Vytváranie ankiet pre WordPress pomocou gravitačných formulárov

Som späť s Gravity Forms! Ak ste používateľom doplnku, budete vedieť, že okrem funkčnosti základných formulárov, Rocket Genius, autor Gravity Forms vydal niekoľko doplnkov na rozšírenie doplnku..


V minulosti boli doplnky také, aké by ste očakávali; integrácia s Mailchimp, AWeber, Freshbooks – všetko navrhnuté tak, aby po vyplnení formulára bolo možné odosielať údaje tretím stranám. Použil som ich všetky a sú pevné. Ďalšie doplnky sa týkajú integrácie WordPress, umožňujúc formuláru vytvoriť užívateľský účet WordPress alebo poskytnúť vizuálny nástroj captcha.

V nedávnej dobe, keď boli všetky prieskumy verejnej mienky, prieskumy a kvízy prepustené rýchlo za sebou, existoval pocit, že sa niečo mení; základná funkčnosť v Gravity Forms dozrela a teraz je čas pozrieť sa na ďalšie funkčné príležitosti.

Len tento mesiac sú k dispozícii nové informácie o „add on framework“, ktoré sú hneď za rohom, a ešte novší, ktorý sa integruje do spoločnosti webových služieb Zapier. Skutočne vzrušujúce časy, ak ste gravitácia, vytvárajú blbecek; a ja som!

Zoznámenie sa s gravitačnými formulármi – ankety

Poďme sa teda pridať k prieskumom verejnej mienky a uvidíme, čo dokáže. Rovnako ako väčšina ostatných doplnkov aplikácie Gravity Forms je to vlastne samostatný doplnok, ktorý musíte nainštalovať. Akonáhle sa tak stane, integrácia je veľmi bezproblémová.

Vo svojej najjednoduchšej forme všetko, čo chcete nastaviť, je rýchly prieskum, ktorý položí jednu otázku a zhromaždí výsledky. Bez akýchkoľvek problémov sa doplnok doručí a doslovne sa doručí približne za 60 sekúnd – to je o tom, ako dlho trvá vytvorenie nového formulára, otvorte otázku na prieskum a potom vyskúšajte.

Pozrime sa, ako na to

Gravitačné formuláre: Vytvorte nový formulárZačnite vytvorením nového formulára; zobrazí sa vám prázdny formulár, ktorý bude základom prvého prieskumu.

V tomto príklade si stačí položiť jednoduchú otázku a dať používateľom niekoľko možností, ako odpovedať (áno, je to jednoduché, ale v mnohých prípadoch je to všetko potrebné).

Po nainštalovaní doplnku je k dispozícii nový typ poľa pod nadpisom „Rozšírené polia“ – pozri obrázok nižšie.

Gravity Forms: Poll Poll

Kliknutím na Ankety pridá do nového formulára špeciálne pole. Pretože je to iba prieskum jednej otázky, v skutočnosti je to jediná oblasť, ktorú potrebujeme! (Povedal som ti, že to bolo rýchle !!).

V predvolenom nastavení sa pole pridáva pomocou prepínačov ako predvoleného nastavenia, pretože to, čo chceme, môžeme len pridať otázku a možnosti, ktoré si používateľ môže zvoliť ako odpoveď.

Gravity Forms: Poll Setup Field

cvaknutie editovať v tomto novom poli a zobrazí sa vám možnosť položiť otázku a odpovede.

Gravity Forms: Set Anketa questions

Po dokončení uložte formulár. Teraz musíme pridať formulár na stránku alebo príspevok na našom webe WordPress. Toto sa vykonáva obvyklým spôsobom, na obrazovke editora príspevkov WordPress Pridať formulár a vyberte novovytvorený formulár prieskumu.

Gravity Forms: Sample Anketa

Teraz navštívte prednú časť svojho webu a pozrite sa na to.

Docela v pohode, hm? Zachovali ste si čas? Som si istý, že som bol schopný splniť sľub ankety za 60 sekúnd alebo menej.

Ako by ste očakávali, keď používateľovi poskytnete prieskum, mali by mať možnosť skontrolovať výsledky. Zistíte, že odkaz je tam automaticky umiestnený.

cvaknutie Zobraziť výsledky a to je presne to, čo získate aj s veľmi spiffy animáciou.

Gravitačné formuláre: výsledky ankety

(Je zrejmé, že R2 je späť v prospech!).

Prieskumy v informačnom paneli WordPress

Takže máte prieskum na cestách a chcete zistiť, čo si myslia vaši používatelia. Doplnok je dodávaný s niekoľkými jednoduchými, ale účinnými nástrojmi, ktoré vám pomôžu.

Gravitačné formuláre: anketyZa normálnych okolností si môžete prezrieť položky formulára, ktorý navštívite formulár kliknite na prihlášky a ste tam. Je to úplne rovnaké pre formulár, ktorý obsahuje anketu.

Odtiaľ kliknite vyhliadka na ktorejkoľvek z položiek a zobrazí sa vám rovnaká obrazovka ako používateľ na klientskom rozhraní.

V hornej časti rozhrania Položky sa nachádza nová položka ponuky, kliknite na Výsledky ankety a nájdete prehľadnú sadu filtrov pre údaje prieskumu.

Gravity Forms: Poll FiltersTu si môžete vybrať jednu z vašich odpovedí, filtrovať časové obdobie a vo všeobecnosti analyzovať výsledky a odhadnúť, ako sa v priebehu času menia..

Jednoduché veci, ale stále efektívne pri rýchlej analýze zhromaždených údajov.

Všetko je v pohode, najmä ak ste aktuálnym používateľom gravitačných foriem, krivka učenia pre prieskumy verejnej mienky nie je strmá.

Čo inak môže urobiť?

Dobre, takže to sú prieskumy verejnej mienky 101, ale je toho viac. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu myslieť.

Môžete vložiť pole hlasovania vo väčšej forme a získať nejaké zaujímavé výsledky. Určite ste už videli nejaký formulár na vyšetrovanie, kde sa pýta otázka „Ako ste sa o nás dozvedeli“ – myslite na to ako na pole hlasovania. Uľahčuje vám život tým, že si môžete občas preštudovať štatistiku tejto otázky.

Nemusíte robiť ankety tak zreteľné ako môj jednoduchý príklad. Môžete skryť skutočnosť, že otázka je v skutočnosti anketovým poľom, takže údaje sú dostupné iba vám.

Pre každý prieskum je k dispozícii kompletná sada ovládacích prvkov. Popri ďalších nastaveniach formulára, ako sú Upozornenia a Potvrdenia, sa vám zobrazí nová možnosť pre Ankety.

Odtiaľto môžete:

 • Vyberte, či chcete skryť zobraziť výsledky možnosť pre používateľov
 • Prepnúť percento a počíta sa s výsledkami
 • Vyberte inú farebnú schému
 • Možnosť mať systém založený na súboroch cookie, ktorý neumožňuje viacnásobné hlasovanie

Nižšie nájdete snímku obrazovky s nastaveniami prieskumu.

Gravity Forms: Poll Settings

Posledný tip

Som si istý, že som už takmer stratil vašu pozornosť, ste vonku, aby ste doplnok nainštalovali a začali oslovovať používateľov vo všetkých veciach. Je tu ešte jeden tip. Každý primeraný štatistik vám povie, že je potrebné náhodne rozobrať objednávku alebo odpovede, inak sa dostanete k odpovediam v hornej alebo dolnej časti..

Existuje aj možnosť, že.

Pri nastavovaní otázok (t. J. Upravovaní poľa prieskumu) sa zobrazí možnosť náhodného výberu podľa výberu.

Gravity Forms: Anketa Randomizing

Gertrude Cox bol by hrdý!

Takže tu to máte, rýchly kurz havárie v doplnku Gravity Forms „Ankety“. Dávajte pozor na nadchádzajúce príspevky obsahujúce prieskumy a kvízy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map