na automatizáciu úloh pre WordPress? Ak áno, nepozerajte sa ďalej ako na Uncanny Automator. Nastavenie a používanie doplnku je veľmi jednoduché. Na čo čakáš? Uncanny Automator vám pomôže prepojiť vaše doplnky spôsobom, ktorý sa predtým nevidel.

Doplnok je už kompatibilný s mnohými populárnymi doplnkami WordPress, čo znamená, že budete v prevádzke o niekoľko minút. Už ste predtým automatizovali svoje úlohy WordPress? Máte nejaké tipy na zdieľanie? Možno máte horúcu otázku. Prosím, podeľte sa s nami v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map