Zálohujte svoje stránky WordPress pomocou BackupBuddy

Zálohujte svoje stránky WordPress pomocou BackupBuddy

Už sme v druhom decembrovom týždni – tento mesiac už letí! Nedovoľte, aby vás rušný sviatok odvrátil od osvedčených postupov pri údržbe a zabezpečení WordPress. Uistite sa, že je zálohovanie vašich webových stránok zabezpečené proti zlyhaniu pomocou BackupBuddy – najjednoduchší spôsob, ako zálohovať svoje stránky WordPress! A teraz môžete svoje zálohy pripraviť na sviatočné obdobie, pretože iThemes ponúka exkluzívnu ponuku používateľom WPExplorer, ako aj zľavu na celom webe, na ktorú by ste naozaj nemali zabudnúť.!


Dôležitosť zálohovania stránok WordPress

Ak máte viac ako pár príspevkov, vlastný motív alebo ak ste jednoducho strávili veľa času alebo námahy tým, že ste svoje webové stránky WordPress dostali presne tak, ako chcete, boli by ste veľmi zastrašovaní, ak by sa niečo stalo? Áno, mysleli sme si to. Preto by ste si mali svoje zálohy uchovať.

Databáza vs úplné zálohy

Mnoho dobrých hostingových spoločností ponúka denné zálohy ako súčasť svojich hostiteľských balíkov. Je to vynikajúca funkcia, s výnimkou toho, že berú iba zálohy databázy, čo znamená, že ak sa niečo stane s vašou webovou stránkou, stratia sa všetko ostatné v inštalácii programu WordPress (vaše obrázky, motívy, doplnky a nastavenia). V našej mediálnej knižnici je tu viac ako 8 000 položiek vo WPExplorer a neexistuje žiadny spôsob, ako by sme ich mohli pridať znova ručne, takže vždy vykonávame úplnú zálohu webovej stránky každý deň.

Plugin BackupBuddy WordPress

Najjednoduchší spôsob, ako zálohovať svoje webové stránky? použiť dobre známy a spoľahlivý doplnok ako BackupBuddy. BackupBuddy prichádza s možnosťou spustenia dokončite zálohovanie webových stránok pre vyššiu bezpečnosť, rovnako ako zálohovanie databázy ktoré by ste mohli chcieť pravidelne brať pri práci na vašom webe (často zálohujeme našu databázu pred aktualizáciou tém alebo doplnkov, aby sme boli na bezpečnej strane).

Manuálne verzus Automatické zálohovanie

Pri vytváraní úplnej zálohy na vašom webe WordPress môžete vytvoriť zálohu sami alebo použiť doplnok. Pre manuálne zálohovanie sa budete musieť prihlásiť na svoje stránky pomocou FTP a sťahovať kópie všetkého vo svojich zložkách wp-admin, wp-include a wp-content, ako aj použiť iný nástroj na vytvorenie kópie databázy (cpanel, phpmyadmin) atď.) na stiahnutie. Ak nie ste oboznámení s vnútorným fungovaním WordPress a serverov, môže to byť skľučujúca úloha. Okrem toho musíte pamätať na to, že tento proces musíte pravidelne opakovať, aby boli vaše záložné kópie relevantné.

Plánované zálohy BackupBuddy

Nikdy nezmeškajte zálohovanie s plánovaním BackupBuddy

Alebo môžete svoj život omnoho ľahšie pripraviť a nastaviť automatické zálohovanie pomocou BackupBuddy. BackupBuddy má vstavané možnosti nastavenia vlastného plány zálohovania (denne, týždenne alebo mesačne), takže sa môžete zamerať na všetky ďalšie úlohy spojené s prevádzkou webovej stránky. Ešte lepšia je možnosť ukladania záloh BackupBuddy Stash (s nákupom BuddyPress dostanete 1 GB úložného priestoru), Amazon S3, Dropbox alebo môžete prijímať zálohy prostredníctvom e-mailu. Toto je vynikajúce bezpečnostné opatrenie, pretože si nikdy neželáte ponechať svoje zálohy na rovnakom mieste, na ktorom žijete!

Manuálne verzálne obnovenie stránky

Ak sa na vašom webe niečo stane pomocou záložných súborov, je to skoro ako keby ste ich prevzali – môžete sa pokúsiť obnoviť svoje stránky manuálne alebo pomocou doplnku. Ak sa rozhodnete urobiť sami, budete musieť nahrať svoju databázu (ktorá môže v niektorých prípadoch tiež vyžadovať vytvorenie novej) a znova pridať všetky svoje skutočné súbory stránok cez FTP. Ak nie ste spokojní s vývojom WordPress alebo s použitím vývojových nástrojov, ako sú Transmit alebo cPanel, môže to byť strašidelný proces.

ImportBuddy pre BackupBuddy

Postupujte spolu s programom ImportBuddy a obnovte svoje stránky pomocou programu BackupBuddy

Najjednoduchší spôsob, ako obnoviť svoje stránky, je začať pomocou záložného doplnku. Ak ste si to ešte nepomysleli, iThemes BackupBuddy je z nejakého dôvodu náš obľúbený záložný doplnok WordPress. Vytvára, spravuje a implementuje zálohy jednoduchý. Ak chcete použiť zálohu, stačí sa prihlásiť do svojho webu WordPress, kliknite na položku ponuky BackupBuddy na hlavnom paneli a potom kliknite na možnosť Obnoviť / migrovať. Potom vyberte zálohu, ktorú chcete použiť, a vyberte možnosť „migrovať na vzdialený server“, ktorá importuje váš skript a skript ImportBuddy BackupBuddy. Potom vyberte cieľ zálohy a začnite s migráciou zálohy. ImportBuddy vás prevedie procesom obnovenia vašich stránok – to je všetko!

Iné dôvody, prečo je BackupBuddy lepší pri zálohovaní ako vy

S BackupBuddy môžete robiť viac, než len zálohovať svoje webové stránky. Pre bežných používateľov WordPress alebo hobbyist BackupBuddy je spravovanie zálohy a zabezpečenia WordPress o niečo jednoduchšie.

Okrem úplného obnovenia webových stránok môžete tiež obnoviť jednotlivé súbory. Je to skvelé, ak ste sa rozhodli vyskúšať zmeny v šablóne so štýlmi alebo ak ste omylom zmenili tému na niečo strašné. Pomocou možností BackupBuddy Restore / Migrate si môžete vybrať a vybrať, ktoré súbory chcete nahradiť, takže ak ich nechcete, nemusíte meniť všetko..

Môžete tiež použiť BackupBuddy pre migrácie stránok – obrovský prínos, ak ste vývojár. Pomocou možnosti Obnoviť / Migrovať môžete svoj web presunúť do novej domény alebo hostiteľa (nielen na obnovenie). Navyše s BackupBuddy môžete presúvať všetko – témy, doplnky a dokonca aj widgety, vďaka čomu bude váš migračný proces bezproblémový. A sú tu aj ďalšie funkcie Nahradenie adresy URL (ak sa sťahujú do novej domény) a pre doménu push / pull nasadenie ak presúvate webovú stránku z pracovnej stránky.

A môžete použiť BackupBuddy pre klonovanie stránok. Toto je vynikajúca výhoda, ak chcete svoje stránky duplikovať na testovanie na miestnej alebo pracovnej ploche. Alebo ak vytvárate sieť podobných webových stránok, môžete pomocou nástroja BackupBuddy importovať svoje stránky do viacerých domén (čo je skvelé pre obchodníkov s pridruženými sieťami s množstvom podobných vstupných stránok).

BackupBuddy má tiež veľa skvelých funkcií pre ľahkú správu zálohy (všimnite si jednoduchý trend s týmto doplnkom?). Existujú možnosti integrácie iThemes Sync (ktoré môžete použiť na zálohovanie romote, sledovanie úprav súborov, aktívne plány zálohovania, správu zálohovania BackupBuddy a ďalšie), dokončenie zálohovania e-mailové upozornenia, automatický skenovanie a oprava databázy aby váš problém s webom zostal bezplatný, serverové nástroje na riešenie problémov s hostovaním, ktoré by mohli brániť zálohovaniu, zadarmo skenovanie škodlivého softvéru a viac. A to sú len niektoré z mnohých dôvodov, prečo máte radi BackupBuddy (a môžete sa dozvedieť viac o ďalších funkciách a vývojové výhody na ich stránkach).

BackupBuddy, 5-hviezdičkový zálohovací doplnok

Milujeme BackupBuddy a dávame im 5 hviezdičiek za vynikajúce funkcie a ľahko použiteľné možnosti. Zálohovanie a zabezpečenie svojich webových stránok pomocou BackupBuddy môže vykonať ktokoľvek. Takže ak si ich chcete vyskúšať, kliknite na tlačidlo nižšie a uložte ich na BackupBuddy od iThemes. A ak sa zaregistrujete, iThemes má vernostný program pre zákazníkov, takže môžete ušetriť 25% na svojich budúcich nákupoch a obnovení (yay)!

Viac informácií o BackupBuddy

A potom, čo ste dostali nastavenie BackupBuddy, venujte nejaký čas vzrušeniu na zajtrajší dovolenkový obchod! Našich priateľov na CSS Hero máme niečo neuveriteľne úžasné, o ktoré si už nebudete pamätať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map