Vaše staré príspevky, propagované: Revive Old Post WordPress Plugin Review

Oživiť starý príspevok, predtým známy ako Tweet Old Post, je doplnkom na rozdiel od iných. Rieši dva zaujímavé problémy, s ktorými sa stretne takmer každý človek, ktorý pracuje na WordPress.


Najprv rýchlo zistíte, že vaše staré príspevky – tie, ktoré nakoniec opustia vašu domovskú stránku a skončia v archívoch – už nikdy neuvidia denné svetlo. Iste, môžete dosiahnuť určitú návštevnosť z organického vyhľadávania, ale nie je to vždy také spoľahlivé, aj keď niektoré z tých starých príspevkov môžu byť najlepšie, aké ste kedy napísali..

Druhý problém sa týka sociálnych médií. Keď som začal uverejňovať príspevky na Twitteri a Facebooku, uvedomil som si jeden hlavný problém: Spravovať legitímny rozvrh sociálnych médií trvá večne. Aj keď sa vám zdá zábavné navrhovať obrázky a zdieľať skvelé odkazy alebo tipy na vašich sociálnych stránkach, nasáva sa vaša produktivita ako vákuum Dyson..

A to je obrovský problém, pretože všetci je teraz na sociálnych médiách a vynechávate obrovský potenciál rastu, ak nepretržite zdieľate relevantný obsah, ktorý by mohol byť pre vašich zákazníkov príťažlivý.

Stručne, Program Revive Old Post spája vaše staré príspevky a niekoľko sociálnych systémov do nádhernej harmónie. Zasahuje do vašich starých príspevkov a tweetov alebo ich náhodne zdieľa na Facebooku, Twitteri alebo LinkedIn, vďaka čomu nemusíte strácať drahocenný čas. Doplnok slúžil iba na prijímanie príspevkov a ich tweetovanie, od tej doby sa však integroval do iných sociálnych sietí a vyžaduje zmenu mena.

Proces obnovenia starých príspevkov

Ak chcete začať všetko, je to dosť jednoduché. Stačí prejsť na zadnú stranu vašich webových stránok WordPress, prejdite na kartu Pluginy na ľavej strane hlavného panela a vyhľadajte doplnok Revive Old Post. Kliknite na tlačidlo Inštalovať a pokračujte aktivovaním.

Oživiť staré príspevky - automatické uverejňovanie na sociálnych médiách

Karta Nastavenia aplikácie Oživiť starý príspevok sa znova zobrazí na ľavej strane hlavného panela a nazýva sa to Oživiť starý príspevok – dosť jednoduché. Kliknutím na hlavnú kartu začnite nastavovať systém automatického zdieľania. Na karte Účty môžete prepojiť tri rôzne sociálne účty. Jednoducho kliknite na tlačidlá Twitter, Facebook alebo LinkedIn a zadajte svoje vlastné prihlasovacie údaje.

Je to asi také ľahké, ako sa dá. Zahŕňajú niekoľko reklám a pridružených odkazov v hlavnej oblasti informačného panela, ale sú mimo stranu, takže to v skutočnosti nie je otravné. Tiež nemusíte vyberať všetky tri účty. Ak máte iba účet Twitter, kliknite na tlačidlo a do niekoľkých sekúnd sa prihláste.

účty

Všimnite si, že všetky nastavenia, ktoré môžete zmeniť, sú pekne usporiadané do malých kariet v hornej časti stránky. Doplnok v skutočnosti nemá veľa funkcií, takže je pomerne ľahké udržiavať pokoj a rýchlo ho nastaviť. Je potrebné poznamenať, že doplnok nemá žiadne zbytočné funkcie, takže nenájdete nijaký neporiadok.

Keď idete na Všeobecné nastavenia môžete zmeniť rôzne možnosti, napríklad počet hodín, ktoré chcete čakať medzi jednotlivými automatickými zdieľaniami. Toto je primárne nastavenie, ktoré sa má zmeniť, pretože možno budete chcieť uverejniť príspevok raz za deň, niekoľkokrát za deň alebo dokonca len raz za týždeň..

V tomto kroku je k dispozícii niekoľko ďalších funkcií, ktoré môžete upravovať, takže neváhajte a upravte veci, ako napríklad vek, ktorý chcete dosiahnuť, do archívov príspevkov a počet príspevkov, ktoré sa majú zdieľať s každým kolesom..

Baví ma Minimálny vek nastavenie, pretože ak už svoje posledné príspevky zdieľate automaticky alebo manuálne, nechcete, aby ich tento systém odosielal znova. Môžete tiež sledovať, koľko návštevnosti vás doplnok získal prostredníctvom služby Google Analytics, a odstrániť niektoré konkrétne typy príspevkov, ktoré nechcete zdieľať.

Napríklad by som osobne nikdy nechcel tweetovať jednu z mojich webových stránok alebo faktúr, takže by som ich odstránil z frontu..

Všeobecné nastavenia

Formátovanie príspevkov

Pohybujúce sa na Formát príspevku Na karte sa zobrazuje niekoľko možností nastavenia vrátane zahrnutia predvoleného textu do každého uverejneného príspevku. Milujem túto oblasť, pretože v počiatočných fázach tohto doplnku ste do tweetov nemohli zahrnúť hashtag ani užívateľské meno..

K dispozícii je tiež pekné malé nastavenie na použitie skrátenia adresy URL, takže sa tweety nezobrazujú naozaj dlho. Medzi ďalšie nastavenia patrí prispôsobenie dĺžky príspevku, ďalšie textové inklúzie a miesto, kde sa má odkaz zobraziť, keď príspevok vyjde.

Neváhajte a prejdite na internet Facebook a LinkedIn stránky, ak ich chcete tiež upraviť. Tieto karty sú dosť podobné karte cvrlikání strana.

Formát príspevku

Vlastné plánovanie a ďalšie funkcie

Keď prejdete na Vlastné plánovanie kartu, rýchlo si uvedomíte, že za používanie musíte zaplatiť ďalší poplatok. Toto je jedna z úžasných funkcií zahrnutých v prémiovej verzii. Vlastné plánovanie vám umožňuje nastaviť určité hodinové intervaly a dokonca upraviť, koľko príspevkov chcete odoslať počas celého týždňa. Napríklad by ste mohli chcieť poslať dva príspevky v pondelok, iba jeden v nedeľu.

Vlastné plánovanie

Tu je to, čo ešte dostanete s verziou Pro:

 • Formátovanie príspevku LinkedIn
 • Uverejňovanie príspevkov na Facebooku a Twitteri s obrázkami
 • Výber typov príspevkov, ktoré chcete zdieľať

Úprimne by som nikdy nechcel používať doplnok, pokiaľ by som nemohol odstrániť všetko okrem mojich blogových príspevkov, takže možnosť $ 75 Pro je pre mňa nevyhnutnosťou.

Ak naozaj chcete automatizovať svoje sociálne programy, je to jeden z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť. Preto by som povedal, že jednorazový poplatok 75 dolárov stojí za to. Len sa uistite, že budete plugin používať v budúcnosti. Nezabúdajte, že automatizujete iba svoje sociálne weby; získate tiež jedinečnú príležitosť, aby ste sa dostali do svojich archívov a aby boli vaše staré príspevky v blogu opäť relevantné.

Keď bude všetko pripravené, môžete kliknúť na ikonu Spustite zdieľanie tlačidlo dole. Doplnok tiež obsahuje a Pozri ukážku príspevku , čo je skvelé na to, aby ste videli, ako budú príspevky vyzerať pred potvrdením.

Spustite zdieľanie

Okrem príspevkov, ktoré už nikdy nechcete poslať

Aj po odstránení všeobecných skupín príspevkov, ako sú stránky a faktúry, môžete nájsť konkrétne položky, ktoré by sa nikdy nemali rozposielať. Ak pôjdete na Vylúčiť príspevky na ľavej strane hlavného panela môžete vybrať jednotlivé príspevky, ktoré by sa nikdy nemali prostredníctvom systému odosielať.

Vylúčiť príspevky


Služba Revive Old Post je jedným z najlepších doplnkov na zdieľanie v sociálnych sieťach a navyše získate bonus, ktorý dáva CPR tým starým príspevkom, o ktorých ste si mysleli, že sú mŕtvi. 75 dolárov sa nezmení, ale z dlhodobého hľadiska má zmysel rozdeľovať hotovosť, ak chcete, aby sa vaše staré príspevky dostali do kontaktu so sociálnymi médiami, a my im dáme 5,0, pretože je to skutočne jeden z najlepších dostupných sociálnych doplnkov, ktoré sú k dispozícii.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa doplnku Revive Old Post, dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map