Usporiadajte svoje stránky WordPress: Zvážte spravovanie WP

Rovnako ako mnoho ľudí predtým, ako sa zaviažu k službám alebo mesačným poplatkom, aj ja sa na ponuku obzerám poriadne, aby som sa ubezpečil, že to bude hodná investícia. Takže v dnešnom príspevku som si myslel, že vám poskytujem čestnú kontrolu webu ManageWP.com. Ak uvažujete o tom, že budete čítať ďalej!


Čo to je

ManageWP.com je služba, ktorá spája údržbu viacerých stránok WordPress do jedného elegantného balíka nástrojov. Po nastavení účtu pridajte svoje stránky (viac o tomto nižšie) a potom v jednom rozhraní uvidíte aktualizácie, ktoré sú k dispozícii, spravujte zálohy a získajte priamy prístup k dashboardu WordPress..

Zaregistrujte sa a skúste spravovať WP ZDARMA po dobu 14 dní

Pre koho to je?

Mohli by ste argumentovať, že niekto, kto má viac ako pár stránok WordPress, by mal z ManageWP úžitok, ale poviem vám o mojej situácii a možno sa budete empatizovať. Okrem budovania webov WordPress pre klientov sa staráme aj o hosťovanie a pokračujúcu údržbu nastavenia WordPress. Keď to bolo tucet stránok, žiadny problém, asi dvadsať – dobre v poriadku … po príchode na približne 40 miest I potrebný nájsť ďalšie riešenie.

Vzhľadom na to si myslím, že som čakal príliš dlho, aby som niečo urobil. Prihlasujem sa na toľko stránok a každý mesiac inovujeme množstvo doplnkov, kontrolujem zálohy, spravujem databázu atď. Neviem, ako som to robil tak dlho! Ale tu prichádza ManageWP.

Získajte svoje stránky importované

Po spustení svojho účtu musíte pridať svoje stránky na stránku ManageWP.com, čo zahŕňa dve veci:

  1. Zadanie detailov do nástroja ManageWP
  2. Inštalácia „pracovného doplnku“ na každú z lokalít

Existuje možnosť importu do súboru CSV, ktorý obsahuje zoznam všetkých lokalít do systému. Vlastne som sa rozhodol urobiť ich naraz. Bol som na tom trochu nový, ale tiež som chcel venovať čas kategorizácii stránok do skupín. Napríklad všetky stránky postavené na Genesis v jednej skupine, všetci tí, ktorí používajú prácu Thesis v inej a všetci náhodní, skupina pre tých tiež.

jeden po druhom rozhranie je zobrazené nižšie.

Importuje sa stránka

Importuje sa stránka

Aktualizácia … Všetko!

Dobre, takže toto je skvelý kúsok. Akonáhle ste urobili všetku ťažkú ​​prácu pri nastavovaní svojich stránok, je tu odmena. Vráťte sa na hlavnú palubnú dosku a prezentujte s množstvom nástrojov. Ten, ktorý používam najviac, je zobrazený nižšie.

Získajte aktualizácie!

Získajte aktualizácie!

Teraz môžete jednoducho ísť divoko a kliknúť všetko v rôznych sekciách a som si istý, že by to všetko fungovalo. Mám sklon byť o niečo výbernejší, takže chcem vedieť, ktorý doplnok sa aktualizuje, čo je v ňom nové a čo je najdôležitejšie – spôsobí to problém pre web XYZ..

Tieto možnosti môžete otvoriť a zobraziť ďalšie podrobnosti o tom, ktoré doplnky majú aktuálne aktualizácie.

Viac podrobností o aktualizáciách

Viac podrobností o aktualizáciách

managewp-changelogTýmto spôsobom si môžete prečítať changelog (kliknite na číslo verzie, aby ste ho videli), potom, keď budete radi, že viete, čo sa deje, kliknite na tlačidlo Aktualizovať všetko vedľa konkrétneho doplnku, čím sa doplnok rozšíri na všetky stránky, ktoré ho majú.

Keď to urobíte prvýkrát, prináša to skutočné uspokojenie!

Priamy prístup na informačný panel WordPress

managewp-admin

Toto je určite funkcia číslo 2, ktorú milujem.

Z ponuky bočného panela máte možnosť „Otvoriť správcu tu“, presne to robí.

Na ovládacom paneli ManageWP sa vám zobrazuje ovládací panel WordPress konkrétneho webu. Skontrolujte nastavenie, upravte príspevok, ktorý potrebujete,.

Ručne sa prihlásite do každého jednotlivého webu.

Tím a ja to milujeme, keď robíme podporu klienta, prečítajte si skok o lístok priamo na palubnú dosku stránky v prípade otázok, vyriešte problém.

Chcete viac v poriadku?

Je tu omnoho viac, dovoľte mi, aby som vám dal víchricu turné ďalších funkcií, ktoré pravidelne používam.

Správa používateľov je vynikajúca. Máte nového člena tímu a chceli by ste si ho vytvoriť na _these_11 lokalitách alebo na všetkých stránkach v _that_ group, bez problémov. To isté platí, keď uvedený člen tímu opustí, zruší prístup alebo zmení úlohu (napr. Z editora na predplatiteľa) na viacerých miestach naraz..

Komentáre sú tiež niečo, čo pravidelne opravujem, všetko naraz. Namiesto toho, aby ste sa prihlásili na každý web, aby ste spamovali alebo schvaľovali komentáre, môžete ich vidieť vo vnútri ManageWP a podľa potreby ich upravovať..

Existuje možnosť vytvoriť príspevok a stránky priamo z hlavného panela, ak prevádzkujete skupinu svojich vlastných stránok, videl by som, že by to bola pekná funkcia, ktorá vám umožní vytvárať obsah v celej sieti stránok z jedného miesta. Väčšina lokalít, ktoré spravujem nižšie, pre klientov, takže niečo, čo často používam.

Zálohy sú určite kľúčovou funkciou ManageWP, ale budem úprimný a hovorím, že som tam ešte nebol. V súčasnosti používam kombináciu BackupBuddy a Vaultpress, presunutie záloh do ManageWP bolo vložené do môjho „Keď dostanem nejaký voľný čas“. Dostanem sa tam, keď chcem vidieť, ako to funguje.

spravujú-WP-tools-linksPre každú webovú stránku vám rozhranie tiež poskytuje rýchle odkazy na množstvo služieb, ktoré poznáte. Určite ich môžete označiť záložkami, ale veci sa tým rýchlejšie skrátia, aby ste mohli jednoducho skočiť priamo k službe s už definovaným názvom domény..

Vyskúšajte bezplatnú skúšobnú verziu

Ako vždy je dobré mať možnosť získať bezplatnú skúšobnú hru s týmto nástrojom. ManageWP.com ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, z ktorej si počas skúšky môžete načítať až 5 webových stránok, ale pri testovaní vecí je veľa vecí, ktoré si môžete zahrať..

Veľa šťastia pri spravovaní vašich stránok WordPress! Ak budete mať konkrétnu otázku o mojej skúsenosti so službou alebo ak chcete pridať svoje vlastné myšlienky, napíšte komentár sem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me