Kaip išvalyti ir atkurti nulaužtą „WordPress“ svetainę

Prieš porą dienų padariau tai, ko paprastai stengiuosi išvengti; Ėjau į socialinę žiniasklaidą pyktis. Tai įvyko po to, kai el. Paštu gavau liūdinantį pranešimą, kuris paskatino mane susisiekti su savo žiniatinklio priegloba, tačiau techninė pagalba padarė viską, tik padėjo reikalus, todėl „Twitter“ reikėjo išpilti nešvarius skalbinius..


Būdamas toks, koks esu, būčiau nusprendęs leisti šiam reikalui paslėpti, bet tokio palaikymo, kokio gavau iš savo žiniatinklio prieglobos, kai man prireikė pagalbos, labiausiai praleisto laiko. Tai buvo ir šoklys, ir akių atidarytuvas. Dabar esu nepatenkinta klientė, pirkianti naują žiniatinklio prieglobą.

Turiu omenyje, ko jie tikėjosi po tokio prasto klientų palaikymo? Vienas iš pakartojimų drąsiai paprašė perkelti savo svetainę kitur, jei būčiau nepatenkintas. Nervas. Prašau rekomenduoti puikų šeimininką komentaruose ir nusišypsoti mano veidą. �� Bet kas, be nuobodžių klientų aptarnavimo, kokia buvo mano bėdų priežastis? Štai ši nerimą kelianti el. Pašto istorija:

kaip susigrąžinti nulaužtą „WordPress“ svetainę varginantį pranešimą-el. laišką

Neseniai tapau tikrai ryžtingas įsilaužėlis, kuris gavo prieigą prie mano „WordPress“ svetainės, galiausiai perimdamas visą mano „public_html“ katalogą. Arba atvirkščiai – aš tikrai nežinau, kaip buvau nulaužtas, nes mano žiniatinklio priegloba nepateikė šios informacijos net po to, kai kelis kartus paklausiau.

Dabar šioje paskyroje turėjau šešias „WordPress“ svetaines. Dėl įsilaužimo visi jie buvo pašalinti kaip saugumo priemonė, o tai visiškai suprantama. Tačiau kai situacija buvo visiškai nekontroliuojama, srautas sumažėjo ir daugiau nei per 72 valandas niekada negavau nė vieno užklausimo, kad buvau uždarytas iš savo verslo.

Taigi nuėjau į „Twitter“ ir sukėliau daug triukšmo, o paskui mane išgelbėjo iš pažiūros gražus kolega vardu Matas (ačiū, jei skaitote). Po to, kai įsikišo Matas, aš galėjau susigrąžinti savo pagrindinę svetainę, nors ji patyrė didelius smūgius dėl pagrindinio funkcionalumo. Kitoms penkioms svetainėms nebuvo taip pasisekė, kad jos turėjo įkandyti dulkes, palikdamos man burnoje blogą skonį.

Tai buvo varginanti ir stresą patirianti patirtis, ypač turint nedidelę pagalbą, kurią gavau iš „Bluehost“ palaikymo pakartojimų. Taip, aš ką tik užsiplieskiau tave „Bluehost“. Pakanka pasakyti, kad tai yra antras kartas, kai man įsilaužta į jų bendro hostingo paketą. Turėčiau pradėti mokytis.

Atsisakymas: Mano patirtis nepaneigia to, kad galbūt puikiai praleidote laiką su šeimininku – tai tik mano izoliuota patirtis.

Ką Matas padarė kitaip? Jis padarė mane malware.txt failu, kuriame yra išsami informacija apie sugadintus failus. Išvalyti daugumą šių failų buvo nesunku, tačiau tai reiškė svarbių įskiepių ištrynimą ir pagrindinių failų, kurie paliko mano pagrindinę svetainę, pakeitimą rimtai. Nors viskas greitai, tai buvo geriau nei niekas.

Kitus penkis ištryniau visiškai, nes jie buvo sugadinti, o atsarginės kopijos – remiantis palaikymo pakartojimais – taip pat buvo sugadintos. Žinote, kaip niekuo dėtas remontas. Gaila. Dabar aš turiu pradėti dirbti penkiose skirtingose ​​svetainėse, o tai tikrai netenkina tokios didelės kompanijos kaip „Bluehost“. Bet kokiu atveju, Matt’ui daviau puikią apžvalgą, bet kitiems pakartojimams nebuvo taip pasisekę. Bet aš vis dar nerimauju, kad vėl galiu būti nulaužtas, ir tai nėra tokia mąstysena, kurios jums reikia vadovaujant įmonei.

Pasivaikščiojimas nuošalyje ir įsilaužimas nėra kažkas, ko jūs turėtumėte kada nors norėti, net ir jūsų blogiausias priešas. Net jei galiausiai susigrąžinsite savo svetainę, tai sukels nepagrįstą stresą ir kainuos brangų laiką bei pinigus. Jei jūsų žiniatinklio priegloba čiulps kaip mano, rizikuojate būti nulaužta antrą kartą. Prarasite srautą ir pardavimus, o nuožmi atmintis ilgai užtruks. Jūsų patikimumas taip pat priklauso nuo linijos, taigi, pasidaryti nulaužtus nėra smagu.

Taigi, ką daryti, kai kažkuris trūkčiojimas užgrobia jūsų „WordPress“ svetainę ir sunaikina visas pastangas; laiko, pinigų ir užmojų, kuriuos įdėjote į savo projektą? Ar yra numeris, į kurį galite skambinti? Galbūt interneto policija? Ar yra greitas visų taisymo mygtukas, kurį galite spustelėti ir atkurti svetainę per kelias minutes, o ne per kelias dienas?

Ar jūs turite išgyventi tokią varginančią patirtį, kaip aš, ar jūsų pasirinktas šeimininkas supras, kad jūs jau esate pajutęs stresą, kad praradote savo skaitmeninį turtą? Ką turi daryti „WordPress“ vartotojas? Ar reikia bijoti įsilaužėlių, ar galite apsisaugoti? Čia yra keletas patarimų, kuriuos galite panaudoti, kad, tikėkimės, niekada neturėtumėte tokios patirties kaip aš.

„WordPress“ sauga

Jie sako, kad prevencija yra geriau nei gydymas, ir aš sutinku. „WordPress“ saugumas yra raktas. Tuo pačiu metu, nesvarbu, kaip sunkiai bandote, blogi vaikinai visada tiksliai žino, kur paspausti ir įsilaužti į jūsų sustiprintą svetainę. Tai sakau todėl, kad savo svetainėse naudojau aukščiausios klasės saugos papildinius, bet vis tiek buvau nulaužtas.

Nesvarbu, ar esate „WordPress“ neofitas, ar patyręs žiniatinklio valdytojas, visada turėtumėte pasididinti savo „WordPress“ saugumą, o ne bandyti atkurti jūsų svetainę, kai ji jau guli padalomis. Prieš aptardami, kaip galite atkurti nulaužtą „WordPress“ svetainę, pažiūrėkime, kas joje yra prevencinių priemonių srityje. Kaip galite padidinti savo šansus likti nesuprastiems, net jei hakeriai meta viską, ką įgijo jūsų internetiniame WP pagrindu? Štai sultys.

Investuokite į puikų žiniatinklio prieglobą

pasirenkant internetinę svetainę

Kas daro puikų „WordPress“ pagrindinį kompiuterį? Anksčiau aptarėme, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, todėl aš nenagrinėsiu detalesnės informacijos. Tačiau paminėkime kelis svarbius dalykus, kuriuos reikėtų atsiminti renkantis geriausią žiniatinklio prieglobą.

Kaina ir vertė

Visų pirma, naudodamiesi savo prieglobos sprendimu neturėtumėte ieškoti „centų pinigėlių“. Mažos hostingo išlaidos pirmiausia yra priežastis, kodėl pasirinkau „Bluehost“. Net neįsivaizdavau, kad tai apsisuks ir įkando mane į **.

Turiu tau paprastą klausimą, mi amigo. Ar verčiau mokėtumėte 4 USD per mėnesį ir rizikuojate būti nulaužti (+ prastos paslaugos) ar 29 USD per mėnesį ir gautumėte žvaigždėms pritaikytas ir individualizuotas paslaugas, pritaikytas jūsų verslui? Kiek verta jūsų ramybės?

Pastaruoju metu buvau tikras, kad taupiau pinigus, sumokėdamas 4 USD per mėnesį už prieglobą. Dabar aš geriau žinau ir ketinu pereiti prie valdomo „WordPress“ prieglobos. Nebent, žinoma, „Bluehost“ nori pamasažuoti mano ego didžiuliu gimtadienio tortu ar kažkuo. Aš, žinoma, juokauju, bet jie turėtų pasidomėti savo klientų priežiūra. Turėtumėte apsvarstyti ir valdomos „WordPress“ prieglobos galimybes, jei nenorite vėliau prarasti savo verslo.

Problema dėl 4 JAV dolerių per mėnesį bendro naudojimo prieglobos planų yra ta, kad jūsų svetainė gyvena su milijonu kitų svetainių tame pačiame serveryje. Tai reiškia, kad jei viena iš kitų svetainių yra pakenkta, jums pasiseks pabėgti nuo užpuolimo. Jei renkate / kaupiate klientų duomenis savo svetainėje, nenorite, kad tokia informacija patektų į netinkamas rankas. Jei investavote laiką ir pinigus į puikaus turinio kūrimą, jums nereikia jokio įsilaužėlio, kad visa tai sumažintumėte iki „Viagra“ internetinio puslapio, arba, dar blogiau, nieko..

Turime persikelti į valdomus „WordPress“ prieglobos žmones. Daugelis priimtinesnių šeimininkų jau siūlo valdomus prieglobos planus, o jei padidinsime paklausą, galbūt kainos sumažės. Skamba kaip planas, tiesa? Judama toliau …

Kokybės palaikymas

Ar mums net reikia kalbėti apie tai, kodėl jūsų žiniatinklio priegloba turėtų suteikti didelę paramą? Būti puiku akimirksniu, yra puiku, bet aš turėjau laukti daugiau nei 20 minučių, kad turėčiau tiesioginį pokalbį su „Bluehost“ palaikymo atstovu. O kai jie pasirodys, jie taikliai jums pasakys, kad jie tuo pačiu metu dalyvauja keliuose pokalbiuose, tarsi turėtumėte kompensuoti dėl jų nepakankamo personalo. Ne šaunūs vaikinai, ne šaunūs.

Taigi jūs eikvojate dar daugiau laiko smulkmenoms, nes jie perkelia klausimus iš kitų pokalbių. Ar tai gali būti priežastis, kodėl jie kartais turi baisų požiūrį? Bet užuot rodydamas pirštus, tikiuosi per daug iš 4 USD per mėnesį? Turbūt esu. Atidžiai rinkitės žiniatinklio prieglobą, nes galėtumėte susimokėti praradę srautą (arba galbūt savo verslą).

Ar jie turi saugius serverius? Kokias kitas saugumo priemones jos taiko? Ar galėsite atkurti savo „WordPress“ svetainę, jei joje bus įsilaužta, ar jie pasakys, kad jūsų atsarginės kopijos taip pat sugadintos? Ar jie pastebės įsibrovimą dar ilgai, kol užpuolikas padarys didelę žalą, ar uždarys jūsų svetainę ir praneš jums, kai jau per vėlu?

Ar tikrai turite likti prie to bendro naudojimo prieglobos paketo? Ar jūsų žiniatinklio priegloba yra saugi, ar jie jus apsaugo nuo visų rūšių atakų? Vienintelis būdas rasti atsakymus į šiuos klausimus, taip pat į visus kitus klausimus, kuriuos jums gali tekti skaityti apžvalgas (ir šis įrašas laikomas vienu) ir atlikite būtinus veiksmus tyrimai. Aš tai turiu omenyje, tiesiog daryk tai ir būsi nustebęs, kiek daug gali išmokti apie kompaniją dideliame internete..

Gaukite švarias „WordPress“ temas + papildinius

pasirenkant-WordPress įskiepiai

Įsilaužėlių mėgstamiausios žaidimo sąlygos, temos ir papildiniai (ypač blogai koduoti tipai) suteikia lengvą prieigą prie jūsų svetainės administratoriaus. Šią minutę kai kurie įsilaužėliai tikriausiai bando pasiekti jūsų „WordPress“ svetainę / tinklaraštį naudodami blogai užkoduotą temą ar papildinį. Jei įsilaužėlis naudojasi galinio durų įsilaužimu (paslėptu temoje ar papildinyje), kad pasiektų administratoriaus sritį, esate kepsninė žąsis. Jie gali sunaikinti sumaištį, kad ir kaip nori.

Todėl svarbu atsisiųsti temas ir papildinius iš patikimų svetainių. Ar ieškote švarios temos? Mes rekomenduojame „WPExplorer“ profesionalias temas, „Elegantiškas temas“, „Genesis“ ir „Themeforest“. Reikia švarių papildinių? Patikrinkite „WordPress“ repo ir „CodeCanyon“. Ar žinote apie kitas patikimas svetaines, kuriose galime gauti temų ir papildinių? Prašome pasidalinti komentaruose.

Atnaujinkite temas + papildinius + „WordPress“

„WordPress“ atnaujinimai

Kartais puiki tema ar papildinys gali turėti saugumo trūkumų. Paprastai kūrėjai išleidžia atnaujinimus, kad uždarytų šias saugos spragas. Tačiau jei neatnaujinsite savo temos ar papildinių, tapsite lengvu taikliu įsilaužėliams, kurie – dažniausiai – žino apie saugumo spragas. Galų gale, informacija apie saugos trūkumą yra prieinama viešajame domene, taigi, taip, jau paspauskite tą atnaujinimo mygtuką.

Atnaujinkite jų temas ir papildinius. Nepamirškite atnaujinti ir „WordPress“ diegimo, nes priešingu atveju jūs pratrūksite pražūtingai.

Kurti atsarginę „WordPress“ svetainės kopiją

Nebūk tas, kuris atkuria savo „WordPress“ svetainę (-es) nuo nulio, kaip yra tavo svetainė. Turėdami visiškas ir įprastas atsargines kopijas, galite lengvai atkurti savo „WordPress“ svetainę, net jei įsilaužėlis ją nuplėšė nuo vyrių ir ištisai aplenkė Atlanto vandenyną..

Nepadarykite klaidos manydami, kad jūsų žiniatinklio priegloba saugiai saugo jūsų svetainės atsargines kopijas, net jei jie išdidžiai skelbia tai savo rinkodaros brošiūrose. Vienintelis (ir geriausias) būdas apsisaugoti yra investavimas į profesionalų ir patikimą atsarginį sprendimą „VaultPress“. Kitos galimybės yra „BackWPup“, „blogVault“, „Sucuri.net“ ir daugelis valdomų kompiuterių, tokių kaip „WPEngine“, net siūlo savo atsargines atsarginių kopijų parinktis su įvairiais planais.

Jei žinote savo kelią aplink savo žiniatinklio serverį, netgi galite reguliariai kurti neautomatines atsargines kopijas (o papildomam saugumui mes rekomenduojame, be vieno iš aukščiau paminėtų įskiepių, turėti ir savo rankines atsargines kopijas). Dviejų savaičių tvarkaraštis yra puikus. Tiesiog suspauskite „WordPress“ svetainę ir atsisiųskite ją į vietinį kompiuterį. Taip pat atsisiųskite „WordPress“ duomenų bazę ir abu įrašykite į saugų savo kompiuterio aplanką. Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris švarus.

Taip pat yra daugybė „WordPress“ atsarginių papildinių, kad galėtumėte atlikti kainų siūlymą, todėl nesijaudinkite, jei nerandate kelio aplink žiniatinklio serverį. Galite perskaityti daugiau apie „WordPress“ svetainės apsaugą ir pasidalyti savo patarimais. Pereikime toliau ir pažiūrėkime, kaip galime atkurti jūsų nulaužtą „WordPress“ svetainę.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galite pagerinti savo „WordPress“ saugą? Patikrinkite „Sucuri WordPress“ saugos vadovą, kuriame aprašomi pagrindiniai veiksmai, kurių turėtumėte imtis, kad jūsų svetainė būtų saugi.

Kaip atkurti nulaužtą „WordPress“ svetainę

Jaunas įsilaužėlis

Jūs tiesiog prabudote, o jūsų svetainės ten nėra. Poof, dingo kartu su vėju kaip tik. Tikriausiai ką tik gavote el. Laišką ar tekstinį pranešimą pranašų lietaus diena jau čia jūs praradote kažkokio ten užmaskuoto rutulio valdymo grožį. Ką daryti?

Pirmoji jūsų reakcija būtų panika, o tai tiesa, nes tai reiškia, kad vis dar esate gyvas ir galite padaryti ką nors dėl įsilaužimo – arba, jei jums tikrai pasisekė, – įsilaužėlio. Bet jūs neturėtumėte jaudintis, kad protas išnyks, vis tiek jums reikalingas. Galų gale, žala dažnai atgaunama per trumpą laiką.

Jūs vis dar galite prisijungti

Turėdami keletą įsilaužimų, vis tiek galite pasiekti savo „WordPress“ administratoriaus sritį. Jei tai esate jūs, galite lengvai atkurti savo svetainę pašalindami pažeistus failus ir užklijuodami įėjimo vietą. Paprastai „Google“ ir jūsų žiniatinklio priegloba jums praneš, kai buvote nulaužtas. Jie netgi gali parodyti jums nulaužtus failus ir URL.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės, pašalinti paveiktus failus arba pakeisti prisijungimo duomenis ir atnaujinti visą „WordPress“ diegimą. Tiesiog iš naujo įdiekite „WordPress“ iš savo administratoriaus srities. Taip pat gali tekti pakeisti užkrėstas temas ir papildinius naujomis šviežiomis kopijomis.

Oi, tu esi užrakintas

Kitu metu įsilaužėlis gali jus visiškai užrakinti arba užrakinti iš „WordPress“ svetainės (-ų). Tai atsitiko mano atveju – negalėjau prisijungti prie savo svetainių. Kaip atgavau savo svetainę? Aš norėčiau pasakyti, kad tai lengva, bet aš gulėčiau per dantį.

Pirmas, susisiekite su savo žiniatinklio priegloba, ir net jei jie neteikia informacijos, reikalaukite pateikti išsamią informaciją apie įsilaužimą, įskaitant užkrėstų failų sąrašą. Jei tiesioginiai palaikymo vaikinai jums sunkiai praleidžia laiką, padovanokite jiems žiedą, o jei to nepakaks, tiesiog leiskite jiems kovoti socialinėje žiniasklaidoje. Daugelis kompanijų, ne tik žiniatinklio prieglobos įmonės, du kartus pagalvos apie prekės ženklo reputacijos sugadinimą socialinėje žiniasklaidoje dėl vieno nepatenkinto kliento.. Būk mandagus vis dėlto; neskubėk nespausdinamų pavyzdžių. Tai aš padariau ir pakankamai įsitikinęs, kad Matas išsaugojo kenkėjiškos programos.txt failą mano serveryje.

įskiepių valymas

Turėdami tokį failą, turite išvalyti „WordPress“ svetainę ir galiausiai ją susigrąžinti pašalinti ir pakeisti paveiktus failus. Nepaisant to, tai gali būti ilgas procesas, ypač jei žala yra didžiulė, nes kiekvieną paveiktą failą turite rasti po vieną.

Tačiau turėdami failą, kuriame nurodoma, kur yra užkrėsti failai, jums tereikia prisijungti prie „cPanel“ -> failų tvarkyklės ir ištrinti / pakeisti nukentėjusius failus. Atminkite, kad tai gali priversti ištrinti visus papildinius ir net temas. Jei nenaudosite vaikų temos, o jūsų tėvų tema bus užkrėsta, prarasite savo pasirinktinį dizainą, bet, hei, bent jau jūsų svetainė yra parengta! Visada galite pakeisti papildinius, todėl tai neturėtų būti problema.

Ištrynus pagrindinius „WordPress“ failus jūsų svetainė taps nedarbinga tokiu būdu, kurio tikrai nenorite. Geriausias būdas, kurį tokiu atveju reikia padaryti, yra paveiktų failų pakeitimas naujais. Tiesiog įsitikinkite, kad pakeitimo failai yra iš tos pačios „WordPress“ versijos, kurią naudojate. Priešingu atveju jūs sunaikinsite savo svetainę. Sužinokite, kodėl svarbu nuolat atnaujinti „WordPress“ diegimą?

Jei turite patikimą atsarginį sprendimą, jūsų šansai atkurti nulaužtą „WordPress“ svetainę padidėja dešimt kartų. Jums tereikia grįžti į ankstesnę svetainės versiją ir atsipalaiduoti.

Atminkite, kad atgavus svetainę, ją gali reikėti šiek tiek pertvarkyti. Atkūrę „WordPress“ svetainę (tai reiškia, kad galite prisijungti prie administratoriaus srities), patikrinkite, ar visos pagrindinės funkcijos veikia. Ieškomi dalykai yra valdikliai, kontaktinės formos, socialinės žiniasklaidos papildiniai ir visa kita, kas susieta su bet kokiu paveiktu papildiniu ar tema.

Pavyzdžiui, atkūrus svetainę, nė viena mano forma neveikė, nes aš turėjau ištrinti „Contact Form 7“ – papildinį, kuris varo visas mano formas. Aš taip pat turėjau ištrinti „Jetpack“, todėl tarp kitų funkcijų praradau bendrinimą, komentarus ir RSS tiekimą. Aš taip pat ištryniau „All in One Favicon“ ir pamečiau pasirinktinį „favicon“. Aš atgavau visas šias funkcijas paprasčiausiai iš naujo įdiegdamas paveiktus papildinius.

Atminkite, kad jų pačių įskiepiai nebuvo problema, tačiau kadangi įsilaužėlis turėjo prieigą prie mano serverio ir administratoriaus prieigą prie mano „WordPress“ svetainių, jie galėjo pridėti kenksmingą kodą visur, kur norėjo. Aš ištryniau ir „Yoast“ „WordPress SEO“, o tai reiškia, kad mano SEO pastangos buvo pakeistos. Aš paėmiau hitą kaip manoma, kad vyras, ir aš vis dar atsigaunu.

Laimei, įsilaužėlis neatrodė susijaudinęs dėl mano turinio. Jie (ji) nepridėjo pūkų ir nuorodų į kai kurias apgaulingas svetaines, kaip tai nutiko praeityje. Aš vis dar rekonstruoju savo svetainę ir galvoju apie svetainės / turinio pertvarkymą. Pamatyti? Gauti nulaužimą dar nebuvo viskas taip blogai. Tai man atvėrė akis į dalykus, kuriuos dariau neteisingai, ir suteikė impulsą, kurio man reikėjo imtis, kad būtų geriau. Tiesą sakant, jei „Bluehost“ palaikymo atstovai nebūtų švaistę tiek daug laiko, būčiau greitai atkūręs savo svetainę ir pasidaręs jiems šią išsamią apžvalgą.

Kai išvalysite svetainę, grįžkite prie įsilaužimo, susisiekite su savo žiniatinklio priegloba, kad pašalintumėte jus iš juodojo sąrašo. Tuo pačiu atkurti nulaužtą „WordPress“ svetainę dar nereiškia, kad lizdas bus įsibrovęs antrą kartą. Jei saugos angos nebus uždarytos, visi jūsų atkūrimo darbai bus veltui. Susisiekite su savo žiniatinklio priegloba ir leiskite jiems patarti, kaip tai padaryti užklijuoti pažeidimą. Kartais problema gali būti kita jūsų bendrojo hostingo plano svetainė. Nors tai gali suteikti ramybės, turėtumėte pereiti prie saugesnio plano arba investuoti į aukščiau paminėtas saugumo galimybes.

individualizuotos prisijungimo prieigos prie „WordPress“ įskiepio

Pats svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti atkūrus savo svetainę pakeisti visus prisijungimo duomenis, įtrauktas administratoriaus el. paštas. Tai užtikrins, kad įsilaužėlis neatgauna prieigos prie jūsų svetainės ar net kitų jūsų internetinių paskyrų. Atsargiai: Net jei pakeisite prisijungimo duomenis, įsilaužėlis vis tiek gali būti prisijungęs prie jūsų svetainės, o tai neleidžia pasiekti tikslo – gauti naujos prisijungimo informacijos. Ką daryti? Pirma, jei jūsų svetainėje yra keli vartotojai, įsitikinkite, kad nė vienas nebuvo įėjimo taškas. Galite sukurti naujus savo įvairiems vartotojams; rašytojai, interneto dizaineriai, redaktoriai ir kt.

Antra, reikia pakeisti saugos raktus jūsų wp-config.php faile, kad automatiškai atsijungtų visi neteisėti vartotojai, įskaitant įsilaužėlį. Naujų saugos raktų generavimas yra lengvas darbas. Tiesiog eik į kuriant naujus saugos raktus, sugeneruokite naujus raktus, prisijunkite prie savo serverio ir atnaujinkite wp-config.php su nauja informacija. Šis procesas gana paprastas, nesitikime, kad susidursite su problemomis.

Susikaupimas

Ką aš dar pamirštu? Leisk pažiūrėti; Trumpai tariant, kaip apsisaugoti ir susigrąžinti savo „WordPress“ svetainę, jei neįsivaizduojama:

 • Pirmiausia įsigykite geresnį žiniatinklio prieglobą, geriau valdomą „WordPress“ prieglobą, pvz. WPEngine
 • Investuokite į „WordPress“ saugos sprendimus – ugniasienes, atsargines kopijas – darbus. Mes rekomenduojame „Sucuri.net“, „VaultPress“, „BlogVault“ ir kt
 • Sukurkite stiprią prisijungimo informaciją ir laikykite ją privačią
 • Išvalykite kompiuterį ir nuolat atnaujinkite jame esančią programinę įrangą
 • Atnaujinkite „WordPress“, temas ir papildinius
 • Gaukite temų ir papildinių iš patikimų šaltinių

Ar turėtų nutikti blogiausia:

 • Nepraraskite savo nuomonės, visada yra sprendimas. Atstatymas nuo nulio taip pat yra galimybė tobulėti
 • Susisiekite su savo žiniatinklio priegloba ir padrąsinkite juos
 • Išspręskite problemą arba pasamdykite profesionalą (jie lengvai prieinami)
 • Pakilkite iš pelenų ir vėl pakilkite į dangų
 • Būkite nuostabūs ir galbūt dokumentuokite savo patirtį, kad padėtumėte kitam

Šaltiniai

Galbūt kai kurias sritis palikau nekaltai arba tiesiog negalėjote atkurti savo svetainės naudodamiesi čia pateiktais patarimais. Galbūt jūs tiesiog norite sužinoti daugiau. Kas aš esu, kad stovėčiau tavo kelyje? Galų gale, mes tikrai norime, kad atgautumėte savo nulaužtą „WordPress“ svetainę. Taigi, čia yra puikus šaltinių sąrašas, kuris palengvins jūsų darbą:

Dienos pabaigoje…

Gauti nulaužimą niekada nėra maloni patirtis, ir pasaulis tikrai būtų geresnė vieta be neetiškų įsilaužėlių, kurie teikia malonumą iš piktnaudžiavimo. Aš neturiu problemų dėl etinių įsilaužėlių, kurie daro savo darbą, kad mus apsaugotų.

Be to, jūs neturėtumėte pereiti į panikos režimą ir patirti nerimo priepuolius, kai koks nors nedėkingas velnias verčia geležinę lazdelę per jūsų „WordPress“ svetainės širdį. Tinkamai pasiruošę ir atlikę tinkamus veiksmus, galite greitai atkurti nulaužtą „WordPress“ svetainę.

Ar girdėjai bjaurų įsitraukimą į interneto pinkles? Kaip atsigavai? Dalykitės su mumis ir padėkite mums atsikratyti grėsmės, kuri įsilaužėlių yra vienas komentaras vienu metu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map