Vytvárajte a nasadzujte klientske weby WordPress pomocou DesktopServera

Prečo používať DesktopServer

Ak máte vážne problémy s vývojom WordPress a chcete pri vytváraní a nasadzovaní svojich webových stránok robiť veci jednoduchšie / rýchlejšie, možno by ste sa mali pozrieť na DesktopServer, čo je prémiová aplikácia, ktorá vám umožní vytvárať miestne inštalácie WordPress a potom, keď budete pripravení, nasadiť ich na svoje živé stránky.


Prečo by ste mali pracovať lokálne

Prečo inštalovať WordPress lokálne

Vždy, keď na svojej webovej stránke WordPress vykonáte významné zmeny, mali by ste ich najprv vykonať na testovacej stránke. Pokiaľ neviete, čo robíte, pracujete naživo, riskujete chyby pri kódovaní, nekompatibilite doplnkov a tém alebo dokonca zraniteľné miesta v zabezpečení. Je lepšie hrať bezpečne a používať oddychovú oblasť. Neexistuje nič bezpečnejšie alebo izolovanejšie ako lokálna inštalácia WordPress..

Lokálna práca vám dáva možnosť zmeniť motívy, nainštalovať nové doplnky, pridať útržky kódu, prispôsobiť nastavenia a ďalšie všetko v bezpečné nastavenie kde vaše živé webové stránky zostanú v bezchybnom funkčnom stave. Pomocou novej témy môžete zistiť, ktoré doplnky sa spolu dobre hrajú, alebo vyskúšať, ako bude vyzerať váš web. Navyše, práca na miestnej úrovni má ďalšiu výhodu v tom, že je zálohou vášho konečného návrhu, ktorý sa rozhodnete zverejniť na svojej živej stránke.

Typické sú aj miestne inštalácie oveľa rýchlejšie ako živé stránky, čo vám ušetrí veľa času, ak ste vývojár. Keďže váš server je vaším serverom, počas testovania vám nebude spomalený ani sa vám nevyskytnú žiadne výpadky. Môžete vyladiť toľko riadkov CSS alebo PHP, koľko chcete, bez toho, aby ste sa museli prihlasovať cez FTP alebo hostiteľský panel, aby ste mohli vykonať zmeny..

A posledná veľká výhoda je, že môžete pracovať kdekoľvek pretože miestne inštalácie sú miestne, čo znamená, že sa nevyžaduje prístup na internet. Ak teda máte k dispozícii klientsky projekt, ale ste uviaznutí v lietadle s internetom 10 dolárov / h alebo na mieste, kde nie je žiadny prístup, stačí sa prihlásiť do miestnej inštalácie. Môžete si urobiť svoju prácu, nie je potrebné internet.

Keď už viete niektoré z dôvodov, prečo by ste mali pracovať na miestnej úrovni, povieme vám, ako na to! Teraz môžete nainštalovať všeobecný MAMP, WAMP alebo XAMPP do vášho počítača Mac alebo Windows, ale môžeme vám povedať, že existuje lepší spôsob. Použite DesktopServer. Zjednodušili proces lokálnej inštalácie WordPressu, vďaka čomu je pre všetkých používateľov WordPressu ľahšie získať lokálnu inštaláciu a spustiť ju okamžite..

Prečo by ste mali používať DesktopServer namiesto MAMP alebo WAMP

Prečo používať DesktopServer

Inštalácia WordPress lokálne vyžaduje veľa krokov, a ak ste to ešte nikdy neurobili, môže to byť docela výzva. Nie s aplikáciou DesktopServe však táto praktická aplikácia robí z miestnej inštalácie hračku.

Jednoducho si stiahnite verziu pre nastavenie systému (ktorú môžete získať z účtu ServerPress v časti Môj účet> Nákupy> Zobraziť podrobnosti a súbory na stiahnutie), rozbaľte stiahnuté súbory, nainštalujte aplikáciu a potom postupujte podľa pokynov na vytvorenie nového miestneho servera a servera ( o všetkých krokoch si môžete prečítať v Príručke Začíname so serverom DesktopServer). To je všetko – DesktopServer nakonfiguruje vaše aplikácie a nainštaluje WordPress za vás, takže všetko, čo musíte urobiť, je nasledovať.

Chcete vyhľadať súbor? DesktopServe automaticky vytvorí podpriečinok „Webové stránky“ v priečinku „Dokumenty“, kde budete môcť nájsť všetky svoje súčasné stránky podľa názvu, ako aj témy a doplnky v nich..

Čo inak robí DesktopServer tak úžasným

DesktopServer od ServerPress robí omnoho viac ako len nainštalovať lokálnu verziu WordPress. Budete mať prístup k mnohým vstavaným funkciám, vďaka ktorým bude vaša lokálna inštalácia super napájaná. Aj keď je bezplatná verzia DesktopServeru vynikajúca, najmä keď ju vezmete na skúšobnú jazdu, naozaj budete chcieť prémiovú verziu, ktorá obsahuje:

 • pridať neobmedzený miestne webové stránky (zatiaľ čo bezplatná verzia je obmedzená iba na 3)
 • Vytvorte WordPress viacmiestne
 • kópie Webové stránky WordPress s niekoľkými kliknutiami
 • ľahko export a archív vaše miestne stránky
 • Priame nasadenie miestna stránka vášho živého servera
 • Pridať „plány“Pre často používané konfigurácie WordPress
 • Používajte s populárnymi doplnkami ako BackupBuddy, Duplicator, BackWP Up, BackUp WordPress, InfiniteWP a ManageWP.
 • A ešte oveľa viac! Stačí navštíviť ich stránky a zobraziť úplný zoznam funkcií DesktopServer.

DesktopServer: 5 hviezdičiek pre ľahké a výkonné miestne inštalácie

Sme radi, ako ľahké je DesktopServer inštalovať a nastavovať (zbohom MAMP) a sme radi, že si sami vyskúšame niektoré z pokročilejších funkcií, keď začneme s ďalším vývojom tém tu na WPExplorer. Môžete sa tiež pozrieť na našu predchádzajúcu recenziu DesktopServer od Lucy Beer, aby ste sa dozvedeli, čo si o tom myslí o tomto úžasnom prostriedku WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map