6 patarimai, kurie padės apsaugoti jūsų „WooCommerce“ svetainę

6 patarimai, kurie padės apsaugoti jūsų „WooCommerce“ svetainę

Štai kažkas, ką jau žinote: elektroninės komercijos saugumas yra gyvybiškai svarbi jūsų internetinio verslo dalis. Jei operacijos metu ir po jos nesaugote klientų duomenų, yra daug mažesnė tikimybė, kad jie vėl imsis verslo su jumis.


Tačiau technologijos, ypač saugumo technologijos, nuolat keičiasi, todėl verslo savininkams gali būti sunku suspėti.

Laimei, jei naudojate „WooCommerce“, jums nereikia būti ekspertu, kad apsaugotumėte savo svetainę ir savo klientus. Yra keletas paprastų žingsnių, kuriuos verta atlikti bet kuriam „WooCommerce“ svetainės savininkui.

Nors svetainės apsauga yra kelių etapų procesas, ji nebūtinai turi būti nereikalinga, jei atliksite paprastus mūsų veiksmus.

1. Naudokitės kompiuteriu, kuris apsaugo jus

Kaip minėta aukščiau, ten yra žmonių (ne tu), kurių darbas yra žinoti saugumo trūkumus. Ir daugelis iš jų dirba prieglobos įmonėse. Štai kodėl paprastas ir paprastas būdas apsaugoti savo svetainę yra pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kuris saugumui teikia prioritetą.

Rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą ieškokite tokių, kurios siūlo:

 • Dienos atsarginės kopijos: tai padės greičiau prisijungti prie interneto išpuolio atveju.
 • Automatiniai atnaujinimai: tai padės ištaisyti saugos spragas, kai tik jie bus aptikti, kad jūsų duomenys būtų saugūs.
 • Restauravimo paslaugos: kartu su atsarginėmis kopijomis, tai padės jums prisijungti internete, jei kas nors nutiks ne taip.

2. Užkirskite kelią žiauriems pajėgų išpuoliams

Vis dar dažniausiai pasitaikantis būdas įsilaužti į svetaines, brutalios jėgos išpuoliai reiškia paprastą, tačiau efektyvų metodą, kai tiesiog atspėjami slaptažodžių ar saugos raktų deriniai, kol atsitiks teisinga simbolių serija..

Laimei, kadangi metodas yra gana paprastas, yra gana paprastų būdų, kaip jų išvengti.

 • Apriboti prisijungimo bandymus: Brutalioji jėga veikia tik tuo atveju, jei blogi vaikinai (arba tikrai jų kompiuteriai) gali bandyti prisijungti milijonus kartų. Laimei, yra daug WP papildinių, kurie riboja tuos pačius bandymus. Jūsų „WooCommerce“ svetainė mums patinka: WP Limit Login bandymai ir Prisijungimo užraktas

 • Naudokite slaptažodžių tvarkytuvę: Slaptažodžių tvarkytojams patinka „LastPass“ padėti jums sukurti neįtikėtinai sunkius slaptažodžius ir tada automatiškai juos įvesti, kai esate tinkamoje svetainėje, jei žinote pagrindinį slaptažodį. Tai puikus būdas sukurti slaptažodžius, kuriuos net sudėtingesniems užpuolikams bus sunku nulaužti.
 • Naudokite dviejų faktorių autentifikavimą: Dviejų faktorių autentifikavimas yra dar vienas protingas būdas apsaugoti jūsų svetainę. Naudodamiesi 2 faktorių autentifikacija, net jei blogi vaikinai atspėjo jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį, jie vis tiek turės gauti prieigą prie kito slaptažodžio kitame įrenginyje (paprastai esančiame SMS, siunčiamame į asmeninę ląstelę), kad praeitų antrą apsauga. Mes asmeniškai esame „miniOrange“ gerbėjai 2 faktorių įskiepis.

3. Gaukite sau SSL sertifikatą

Štai toks dalykas: jei priimate kredito korteles, jums reikia SSL pažymėjimo. Jie šifruoja jūsų klientų duomenis, dažniausiai kredito kortelės duomenis, kai žmonės jums siunčia informaciją internete.

Jei jums kyla painiavos dėl SSL, mes sudarėme patogų dviejų dalių galutinį SSL kontrolinį sąrašą, į kurį galite pasižiūrėti „McAfee’s Ultimate SSL Checklist“ 1 dalis ir 2 dalis.

4. Visada saugokite atsarginę kopiją

Žiūrėk, mes žinome, ką tik sakėme, kad rinkis šeimininką, teikiantį kasdienines atsargines kopijas, ir tai viskas gerai ir gerai. Tačiau dienos pabaigoje jūs negaunate garantijos, kad jūsų kompiuteris kiekvieną dieną už jus atsarginę atsargą. Tik jūs galite garantuoti, kad saugote atsargines kopijas.

Štai kodėl jūs taip pat turite patys kurti savo failų atsargines kopijas. Kurkite atsargines kopijas, jei norite!

Yra daugybė „WordPress“ atsarginių papildinių, kurie tai siūlo neįkainojama paslauga (tikrai nesinervinkite!)!

5. A.B.U. (Visada atnaujinkite)

Aukščiau atsimenate, kai kalbėjome apie tai, kaip yra protingų žmonių, kurių darbas yra žinoti apie saugumą? Kitas geras dalis tų žmonių dirba tokiose vietose kaip „WordPress“ ir nuolatos pasirodo su naujomis „WordPress“ versijomis, kuriose ištaisytos anksčiau neatrastos saugos skylės..

Taigi prisijungdami prie „WooCommerce“ ir būsite paraginti atnaujinti, galite pagalvoti: „Ugh, dar kartą?“ bet tikrai tai yra jūsų ir jūsų verslo labui.

Jei jūsų žiniatinklio priegloba atnaujina automatiškai, jums gali tekti dėl to nesijaudinti. Bet jei to nėra, turite būti atnaujinamas, kai tik būsite paraginti.

6. Praneškite savo klientams, kad jie saugūs

Nors vienas dalykas yra apsaugoti savo klientus (ir jūsų verslą), tai yra visiškai kitas dalykas – pranešti jiems, kad turite jų nugarą..

Kodėl jūs norėtumėte tai padaryti? Nes klientai, kurie jaučiasi saugūs, labiau linkę nusipirkti ir rekomenduoti jūsų svetainę savo draugams, padidindami jūsų esmę ir plėtodami jūsų verslą.

Taigi mums patinka parodyti savo saugumą su „McAfee SECURE“ Prijunkite. Tai leidžia lankytojams žinoti, kad jūsų svetainė patikrina išorės apsaugą, ir leidžia jiems jaustis saugiems perkant iš jūsų svetainės.

„McAfee SECURE“ yra ne tik paprastas būdas padidinti jūsų svetainės patikimumą, bet taip pat teikia daugybę kitų paslaugų „premium“ nariams, įskaitant svetainių apžvalgas, diagnostiką, svetainės pavyzdžius, paieškos paryškinimą, pirkėjo ID apsaugą ir dar daugiau.

Išvada

Daugelį šių veiksmų atlikti taip paprasta, kaip įdiegti papildinį savo „WooCommerce“ svetainėje. Jie nereikalauja daug techninių žinių, ir jums neverta skirti maždaug valandos laiko, kad viską padarytumėte ir tada galėtumėte dirbti su tuo, ką darote geriausiai – parduodate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map