WP Engine Spravuje WordPress Hosting Recenzie

Hosting servera WP

Šťastné sviatky od WPExplorer a našej absolútne obľúbenej hostingovej spoločnosti WP Engine! Používali sme ich za posledné 3 roky. Sú. Úžasné. Vďaka extrémne rýchlym časom načítania, denným zálohám (s ľahkými obnovovacími bodmi na jedno kliknutie), priateľskej a užitočnej podpore (čo sú dve veľmi odlišné vlastnosti mojich priateľov), proaktívnemu skenovaniu škodlivého softvéru, stránkovaniu webu a ešte oveľa viac bez ťažkopádnej úlohy správy vlastného server WP Engine to urobí za vás (vrátane aktualizácií softvéru a údržby brány firewall). Tvrdo sa oddeľujú od hostiteľa WordPress.


Dôležitosť dobrého hostenia a vlastnosti veľkého hostiteľa

Určite ste čítali články o vytváraní dobrého obsahu, optimalizácii SEO alebo pridaní CDN pre rýchlejšie načítanie. Neprehliadajte však dôležitosť dobrého a najmä veľkého hostingu. Tu je niekoľko kľúčových bodov, ktoré treba skúmať pri výbere nového (alebo prvého) hostiteľa webu.

Jednoduchá správa

Palubná doska motora WP

Jedným z hlavných dôvodov, pre ktoré zvažujete riadený hosting, je pravdepodobne skutočnosť, že vaše povinnosti týkajúce sa správy vašich webových stránok výrazne poklesnú. Stále by však malo byť pre vás jednoduché skontrolovať štatistiku, vykonať úpravy, vytvárať zálohy a ďalšie informácie. WP Engine má ľahko ovládateľnú palubnú dosku s krásnym používateľským rozhraním, vďaka ktorým je sledovanie vašich stránok ľahko peasy. Stačí sa prihlásiť a nájdete zoznam rôznych plánov hostenia. Kliknutím na šípku vedľa každého plánu nájdete rýchle odkazy na rôzne nástroje na správu stránok.

Doprava a škálovateľnosť

Prehľad ovládacieho panela motora WP

Potrebujete plán a hostiteľa, ktorý zvládne vaše individuálne potreby premávky. Plány hostenia rozpočtu môžu ponúkať „neobmedzené“ návštevy alebo zobrazenia stránok, ale zdroje, ktoré máte k dispozícii, sú v skutočnosti obmedzené počtom ďalších ľudí, s ktorými zdieľate svoj server. Jedným zo spôsobov, ako sa vyhnúť nevyhnutným spomaleniam, je vybrať hostiteľa, ktorý poskytuje realistické zdroje podľa vášho plánu.

Osobné plány WP Engine Personal sa začínajú na 25 000 návštev za mesiac, čo je viac ako dosť pre štandardné osobné webové stránky alebo blog. A ako získavate popularitu, môžete vždy rozšíriť svoj plán na väčšie množstvo zdrojov. Pretože program WP Engine stanovuje realistické limity, môžu si dovoliť poskytnúť vám špičkový hardvér a ďalšie funkcie (ako napríklad nižšie), ktoré ich konkurenti nemusia byť schopní.

Ak chcete skontrolovať svoje štatistiky, prihláste sa do svojho hlavného panela hostingu a kliknite na prehľad. Odtiaľto môžete skontrolovať svojich návštevníkov, využitie šírky pásma a úroveň úložiska (a dokonca si stiahnuť CSV pre svoje záznamy), ako aj pridať / spravovať prihlásenie SFTP.

Jednoduchá migrácia

Migrácie stránok nástroja WP

Existuje šanca 50/50, že ste na trhu pre nového hostiteľa programu WordPress, a ak budete mať istotu, modul WP Engine migrácie čo najľahšie uľahčí. Majú dokonca svoj vlastný bezplatný doplnok WP Engine Automated Migration len pre nových zákazníkov. Menšie stránky sa budú pohybovať pomerne rýchlo, ale väčšie stránky (s množstvom obsahu alebo pomalým starým hosťovaním) môžu chvíľu trvať. Napríklad, keď sme migrovali naše stránky, nebolo to okamžité, ale opäť sme už mali tisíce stránok s obsahom. Dobrá správa je, že to bolo ľahké a my sme sa nestretli s problémami (hurá).

réžia

Pracovné miesta motora WP

Niektorí ľudia možno nepotrebujú pracovnú plochu, ale ak chcete na svojom webe vykonať zásadné aktualizácie alebo zmeny, predstavuje pracovná stránka obrovskú výhodu. Môžete vytvárať a tvoriť voľne, bez obáv z toho, že vaša hlavná webová stránka prestane fungovať kvôli údržbe (alebo ešte horšie, keď sa počas kreatívneho procesu zlomí). Navyše je ľahké prejsť na vaše zmeny späť na vaše živé stránky pomocou niekoľkých kliknutí priamo z hlavného panela WordPress.

Ak chcete vytvoriť pracovnú stránku, jednoducho sa prihláste do inštalácie WordPress, kliknite na položku ponuky na paneli WP Engine a potom na kartu Pracovná fáza. Kliknutím na veľké modré tlačidlo skopírujete svoju živú stránku do pracovnej oblasti, kde môžete (bezpečne) robiť, čo chcete, na svojom webe..

viacmiestne

Niektorí hostitelia nepodporujú funkciu viacerých miest, ale program WP Engine ponúka plány, ktoré to umožňujú. Ak si myslíte, že by ste mohli chcieť v určitom okamihu vytvoriť sieť mikrostránok s podobnými účelmi, potom je viacstránka WordPress funkcia, ktorú určite potrebujete. Používame funkciu viacerých miest pre všetky naše ukážky tém (prečítajte si našu stránku ukážok celkom, každá ukážková stránka začína rovnakou hlavnou adresou URL). Multisite uľahčuje správu podobných alebo pripojených webových stránok a služba WP Engine túto funkciu WordPress plne podporuje a umožňuje jej takmer všetky svoje plány (poznámka: nie je podporovaná osobnými plánmi, pretože väčšina používateľov tohto plánu nevyžaduje) it).

SSL

SSL protokolu WP

Google vo svojom vyhľadávacom algoritme kládol väčší dôraz na hodnotu certifikátov SSL. Ak máte nejaký typ stránok, ktoré spracovávajú informácie o používateľoch, mali by ste zvážiť nákup svojich vlastných. SSL šifruje pripojenie vašich čitateľov k vášmu serveru a chráni ich súkromné ​​informácie. Našťastie SSL je už plne podporovaná technológiou WP Engine a môžete si ju kúpiť prostredníctvom hlavného panela služby My WP Engine (jedná sa o inováciu, ale určite sa oplatí chrániť seba a svojich zákazníkov). Navyše, ak narazíte na kameň úrazu, majú v databáze znalostí veľa užitočných tutoriálov SSL (to naozaj nemôže byť jednoduchšie).

zálohy

Zálohy motora WP

Bez ohľadu na to, ako opatrní ste pri inštalácii WordPress, môžete skončiť v situácii, keď budete musieť vykonať úplné obnovenie. Ale dobrý hostiteľ bude mať pripravené miesta na zálohovanie a obnovenie a stačí kliknúť! WP Engine berie za vás denné zálohy databázy, ale máte tiež možnosť vytvoriť si vlastný bod obnovenia kedykoľvek budete chcieť priamo z hlavného panela WordPress. Často to robíme pred akoukoľvek témou aktualizácií doplnkov, aby sme boli v bezpečí. A aj keď používame VaultPress, je pekné mať pridanú vrstvu zabezpečenia.

caching

Dynamické vyrovnávacie pamäte motora motora WP

WP Engine obsahuje proprietárne ukladanie do vyrovnávacej pamäte Evercache. A je vstavaný. Čo to pre vás znamená? Škálovateľnosť a rýchlosť bez potreby akýchkoľvek nastavení alebo doplnkov. Vaše stránky ukladajú do vyrovnávacej pamäte všetko od okamihu, keď boli hostené v službe WP Engine. Aj keď tam sú naozaj skvelé doplnky pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, môžu byť skutočnou bolesťou nastavenia, aby mohli efektívne pracovať so serverom a byť pre priemerného používateľa mätúce. WP Engine to uľahčuje.

Vyrovnávacia pamäť motora WP

Na hlavnom paneli hostiteľa môžete povoliť možnosti ukladania objektov do vyrovnávacej pamäte a vymazať vyrovnávaciu pamäť stránky. A ak budete niekedy potrebovať vymazať vyrovnávaciu pamäť za chodu (možno ste práve aktualizovali starú stránku alebo príspevok), jednoducho sa prihláste do inštalácie WordPress, kliknite na položku ponuky na paneli WP Engine a kliknite na veľké modré tlačidlo na „Vyčistiť všetky vyrovnávacie pamäte“ . ” Opäť – je to také ľahké.

CDN

WP Engine CDN

Chcete rýchly web, však? Ak používate veľa obrázkov, CDN je veľká pomoc pri zrýchľovaní vašich webových stránok. A WP Engine má veľkú CDN, ktorá je zahrnutá v ich profesionálnych a obchodných plánoch, ktoré môžu byť pridané k osobným plánom za 19,99 dolárov mesačne a sú poskytované zadarmo pri ich ešte väčších prémiových a podnikových plánoch (až 1 000 GB). Používame ich CDN na našich stránkach a (okrem zrýchlenia našich stránok) našou obľúbenou funkciou bolo to, aké ľahké bolo nastavenie a konfiguráciu CDN. Doslovne kliknete na tlačidlo. To je všetko.

podpora

Podpora motora WP

V určitom okamihu budete potrebovať pomoc, vedomostná základňa to neurobí a budete chcieť hovoriť s informovanou osobou. Z vlastnej skúsenosti môžeme dosvedčiť, že tím podpory WP Engine je radosťou s ním pracovať. Je ľahké sa ich ubrániť, vždy majú správne odpovede a sú to niektorí z najpriateľskejších ľudí, ktorým ste kedy poslali e-mail (odošlite lístok 24/7), chat (od 6:00 – 20:00 CT, MF) alebo hovorte na telefón s (k dispozícii 24/7). Navyše sa im dokonca zistilo, že majú najlepšiu podporu 10 najlepších webových hostiteľov testované spoločnosťou VentureHarbour – celkom pôsobivé!

povesť

Chcete, aby tu zostal hostiteľ, ktorý má dobrú povesť svojich používateľov. Nehovoríme, že s novými hostingovými spoločnosťami nie je nič zlé, ale výber zavedeného hráča znamená, že môžete mať úžitok z konzistentných a spoľahlivých funkcií, ktoré môžu ostatní potvrdiť. Vyskúšali sme iných hostiteľov a môžeme vám so 100% istotou povedať, že by sme nemohli byť spokojnejší s rozhodnutím presunúť sa do služby WP Engine. Boli to naše sklenené papuče z hostingu – perfektné fit.

Bonus: Funkcie pre vývojárov

Vývojári majú viac potrieb ako priemerný užívateľ a služba WP Engine ponúka úžasné funkcie, ktoré vývojári ocenia najmä.

Prenosné inštalácie
Ak máte prácu s klientom, nechcete sa zaregistrovať na hosťovanie v mene svojho klienta. WP Engine robí tento problém priekopníckym bodom s prenosnými inštaláciami. Môžete si vytvoriť web bez akýchkoľvek nákladov a keď budete pripravení, preneste ho na svojho klienta, ktorý potom zaplatí faktúru (budú mať samozrejme možnosť zvoliť si pre ne vhodný plán). To je obrovské pre nezávislých a webových dizajnérov!

wpengine-git-Push

Git Push
Pracujete s tímom? Modul WP Engine obsahuje integráciu Git Push, takže môžete ľahko vytvárať kľúče SSH a pridať do svojho účtu viacerých vývojárov. Týmto spôsobom je ľahké, aby všetci vo vašom tíme prispievali bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. A rovnako ľahké ako pridanie nového vývojára, môžete ho jednoducho odstrániť (skvelé, ak spravujete pridaných dodávateľov tretích strán).

WP Engine, 5-hviezdičkový hostiteľ

Toto sú všetky kľúčové funkcie skvelého poskytovateľa hostingu WordPress a služba WP Engine podľa nášho názoru prekračuje očakávania týkajúce sa všetkých strán. Dáme im plnosť 5 hviezdičiek. Skutočnosť, že im dôverujeme, že hostia všetky naše webové stránky a ukážky tematických WordPress, ukazuje, ako veľmi to myslíme, keď to hovoríme! Ak chcete preskúmať funkcie nástroja WP Engine o niečo viac (napríklad ochrana heslom na webe, automatické skenovanie malvéru, prístupné protokoly chýb, jednoduché presmerovania, vyhradené adresy IP a ďalšie), stačí kliknúť nižšie.

Viac informácií o motore WP

A nezabudnite využiť našu exkluzívnu ponuku motora WP. Pomocou tlačidla ušetríte 20% pri prvej platbe!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map