5 dalykai, kurių reikia vengti darant „WordPress“

„WordPress“ užpakalinė dalis gali būti pavojinga pagrindas pradedantiesiems. Viskas, kas siūlo tokią galią, taip pat turi paskirstyti atsakomybę vartotojui, todėl kai kurie žmonės gali suklysti, kai pradeda.


Nenorėdami per daug gąsdinti, „WordPress“ yra keletas dalykų, kuriuos galite tiesiog padaryti. Dėl mažiau nerimą keliančio (bet taip pat svarbaus) pastebėjimo yra ir kitų dalykų, kuriuos tikrai galite padaryti, kurių tikrai nerekomenduočiau – ar tai kelia potencialią saugumo riziką, ar tiesiog tai, kas daro neigiamą poveikį vartotojo patirčiai..

Atsižvelgdamas į tai, kas išdėstyta aukščiau, šiame įraše noriu aptarti penkis dalykus, kurių venkite daryti „WordPress“. Įgyvendinus šias rekomendacijas, jūsų svetainė bus kur kas saugesnė, patikimesnė, funkcionalesnė ir malonesnė lankytojams.

1. Nenaudokite kodų redaktorių

„WordPress“ programinėje įrangoje yra pora minų; juos galite pasiekti šoninėje juostoje naudodami Išvaizda> Redaktorius ir Papildiniai> Redaktorius.

Iš pirmo žvilgsnio šie redaktoriai yra gana įdomūs – visiška prieiga prie galinės jūsų svetainės pusės! Įsivaizduokite galimybes.

Mano tinklaraščio antraštės failas pasiekiamas per temų rengyklę.

Mano tinklaraščio antraštės failas, prieinamas per temų rengyklę.

Iš tikrųjų įsivaizduokite galimybes – vienu neteisingu klavišo paspaudimu galite netikėtai rasti savo svetainę gerai ir sugadintą:

Palikus darbą

Man tereikėjo pašalinti tris simbolius iš mano temos PHP failų, kad būtų visiškai pakeista mano svetainės spalva, kaip matyti aukščiau.

Tačiau tai nėra blogiausia – netyčia išjungti prieigą prie „WordPress“ svetainės užpakalinės dalies yra per lengva, todėl jums nebereikia jokių priemonių nedelsiant atkurti užsakymo į savo svetainę..

Dėl šios priežasties aš rekomenduoju visada pasiekti ir redaguoti savo svetainės PHP failus naudodamas FTP programą, tokią kaip Filezilla (mano asmeninis mėgstamiausias ir „WordPress.org“ rekomendacija). Prieš pradėdami turėtumėte pasidaryti bet kurio PHP failo, kurį ketinate redaguoti, kopiją, kad galėtumėte greitai grįžti į veikiančią versiją, jei netyčia sugadintumėte savo svetainę. Geriau būti saugiam nei gailėtis!

2. Nelaikykite įdiegtų išjungtų temų

Mano patirtimi yra trys „WordPress“ vartotojų tipai:

  1. Tie, kurie valdo labai sandarų laivą
  2. Tie, kurie saugo daiktą pakankamai tvarkingai ir tvarkingai
  3. Tie, kurie mažai atsižvelgia į savo svetainės pagrindus

Jei patenkate į antrąjį ar trečiąjį tipą, tuomet turėtumėte atidžiai apgalvoti temas, kurias šiuo metu įdiegėte savo „WordPress“ svetainėje. Aš nekalbu apie aktyvią temą, bet apie tas, kurias įdiegėte ir išjungėte.

Nors šios temos yra išjungtos, jos vis tiek egzistuoja jūsų „WordPress“ diegime, o saugos trūkumus ar pažeidžiamumą vis tiek galima panaudoti. Pavyzdžiui, garsiausias iš „WordPress“ temų nulaužimų yra „TimThumb“ išnaudojimas, kuris iki šiol daro įtaką tam tikriems tinklaraščiams..

Paprastai tariant, jei naudojate geros kokybės temas ir užtikrinate, kad jos būtų nuolat atnaujinamos, neturėtumėte susidurti su jokiomis problemomis. Tačiau jei jūsų svetainės užrašinėje senos temos nenaudojamos, rekomenduoju jas nedelsiant ištrinti. Dėl didžiulio panaudojimo masto „WordPress“ yra didelis taikinys įsilaužėliams. Neversk sau lengvo tikslo.

3. Nenaudokite savo temos SEO funkcijos

Ši rekomendacija yra ne tik „tu“ privalo padaryk tai “ir dar daugiau pasiūlymo, kurio labai raginu jus laikytis.

Priklausomai nuo to, kokią temą turite, galite pastebėti, kad joje yra įmontuotos SEO funkcijos. Patariu vengti šių funkcijų dėl dviejų priežasčių:

  1. Jei kada nuspręsite pakeisti temas, SEO temos duomenys gali būti prarasti (arba juos sunku išgauti).
  2. Nemokamas „Yoast“ „WordPress SEO“ papildinys turi geriausias bet kokio galimo papildinio ar temos SEO funkcijas

Tai drąsus tvirtinimas, tačiau tam visiškai pritaria kai kurie „WordPress“ bendruomenės gerbiamiausi vartotojai ir kūrėjai. Pavyzdžiui, nuo 2012 m. Spalio 31 d. „WooThemes“ nebenaudoja SEO funkcijų savo temose, nes Yoast SEO yra „naudingesnis“ „WordPress“ vartotojams. „WooThemes“ perduoda SEO mainus kitam kūrėjui – tai drąsus ženklas, kad jie tiki „Yoast“ įskiepiu ir rodo, koks jis yra mylimas..

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie Yoast SEO, patikrinkite mūsų vadovą apie įprastas „WordPress“ SEO klaidas.

4. Neklasifikuokite kategorijos ir žymėkite ją vienodai

Yra keli dalykai, dėl kurių aš daug žaviuosi, nei prastas kategorijų ir žymų naudojimas „WordPress“.

Pažvelkime tiesiai į priekį – kategorijos ir žymos gali būti svarbios jūsų svetainėje. Priešingai nei mano kai kurie žmonės, etiketės nėra pasenusi taksonomijos rūšis, kuri šiuolaikinėje tinklaraščių epochoje neturi jokios reikšmės. Be to, kategorijos nėra naudojamos ir piktnaudžiaujančios.

Lorelė mano mėgstamiausias kategorijų ir žymų apibrėžimas:

Kategorijos yra jūsų svetainės turinys [ir] žymos yra jūsų svetainės rodyklės žodžiai.

Dabar pagalvok apie tai – ar tas pats knygos tekstas rodomas skirtinguose skyriuose? Žinoma ne. Šis formatas turėtų būti perkeltas į jūsų tinklaraštį. Aš turiu omenyje tai, kad pareigybė retai turėtų būti paskirta daugiau nei vienai kategorijai. Jei jaučiate poreikį jį paskirstyti dviem ar daugiau, tikriausiai turite per daug kategorijų, kurios sutampa (7–10 yra mano taisyklė, kad skaičius būtų optimalus)..

Kategorijos turėtų atspindėti plačias jūsų tinklaraščio temas (pvz., „Vakarienės receptai“), o žymės turėtų būti konkretesnės (pvz., „Vištiena“). Turinys turėtų būti žymimas tik tada, kai aptariamos žymės yra tiesiogiai susijusios ir susijusios su turiniu. Apskritai sakyčiau, kad turėtumėte naudoti ne daugiau kaip 50 etikečių.

Mano mintis tokia: siekiant naudos vartotojui, turėtų būti naudojamos tiek kategorijos, tiek žymos. Tai yra pagrindinis jų tikslas. Jei to pamiršite, naršymas svetainėje taps varginančia patirtimi. Bent jau įsitikinkite, kad kategorijos yra aiškiai apibrėžtos ir tinkamai aprūpintos. Jei nežinote, kaip priskirti žymą, tada skaitykite daugiau šia tema arba palikite juos ramybėje.

5. Nepalikite įjungto komentarų

Baigsiu tikrą savo augintinio neapykantą. Komentuodamas tinklaraštį, manęs netenkina nieko daugiau, kai susiduriu su šia žinia:

Vaizdo kreditas: WPMU

Jei turite palaukti, kol jūsų komentaras bus modeliuojamas, kol jis bus pradėtas naudoti, ar jaučiatės skatinami komentuoti? Ar jaučiatės vertinamas tinklaraštininko? Spėju, kad atsakymas į abu klausimus yra ne.

Mano nuomone, nuosaikūs komentarai reiškia tinklaraštininko nepagarbą komentatoriaus laikui ir jų reikėtų vengti bet kokia kaina. Juokinga tai, kad dažnai pastebite mažesnių tinklaraščių komentarus – retai kada jie naudojami didesniuose (kurie greičiausiai gauna daugiau šlamšto). Spėliojau, kad taip yra todėl, kad didesni tinklaraštininkai žino, kad neprieštarauja savo ištikimiausiems rėmėjams (t. Y. Tiems, kurie komentuoja).

Iš tikrųjų šlamštas nėra tokia didelė problema – įskiepiai, tokie kaip Akismet padarykite puikų darbą sustabdydami daugiausiai šlamšto. Aš čia parašiau straipsnį „WPExplorer“ apie šlamšto prevenciją. O kai dienoraštis tampa didelis ir sulaukia daug komentarų, individualus kiekvieno jų valdymas tampa be reikalo didžiulė užduotis. Išjunkite komentarų moderavimą per nustatymus> Diskusijų ekraną, pasiekiamą iš šoninės juostos.

Ką daryti Tu Rekomenduoja vengti?

Aukščiau aprašiau penkis dalykus, kurių, manau, turėtumėte vengti daryti naudodamiesi „WordPress“ – nuo rimtų saugumo trūkumų iki neapykantos naminiams gyvūnėliams. Žinoma, yra dar daug įspėjimų ir rekomendacijų, kuriuos galite pateikti apie „WordPress“ naudojimą, todėl noriu jums tai padaryti..

Taigi pasakykite mums – ką jūs rekomenduojate vengti daryti naudojant „WordPress“, kad mūsų svetainės būtų saugios, lengvos ir malonios naudoti? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me