Vývoj OptinMonster pre WordPress: Opravy, aktualizácie a zmeny

OptinMonster je doplnok WordPress, ktorý uľahčuje vytváranie vyskakovacích formulárov, ktoré môžu zvýšiť mieru konverzie. Pretože existuje niekoľko doplnkov na prihlásenie sa, môžete si položiť otázku, či je skutočne potrebné pridať ďalšie do zoznamu. Ale OptinMonster získava trakciu vo svete, kde návštevníci stránok pravidelne reagujú na automaticky otvárané okná.


OptinMonster bol uvedený na trh v októbri 2013, takže je stále relatívne nový. Napriek tomu by sa nemalo podceňovať napriek relatívnej mladosti. Už zaznamenala niekoľko opráv, aktualizácií a niekoľko zmien vo svojej krátkej životnosti, vďaka ktorým je teraz lepšia, ako to bolo v čase, keď sme ju prvýkrát preskúmali. Ak aktualizácie pokračujú rovnakým smerom, môžeme s istotou predpokladať, že tento doplnok je určený pre veľkosť prihlásenia.

Nové doplnky

Pre tých, ktorí už tento doplnok poznajú, boli pridané dve nové oblasti prihlásenia: bočný panel a po príspevku. Tvorcovia navyše v súčasnosti pracujú na doplnku Canvas, ktorý používateľom umožní vytvárať akýkoľvek typ rozbaľovacieho okna Lightbox, nie iba tie, ktoré sú založené na e-maile.

Aj keď šablóny stále nie sú také ľahké, ako by tvorcovia chceli, aby boli, pripravuje sa zmena. Budúce plány zahŕňajú pridanie ďalších vzhľadov spolu s vývojom typu opt-in pre mobilné zariadenia. Vývojári sa tiež môžu zapojiť do pridaného rozhrania API, čo im umožňuje prispôsobiť sa obsahu ich srdca.

Inštalácia doplnku OptinMoster WordPress je jednoduchá. Ako krátky opakovací kurz si prečítajte tieto kroky:

optinmonster inštalácií

Popup Mýtus

Všetky tieto rozhovory o automaticky otváraných formulároch môžu spôsobiť zvýšenie obočia. Prehliadače sú dodávané s blokovačmi automaticky otváraných okien, ľudia inštalujú blokovače automaticky otváraných okien a automaticky otvárané okná sa ľuďom zvyčajne chcú vyhnúť?

Aj keď ľudia majú sklon nenávidieť automaticky otvárané okná, štatistiky týkajúce sa ich účinnosti neklamú. V skutočnosti sú tieto formuláre opt-in veľmi účinnými nástrojmi na generovanie potenciálnych zákazníkov, pretože zaujímavo vyzerajúce kontextové okno môže presvedčiť osobu, aby upustila svoju e-mailovú adresu do poľa e-mailu srdcom. V jednej prípadovej štúdii vykonanej spoločnosťou OptinMonster doplnok zvýšil počet odberateľov e-mailov o 600%. V štúdii sa webová stránka zvýšila zo 70 na 80 účastníkov na 470 na deň.

Takže zatiaľ čo ľudia nenávidia automaticky otvárané okná, milujú ich súčasne. Je to tento vzťah lásky a nenávisti, ktorý vedie k úspechu spoločnosti OptinMonster. S najnovšími zmenami a budúcimi vylepšeniami, ktoré sú v práci, sa tento nástroj na generovanie potenciálov stane ešte efektívnejším.

Vyššie uvedené je príklad vyskakovacieho okna použitého v téme prípadovej štúdie. Rozbaľovacie okná môžu obsahovať ľubovoľný počet alebo ľubovoľný počet grafických prvkov, vlastné farby a variácie veľkosti.

OptinMonster-Review-WordPress-Pop-up-and-Lead-Generation-Plugin

Unikátne funkcie OptinMonster

Existujú tri samostatné cenové plány a podľa toho, ktorý cenový plán je vybraný, určia vlastnosti, ktoré sú v ňom zahrnuté. Niektoré funkcie zahŕňajú:

 • Vytváranie neobmedzených formulárov, ktoré je možné použiť v rôznych oblastiach lokality.
 • Prehľady Analytics sú zabudované, aby sa zistilo, ktorá forma konvertuje najlepšie. Toto a A / B testovanie môže fungovať ruka v ruke.
 • Niektoré formuláre sa môžu pri zacielení na úrovni stránky zobraziť na konkrétnych stránkach
 • V závislosti od cenového plánu existujú rôzne typy optin a možnosti dizajnu
 • Technológia „úmysel ukončiť“, ktorá je integrovaná do prémiového balíka, zisťuje, kedy používateľ opustí vašu stránku a potom spustí vyskakovacie okno, ktoré ich môže presvedčiť, aby zostali alebo sa vrátili. OptinMonster tvrdí, že 70% ľudí, ktorí opustia stránku, sa už nikdy nevráti.

optinmonster-setup

Pri pohľade na nastavenie je to dosť jednoduché. Tu prichádzajú do hry niektoré z nových funkcií. Je skutočne prekvapujúce, aké ľahké je nastavenie tohto doplnku, pretože základné funkcie sú zahrnuté v jednom súbore doplnku. V tomto súbore sú tiež niektoré voliteľné doplnky. Doplnky sa týkajú rôznych dostupných typov prihlásenia a funkcie ukončenia zámeru.

Po inštalácii sa do bočnej ponuky na paneli WordPress pridá nová položka ponuky. Vďaka tomu bude doplnok ľahko prístupný.

Ak chcete vytvoriť nový formulár optin, jednoducho kliknite na tlačidlo „create new optin“. Odtiaľ kliknete na typ optinu.

OptIn-types

Ak vyberiete možnosť Lightbox, budete pri tvorbe vyskakovacích okien veľmi kreatívni. Toto je oblasť, ktorá bola vylepšená, takže si môžete vytvoriť optin, ktorý je špecifickejší pre potreby vašich stránok. Je potrebné poznamenať, že nie všetky tieto typy sú dostupné vo všetkých cenových bodoch. Základný balík obsahuje iba možnosť lightbox. Vo vývoji sú ďalšie typy optinov, napríklad formuláre v obsahu a widgety bočného panela.

Lišta päty je presne taká, ako znie, pretože je to lišta v päte, ktorá vyžaduje e-mailovú adresu. Na tento účel je možné zvoliť farby pozadia, nadpis a štítok a písma. To isté sa dá zvoliť aj pre snímku, ktorá sa zvyčajne nachádza v pravom dolnom rohu stránky. Posuvný otvor môže užívateľ otvoriť a zatvoriť. Nejde o automaticky otvárané okno alebo automatické posúvanie, pretože vyžaduje aktiváciu používateľom.

Zistíte tiež, že nastavenia sú označené pomerne dobre a pre každú z nich sú uvedené popisy. Je to viac alebo menej ako sprievodca v rámci nastavenia, takže nemusíte opustiť obrazovku, aby ste zistili, ako niečo urobiť..

Hladká integrácia s programami e-mailového marketingu

Existuje tiež množstvo programov pre e-mailový marketing, s ktorými sa doplnok bez problémov integruje. Zahŕňajú MailChimp, AWeber, Infusionsoft a iContact. Existuje približne osem programov, s ktorými OptinMonster pracuje hneď po vybalení z krabice.

Ak sa v súčasnosti používa jedna z týchto podporovaných služieb e-mailových spravodajcov, stačí si v rozbaľovacej ponuke vybrať poskytovateľa e-mailových spravodajcov a potom overiť svoj účet. Počet poskytovateľov newsletterov v rozbaľovacej ponuke sa vždy môže meniť, ale pravdepodobne sa časom bude zvyšovať.

Témy a prispôsobenie

Vo formulári opt Lightbox sú štyri hlavné témy. Existuje téma Zostatok, Téma Štúdia obsadenia, Téma Bullseye a Téma čistých bridlíc.

optinmonster-themes

Keď otvoríte nástroj Prispôsobenie dizajnu, môžete prispôsobiť názov a štítok, zoznam bulletinov, obrázok Optin, Optin Submit Text a text e-mailového poľa. V každej sekcii je možné meniť farby, písma a zarovnanie. Rôzne slová môžete zvýrazniť aj tučným písmom. Prispôsobovač je pomerne jednoduchý a využíva rozhranie WordPress, ktoré je samozrejme známe používateľom systému WordPress.

Aj keď spoločnosť OptinMonster hovorí, že celý proces nastavenia je možné dokončiť za jednu minútu, je najlepšie naň stráviť viac času, aby bola kampaň veľmi efektívna. Sprievodná grafika a vhodný text budú mať zásadný význam, preto sa určite porozmýšľajte.

záver

OptinMonster je mladý, ale jeho tvorcovia počúvajú jeho používateľov implementáciou zmien na začiatku hry. Aj keď je teraz silný, v priebehu času sa stane ešte silnejším doplnkom pre optin. S ďalším vývojom na obzore, ako je bočný panel a po integrácii, dostanú vývojári väčšiu flexibilitu pri vytváraní vyskakovacích okien Lightbox, pätových pätiek a snímok, ktoré vygenerujú viac potenciálnych zákazníkov na konverziu.

Získajte OptinMonster

Používate doplnok OptinMonster? Radi by sme sa dozvedeli, čo si o tom myslíte a jeho najnovšie aktualizácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map